Personeel Personeel Personeel Personeel Person Rijnland a CHAUFFEURS JBfttSTOL ROLFF keukens ill MOSTERT TRANSPORT LEIDEN B.V. (Medisch) secretaressen VAN RHIJN BOUW BV ill VAN RHIJN BOUW BV i Een medewerk(st)er van de bovenste plank, die het onderste uit de kast haalt! •cassières/verkoopsters m/v Leid(st)er (30 uur) Keukenverkoper m/v 4 Arts Onderzoekscentrum mg opzichter buitendienst m/v *et» Robert-Fleury Stichting secretaresse PO&O r ZATERDAG 12 SEPTEMBER 1998 voor distributiewerk door geheel Nederland die in het bezit zijn van rijbewijs B/C/E en een chauffeursdiploma Er wordt gewerkt met: Moderne auto's Philips-carsystems voor het gemakkelijk vinden van bezorg adressen Telefoon en boardcomputer in de auto's Geboden wordt: Prettige werkkring Beloning volgens het CAO Beroepsgoederenvervoer Als u geïnteresseerd bent in deze functie, bel of schrijf dan naar: Mostert Transport Leiden B.V. Postbus 175 2350 AD LEIDERDORP Telefoon 071-5412421 t.a.v. de heer W. Boer of de heer M. M. van den Bogerd ziekenhuis Voor de polikliniek chirurgie zoeken wij Tevens per 1 november a.s. voor bepaalde tijd voor vervanging van ouderschapsverlof (39 weken) voor een dienstverband van 12 uur. anderhalve dag in de week. Continuering in een vast dienstverband is voor deze functie niet uitgesloten. Vacaturenummer 142.98. - Spreekuurbegeleiding; - het verzorgen vah correspondentie en het vastleggen van medische patiëntengegevens met behulp van een dictafoon en computer; - diverse administratieve werkzaamheden op de polikliniek Functie-eisen: - Diploma medisch secretaresse of doktersassistente danwel diploma secretaresse en bereid tot het volgen van cursus medische terminologie; - ervaring met WP 5.1; - een goede typevaardigheid, - bi) voorkeur ervaring in een soortgelijke functie, - dienstverlenende en flexibele instelling ook ten aanzien van werktijden en locatie. De cursus medische terminologie voor secretaressen zonder medische achtergrond zal volledig vergoed worden Dit is niet van toepassing voor secretaressen die reageren op vacaturenummer 140.98 Het salaris bedraagt maximaal 3 696,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FWG 30) De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Corrie Wagenaar, teamleider secretariaat polikliniek chirurgie, telefoonnnummer 071 - 545 45 45, pieper 253 (ma t/m do). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, tav mevrouw W C M. Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer Bij VAN RHIJN BOUW is samenwerking dé sleutel tot succes. Intensief overleg tussen architecten, opdrachtgevers en VAN RHIJN BOUW leidt tot een efficiën te manier van bouwen. Maar ook intern is de samenwerking prima. VAN RHIJN BOUW en de aan haar gelieerde bedrijven hebben een jonge directie en een enthousiast team van zo'n 150 medewerkers. De activiteiten in woningbouw, utiliteitsbouw en renovatie vertonen een gezonde groei. Dat vraagt op korte termijn een invulling van de volgende vacature: - calculator m/v Functie Tot uw werk behoren het maken van calculaties, het op eigen initia tief uitwerken van alternatieve werkmethodes, materiaalkeuzes, het aan vragen van offertes en het beoordelen van leveranciers en onderaanne mers. Dit alles rechtstreeks in samenspraak niet de algemeen directeur. Kandidaat Wij verwachten van de juiste kandidaat een flinke dosis bouwkundig inzicht. Daarnaast bent u in staat om zelfstandig en/of in teamverband te functioneren. U heeft minimaal 5 jaar ervaring als calculator Aanbod Wij bieden u een afwisselende en zeer uitdagende functie in een infor meel werkklimaat, perspectief op groeianaloog aan de ontwikkeling bij VAN RHIJN BOUW en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Sollicitatieprocedure Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 25 september a.s. richten aan VAN RHIJN BOUW BV, t.a.v. de directie (onder vermelding van persoonlijk, u kunt dan rekenen op de maximale discretie). Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heerj. van Rhijn (directeur), telefoon tijdens kantooruren 071-4016041 of s avonds 071-4073663. Valkenburgseweg 62. 2223 KE Katwijk ZH. Postbus 76, 2220 AB Katwijk ZH Telefoon 071-4016041. Fax 071-4016043 Bij VAN RHIJN BOUW is samenwerking dé sleutel tot succes. Intensief overleg tussen architecten, opdrachtgevers en VAN RHIJN BOUW leidt tot een efficiënte manier van bouwen. Maar ook intern is de samenwerking prima. VAN RHIJN BOUW en de aan haar gelieerde bedrijven hebben een jonge directie en een enthousiast team van zo'n 150 medewerkers. De activiteiten in woningbouw, utiliteitsbouw en renovatie vertonen een gezonde groei. Dat vraagt op korte termijn een invulling van de volgende vacatures: - uitvoerders - ervaren allround timmerlieden U wacht een collegiale werksfeer bij een actief bedrijf en een passende beloning. Indien uw interesse uitgaat naar de eerste functie, verzoeken wij u binnen 14 dagen uw schriftelijke sollicitatie te sturen naar de heer H. van Rhijn (zie adres hieronder). Wilt u meer informatie of solliciteren naar de tweede functie? Dan kunt u telefonisch contact opnemen met de heer H. van Rhijn, tel. 071-4016041 (na 18.00 uur tel. 071-4014224). Valkenburgseweg 62. 2223 KE Katwijk ZH, Postbus 76. 2220 AB Katwijk ZH Telefoon 071-4016041. Fax 071-4016043 Bristol is met 81 filialen in het land de grootste Nederlandse superstore op het gebied van schoenen, vrijetijdsmode en sportkleding. Voor ons filiaal in LEIDEN, zoeken wij contact met jonge mensen die het leuk vinden om een tweetal taken in één functie te combineren. Wij hebben plaats voor een FULLTIME en PARTTIME Ben je accuraat en heb je gevoel voor service, dan hebben wij een leuke en afwisselende baan in petto. Bel voor het maken van een afspraak met de filiaalleider, tel. 071 - 522 61 54 of stuur je schriftelijke sollicitatie naar de heer MJ. Teunissen, Postbus 173, 1160 AD Zwanenburg. O^aniSQy^ De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum Nooitgenoeg per I oktober 1998 een voor 4 groepen variërend van 0 tot 2 jaar en 2 tot 4 jaar. De werkdagen zijn flexibel van maandag tot en met vrijdag. Ben jij die leid(st)er die wij zoeken: alert, met pedagogisch inzicht, flexibel, humoristisch, doortastend, in voor verandering en gek op kinderen? Dan ben jij de leid(st)er die Nooitgenoeg nodig heeft. Ben je goed gemotiveerd en heb je een duidelijke visie op kinderopvang, trek dan je stoute schoenen aan en schrijf! Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling kinderopvang (minimaal 261 1,00, maximaal 3285,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband) - een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband Telefonische informatie is te verkrijgen bij Cor Kuyt en Bianca Weyers, maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 09.00 en I 1.00 uur, tel. 071 -5321877. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae voor 22 oktober 1998 richten aan: sollicitatiecommissie Nooitgenoeg, Maansteenpad 2, 2332 RN Leiden. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op donderdag 29 oktober I998. Rolff Keukens heeft zowel in de projectmarkt als in de detailhandel een belangrijke positie. Rolff Keukens heeft vestigingen in Alkmaar, Hoorn, Purmerend, Zaandam en Zoeterwoude. Er werken ca. 50 medewerkers. Wegens uitbreiding van onze activiteiten in onze vestiging Zoeterwoude, zoeken wij een zowel een fulltime als parttime dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Voor deze functie wordt vereist: - commerciële opleiding; - diploma HAVO/MEAO of gelijkwaardige opleiding; - interieur- en kleurgevoel; - goede contactuele eigenschappen; - enige ervaring met het gebruik van een P.C.; - tenminste 3 jaar ervaring in de keukenbranche; - leeftijd tot 35 jaar. Schriftelijke sollicitaties (met vermelding van uw telefoonnummer) te richten aan de directie van Rolff Keukens B.V., Pieter Ghijsenlaan 9b, 1506 PVV Zaandam. ARB O LT-TJ UNIE NEDERLAND Arbodienst West maakt deel uit van het netwerk Arbo Unie Nederland. In dit landelijke netwerk hebben 29 zelfstandige, regionale arbodiensten hun brede deskundigheid en lange ervaring gebundeld. De bij Arbo Unie aangesloten arbodiensten hebben ruim 100 vestigingen door heel Nederland, die precies weten wat er in de regio speelt. 'Landelijk denken, regionaal doen' noemt Arbo Unie dat. Zij werken in totaal voor ongeveer 2 miljoen werknemers bij ruim 50.000, zowel grote als kleine organisaties. Binnen het Arbo Unie netwerk zijn circa 2.500 mensen werkzaam. arbodiensi,c westE De Arbodienst West is een regionaal werkende arbodienst, die ruim 15( aangesloten organisaties met zo'n 45.000 werknemers adviseert op heif' arbeidsomstandigheden- en verzuimbeleid. Bij de Dienst zijn ongeveer]11 medewerkers werkzaam. Als gevolg van vertrek bestaat er momenteel een vacature voor: voor onze vestiging in Leiden DE FUNCTIE Binnen het Onderzoekscentrum vervult de arts verschillende taken bij öL van het gezondheidsonderzoek voor onze klanten. Hij'/zij ontplooit initial gericht op een optimale dienstverlening aan onze klanten op het gebied gezondheidsonderzoek en werkt daartoe in teamverband met dokters? Het betreft een functie voor 0,8 fte, eventueel ook in duo-combinatie in UW PROFIEL U bent een basisarts, liefst met enige ervaring in de Arbozorg. U bent creatief, flexibel en bereid een stapje harder te lopen om mee tejz de kwaliteit van de dienstverlening verder te verhogen. Uitstekende contactuele eigenschappen, onderhandelingsvaardighe< mondelinge/schriftelijke uitdrukkings- en adviesvaardigheden zijn vanz Ons aanbod Wij bieden een zelfstandige functie met ruimte voor eigen initiatief binnsj enthousiast team van medewerkers. De arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO Arbo Unie. De pensioenvoon zijn ondergebracht bij het PGGM. Het betreft een dienstverband voorde»1; een jaar. Een vaste aanstelling behoort tot de mogelijkheden. Uw sollicitatie Bent u geïnteresseerd, neemt u dan zo spoedig mogelijk contact op meE Mw. P. G. F. Gutteling, hoofd Gezondheidkundig Onderzoek, telefoon (070) 336 91 69. Of stuur direct uw brief aan Arbodienst West t.a.v. P. G. F. Gutteling Postbus 1096, 2280 CB Rijswijk Bennebroek, zeker de moeite waard! Bennebroek, gelegen in Zuid-Kennemerland, is een kleine aantrekkelijke woon- en werkgemeente met circa 5.100 inwo ners. Maatwerk, een geringe afstand tussen burger, bestuur en ambtelijk apparaat, een klantgerichte instelling, kostenbewust werken en autonome be stuurskracht zijn kenmerkend voor onze gemeente. De zelfstan digheid staat dan ook niet ter discussie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie sectoren: voor 36 uur per week (voltijds) Algemene informatie Bij de buitendienst van de sector Ge meentewerken werken naast de opzich ter in totaal acht personen, vijf plantsoen medewerkers en drie medewerkers van de algemene dienst. De werkzaamhe den betreffen voornamelijk het groenon derhoud, de reiniging, de gladheidsbe- strijding, de openbare verlichting en het begraafplaatsbeheer. Functie-informatie (globaal) - U geeft leiding aan de medewerkers van de buitendienst - U bent verantwoordelijk voor het coör dineren en controleren van de kwali teit, kwantiteit en voortgang van uitbe stede kleinschalige werken, verhar dingen, groenonderhoud en speel/ sportvelden - U bent belast met het opstellen en actualiseren van groenbeheersplan- nen/groenwerkpakketten en klein schalige beheersplannen voor de openbare ruimte - U adviseert schriftelijk over kapver- gunningaanvragen en bent verant woordelijk voor het handhaven van de kapverordening - u bent belast met het dagelijks beheer en onderhoud van de gemeentewerf Informatie en sollicitatie Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer A.J.M. Elbertse, sectorhooi Gemeentewerken, telefoon (023) 5847771. U kunt uw sollicitatie voor 26 september 1998 sturen aan burgemee wethouders van Bennebroek, postbus 48, 2120 AA Bennebroek. inclusief het magazijnbeheer - U organiseert en coördineert et heids-en calamiteitenbestrijd Z - U bent verantwoordelijk voor heer en onderhoud van de be ra en belijning en het onderhouc ec openbare verlichting en de i plaats. Functie-eisen - minimaal een mbo-werk- en veau, wat blijkt uit bijvoorbe diploma middelbaar tuinbou wijs, bij voorkeur aangevuld i opleiding specialist groenbeh rli - relevante ruime werkervaring* d dere taakvelden van de buite jg - leidinggevende ervaring - goede schriftelijke en mondelin digheden - de bereidheid te verhuizen nebroek of een woonplaats in te nabijheid van Bennebroek Salaris Afhankelijk van opleiding en inschaling plaats in aanloopsch functieschaal 8. Dit betekent e salaris tussen f. 3.130,- en f. 5. maand. Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam, tel. 070 - 444 10 00 De Robert-Fleury Stichting is een Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis. Tot de verzorgings gebieden behoren de Haagse Randgemeenten, Zoetermeer en de regio Midden-Holland. De hoofdlocatie is gevestigd in Leidschendam. De Stichting heeft voorts een Algemeen Psychiatrische Voorziening in Gouda, een Mulb' Functionele Eenheid in Zoetermeer (onder één dak met RBC Verslavingszorg) en poliklinieken in Leidschendam, Voorburg, Zoetermeer en Gouda. In Leidschendam wordt daarnaast specialistische zorg geboden aan patiënten met (ernstige) eet stoornissen en dove psychiatri sche patiënten, beide met een landelijke functie. Binnen de Robert-Fleury Stichting wordt behandeling aan geboden vofgens het principe van de zorgvernieuwing. Zorg op maat, continuïteit van zorg en maatschappelijke integratie zijn daarbij steeds de uitgangspun ten. Op dit moment beschikt de Stichting over ongeveer 700 behandelplaatsen. Bij de dienst PO&O is per 1 september 1998 een vacature ontstaan (met een dienstverband van 36 uur per week) Functie-informatie: De secretaresse ressorteert rechtstreeks onder het hoofd PO&O en administratieve, secretariaats- en beheers werkzaamheden t.b.v. PO&O. De werkzaamheden bestaan o.a. uit; - het typen van brieven, rapporten, overzichten e.d.; - het voorbereiden en notuleren van diverse vergaderingen; - het verzorgen van de correspondentie en zelfstandig opmaken v< (concept)brieven; - het bewaken en bijhouden van de agenda, het maken en bewakei afspraken en verstrekken van inlichtingen; - het organisatorisch en secretarieel ondersteunen van verschillend interne en externe project- en werkgroepen. Functie-eisen: - diploma HAVO aangevuld met een secretariële opleiding en aan; relevante ervaring; - ervaring in het werken met verschillende P.C.-programma's zoa tekstverwerkingsprogramma's en een rekenprogramma; - een flexibele en dienstverlenende instelling; - representativiteit; - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-ziekenhuiswezen. salaris bedraagt min. 2.755,- en max. 3.996,- conform functieg Inlichtingen over de functie worden u gaarne verstrekt door de heer M. Peltenburg, hoofd PO&O (tel.nr.: 070 - 444 10 33). Belangstellenden kunnen hun brief c.v. binnen 10 dagen richten Robert-Fleury Stichting, afdeling personeelszaken, t.a.v. mevrouw H.J. Veldhuyzen, personeelsconsulent, postbus 422, 2260 AK Leidschendam of E-mail: rfs@worldonlin« o.v.v. vacaturenummer 420.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 30