Personeel Personeel Personeel Personeel Personej PMM PMSI brinkmann ZATERDAG 12 SEPTEMBER 1998 autobrinkmann zoekt wegens toenemende bedrijfsactiviteiten: parttime medewerker Verkoop Administratie (m/v) voor 20 uur per week van 13 tot 17 uur Opleiding MEAO of gelijkwaardig en affiniteit met automatisering Magazijn medewerker (m/v) voor de balie verkoop Liefst met ervaring Volkswagen/Audi en affiniteit met automatisering 1 ste Monteur Monteur Voor klaarmaken nieuwe Auto's (inbouw radio's, trekhaken, etc.) klantvriendelijkheid - inzet, enthousiasme - collegialiteit accuratesse prettige werksfeer - moderne werkomgeving - variatie in werkzaamheden Voor meer informatie betreffende de functie verkoop administratie kunt u contact opnemen met de heer H. G. Schreuder, telefoon 023-5128141. Voor meer informatie betreffende de functies magazijn medewerker en 1 ste monteur, monteur kunt u contact opnemen met de heer E. F. van Rooijen, telefoon 023-5128128. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 7 dagen (met C.V.) richten aan: autobrinkmann b.v. Postbus 293, 2000 AG Haarlem. Volkswagen/Audi-dealer voor Haarlem e.o. Leidsevaart 10, Haarlem EWR zoekt een Medewerker Servicecentrum (volcontinudienst) m/v Standplaats Leiden Het Servicecentrum onderhoudt de telefonische en schriftelijke contacten met de huishoudelijke en kleinzakelijke klanten van het bedrijf. Behalve voor een snelle en correcte afhandeling van die contacten en de registratie van klantgegevens is de afdeling verantwoordelijk voor de facturering en invordering van door de klanten verschuldigde bedragen. Ook de registratie van binnenkomende en uitgaande post, postdistributie en archivering behoort tot de taken van de afdeling. Functie-inhoud: - verstrekt mondeling, telefonisch en schriftelijk informatie aan (potentiële) klanten over producten en diensten, nota's en betalingen; - maakt afspraken met klanten voor te verrichten werkzaamheden en ziet toe op tijdige en correcte afhandeling; - stelt schriftelijke aanbiedingen op binnen daarvoor vastgelegde richtlijnen en treedt op als contactpersoon voor de (potentiële) klant. - verzamelt, muteert en archiveert klant-, meter- en betalingsgegevens; - pleegt acquisitie met betrekking tot produkten en diensten en is medeverant woordelijk voor het behalen van doelstellingen in dat kader; - sluit betalingsregelingen en verleent uitstel van betalingen binnen daarvoor vastgestelde richtlijnen; - ontvangt storingsmeldingen, analyseert en registreert deze en handelt ze af. Functie-eisen: - MBO - niveau - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden, - dienstverlenende instelling en probleemoplossend vermogen; - ervaring met het werken met computers; - stressbestendigheid i.v.m. sterk varierende, soms zeer grote werkdruk. Geboden wordt: Een uitdagende functie op e en dito werksfeer. in ontwikkeling zijnde afdeling met prima collega's Salarisindicatie: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring 3.100,- tot maximaal ƒ4.800,- bruto per maand exclusief een ploegendienst-toeslag conform de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. Informatie en sollicitatie Nadere informatie wordt graag verschaft door Ge Opdam teamleider 24 - uurs team te bereiken op T 071 - 5240536. Sollicitaties kunnen vóór 26 september as. worden gericht aan N.V. EWR t.a v. Hanneke Petit, Postbus 111,2300 AC in Leiden Bakkerij van Muyden produceert en levert brood en banket aan cateringbe drijven, horeca en eigen winkels. Bakkerij van Muyden is een vernieuwende bakkerij, die kwaliteitsbewust produceert (TQM en H.A.C.C.P.). Wij zoeken een Productieleider bakkerij een gedreven persoonlijkheid met een operationele instelling. Als productieleider heeft u verantwoordelijkheid over de totale productie en geeft rechtstreeks leiding aan 30 medewerkers. Tevens bent u verantwoor delijk voor het behalen van de doelstellingen (rendement, Total Quality Ma nagement en H.A.C.C.P.). U bent lid van het managementteam en rapporteert rechtstreeks aan de directeur. U heeft een relevante opleiding op HBO-niveau en enige jaren ervaring in een leidinggevende functie in een bakkerij. U bezit een organisatorisch en praktisch technisch inzicht in productieprocessen en bent een daadkrachtig persoon, die mensen en processen kan sturen. Wij bieden een uitdagende en verantwoorde functie in een groeiende on derneming met volop ruimte voor initiatief. U kunt rekenen op een overeen komstig salaris. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met D.S. Renzema, alge meen directeur, tel. 0297-324640. Schriftelijke sollicitaties aan Bakkerij van Muyden, t.a.v. P. de Boer, Visserstraat 46, 1431 GJ Aalsmeer. Mega C) Mind MegaMind B1/is specialist in de ontwikkeling en verkoop van groot formaat full color produkten, die worden afgezet in de reklame-industrie, tentoonstellings- en interieurbouw, winkelinrichting etc. De toepassing van onze produkten is zeer gevarieerd en breidt zich steeds uit. Om door te kunnen groeien zoeken wij ter versterking van ons kleine team een: Medewerker Commerciële binnendienst (M/V) Met de volgende kwaliteiten: MEAO diploma, aangevuld met NIMA A gewend zijn zelfstandig te werken klantvriendelijke en servicegerichte instelling voldoende stressbestendig commercieel slagvaardig 'pioniersgeest' rijbewijs BE leeftijdsindicatie: vanaf 21 jaar Taakomschrijving: commerciële en telefonische ondersteuning van de buitendienst pionieren afhandelen van binnenkomende opdrachten contact houden met de produktie i.v.m. orderverwerking en planning uitwerken en opvolgen van offertes uitwerken van promotionele acties, zoals mailings, beurzen etc. meedenken bij het ontwikkelen van nieuwe produkten/markten Wat kunnen wij u bieden: een passend arbeidsvoorwaardenpakket een dynamische en plezierige werkomgeving klein team waar intensief gewerkt wordt afwisseling Gaarne een korte en handgeschreven reactie met cv binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie t.a.v. de heer Anton de Tender, Postbus 3064, 2220 CB Katwijk MACHINEFABRIEK NOORDWYKERHOUT DMN Machinefabriek Noordwykerhout B.V. is een sterk internationaal georienttj onderneming met als hoofdactiviteit het produceren van hoogwaardige componea toepassing in de proces-industrie onder de merknaam DMN-Wcstinghouse. 11! Voortdurend investeren in productontwikkeling, productiemethoden en vergroterft productenpakket dragen ertoe bij, dat DMN tot de leiders in deze markt behoort),, Nu de vakantieperiode voorbij is en wij nog steeds niet de juiste kandidaten hebbjP gevonden, roepen wij opnieuw sollicitanten op die het opleidingsniveau en de wel hebben waardoor zij snel de werkzaamheden bij ons kunnen oppakken in de voljf* TECHNISCH MEDEWERKER/ CALCULATOR (m/v) Voor de productie- en montage-afdeling bereidt u projecten voor en begeleidt dc voor het opstellen en bewaken van kostprijsberekeningen en calculaties en assist productieplanning. MTS wtb aangevuld met een bedrijfskundige opleiding, alsmede werkervaring ojL van verspaningstechnieken en montage is noodzaak. L Natuurlijk kunt u werken met spreadsheets. L Ir FREZER (m/v) In onze machinehal worden de werkzaamheden op een conventionele en/of CNC| freesbank verricht, in een wekelijks wisselende tweeplocgcndienst. Uw oplcidi mctaaltechniek, aangevuld met een SOM/Bemctel diploma en enige jaren werl het gebied van frezen, maken u tot dc kandidaat die wij zoeken. De afdeling Productie heeft twee frezers nodig. Wij bieden u een afwisselende full-time functie in een soepel werkend maar di team, waarbij eigen initiatief en zelfwerkzaamheid wordt gewaardeerd met een en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uitgebreide informatie over beide functies geven wij graag. U belt daarvoor de A. P. Meershoek of de heer G. Spaargaren, tel.: 0252-361800. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae binnen 10 dagen aan: DMN Machinefabriek Noordwykerhout B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 6 2210 AA NOORDWIJKERHOUT MACHINEFABRIEK NOORDWYKERHOUT DMN Machinefabriek Noordwijkcrhout B.V. is een sterk internationaal georiënl onderneming met als hoofdactiviteit het produceren van hoogwaardige componer toepassing in de proces-industrie onder de merknaam DMN-Westinghouse. Voortdurend investeren in productontwikkeling, productiemethoden en het schep» nieuwe product/markt combinaties dragen ertoe bij, dat DMN tot de leiders in deip behoort. t In verband met de toenemende expansie van ons bedrijf zoeken wij een I DYNAMISCHE SALES ENGINEER (M* voor de afzet van ons product in binnen- en buitenland. Werkzaamheden: j, Verwerven van opdrachten en verwerken en begeleiden van offertes; b Onderhouden van contacten met klanten, agenten en distributeurs over de geheli Bezoeken van klanten, agenten en distributeurs; Introductie van nieuwe producten. Functie-eisen: Leeftijd vanaf 25 jaar; Afgeronde opleiding HTS Werktuigbouw of Procestechniek of vergelijkbaar opleidingsniveau; Technisch/commerciële instelling; Klantgericht denken en gevoel voor service en accuratesse; Ervaring in een vergelijkbare functie, bij voorkeur in dc procesindustrie; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in Duits en Engels;# Frans, Spaans of een andere taal strekt tot aanbeveling; Kennis van normaal computergebruik. Wij bieden u een interessante full-time functie met doorgroeimogelijkheden in ee^ enthousiast team van medewerkers. Daarbij past een goede honorering. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae binnen 10 dagen aan: DMN Machinefabriek Noordwykerhout B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 6 2210 AA NOORDWIJKERHOUT Met een persoonlijke aanpak weet je meesta meer te bereiken Cliëntadviseur m/v Als je zélf een winkel binnenloopt, wil je goed geholpen worden. Omgekeerd doe je dat dus ook naar je eigen klanten. Met die instelling heb je een prima basis om cliëntadviseur bij Rabobank Rijn en Wouden te wor den. Tijdens een inwerkperiode leer je alles over de producten die je gaat verkopen: voor betalen, spa ren, lenen en verzekeren. Zodat je op elke vraag van klanten het |uiste financiële antwoord weet te vinden. Je verplaatst ]e gemakkelijk in hun situatie, kunt goed luisteren, bent alert op elke mogelijkheid om iets extra's te betekenen. En legt snel een prettig contact. Adviseren en verkopen, als dat |e goed ligt, kun je bij ons aan de slag. Nu verwachten we niet dat |e direct alle benodigde kennis in huis hebt. We verwachten wel dat je je snel ontwikkelt tot allround adviseur. Om te beginnen door gerichte studies te gaan volgen. Bi) de Rabobank bieden we daarvoor uitstekende faciliteiten. Uiteraard zijn er ook altijd nog je collega's op wie |C terug kunt vallen. In onze bank is de cultuur gericht op samenwerken, met klanten en met elkaar. Ben je zelf ook van nature een team player, dan zul )e de Rabobank een stimu lerende werkomgeving vinden met een prettige, dynamische sfeer. Vanzelfsprekend zijn onze arbeids voorwaarden uitstekend. Als basis voor deze functie denken we aan een MBO-opleiding (econo mische richting) en enkele jaren verkoopervaring, zodat je weet Rabobank Rijn en Wouden wat een klantgerichte instelling inhoudt. Meer informatie over de functie van cliëntadviseur kun je krijgen van de heer R.P. de Jong, interim manager Cliënten Advies, telefoo' (071) 581 68 94. Stuur je sollicita tie met c.v. binnen 14 dagen na: Rabobank Rijn en Wouden, t.a.v. de heer R.P. de Jong, interim manager Cliënten Advies, Postbus 5, 2380 AA Zoeterwoude.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 32