Personeel Personeel Personeel Personeel van UIIA ik Een vaste baan in de logistiek? p/etlanden TECHNISCH MEDEWERKER m/v Administratief medewerker/ster ,L ZIEKENVERZORGENDE! VERPLEEGKUNDIGEN mi ZATERDAG 12 SEPTEMBER 1998 Je weet dat elke klant weer eigen interesses heeft Cliëntadviseur m/v Als je zélf een winkel binnenloopt, wil je ook goed geholpen worden. Omgekeerd doe je dat dus ook naar je eigen klanten. Met die instelling heb je een prima basis om cliëntadviseur bij Rabobank Haarlemmermeer te worden. Tijdens een inwerkperiode leer je alles over de producten die je gaat verkopen: voor betalen, sparen, lenen en verzekeren. Zodat je op elke vraag van klanten het juiste financiële antwoord weet te vinden. Je verplaatst je gemakkelijk in hun situatie, kunt goed luisteren, bent alert op elke mogelijkheid om iets extra's te betekenen. En legt snel een prettig contact. Adviseren en verkopen, als dat je goed ligt, kun je bij ons aan de slag. Nu verwachten we niet dat je direct alle benodigde kennis in huis hebt. We verwachten wel dat je je snel ontwikkelt tot allround adviseur. Om te beginnen door gerichte studies te gaan volgen. Bij de Rabobank bieden we uitstekende faciliteiten daarvoor. Uiteraard zijn er ook altijd nog je collega's waar je op terug kan vallen. In onze bank is de cultuur gericht op samenwerken, met klanten en met elkaar. Ben je zelf ook van nature een teamplayer, dan zul je de Rabobank een stimu lerende werkomgeving vinden met een prettige dynamische sfeer. Vanzelfsprekend zijn onze arbeids voorwaarden uitstekend. Als basis voor deze functie denken we aan een MBO-opleiding en enkele jaren verkoopervaring, zodat je weet wat een klant- Rabobank Haarlemmermeer gerichte instelling inhoudt. Meer informatie over de functie van cliëntadviseur kun je krijgen van mevrouw S. Striekwold-Gons, commercieel manager Cliënten Advies of de heer P.F. Mei, Kantoor Manager, telefoon (023) 569 46 95. Stuur je sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Haarlemmermeer, t.a.v. afdeling Personeélszaken, Postbus 18, 2130 AA Hoofddorp. De UBA Groep is actief op het gebied van woningbouw, utiliteitsbouw, renovatie en onderhoud met een omzetniveau van ca. f 170 miljoen. Voor onze werkmaatschappij UBA Bouw B.V. zoeken wij een calculator woningbouw m/v Functie-informatie: Het tot stand brengen van ramingen en complete kostprijs- begrotingen, waarbij de nadruk ligt op woningbouw. Op onze calculatie-afdeling wordt gewerkt met geautomatiseerde standaardbegrotingen en -bestanden. Wij vragen: minimaal MTS-bouwkunde (of een vergelijkbare opleiding met aanvullende vakgerichte cursussen); kennis van en affiniteit met automatisering: - Microsoft Officepakket; - Calculatie-programma "Kraan Begroot Bouw Plus". Wij bieden: een informele werkkring binnen een team van jonge enthousiaste medewerkers; een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, w.o. een auto van de zaak. iiitf Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan: UBA Bouw B.V. t.a.v. de Directie Postbus 62 1420 AB Uithoorn (tel. 0297-543400) KPMG ISO 9001 r aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld ALS BANG OLUFSEN CENTER zoeken wij een jonge enthousiaste en ASS. MONTEUR m/v Hierbij denken wij aan iemand die zich wil inzetten op onze Audio-video/ reparatie-afdeling, tevens demonstraties en nieuwplaatsingen in samenwerking met afd. verkoop verzorgt. Een goed organisatievermogen heeft, weet aan te pakken, en service heel belangrijk vindt, liefst met ervaring en in bezit van riibewijs. Service auto beschikbaar. Wij bieden een zeer gevarieerde en prettige werkkring waarbij veel mogelijk is. Als specialist van diverse topmerken o.a.: Bang Olufsen, Onkyo, Philips, Grundig, Sony e.a Regelmatig bijscholing en opleidingen, en een goede salariëring. Indien u denkt hieraan te kunnen voldoen, met natuurlijk de nodige ondersteuning onzerzijds, neem dan even kontakt met ons op. Lijkt dit echt iets voor jou, bel dan voor een afspraak, dienstbetoon en vakmanschap 's Avonds na 19.00 uur tel. 5132846 Overdag botermarkt 25 tel. 5122669 Voor de distributiecentra en magazijnen van diverse opdrachtgevers in de omgeving zijn wij op zoek naar PARTTIME EN FULLTIME LOGISTIEKE MEDEWERKERS (V/M) Het gaat om meerdere uitdagende en afwisselende functies, zoals orderverzamelaar, magazijnkracht of heftruckchauffeur. Luba kan jou direct aan interessant magazijnwerk helpen, als je boven de 18 bent, goed de Nederlandse taal beheerst, enthousiast bent en flexibel bent ingesteld. Luba zorgt ervoor dat je snel en comfortabel op je werkplek komt en beroepsgericht wordt opgeleid. Bevalt de baan je zo goed, dat je er niet tijdelijk maar permanent wilt werken, dan kan Luba ook voor een vast contract zorgen. Ben je geïnteresseerd? Kom dan snel langs bij een van onze Luba vestigingen of bel vanmiddag nog voor deze energieke banen! Luba Alphen a/d Rijn Aarkade 7 2406 BV Alphen a/d Rijn tel. 0172-474991 Luba Capelle a/d Ijssel Reigerlaan 197 a 2903 L6 Capelle a/d llssel tel. 010-4513233 Luba Voorschoten Leidseweg 68 a 2251LC Voorschoten tel. 071-5618142 Luba Woerden Rijnstraat 6 3441 BT Woerden tel. 0348-411989 Luba Zoetermeer Oostwaarts 3 f 2711 BA Zoetermeer tel. 079-3411311 Ja LubapQ Uitzend Hiiro» UBA. TIJDELIJK WERK,EEN BLIjVENDE INDRUK. Luba Gouda Korte Tïendeweg 25 2801JS Gouda tel. 0182-599866 Het Nederlands Bijbelgenootschap (NBG) is een vereniging die zich ten doel stelt de bijbel te vertalen, int te geven en te verspreiden en bet gebruik ervan te bevorderen in binnen- en buitenland. Dit laatste gebeurt in native samenwerking met andere bijbel genootschappen binnen de Wereldbond van Bijbelgenootschappen. Het NBG is de grootste bijbel- organisatie en bijbeluitgever binnen bet Nederlandse taai- Haarlem gevestigd. Help-Desk medewerker/ Secretaresse (m/v) voor 36 uur per week De afdeling Vereniging en Vrijwilligers is verant woordelijk voor de ondersteuning van de 800 plaatselijke werkgroepen van het NBG en de inzet van alle vrijwilligers. In verband met functie verandering van een van de medewerksters zoeken wij op korte termijn een Help-Desk medewerker/ Secretaresse (m/v) voor 36 u Hij/zij zal een schakel vorm' contacten me vrijwilligers et secretarissen. per week. i belangrijke wereldwijd - het ondersteunen van het werk van de districtssecre tarissen, die plaatselijke werkgroepen begeleiden; - het verwerken van informatievragen en bestellingen van plaatselijke werkgroepen en vrijwilligers: - het verzorgen van het secretariaat van de afdeling. Functie-eisen: - HAVO/VWO met aanvullende administratieve en/of secretariële opleiding of ervaring op een vergelijkbaar niveau; - praktische instelling en servicegerichte mentaliteit; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid; - ervaring op het gebied van tekstverwerking; - affiniteit met de doel stellingen van het NBG. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer W. van Galen, hoofd V&V. tel (023) 514 61 62 Uw sollicitatiebrief met CV kunt u voor I oktober richten aan de heer C.H. van Holst Pellekaan, hoofd Personeel organisatie, tel (023) 514 61 93 Uitgeverij Lekturama is een unieke en toonaangevende uitgeverij in haar branche zowel wat betreft produc ten als verkoopmethoden. luxe uitgevoerde verza- melalbums van Suske Wiske, Kuifje, Asterix, Lucky Luke en Sjors en Sjimmie boekenseries van Sesam straat, Luistersprookjes, etc. Hobby-verzamelwerken over onderwerpen als Koken, Aquarelleren, Home Decorating, etc. Veel nieuwe producten zijn in ontwikkeling. Lekturama is een zeer snel groeiend bedrijf en is aktief in Nederland, België, Duits land, Frankrijk en de U.S.A. LEKTURAMA die het hoofd van de afdeling assisteert bij de dagelijkse we heden en daarnaast zelfstandig enkele taken uitvoert. Werkzaamheden: - dagelijkse bankverwerking - coderen inkoopfacturen - bank/giro-afhandelingen - administratieve werkzaamheden - rapportage financiële gegevens Vereisten: - opleiding op MEAO-niveau of gelijkwaardig - cijfermatig inzicht - kennis van Word, Excel en Exact - enthousiaste persoonlijkheid met een flexibele instelling - stressbestendig - bij voorkeur 18-25 jaar Je sollicitatiebrief, voorzien van C.V. kan je sturen aan: Uitgeverij Lekturama t.a.v. mevrouw E. Beugelsdijk Donklaan 77 2254 AB Voorschoten 1ST K H TING ZORGCENTRA! Verpleeghuis en Reactiveringscentrum Zuydtwijck Woon- en Zorgcentrum 't Hofflants Huys STICHTING ZORGCENTRA VLIETLANDEN stelt zich ten doel een zorgcontinuüm te bieden op het gebied van ouderenzorg. Daartoe exploiteert Vlietlanden het verpleeghuis Zuydtwijck te Leiden en het verzorgingshuis 't Hofflants Huys te Voorschoten. Vlietlanden biedt aldus verzorging, verpleging en behandeling aan zowel somatische als psychogeriatrische bewoners en patiënten alsmede begeleiding en huis vesting aan ouderen. Zuydtwijck beschikt over een reactiveringsafdeling alsmede acute unit. De totale capaciteit van Vlietlanden bedraagt 298 bewonersplaatsen 20 dagbehandelingsplaatsen. Door het ontwikkelen van nieuwe zorgvormen en zorg- producten, het opzetten van externe projecten en het aangaan van nieuwe samen werkingsverbanden beantwoordt Vlietlanden aan de steeds veranderende zorgvraag. De sector zorg binnen Zuydtwijck omvat in totaal 6 verpleegafdelingen van 25 of 27 b< verdeeld over twee units. Er zijn drie psychogeriatrische afdelingen, één reactiverii twee afdelingen voor chronische zorg. Op alle afdelingen vinden ontwikkelingen plaats, J passen van het dagritme, bewonersgericht werken en differentiatie in zorg. Dat maakt Za tot een dynamisch verpleeghuis waarin een groot appèl wordt gedaan op deskundigheid» initiatief. Daarnaast vindt er momenteel een verbouwing bij Zuydtwijck plaats, w dencapaciteit zal toenemen. Hierdoor zal ook de personeelsformatie groeien. Momenteel bestaan er op de psychogeriatrische afdelingen vacatures voor I de functies van: Van de kandidaten vragen wij de bereidheid tot het draaien van alle voorkomende diensten volgens rooster. Wij verwachten van de kandidaten dat zij in het bezit zijn van het diploma Ziekenverzorgende of A/B/Z- verpleegkundige. Van toepassing is de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Het salaris voor de functie ziekenverzorgende wordt ontleend aan FWG functiegroep 35, voor de functie van verpleegkundige aan FWG functiegroep 40. Het dienstverband wordt in eerste instantie aangegaan voor de duur van één jaar, waarna de mogelijkheid bestaat voor een arbeidsover eenkomst voor onbepaalde tijd. Vaststelling van het aantal te werka nen het dienstverband vindt in ovol Tevens zijn wij op zoek naar ziekeni den/verpleegkundigen die bereikba diensten willen draaien. Voor inlichtingen over deze functie tijdens kantoortijden, telefonisch es opnemen met de heer P. Kappelhof, sectorhoofd Zorg en Behandeling, tó 071 - 579 83 00. Uw schriftelijke sollicitatie kuntui september a.s. richten aan de dieni ta.v. de heer F.C. van den Berg, A. Noordewierlaan 50, 2324 KS Lei sierafon t>.v Oude Rijnsburgerweg 6 Postbus 11 2230 AA Rijnsburg Telefoon 071 517 17 17 SIERAF0R B.V. is één van de toonaangevende leve ranciers van bloemen en planten aan supermarkten en grootwinkelbedrijven Als onderdeel van Florimex International werken dage lijks ruim 250 medewerkers aan een constante verbete ring en bewaking van de kwaliteit van onze produc ten en dienstverlening. Oirttt flln it in. it biottntn '.urttftr Otyityetlt-1 Voor onze afdeling Personeelszaken zijn» naar een PERSONEELSFUNCTIONARIS die een bijdrage kan leveren aan het sociale Sierafor en begeleiding geeft aan me: Vervolgens goede contacten onderlr de Arbodienst en andere externe install arbeidscontracten en urenadministraties En het is zijn/haar taak voldoende nieuwe kers te werven en selecteren. De juiste kandidaat is in het bezit van een vakgerichte HBO-opleiding en heeft enige] ring als personeelsfunctionaris in een pr drijf. U bent een flexibel, zelfstandig en zë stelde persoonlijkheid met goede commui sociale vaardigheden. Tot slot heeft u een administratief en inzicht, kennis van salarisadministratie i met automatisering. Wanneer u geïnteresseerd bent in eerder functie, stuur dan uw sollicitatiebrief, vu C.V. voor 28 september a.s. naar: SIERAFOR B.V., t.a.v. de heer A. v.d. f Postbus 112230 AA Rijnsburg.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 38