L U M C Personeel Personeel Personeel Personeel Kies je eigen HOOFD FINANCIËLE ADMINISTRATIE (M/V) Jannes Vos Ë33HEE met uier) M O N S A CONSULTANCY MANAGEMENT CONSULTANTS IN ZAKELIJKE DIENSTVERLENING Senior Planner M/V die klaar is voor het grote werk VRUf 5CH00L- tiEfTIEfnSCHflP RUDOLF 5TFU1ER zoekt per direct ter vervanging wegens ziekte leraren (m/v) voor de vakken Aardrijkskunde 12 lesuren en Frans 15 lesuren tevens is er een vacature voor Muziek 10 lesuren Sollicitaties te richten aan: Vrije Schoolgemeenschap Rudolf Steiner Surinamestraat 1,2315 XC Leiden tel. 071-5227333 (B. van Dam). Mn Services is een professionele en klantgerichte organisatie, die de uitvoering van pensioenen en andere employee benefits in de metaal en technische bedrijfstakken verzorgt. De ruim 500 medewerkers van Mn Services behartigen de belangen van haar relaties (meer dan 300.000 werknemers en 30.000 werkgevers). Met een belegd vermogen van 27 miljard gulden behoort Mn Services tot de grootste vermogensbeheerders van Nederland Een organisatie in beweging met vijftig jaar ervaring die haar klanten adviseert over het inkomen na a Wij hebben banen voor commercieel administratieve en administratieve medewerkers op mbo-niveau en hbo-niveau. Bovendien zoeken wij mensen op hbo-niveau voor leidinggevende functies. Diploma's zijn voor ons niet zaligmakend, wel mbo- en hbo-werk denkniveau. Het liefst heb je werkervaring in een administratieve of financiële werkomgeving of in de verzekeringsbranche. Wij zoeken klantgerichte medewerkers voor de units: - Contractadministratie, verantwoordelijk voor een volledige en betrouwbare werkgevers- en werknemersadminisüratie; - Claims en Berekeningen, verantwoordelijkvoor toekenningen uitkeringen van pensioenen en andere verzekeringsproducter - Relatiebeheer, verantwoordelijk voor het onderhouden en uitbreiden van commerciële contacten en voor de introducties nieuwe verzekeringsproducten en -diensten. Alle functies bieden een uitstekende gelegenheid om kennis er ervaring op te doen in een commercieel administratieve werkomgeving. Wij hebben diverse opleidingsmogelijkheden. Bij goed functioneren is doorgroei naar een andere functie beslist mogelijk. Sterker nog: daar streven wij naar. Administratieve daadkracht gevraagd Bij Mn Services kies je niet alleen voor een baan, maar ook voor een loopbaan. Wij bieden jeèen dynamische werkomgeving met jonge en enthousiaste medewerkers, een informele werksfeer en veel ruimte voor eigen initiatief. Wij betalen prima salarissen, een dertiende maand en hebben een 36-urige werkweek en zeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Mn Services La.v. Claudia Lukkien, afdeling Personeel Organisatie Postbus 5210 2280 HE Rijswijk Voor meer informatie Het Academisch Ziekenhuis vormt samen mot de Medische Faculteit van de Rijksuniversiteit Leiden het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Het LUMC heeft ongeveer 7000 medewerkers in dienst en voert drie kernacti viteiten uit te weten patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 3 is een van de drie klinische divisies en omvat de specialismen Gynaecologie, Verloskunde, Huidziekten, Keel-, Neus-, en Oorheelkunde, Kindergeneeskunde, Neurologie en Neuro-Chirurgie, Oogheelkunde, Pathologie, Psychiatrie en Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde. Psychiatrie Op de verpleegafdelmg Psychiatrie van het LUMC is per heden een vacature voor een: Verpleegkundige m/v (34 uur alle diensten) Vac.nr. 98.N. 16.37.LD De afdeling Psychiatrie is een open afdeling met een capaciteit van zeven bedden. Er worden patiënten opgenomen voor een kortdurende crisisinterventie en/of observatie. Meestal betreft het patiënten die na een suïcidepoging worden opgenomen of die afkomstig zijn van andere afdelingen van het LUMC. Ook worden patiënten via de RIAGG opgenomen als de verwachting is dat een kortdurende opname uitkomst kan bieden. De afdeling Psychiatrie is momenteel volop in ontwikkeling. Een van deze ontwikkelingen is uitbreiding van het aantal bedden van 7 naar 24. Deze uitbreiding zal medio 1999 plaatsvinden. Functie-eisen: - A B verpleegkundige of een HBO-V verpleegkundige met minimaal 3 jaar werkervaring in de Psychiatrie; - zelfstandige functievervulling (avond-, weekend-, en nacht diensten worden door I verpleegkundige verricht); Monsa Consultancy in Bussum is als management adviesbureau gespecialiseerd in het beoordelen van men sen in relatie tot specifieke functies. Leidraad bij de selectie is de toegevoegde waarde die ontstaat door een juiste match tussen kandidaat en organisatie. Een uniek element in de procedure is de tijdslimiet van vijf weken vanaf het verstrekken van de opdracht tot en met de afronding. De Coöperatieve Nederlandse Bloembollencentrale BA is sinds het begin van deze eeuw J actief op het gebied van de bloembollenbemiddeling en veiling. Met een omzet van ruim k 490 miljoen en een gezonde winstontwikkeling is CNB de grootste bloembollenbemidde- laar ter wereld. Het hoofdkantoor is gevestigd in Lisse. Daarnaast heeft CNB een Koel en Preparatiebedrijf in Bovenkarspel. De kernactiviteiten in Lisse bestaan uit de bemid deling bij aan en verkoop van bloembollen, knollen, vaste planten en bloemkwekerijproducten en de veiling. Er werken bij CNB 175 personen. Namens CNB zijn wij op zoek naar een die naast operationele taken een totaalvisie op het administratieve proces ontwikkelt De functie. In deze functie draagt u de operationele verantwoordelijk heid voor de financiële administratie en geeft u leiding aan een drietal medewerk(st)ers. Het opstellen van de jaarbe groting, de meerjarenbegroting en het opstellen van de jaarrekening, inclusief consolidatie, is mede een taak van de afdeling. U zorgt voor verhoging van het kwaliteitsni veau van de administratieve dienstverlening door onder meer het opstellen van tussentijdse managementrapporta ges, het analyseren van cijfers en het geven van conclusies die moeten leiden tot gerichte (bij)sturingsmogelijkheden, het opstellen van kostprijsberekeningen, het vergroten van inzicht in kosten en baten, advisering over financiële aspec ten van (voorgenomen) beleid, het ontwikkelen van kosten- management en het signaleren van trends. U bent verantwoordelijk voor (het vernieuwen van) de administratieve organisatie en het uitvoeren van interne controle binnen de totale organisatie. U ontwikkelt een visie op het functioneren van de afdeling in het kader van het transformatieproces binnen CNB. Het opzetten en implementeren van een liquiditeitssysteem, een treasury systeem, een cash managementsysteem en een budgette ringssysteem per project en afdeling, dient het komende jaar gerealiseerd te worden. U rapporteert rechtstreeks aan de controller. De achtergrond. U heeft een opleiding op HBO/Univ.niveau (HEAO, Doctoraal Bedrijfseconomie) zo mogelijk aangevuld met vakgerichte opleidingen (post HBO-controller, NIVRA Accountancy) U hebt uw (leidinggevende) werkervaring (minimaal 5 tot 8 jaar) opgedaan in verschillende bedrijven waarbij bovengenoemde aspecten tot uw verantwoorde lijkheid behoorden. U vindt het een uitdaging om dit orga nisatorisch vorm te geven en op te zetten. U behoudt, ondanks de vele details, het overzicht. Analytisch, uitste kende contactuele vaardigheden, inventief en stressbesten dig. U kunt zowel zelfstandig als in een team werken en u weet op stimulerende en coachende wijze de talenten van uw roede werk(st)ers optimaal tot zijn recht te laten komen. Kennis van en ervaring met automatisering. Geen "9 - 5" mentaliteit. Leeftijd ongeveer 30 - 35 jaar. Meer weten of solliciteren Uw schriftelijke reactie kunt u voor vrijdag 2 oktober aanstaande sturen aan Monsa Consultancy, ter attentie van de heer mr. drs. N. den Hertog, Olmenlaan 40,1404 DG Bussum. Voor meer informatie kunt u hem bellen: 035 - 6911653. U kunt ook faxen: 035 - 6914693. De oriënterende gesprekken worden na uitnodiging in Bussum gehouden op dinsdag 6 oktober aanstaande. Binnen deze informele en modern geleide onderneming bent u verantwoordelijk voor de planning van de grote containertransporten (15-50 m en de veeg- en kolkenzuigactivi- teiten. De werkzaamheden worden uitge voerd met ongeveer 20 eigen combinaties. 2 veegwagens. een kolkenzuiger en eventueel ingehuurd materieel. V bent het centrale aan spreekpunt voor zowel de opdrachtgevers als het team gemotiveerde chauffeurs. U zorgt ervoor dat de uitvoering, de administratieve verwerking en controles soepel verlopen. Uw creativiteit, overzicht en flexibiliteit staan Novicum hanteert de OAWS-gedragscode hierbij garant voor de beste oplossing in iede re situatie. In lijn met de groei en de ontw ik kelingen van de onderneming kunt u uw posi tie ook verder uitbouwen. U heeft al de nodige ervaring als (transport)- planner opgedaan en u herkent in deze functie, met een grote mate van zelfstandigheid, de mogelijkheden voor de volgende stap in uw loopbaan. Uw mbo/hbo werk- en denkniveau, aanpassingsvermogen, oplossingsgerichte aanpak, affiniteit met de chauffeurswereld en computervaardigheden zorgen ervoor, dat u in INIOIVIIICIUIMI* Werving Selectie Bi) indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABPj toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een bnef te zenden aan LUMC de directeur van de dienst sociale zaken. Postbus 9600. RC Leiden. Graag op de bnef en envelop het vacaturenul vermelden. ZATERDAG 12 SEPTEMBER 1998 917 korte tijd de gang van zaken onder heeft. Uw natuurlijk overwicht is een bepalende factor. Uw leeftijd is B de 30-40 jaar en u woont in de regio. II rekenen op een uitstekend pakket prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatiebrief met curriculum motivatie kunt u binnen 10 dagen Novicum Werving en Selectie. 3430 AC Nieuwegein, t.a.v. de heer J. Heeft u nog vragen, dan kunt u ook tel. 030-605 10 05. - actief meedenken met alle lopende ontwikkelingen. Wij bieden u een gedegen inwerkperiode in een prettig vi klimaat. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Salaris: Het salans bedraagt maximaal f 4.500,- bruto per kelijk van leeftijd en ervaring. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevri B. Romsom, verpleegkundig teamleider (071 - 526 37 06) door de heer G. Nieuwenhuijzen. P&O adviseur (071 -526 16 43). Reacties gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum vanf advertentie. p> Actieve Planner (v/S Jannes Vos B.V.. gevestigd in Alphen a/d Rijn en in Almere, neemt regionaal een sterke positie in op het gebied van (gescheiden) afvalinzameling, -transport, -recycling, veeg- en rioolreinigingsactiviteiten. gladheidsbestrij- ding, materieelverhuur en speciaal vervoer. Het bedrijf is een volle dochter van de internationaal opererende Watco-groep. Zowel de moeder- als de dochterorganisatie maken een sterke groei door. De bepalende factoren voor het succes zijn het jonge, dynamische karakter, de open, no nonsens mentaliteit en de grote mate van zelf standigheid en verantwoordelijkheid op alle niveaus. Voor dit slagvaardige, uit ongeveer 90 mensen bestaande bedrijf willen wij voor de hoofdvestiging in Alphen a/d Rijn in contact komen met kandidaten voor de belang rijke positie van Functie-omschrijving: Planning (30 auto's), wagenparkbeheer, orderbegeleiding, telefc met klanten en leveranciers onderhouden. Functie-eisen: In het bezit van rijbewijs B en C (C is geen vereiste) Middelbare opleiding Beheersing MS-Office Beheersing Nederlands in woord en geschrift Representatief Geen 9 - 5 mentaliteit Zelfstandig kunnen Werkervaring Leeftijd tussen 22 - 30 Stressbestendig Het aanbod: Wij bieden een nieuwe uitdagende fulltime functie, die door jouw verder wordt ingevuld. Het salaris en de overige overeenstemming met de zwaarte van de functie. Je reactie: Geïnteresseerden sturen hun schriftelijke sollicitatie en c v. aan: De Jong Koeriers, t.a.v. de heer Jagtlustkade 16 2171 AG /Koeriers telefoon (0252) 22 18 19. Jong/Koeri

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 34