Personeel Personeel Personeel Personeel Persone 4 Goeie baan H Manager Kwaliteit Dienstverlening office manager Wie durft? voor een pittig type* als Ie i d(st)e r kinderopvang Banen op de weg Ju LLJ Tl IX Crouzet 1 Syrelt voor de SVB-vesiiging Leiden ZATERDAG 12 SEPTEMBER 1998 FIA COLLECTION is een jonge, dynamische, snelgroeiende onderneming in de automatisering. Wij vragen: een enthousiaste medewerk(st)er met goede contactuele eigenschappen en communicatieve vaardigheden, die ook nog een slim organisator is. Iemand met logisch inzicht, op MBO/MAVO-opleidingsniveau. Goede beheersing van de Nederlandse taal. Enige computerervaring in het dagelijks gebruik (Word, Excel en Windows 95) is een pré. Wij vinden werkervaring belangrijker dan leeftijd. Wij bieden: een uitstekende baan met grote toekomstmogelijkheden. Een prettige werk sfeer en uiteraard een prima salaris. Richt uw schriftelijke sollicitaties aan: FIA COLLECTION Admiraal Banckertweg 26 23 15 SR Leiden. Of bel voor meer informatie naar: Bert v/d Vliet: 071 - 5231677 Gezien de samenstelling van ons team gaat onze voorkeur uit naar een vrouw. Het Diaconessen- huis Leiden is een modern, professio neel en financieel gezond regionaal ziekenhuis, met ruim 300 bedden en ongeveer 900 medewerkers, indiMef een zestigtal medisch specialjsten. Vrij wel alle specialis men zijn vertegen woordigd. Jaartijks bezoeken 130.000 patiënten de poli kliniek en zijp er ongeveer 13.500 opnamen. Nieuwbouw van het beddenhuis is in voorbereiding. Bedrijfskinderopvang het Diakonijntje biedt plaats aan 33 kinderen in de leeftijd van 0-5 jaar. Wij zijn momenteel opzoek naar een voor minimaal 24 uur per week Functie-informatie: In totaal zijn er 12 bevoegde leidsters werkzaam op drie groepen, nl. een baby-, dreumes- en peutergroep, onder leiding van een afdelingshoofd. De werkzaamheden bestaan uit de verzorging en begeleiding van een groep kinderen. De vacature ontstaat bij de dreu- mesgroep. De afdeling kinderopvang is geopend van maandag t/m vrijdag tussen 7.00 en 18.00 uur. De werktijden zijn volgens rooster geregeld, minimaal 24 uur per week gemiddeld, maar met de mogelijkheid om meer uren te werken bij ziekte en verlof van collega's. Het betreft hier een tijdelijke functie voor de duur van een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Functie-eisen: Wij komen graag in contact met een bevoegde kandidaat, bijvoorbeeld MDGO-SPW, LKC, KV/JV (3-jarige opleiding), die in staat is en het leuk vindt om in een klein team zelfstandig te werken. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen De functie is ingedeeld in FWG 25. Het salaris bedraagt maximaal 3.503,- bruto per maand bij een volledige werkweek (36 uur per week). Informatie: Informatie over de functie wordt graag verstrekt door Astrid Mol, hoofd kinderopvang, te bereiken op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 9.30 tot 14.30 uur, telefoon: 071 - 517 85 76, of de groepsleiding, telefoon: 071 - 517 85 58. Sollicitaties: Indien u geïnteresseerd bent, kunt u binnen 2 weken schriftelijk reageren door uw sollicitatiebrief te sturen naar de dienst Personeel Organisatie, onder vermelding van vacaturenummer 137-3, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Tandarts H. A. J. M. Middelweerd vraagt voor een moderne, volledig uitgeruste, .tandartsengroepspraktijk in Warmond, een TANDARTS ASSISTENTE m/v Taakomschrijving: In afwisseling met vier collega-assistentes - het assisteren bij patiëntenbehandeling - het voeren van geautomatiseerde administratie - secretaressewerkzaamheden Verwacht wordt: - goede communicatieve vaardigheden - handvaardigheid - zelfstandig kunnen werken - een gezellig type met zin in een interessante en afwisselende baan Sollicitaties richten aan: H. A. J. M. Middelweerd, tandarts Herenweg 77, 2361 EJ Warmond Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijk heden om op projectbasis voor opdracht gevers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aan vullende opleiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus-, of privéchauffeurs. Internationale wipcar chauffeur m/v Voor een beroepsgoederenvervoerder uit Noordwijkerhout zijn wij op zoek naar twee ervaren wipcar chauffeurs voor het vervoer van bloemen. De personen die wij zoeken moeten een flexibele instelling hebben eti bereid zijn dubbelbemand te rijden. Informatie bij Sasja Duijff, tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. Trekker-oplegger chauffeur m/v Voor een drankenvervoerder te Zoeterwoude zijn wij op zoek naar een trekker-oplegger chauffeur. C-rijbewijs, E bij C en chauffeurs diploma zijn vereist. Ervaring met de heftruck is een pré. Je werkt in ploegendiensten en een vast dienstverband behoort tot de mogelijk heden. Informatie bij Sasja Duijff, tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. -rr randstad transportdiensten Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van weten-schap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. Universiteit Leiden leids universitair medisch centrum (lumc) Bij de afdeling Huidziekten van het lumc is binner een Europese Gemeenschap gesubsidieerd project, Research analist (v/m) (36 uur p/w) vacaturenummer: 8-252 9997 Project Bij de afdeling Huidziekten wordt onderzoek ver richt naar de ontwikkeling en .de verbetering van gereconstrueerde humane huidmodellen en de toepassing daarvan in pharmaco-toxicologische studies. Functie-omschrijving De analist zal meewerken aan pro jecten die gericht zijn op de reconstructie van huiclmodellen met geimmortalizeerde cellen en op de validatie van gereconstrueerde humane huid voor gebruik binnen drie fundamentele onderzoeksgebieden in het belang van de screening van nieuwe produkten: percutane absorptie, huidmetabolisme en huidirritatie. Evaluatie van testmethoden, standaardisatie van methoden en protocollen en karakterisatic van de verschillende typen huidmodellen zullen tot de werk zaamheden behoren. Dit zal resulteren in het vasts tellen van wetenschappelijke richtlijnen voor de toe passing van in vitro huidmodellen in pharmaco- toxicologisch onderzoek. Functie-eisen een voltooide opleiding HBO-/nLO-opleiding Biochemie of Medische Biologie; ervaring met immunohistochcmie, bioassays Eli sa 's), weej'selkweektcclmickcn, moleculair- biologische technieken; ervaring met dataverwerking; De aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst voor de duur van maximaal 12 maanden Salaris maximaal 4.479,00 bruto per maand (schaal 7). Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: Dr. M. Ponec, tel. 071-526 40 46. Sollicitaties, vergezeld van een c.v. en ten minste twee referenties, en onder vermelding van vacaturenummer op brief en envelop dienen tot weken na het verschijnen van dit blad te worden gericht aan: Beheer Divisie 3 van het lumc, Sectie Personeel en Organisatie, t.a.v. dhr. G. Nieuwenhuijzen, Gebouw 1, Sectie 10 - p 49, Postbus 9600, 2300 rc Leiden. een goed klimaat voor kwaliteit Rijnlands Zeehospitiu Het Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 4 centra: het Rijnlands Revalidatiecentrum, het Centrum voor Hart- en Longrevalidatic, het Rijnlands Voorzicningencentrum en de Myiyi/Tyltylschool "De Vierbot". Het Ri|nlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op munt en ontwikkelt zich tot een expertise-centrum op het terrein van de revalidatie, de gehandicapten zorg en het mytyl/tylrylonderwijs. Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de G Dienstverband: - het betreft een aanstelling voor bepaalde tijd gedurende dez schapsverloven van enkele medewerkers in de periode van m november 1998 tot medio )uni 1999. Inlichtingen en sollicitatie: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw A. Hazenoot, afdelingshoofd verpleging, telefoon (071) 40 Het Rijnlands Revalidatiecentrum zoekt voor de verpleegafdeling van de kliniek een verpleegkundige (m/v) fulltime (eventueel 80%i Algemene informatie: De afdeling verpleging maakt deel uit van het multicisciplinaire team kliniek Vohvassenenrevalidatie en omvat 38 bedden. Er werken ca. 25 medewerkers, verdeeld over twee teams, elke onder leiding van een teamleider. Er wordt gewerkt in alle rooscerdiensten. Functie-eisen: - afgeronde opleiding a-verpleegkundige of hbo-v; - 1 a 2 jaar werkerv aring is een pre. - uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitac kunt u fc dagen na verschijnen van dit blad, onder vermelding van nummer 98031. richten aan: Stichting Rijnlands Zeehospitium t.a.v. afdeling P&cO Postbus 599 2220 AN Katwijk Crouzet BV is het verkoopkantoor in Nederland van de Franse multinational CROUZET met meer dan 2.000 medewerkers. Crouzet ontwikkelt, produceert en verkoopt industriële automatiseringscomponenten, zoals: ple's, tijdrelais, controle/meetrelais, veiligheidscomponenten, micro- en eindschakelaars, pneumatiek, motoren en solid state Ter versterking van ons team in West Nederland zijn wij op zoek naar een VERTEGENWOORDIGER (m/v) Taken: Bezoeken van onze klanten in uw rayon Crouzet- en Syrelec-producten bij de industrie introduceren 9 Verantwoordelijkheid dragen voor de verkoopresultaten U bent zowel verkoper als technisch adviseur Het uitdragen van ons imago Ervaring met verkoop van industriële componenten Een goede technische opleiding op MTS/HTS-niveau Dynamisch en werkt gericht naar resultaat U beschikt over uitstekende contactuele eigenschappen Crouzet biedt u: Een bedrijf met innoverer producten Een uitdagende baan bijt succesvol bedrijf Een organisatie met ee aangename werksfeer Een goed salaris met prin secundaire arbeidsvoorv, U bent de vrouw of man die wij zoeken? Stuur dan uw brief met c.v. vóór 19 september a.s. naar de Directie van Crouzet BV, Industrieweg 17, 2382 NR Zoeterwoude of bel tel. 071-541 11 21. De Sociale Verzekeringsbank (SVB) is een landelijke organisatie met het hoofdkan toor in Amstelveen en ruim vier miljoen klanten, van wie er zo'n 120.000 in het buitenland wonen. Bijna iedereen krijgt op allerlei gebied te maken met de SVB, want de SVB, met circa 3.600 medewerkers, is onder meer verant woordelijk voor de uitvoering van drie belang rijke volksverzekeringen, namelijk de AOW, de ANW en de AKW. De Sociale Verzekeringsbank wil haar taken nóg efficiënter en kwalitatief nóg beter uitvoe ren. Het is van belang een organisatie te creë ren die snel kan inspelen op wetswijzigingen, maar die ook snel klaar kan staan om nieuwe taken uit te voeren. Besloten is om negen regio kantoren te creëren. Eén van de negen kanto ren betreft de vestiging Leiden. De taken van de vestiging Leiden omvatten naast de uitvoering van de AKW, AOW en ANW voor in Nederland wonenden, óók de uitvoering van de wetten voor de vele "buiten landen", waarvan Turkije en Marokko de belangrijkste zijn. De Attachés voor Sociale Zaken in die twee landen worden vanuit Leiden aangestuurd. Tevens valt de uitvoering van de Remigratie-regelingen onder de verantwoorde lijkheid van Leiden. Bijzonderheid is de afdeling Ondersteuning, waar taken met betrekking tot de dienstverle ning en de uitvoering van het hand havingsbeleid en het kwali teitsmanagement zijn ondergebracht. De selectieprocedure wordt begeleid door LTP. Belangstellenden (v/m) worden verzocht vóór 25 september a s een sollicitatiebrief te nes Jozef Israëlskade 46, 1072 SB Amsterdam, t.a.v. mevrouw drs. M. Bronkhorst en/of mevrouw drs. I. Steinmeijer onder vermelding Bij hen kunt u ook op werkdagen inlichtingen inwinnen (020 - 30 50 400) De eerste gesprekken zijn gepland in week 41 en 42 bij 1$ gesprekken in week 43 en 44 bij SVB. Een individueel assessmentonderzoek in week 45 maakt deel uit van de selectieprocedure. Een spilfunctie in verandering Hef nieuwe kanfoor heeft een management-team met een Vestigingsdirec Manager Kwaliteit en Dienstverlening, twee Afdelingschefs (AOW/.- AKW) en een Chef Faciliteiten en Financiën. Er is een vacature voc Kwaliteit en Dienstverlening. Wie zoeken wij? Omdat het een niet eenvoudige, maar wel bijzonder boeiende funcliel een wereld die snel verandert, zoeken wij een afgestudeerd jurist die; "thuis kan voelen" in het management-team. Het betreft een nieuwe func* niet alles is uitgekristalliseerd. Daarom is het vermogen om goed te reltf om te werken aan acceptatie binnen de gehele organisatie een belang- U moet analytisch sterk zijn en ervaring hebben met, en kennis hé kwaliteitsmanagementtechnieken. U moet ervaring hebben met het leid aan professionals. Verder dient u ervaring te hebben met veranderingsp binnen grote organisaties. Daarnaast baseert u zich eerder op gezag De taken omvatten: het managen van de afdeling Ondersteuning qua bedrijfsvoering, en te besteden middelen; het vormgeven en managen van de dienstverlening binnen de vestig' uitvoering van beroepszaken. Hierbij zijn het doen van voorstellen e initiërend optreden van belang; het ontwikkelen en sturen van het handhavingsbeleid, het uitwerken uitvoeren van een opsporingsbeleid voor de eigen vestiging, het ops" plannen op het gebied van de handhaving en de bewaking van de uitvoering; kwaliteitsmanagement: het sturen van het proces, dat wil zeggen het organiseren en beoordelen van de kwaliteit (wetstechnisch- en klantó het opstellen van richtlijnen en verbetervoorstellen; het fungeren als plaatsvervangend directeur. Het aanbod van SVB: een uitstekende salariëring van 95.000,- tot 130.000,- maximad jaarbasis, afhankelijk van opleiding en ervaring; een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder ee' werkweek, goede pensioenvoorzieningen, goede studiefaciliteiten er heden tot kinderopvang; standplaats is Leiden. Loopbaanadvisering Training Personeelsselectie HRM^

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 36