/i r11 r wdijjiil v. Y_L L Leidato-aanbiedingen r.ir r yr.r rjnnT.r r I Bezoek de Residence Woonbeurs 1998 i LeidschsDagblad VOORDEELTJES EXCLUSIEF VOOR LEZERS. Lekker struinen op de Leidato f 1.2r- korting Gratis sleutel plaatsen bij de stand van het Leidsch Dagblad op de Leidato gratis sleutel* Bijzondere kinderboeken tijdens de Leidato fl. 8,50 korting fl. 5,- korting DONDERDAG 10 SEPTEMBER 1998 24, Van 11 t/m 20 september wordt de Lei dato weer gehouden in de Groenoord- hallen. Huis en tuin, koken, reizen, mode en bruidsmode staan dit jaar tij dens de Leidato volop in de aandacht. Als lezer van het Leidsch Dagblad krijgt u tegen inlevering van de bon fl. 2,- kor ting aan de kassa. U betaalt geen fl. 8,-, maar slechts fl. 6,- entree. 65+-ers heb ben op door-de-weekse middagen gratis toegang. Op andere tijden betalen zij fl. 4,-. De beurs is dagelijks geopend van 13.00 - 17.00 uur en van 19.00 - 22.30 uur. Op de beide zondagen is de beurs geopend van 11.00 - 17.00 uur. Artiesten Op de Leidato is dit jaar van alles te bele ven. Wat dacht u van een optreden van Justine Pelmelay op vrijdag 11 septem ber? Marianne Weber doet de beurs op maandag 14 september aan. Nelly de la Rosa staat vrijdagavond 18 september op het programma. Bruidsmode Aanstaande bruidsparen krijgen de gele genheid om zich helemaal voor te berei den op de huwelijksdag. Op het bruids plein kunt u op diverse dagen genieten p van een bruidsshow. Op het bruidspleP is alle informatie voorhanden voor grote dag'. Leidato Culinair Wilt u thuis als een echte keukenprins^ aan de slag, dan doet u er goed aan Ua dato Culinair te bezoeken. De bekenjg kook-tv-ster Ria van Eyndhoven voej' dit blok aan. Hier kunt u voorproef en recepten leren! Tegen inlevering van deze bon krijgt u aan de kassa van de Leidato I op de entree. U betaalt slechts fl. 6,-. J De Leidato wordt gehouden van 11 tot en met 20 september 1998. Maximaal 2 personen per bon. De beurs is dagelijks geopend van 13.00 - 17.00 uur en van 19.00 - 22-30 uur. Op beide zondagen is de beurs geopend van 11.00 - 17.00 uur. Heeft u een fiets te koop? Of bent u op zoek naar een baan? Kamer te huur? Wilt u iemand bedanken? Of uw liefde verklaren? Heeft u de zolder eens opge ruimd? Zoekt u een oppas? Kom dan langs bij de stand van het Leidsch Dag blad op de Leidato. Uw tekst wordt gra tis geplaatst op de grootste 'beurs' van Leiden en omgeving: De Sleutels (adver tentiepagina) van het Leidsch Dagblad. Knip de bon uit en neem hem mee naar de stand van het Leidsch Dagblad. Daar kunt een formulier invullen met uw tekst. Op zaterdag 19 september wor den de advertenties in een speciale Lei- dato-rubriek geplaatst. Opgaven né 15 september zullen op zaterdag 26 sep tember worden geplaatst. Bel voor extra informatie: Leidsch Dag blad, 071-5356212. tratrice Dagmar Stam vertellen het geboorte-avontuur van uw kind in een speciaal kinderboek. Het verhaal speelt zich af in kabouterland. Het is hierdoor een heel leuk (voor)leesboek voor kinde ren. Het boek wordt speciaal voor uw kind gedrukt. Groot formaat, 32 pagina's, harde kaft en stevig gebon den. Het kind, ouders, grootouders, broertjes, en zusjes worden op honder den plaatsen, door heel het Groot Geluksboek, bij naam genoemd. Ook het sterrenbeeld van de geboortedag verhalen van Arthur van Norden. wordt in het boek opgenomen. Hierdoor bedachten samen Dikkie Dik - 1 -- --■ - 3es5rffttraat. In het eerste verhaal hf een zeer per- -K- Tegen inlevering van deze bon bij de stand van het Leidsch Dag blad op de Leidato van 11 t/m 20 september kunnen lezers een opgeven. De lengte van de tekst is beperkt IK- Speciaal voor lezers van het Leidsch Dagblad verkopen wij (in samenwer king met Family Productions) tijdens de Leidato gepersonaiiseerde kinderboe ken in de Leidsch-Dagbladstand. De boeken kosten normaal fl. 48,50 per stuk (inclusief verzendkosten). Tijdens de Leidato betaalt u slechts fl. 40,-. Beleef je eigen geboorteverhaal in Het Groot Geluksboek De schrijfster van prijswinnende kinder boeken Carry Slee en de bekende illus- is het Groot Geluksboélc soonlijke herinnering. Een bijzonder kinderboek met Dikkie Dik, je familie en je vriendjes Wie kent Dikkie Dik niet van Sesam straat? Wat is er leuker dan zelf, met je eigen naam en die van je familie en je vriendjes samen met Dikkie Dik in een boek te staan? Ontdek het in deze unieke uitgave met drie verschalende verhalen. De tekeningen zijn van Jet Boeke en de de hoofdpersoon de rol van een eenca in het tweede verhaal bén'J'è gewo jezelf en in het derde verhaal is de hoo persoon net als Dikkie Dik een poes. H verrassend! Dikkie Dik wordt per persoon spec aangepast. Daarmee is het een heel li cadeautje, bijvoorbeeld ter gelegenh j van de eerste dag op de peuterschool, eerste zwemles, of gewoon "zomaar De boeken zijn te bestellen bij Leidsch-Dagbladstand op de Leidato, levertijd is ongeveer 3 weken. Tegen inlevering van deze bon bij de stand van het Leidsch Dag blad krijgen lezers van deze krant bij de aankoop van het Groot Geluksboek of Dikkie Dik. De Lei dato is van 11 t/m 20 september in de Groenoordhallen in Leiden. Kr- J' i. Dit jaar wordt voor de negende keer de Residence Woonbeurs geor ganiseerd in het Nederlands Congres Centrum in Den Haag. Deze stijlvolle woonbeurs start op 17 september en duurt tot en met dins dag 22 september. Het thema is dit jaar 'feest'. Op de beurs vindt u ongeveer negentig stands - onder wie ontwerpers, antiquairs, kunst- en interieurspecialisten - met de nieuwste ontwerpen, collec ties en interieurideeën. Lezers van het Leidsch Dagblad kunnen de beurs bezoeken met maar liefst fl. 5,- korting. De normale prijs bedraagt fl. 25,- voor volwassenen en fl. 12.50 voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Kinde ren tot 4 jaar mogen gratis mee. Het bedrag is inclusief de beurscatalogus. Toegangskaarten zijn vooraf telefonisch te bestellen bij NCC Ticketsupport, tele foon 0900-9810. Het middelpunt van de Residence Woonbeurs vormt het themapaviljoen: het Stijlfeest. Hier treft de bezoeker een feestelijk mix van interieur-en designstij len aan: eigentijds, eigenzinnig, origi neel en illustratief voor het huidige tijd perk. Bekende Nederlandse ontwerpers als Faas van Dijk, Rob Lagrouw, Maroes- I I ka Metz en Roy de Scheemaker zullen zijn vertegenwoordigd. Groenkunste- naar Menno Kroon zal het Stijlfeest decoreren in een sobere chique Itali aanse stijl met kaarsensculpturen, grote boeketten en oude laurierbomen. Kunstenaars en ambachtslieden demon streren elders op de beurs hun meester lijke kunsten in het paviljoen Mas terclass. Zo worden er onder meer ver schillende schildertechnieken getoond en is te zien hoe beeldhouwers in brons Tegen inlevering van deze bon aan de kassa van het Nederlands Congres Centrum in Den Haag krijgen lezers van deze krant op de toegangsprijs voor de Residence Woonbeurs '98 van 17 t/m 22 september. K en marmer werken. Ook kunnen bezoe kers kooklessen in het Kooktheater vol gen. Op de terrassen van de paviljoens 'Café Modern' en 'Eau de Vie' kunnen bezoekers op elk gewenst moment pau zeren voor een kopje koffie, een lunch of een diner. Openingstijden en bereikbaarheid De Residence Woonbeurs is op donder dag 17, vrijdag 18 en maandag 21 sep tember geopend van 11.00 - 22.00 uur, op zaterdag 19 en zondag 20 september van 10.00 - 18.00 uur en op dinsdag 22 september van 11.00 - 18.00 uur. Het Nederlands Congresgebouw is per openbaar vervoer uitstekend te bereiken met tram 7 vanaf Den Haag Centraal Station of met tram 8 vanaf Den Haag Hollands Spoor. Reist u per auto, volg dan de borden naar het Congrescen trum (Churchillplein).

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 24