Personeel Personeel Personeel Kwaliteit! Dat heeft u ook! eve SYSTEEMBEHEERDER/ PROGRAMMEUR (M/V) Bibliotheek Leiden 3 TOP KEUKENS Telewerving lost uw personeelsprobleem op Operations Manager Import medewerkers Export medewerkers zalm Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V Robbers CTTTTQ i Ford Rijnland ZATERDAG 12 SEPTEMBER 1998 BOUMAN KUIJPER RECRUITMENT B.V. Werving Selectie Sollicitatietraining Executive search Namens één van onze opdrachtgevers, een internationaal luchtvracht- en distributiebedrijf in de directe omgeving van Schiphol, zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de volgende functies: U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding over alle operationele afdelingen. U bent een gedreven motivator en u geeft op inspirerende wijze leiding aan de import en exportafdeling. U heeft enige jaren rele- U bent in het bezit van het declarantendiploma of u heeft een door ervaring verkregen vergelijk baar niveau. U heeft een goede kennis van de tarief- struktuur in de luchtvrachtimport, bent bekend met de diverse computersystemen en beschikt over U heeft enige jaren relevante werkervaring en bent bekend met het opmaken van douanedocu menten en vrachtbrieven. U draagt zorg voor de operationele afwikkeling van de exportzendinger U heeft ervaring met diverse computersystemen en u heeft een goede kennis van de Engelse taal. vante werkervaring in een vergelijkbare functie. een uitstekende kennis van de Engelse taal. Voor alle functies geldt dat wij zowel mannen als vrouwen uitnodigen om te reageren. Uw reactie, voorzien van een uitgebreid C. V., vernachten wij zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk 23 september 1998 in ons bezit te hebben. U kunt uw reactie zenden naar: Bouman Kuijper Recruitment B.V. t.a.v. Drs. J. Bouman Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kunl u tijdens kantooruren bellen met: 023 - 5256294 Waarschijnlijk kent u ons al. Slagerij van der Zalm is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een trendsetter op culinair gebied. Waarom? Omdat wij vanaf het begin in kwaliteit geïnvesteerd hebben Dat geldt zowel voor onze producten, als voor onze medewerkers, immers de ontwikkeling van een kwaliteitsproduct begint bij de kwaliteit van de rXn edewerkers. Wij zijn op zoek naar frisse, enthousiaste mensen die ons team kunnen versterken. Wij bieden een gezellige werksfeer, een goed salaris en doorgroei mogelijkheden binnen ons Kwaliteit wij maken er werk van. U toch ook! Bel voor een sollicitatiegesprek. 071-5175535 tot 19:00 uur 071-5237499 na 19:00 uur Productie medewerker N In onze productieruimte werken -* met rund-, varkens-, kalfs- en lamsvlees. Vervaardigen van specialiteiten de worstmakerij. Parttime verkoopster Vriendelijke mensen die het leuk vinden om enkele dagen of uren van de week.in een van onze winkels te assisteren. Winkel slager Beleefde jonge man die in een van onze gezellige winkels zijn vakkennis aan de klanten wil overbrengen en zorg wil dragen voor de presentatie van het royale^?^-, Winkelkok In teamverband produceren van hoogwaardige maaltijden en specialiteiten. Creëren van nieuwe producte Presenteren en promoten van culinaire specialiteiten. Manusje van alles In bezit van rijbewijs voor vervoer tussen de filialen, bedrijfsonderhoud en assistentie in de productie. Een echte uitdaging voor een enthousiast en veelzijdig persoon. *1J vonder Oegstgeest, Wassenaar CVG is binnen de Europese papierbranche een toonaangevende producent van gespecialiseerd houtvrij, ongestreken witpapier. Klantgerichtheid is daarbij de sleutel tot succes. Enkele honderden specificaties vinden hun weg naar vele afnemers binnen Europa. Als zelfstandige beursgenoteerde onderneming is CVG gewend te opereren in een dynamische internationale markt. CVG gaat de competitie aan met flexibele productiemethoden, technologische know-how en betrokkenheid van alle 350 medewerkers. Om onze slagvaardige organisatie te versterken zoeken wij naar een kandidaat voor de vacature van de functie: Als systeembeheerder/programmeur werkt u met enige collega's aan het beheer van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe informatiesystemen. CVG volgt automatiserings ontwikkelingen op de voet, maar houdt daarbij het praktisch nut in het oog. Uw collega's en uzelf hebben wel verschillende aandachts gebieden, maar er wordt niet gestreefd naar specialisatie. Overleg met en begrip voor technische of administratieve gebruikers is van belang. uw profiel: U bent een nuchtere en praktische persoonlijkheid die zich thuis voelt in een industriële omgeving U heeft een HBO werk- en denkniveau Samenwerken doet u graag, zowel met collega's als met de interne medewerkers Unix, Windows NT, Novell, MsOffice, Cobol en 'C' zijn u niet vreemd, of u bent bereid u deze eigen te maken U combineert nieuwsgierigheid met slimme maar vooral ook praktische oplossingen CVG biedt: Afwisselend werk in technisch/industriële omgeving De mogelijkheid uit te groeien tot een generalist, waarbij programmeren, analyseren, systeem- en netwerkbeheer deel uitmaken van het werkpakket Een kerngezonde onderneming met een sterke marktpositie Opleidingsmogelijkheden Een breed pakket aan arbeidsvoorwaarden volgens de eigen CVG-CAO Wilt u deze uitdaging aangaan? Schrijf uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 14 dagen naar Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V., Postbus 30, 1950 AA Velsen-Noord t.a.v. de heer R.A. de Wolf. Voor nadere informatie: telefoonnummer 0251-25 23 10 Robbers Schoonmaakbedrijven BV vraagt voor haar afdeling Gazenwasserij in full-time dienstverband GLAZENWASSERS volslagen/halfwas Persoonlijke sollicitatie na telefonische afspraak tijdens kantooruren tel.nr.: 030-2315824 of na 17.00 uur 06-51411482 ndBiiii h+wd vAKmensenwER Zoek je een leuke parttime baan en ben je van maandag t/m vrijdag beschikbaar? SCHOONMAAKMEDEWERKERS/STERS Wil je een lekkere lange dag hebben? Je kan bij ons al van 06.00-08.00 uur of van 7.30-10.30 uur werken. Wil je liever vóór de avond werken? Ook dat kan! Van 16.00-18.00 uur. Brengt Pa de kinderen naar bed? Even er tussen uit, en een aardig centje verdienen? Dat kan van 17.30-20.00 uur. De Slichting Openbare Bibliotheek Leiden bestaat uit een Centrale, twee filialen, een bibliobus en een aantal uitleenposten. In de bibliotheek zijn 100 personeelsleden werkzaam, waarvan 78 in vaste dienst. Het bestuur van de stichting OBL bestaat uit 7 leden, waan an 2 leden door de ondernemingsraad worden benoemd. De bibliotheek bevindt zich in een sterk veranderende omgexing. Bezuinigingen enerzijds en ontwikkelingen op mediagebied anderzijds bewegen de bibliotheek tot heroriëntering op kerntaken en het ontwikkelen van nieuwe beleidslijnen. De Ondernemingsraad van de Stichting Openbare Bibliotheek Leiden zoekt per 1 november 1998 een door .haar te benoemen BESTUURSLID MA7 .Onze gedachten gaan uit naar iemand die: - zich betrokken voelt bij de bibliotheek en zich hiervoor op bestuurlijk niveau wil inzetten - bij de besluitvorming in het bestuur rekening houdt met de belangen van het personeel van de bibliotheek - bij voorkeur afkomstig is uit Leiden - interesse heeft in en ervaring heeft met de Leidse lokale politiek - bereid is regelmatig - informeel - contact te onderhouden met de ondernemingsraad. Er is geen honorering voor deze functie beschikbaar. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw R. Hilhorst, voorzitter ondernemingsraad, tel.nr. 071-521 16 66. Schriftelijke reacties kunt u voor 1 oktober a.s. richten aan de voorzitter van de ondernemingsraad. Nieuwstraat 4. 2312 KB Leiden. Ford Rijnland, Official Ford-dealer, opgericht in 1957 met vestigingi Leiderdorp, Leiden en Noordwijk heeft de laatste 5 jaar haar bedrijven gereorganiseerd en de omzetten in die periode meer dan verdubbeld. In Noordwijk werd recentelijk een compleet nieuw dealerbedrijf gel en is sinds enkele weken operationeel. Een verdere verbetering van de kwaliteit van het werk en de interne bedrijfsorganisatie is in volle gang. Om die reden zijn wij op zoek naar een v el HOOFD ADMINISTRATIE U rapporteert aan de directie en is lid van het Management Team. L Naast het voeren van de financiële administratie, die grotendeels n geautomatiseerd is, schenkt u aandacht aan het opzetten en verbeterenP de interne controle. Vi Vanzelfsprekend verzorgt u de maandelijkse financiële rapportage enI de direktie en de collega's in het Management Team aanbevelingen v<#ic de verbetering van hun zaken. p- Ook budgetteteert u samen met de direktie en de MT leden. 1 Y U bent intelligent genoeg om snel te werken, u vindt het leuk om het p Management Team vanuit uw kennis aan te vullen en aan te sturen. F1 En automatiseren beschouwt u als een hulpmiddel om alle administrair* Sl processen geautomatiseerd te doen funktioneren. De kandidaat die wij zoeken heeft minimaal HEAO-BE opleiding of a tenministe 3 jaar relevante ervaring en beschikt over leidinggevende capaciteiten, communiceert makkelijk en is niet ouder dan 35 jaar. i Voor deze belangrijke funktie, waarin zelfstandigheid en eigen initiatil. belangrijk zijn, hebben wij een uitstekend salaris winstdeling uitger^ Dit tegen de achtergrond dat wij ons ervan bewust zijn dat goede mei uitstekend beloond dienen te worden. Bent u geïnteresseerd in deze funktie, stuur dan binnen 10 dagen uw schriftelijke sollicitatie en c.v. naar de direkteur/eigenaar. J. E. H. Hoogendoom, van Automobielbedrijf Rijnland B.V., Postbus 67, 2350 AB Leiderdorp. U krijgt dan snel antwoord van ons. ke PAK NU DEZE NIEUWE UITDAGING b Een organisatie met div. mooie keukenshowrooir de Randstad zoekt voor div. vestigingen o.a. vooii' Meubelboulevard in Zoeterwoude f' FILIAALMANAGERS M/V Ruime ervaring van de keukenbranche Leiding kunnen geven aan een verkoopteam f KEUKENADVISEURS M/V »i Allround keukenervaring Commerciële instelling JUNIOR KEUKENVERKOPERS iv; die met onze opleiding het vak willen leren RECEPTIONISTE/GASTVROU Part-time/full-time Het visitekaartje van de zaak KEUKENMONTEURS Ervaring in het zelfstandig plaatsen Kwaliteit en klantvriendelijk Wij bieden: - Werken in een gezellig team - Zeer goed salaris - Doorgroeimogelijkheden - Interne opleiding Heeft u zo'n enthousiaste instelling en bent u kli voor een nieuwe uitdaging, stuur dan uw sollicit voorzien van CV en pasfoto naar: TOP KEUKENS Postbus 43549, 2504 AM Den Haag T.a.v. Dhr. J. C. P. v.d. Helm. Stel, je bent al maanden bezig om één of meerdere vaca tures in te vullen. Je hebt alles al geprobeerd, maar het is niet gelukt. Bekend probleem, is het niet? Telewerving uit Katwijk heeft de oplossing. Even simpel als voordelig. Telewerving mobiliseert het publiek. Gespe cialiseerde telewerkers bellen aan de hand van een professioneel script naar bewoners in de gemeente waarin u bent gevestigd of, indien wenselijk, naar mensen in de omgeving daarvan. En deze mensen gaan voor u op zoek. Naar gisteren werkloos geworden zwagers, naar net van school gekomen vrienden, naar een oom die op zoek is naar een fulltime job en ga zo maar door. Plotseling blijken niet te vinden werknemers toch te bestaan. Als je de speld in de hooiberg niet kan vinden, vraagje het toch gewoon aan de hooisprieten? werving Interesse in de werkwijze van Telewerving? Bel ons nu! Katwijkerbroek 23 2223 XN Katwijk 071-407 79 09

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 20