Personeel Personeel Personeel Personeel |3| a Certc Willem ƒ5 van den Bergh Assistent Salarisadministrateur Leiden bbssb DE JO() Crouzet Leuke vakantie ?ehad? Dan het nu tijd om carrière te makji KQnAtar ZATERDAG 12 SEPTEMBER 1998 Architectenbureau Bob C. van Beek B.V. Rijnsburgerweg 161 2334 BP Leiden tel. 071-5237347 Wij zoeken op korte termijn, ter versterking van ons team: - AANKOMEND BOUWKUNDIG TEKENAAR (M/V) MTS-nivo (36 uur) - ERVAREN BOUWKUNDIGE (M/V) voor tekenwerk, het schrijven van bestekken (STABU) en het opstellen van begrotingen. HTS-nivo of gelijkwaardig (36 uur) Op het bureau werken 11 medewerkers. We beschikken over een gevarieerd opdrachtenpakket, waarbij naast nieuwbouw en reno vatie, het zwaartepunt ligt op de restauratie van bouwwerken met monumentale waarden. Het tekenwerk wordt verricht met behulp van AutoCad 13/14. Een rijbewijs is vereist, bij voorkeur niet rokers. Beloning en arbeidsvoorwaarden, overeenkomstig de CAO voor personeel in dienst van architectenbureaus. Schriftelijke sollicitaties voorzien van c.v. binnen 10 dagen aan bovenstaand adres. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer A. Scheffer. DE STICHTING NUTSSCHOOL VOORSCHOTEN Dc Nutsbasisschool, uniek gelegen aan het Burgemeester Berkhoutpark telt momenteel ongeveer 220 leerlingen, verdeeld over 8 groepen. Op dc school werken in totaal 15 leerkrachten, 2 vakleerkrachten en een conciërge. Dc Stichting Nutsschool Voorschoten vraagt voor haar Nutsbasisschool een GROEPSLEERKRACHT In verband met dc start van een nieuwe kleutergroep op 1 januari 1999. De functie: Als grocpslccrkracht levert u een actieve bijdrage aan dc doelstelling van dc school, namelijk optimale ontplooiing van de leerlingen op zowel cognitief, creatief als sociaal-emotioneel gebied. Uw profiel: Wij verwachten van u: Dat u affiniteit heeft met het werken in kleutergroepen, belangstelling heeft voor nieuwe visies op de ontwikkeling van de kleuter, enige ervaring heeft (niet vereist), een brede inzetbaarheid bezit en een creatieve persoonlijkheid tentoonspreidt. Ons aanbod: Een parttime functie die op jaarbasis gemiddeld 22 uur en 30 minuten bedraagt. Een prettige werksfeer binnen een gemotiveerd team van collega's met volop ruimte voor eigen initiatief. Interesse? Stuur dan uw sollicitatie voor maandag 28 september naar het schooladres. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met dc directeur dhr. M. H. Smittcnaar tel. 071-5614097, of's avonds thuis 071-5615562. Nutsbasisschool Elstlaan 6 2252 LC Voorschoten tel. 071-5614097 •/Po 9O00 Willem van den Bergli maakt deel u Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap. Binnen de dienst Informatisering, Financien en Administratie zijn wij ten behoeve van de afdeling Salarisadministratie op korte termijn op zoek naar een (36 uur per week In deze functie verwachten wij van de nieuwe medewerker dat relevante werkervaring is opgedaan ten aanzien van onder andere onderstaande taak gebieden: belast met uitvoerend werk ten behoeve van Salarisadministratie aanspreekpunt ten behoeve van applicatieondersteunende werkzaamheden affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking vervaardigen en mede-ontwikkelen van diverse overzichten kennis van het salarispakket EMIS strekt tot aanbeveling waarnemen van afdelingshoofd. Opleidingseisen Van de kandidaten verwachten wij een: relevante opleiding op HBO/MBO-mveau praktijkdiploma salarisadministratie diploma sociale verzekeringen. Profiel De kandidaat moet beschikken over goede communicatieve vaardigheden en een cliëntgerichte houding. Verder dient de kandidaat accuraat en stressbestendig te zijn en een flexibele instelling te hebben. De kandidaat moet zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Salaris Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en is conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen Nadere informatie omtrent deze functie is telefonisch te verkrijgen bij de heer J. Lindhout, hoofd Salarisadministratie, telefoonnummer 071 - 364 22 14. Gezien de identiteit van het zorgcentrum is een christelijke levensovertuiging gewenst. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten ter attentie van mevrouw J. Cederhout, medewerker Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Willem van den Bergh, Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon (071) 364 21 00. Wie gaat er bij ons aan de slag? RIJNLANDSE BOEKHANDEL Lange Voort 35-37 2343 CB Oegstgeest Wij willen ons team uitbreiden met een parttime verkoopmedewerker m/v (voor 3 hele dagen per week) Na een ruime inwerkperiode zal n deel van het assortiment, zorgt m voorraad, bestelt bij waar nodig e en samen met collega's verantwoordelijk zijn voor eei in voor verkoop en advies aan klanten, bewaakt de zorgt voor een perfecte presentatie. Voor deze afwisselende baan is géén ervaring vereist, maar wel: - brede belangstelling voor boeken - interesse in kantoorartikelen en nieuwe media: CD-ROM - verantwoordelijkheidsgevoel en accuratesse - flexibele instelling, ook t.a.v. werktijden - in teamverband kunnen werken en een klantgerichte houding - stressbestendig en een leesbaar handschrift Durft u de uitdaging aan en bent u geïnteresseerd, ook al bent u enige tijd uit het arbeidsproces, stuur ons dan uw eigenhandig geschreven sollicitatie (met een recente pasfoto) onder vermelding van uw telefoonnummer vóór 19 september a.s. Het bestuur van de openbare school voor speciaal basisonderwijs en voortgezet speciaal onderwijs, Marnixstraat 104 te Leiden, vraagt een Leerkracht Algemene Technieken/ Handvaardig heid m/v Vacaturenummer OND-VSO-2 ten behoeve van de afdeling voortgezet speciaal onderwijs voor minimaal 17 uur en maximaal 24 uur per week. Maximumschaal 10 RPBO. Indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Functie-eisen: - afgeronde studie Algemene Technieken Handvaardigheid; - een wettelijke onderwijsbevoegdheid voor het speciaal onderwijs. Van de kandidaten wordt verwacht dat hij/zij - bereid is te werken vanuit een multi disciplinair team; - op de hoogte is van de ontwikke lingen in het voortgezet speciaal onderwijs; - deelneemt aan buitenschoolse activiteiten; - beschikt over goede communicatieve vaardigheden. De VSO-afdeling neemt deel aan een fusietraject met nog twee andere VSO-afdelingen om te komen tot een VSO-school in Leiden. Voor informatie kunt u zich wenden tot mevrouw G. Pakkert-Vellekoop (VSO-coördinator) en de heer P.C. Starrenburg (sectorleider). Telefoon: 071 - 523 17 77. Dienst Cultuur en Educatie Tijdelijke leerkracht NT2/ remedial teaching m/v Vacaturenummer OND-KERN-1 voor de periode medio december 1998 tot en met mei 1999 vanwege opfris verlof van een collega. Omvang van de functie is 30 uur per week, maximumschaal 10 RPBO. Functie-eisen: - afgeronde PABO-studie; - bij voorkeur in het bezit van specialisatie RT en/of NT2. Informatie bij de heer P.C. Starrenburg (sectorleider kern mik). Telefoon: 071 - 523 17 77. In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maat schappelijk en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen in het onderwijs werkzaam zijn. Geschikte kandidaten vanuit deze groepen worden derhalve verzocht te solliciteren. U kimt uw sollicitatiebrief voor 25 september a.s. richten aan de directeur van het Bureau Openbaar Onderwijs, de heer Q.A. Doeswijk, Maresingel 3, 2316 HA Leiden, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer. DE UITVINDERS JVC De Uitvinders is een toonaangevende organisatie binnen dc haar audio-, visual-, en caraudio-producten is topkwaliteit het sleutelwoord. JVC is niet alleen de uitvinder van innovaties binnen haar product groepen, maar bereikt ook vernieuwingen in de benadering van haar klanten. Om haar positie en de goede relatie met haar afnemers verder uit te bouwen is JVC op zoek Junior Credit Controller m/v De Junior Credit Controller is verantwoordelijk voor het verwerken van alle debiteurengegevens. factuurcontrole en de betalingen De Junior Credit Controller onderhoudt het contact met onze afnemers en de kredietverzekeraar en weet de belangen van het bedrijf en die van zijn afnemers goed tegen elkaar af te wegen Een commercieel gevoel is voor deze functie onontbeerlijk. De Junior Credit Controller heeft een opleiding op meao/mba-niveau. enige ervaring met vergelijkbare werkzaamheden en spreekt en schrijft Engels. De Junior Credit Controller staat stevig m zijn schoenen en vindt het een uitdaging om in een directe en open cultuur te JVC biedt u in deze vacature een boeiende positie binnen een slagvaardige organisatie. Er is een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket beschikbaar dat gelijk tred zal houden met uw ontwikkeling en prestaties. Uw sollicitatie voorzien van uw curriculum vitae kunt u richten aan: JVC Nederland B.V. t.a.v. mevrouw M J. van der Kust. Afdeling P8tO. Postbus 51S, 2300 AM Leiden. U kunt rekenen op een snelle en vertrouwelijke behandeling van uw reactie. Certo is een Leidse onderneming Wij zijn gespecialiseerd in mobiele vernietiging van vertrouwelijke stukken. Dat betekent dat wi) bij onze klanten voor de deur hun vertrouwelijke stukken versnipperen met behulp van daartoe ingerichte vrachtwagens Certo werkt landelijk voor meer dan 700 bedrijven en instellingen. Van ABN AMRO tot Ajax en van Holland Casino tot Het Motorhuis. Shreddeurs/chauffeurs De shreddeur/chauffeur bestuurt een van onze vrachtwagens met daarin de papierversnipperaar. Hij zal naast het chauffeuren de vertrouwelijke stukken van onze klanten ter plekke collecteren en vernietigen. Het is een afwisselende baan, waarbij regelmatig getild moet worden. Naast grootrijbewijs is een chauffeursdiploma vereist. Shreddeurs/bijrijders Voor deze functie zijn we op zoek naar schoolverlaters (MAVO/HAVO) die in korte tijd worden opgeleid tot vrachtwagenchauffeur. Dus naast bijrijder zal hij ook als shreddeur werkzaam zijn. Studenten Op regelmatige basis zullen wij in de nabije toekomst extra krachten nodig hebben die de shreddeurs zullen bijstaan. Graag willen we een bestand opbouwen van oproepkrachten. U kunt uw sollicitaties richten aan Certo B.V., Postbus 16019, 2301 GA Leiden, t.a.v. de heer J. Harinck. Voor eventuele vragen kunt u ook bellen: (071) 521 5070. Schildersbedrijf ERVAREN SCHILDEI en LEERLING SCHILD Ammonslaan 16, 2241 BP Wassw Telefoon: 070-5114908 architektenburo I verheijen|verkoren|de hj is een creatief bureau met een tel 30 medewerkers. Het bureau is gi in de binnenstad van Leiden aan; Noordeinde 2e, op loopafstand vl station. Wij zoeken op korte termijn een L algemeen medewerk(st)er metaF voornaamste taken 3r telefoniste/receptioniste/typi^ voor 40 uur per week, ter versterfi het secretariaat. Naast bovengenjo werkzaamheden behoren ook L reproductiewerk en licht huishoup werk tot het takenpakket. Van kandidaten verwachten wij ij beschikken over een goede telefci in het bezit zijn van een typedipl# bovenal de werkzaamheden en% en nauwgezet uitvoeren. Reactie met cv voor 26 septembe zenden aan architektenburo VerheijenlVerkoi Haan bv, t.a.v. mevrouw M. A. La Postbus 11310, 2301 EH Leiden. Jd Crouzet BV is het verkoopkantoor in Nederland van de Franse multinational Crouzet Automatismes met wereldwijd meer dan 2.000 medewerkers. Crouzet ontwikkelt, produceert en verkoopt industriële automatiseringscomponenten zoals: ple's, tijdrelais, tellers, controle/meetrelais, veiligheidscomponenten, micro- en eindschakelaars, pneumatiek, motorten en solid state relais. Crouzet biedt de industriële automatiseringsmarkt de volgende merken: - Crouzet - Syrelec - Kübler - Gordos Wij zijn op zoek naar een full-time Medewerk(st)er Telemarketing Functieomschrijving: Het telefonisch benaderen van bedrijven en het bel onze database. Binnen de afdeling Verkoop vervul) centrale rol in onze organisatie. Samen met colleg voor een optimale ondersteuning van de verkoop buitendienst. - Telefonisch opvolgen en verwerken van documentatieaanvragen - Verzorgen van mailings - Beheren van het verkoopinformatiesysteem Crouzet vraagt: - Gevoel voor marketing en sales - Ervaring met Windows en MS Office is een pre - Natuurlijk een goede telefoonstem - Leeftijd tussen 23 en 30 jaar - Opleiding: MBO-niveau Crouzet biedt: Een zelfstandige baan bij een goed bedrijf met een ui:,] reputatie in de markt. Heb je belangstelling? Stuur dan je brief met je CV naar: Crouzet BV, t.a.v. de heer R. Ypenburg, Industrieweg NR Zoeterwoude. U kunt natuurlijk ook bellen: tel. (071) 541 11 21. De Konmar is een supermarktketen met 27 filialen verspreid over Nederland. Met een hecht team van ruim 5.500 enthousiaste medewerkers. En 450.000 trouwe klanten. Grote, complete Superstore's (zes keer zo groot als de gemiddelde upermarkt) met een assor timent van ruim 22.000 artikelen. Brood, banket, groente en fruit, vlees, vis en vers bereide maaltijden... al onze medewerkers verstaan hun vak. Alles wordt in de winkel ambachtelijk bereid of 's ochtends vroeg op de veiling gekocht. Aangevuld met ïen zeer groot assortiment kruidenierswaren. Een snoepwinkel, 330 soorten wijn, een volledige drogisterij, echte ecologische producten... de Konn verrassend alt Het gaat goed met de Konmar. Onze succesformule slaat duidel: in nog geen vijf jaar tijd is het aantal filialen meer dan verdubt) blijven groeien. In het jaar 2000 verwachten we 40 Superstores over heel Nederland te hebben. Door deze enorme groei zijn v ambitieuze nieuwe collega's. Wat wij bieden? Een dynamische o die volop in ontwikkeling is. Een goede werksfeer met veel ruin En een prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Dus wil carrière maken, dan ben je bij de Konmar van harte welkom! Werken en leren bij de Konmar 'De medewerkers zijn de basis van je winkel', zeggen we bij de Daarom geven we veel geld uit aan opleidingen. Een goede inve want deskundig en vriendelijk personeel verdient zichzelf snelt! al ons kader leiden we op via een eigen opleidingssysteem: het Iedereen met capaciteiten, ambitie en de juiste instelling kan bij heel snel doorgroeien. Trainees (m/v) Heb je net je middelbare schooldiploma HAVO of MMO gehaalc nu het liefst meteen aan de slag willen, maar wil je daarnaast <x komen? Dan kun je bij één van onze Superstores trainee worder wordt in drie tot vier jaar opgeleid tot verkoopchef. Een uitdage waarin je leiding geeft aan 10 tot 40 medewerkers en waarin jet woordelijk bent voor je eigen afdeling. Als trainee werk je elk h; een andere afdeling en krijg je twee keer per jaar een voortgang: Daarnaast volg je zowel intern als extern allerlei opleidingen. AI betaald door de Konmar. Verloopt alles volgens wens, dan ben vier jaar chef van je eigen afdeling. Chef vleeswaren (m/v) Chef traiteur en vis (m/v) Assistent-chef slager (m/v) De chef van een versafdeling van de Konmar is eigenlijk een klei bedrijfsleider. Met liefde voor zijn vak en een gedegen productke Verantwoordelijk voor de inkoop, de personeelsplanning en het van zijn afdeling. Hij of zij moet goed leiding kunnen geven en zijn van de betreffende vakdiploma's. Assistent-hoofdcaissière (m/v) De assistent-hoofdcaissière assisteert de hoofdcaissière bij alle werkzaamheden en vervangt haar bij afwezigheid. Hij of zij is ve lijk voor de geldstroom in het filiaal. De werkzaamheden omvatt andere het tekenen van retourbonnen, het afrekenen met de cais alle kassa's bedrijfsklaar maken en de personeelsplanning verzorf Daarnaast is zij aanspreekpunt voor de klanten. Grijp deze kans! Ben je geïnteresseerd in één van deze uitdagende functies, richt dan je sollicitatiebrief aan Konmar B.V., de heer F.P.A.M Bercx, manager Personeelszaken, De Werf 13, 2544 EH Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 22