"Daar hèb je ze weer!" In ieder mens zit karakter in iedere auto zit een mens DEZE HELD VERDIENT Z'N EIGEN GELD LEIDEN Koop 'n lot in de "Lachen voor 'n Knaak Loterij" NIEUW BIJ FORD: fASy CHOKE SySTEM DRIE KARAKTERS, ÉÉN PRijS. f25.935,-. DONDERDAG 3 SEPTEMBER 1998 WEEROVERZICHT BUITENLAND Weersvooruitzicht KNMI Geldig tot en met donderdag. Noorwegen: Droog en flink wat zon, in het zui den wel wolkenvelden. Droog. Morgen in het zuiden en zuid westen winderig en perioden met regen. Middagtemperatuur onge veer 17 graden. Zweden: Flinke zonnige perioden, in het zuiden ook wolkenvelden. Droog. Morgen in het uiterste zuiden be wolkt en regenachtig. Middag- temperatuur ongeveer 17 gra den. Denemarken: Stevige oostenwind. Verder be wolkt en perioden met regen, ook kans op onweer. Middagtempera tuur ongeveer 18 graden. Engeland, Schotland, Wales en Ierland: Wolkenvelden, ook mist en wat zon. Meest droog. Morgen van het westen uit wolken, wind en regen. Maxima meest tussen de 15 en 20 graden. België en Luxemburg: Onbestendig met plaatselijk veel regen. Kans op onweer. Vanmid dag en morgenochtend droger en kans op wat zon. Middagtempe ratuur ongeveer 20 graden. Noord- en Midden-Frankrijk: Vooral in de Jura en Vogezen eerst forse regen- en onweersbui en met plaatselijk veel regen. In het westen juist wat zon en waar schijnlijk droog. Morgen van het westen uit opnieuw regen. Maxi ma rond 23 graden. Portugal: In het noorden enkele wolkenvel den en kans op een bui. Verder flink veel zon en droog. Maxima vlak aan zee van 22 graden rond Porto tot 28 in de Algarve, landinwaarts ongeveer 30 gra den. Madeira: Geregeld zon en meest droog. Maxima ongeveer 25 graden. Spanje: Tamelijk zonnig. In het noorden ook wolkenvelden, maar waar schijnlijk wel droog. Aan zee maxima rond 30 graden, aan de Golf van Biskaje koeler. Landin waarts middagtemperatuur rond 35 graden. Canarische Eilanden: Flinke perioden met zon. Droog. Middagtemperatuur van 27 tot 32 graden. Marokko: Westkust: flinke zonnige perio den, ook hier en daar mist of laaghangende bewolking. Droog. Middagtemperatuur meest tus sen 26 en 30 graden, bij hard nekkige wolkenvelden wat lager. Tunesië: Vandaag nog kans op een bui, verder flink wat zon en droog. Maxima op de stranden vaak ruim 30 graden. Zuid-Frankrijk: Wolkenvelden en vooral in de bergen enkele forse regen- en on weersbuien, plaatselijk valt veel regen. In het westen vandaag ook wat zon. Maxima ongeveer 27 graden, in het Middellandse Zee gebied wat hoger. Mallorca en Ibiza: Perioden met zon, maar ook een plaatselijke regen- of onweers bui. Middagtemperatuur iets bo ven de 30 graden. Italië: Van het noorden uit fikse regen- of onweersbuien. In het zuiden eerst nog droog en zonnig. Mid dagtemperatuur ongeveer 30 graden. Corsica en Sardinië: Flinke zonnige perioden, maar ook kans een enkele regen- of on weersbui. Middagtemperatuur meest rond 30 graden. Malta: Eerst droog en flink wat zon. Morgen meer wolken en een re gen- of onweersbui. Maxima on geveer 30 graden. Griekenland en Kreta: Droog en overwegend zonnig. La ter op de morgen in het westen ook wolkenvelden. Maxima onge veer 28 graden. Turkije en Cyprus: Droog en overwegend zonnig. Maxima van 27 graden op de Dardanellen tot ongeveer 33 gra den plaatselijk aan de Turkse zuidkusten op Cyprus. Duitsland: Onbestendig met wolken en re gen- of onweersbuien. Plaatselijk veel regen. In de loop van mor gen van het westen uit ook opkla ringen. Maxima van 20 graden in het noorden tot 25 in het zuiden. Zwitserland: Bewolkt en enkele, mogelijk zwa re, regen- of onweersbuien. In de loop van morgen droger en kans op wat zon. Middagtemperatuur ongeveer 24 graden. Oostenrijk: Van het westen uit wolken en for se regen- of onweersbuien. Lo kaal erg veel regen. Middagtem peratuur ongeveer 26 graden. Polen: Wolkenvelden, ook af en toe zon en meest droog. Alleen in het ui terste westen bewolkt en re genachtig. Maxima morgen onge veer 20 graden. Tsjechië en Slowakije: Vooral in Slowakije eerst nog ge regeld zon. Verder veel wolken velden en enkele pittige regen- of onweersbuien. Middagtempera tuur van 22 tot 26 graden. Hongarije: In het westen steeds meer wol ken en toenemende kans op een fikse regen- of onweersbui. Naar het oosten toe droger en kans op zon. Middagtemperatuur rond 25 graden. VRIJDAG 4 SEPTEMBER 1998 Zon- en maanstanden Zon op 06.57 Zon onder 20.20 Maan op 19.23 Maan onder04.06 Waterstand IJmuiden Katwijk Hoog 02.50 15.15 02,23 14,48 Laag 11.00 23.26 10.41 23.07 9 26.0 4 0.0 2 0.1 lantjevBeton Binnenkort'komen de kinderen weer langs met hun olijke "knaak-praatjes" Gelukkig maar! Want zo maakt ook kans op die heerlijke cruise. Dus koop minstens één lot in de "Lachen voor 'n Knaak Loterij" van Jantje Beton. De opbrengst gaat voor 50% naar de scholen en jeugdverenigingen die de loten verkopen. De andere 50% besteedt Jantje Beton aan het onderhoud en behoud van buurtspeel- plaatsen, trapveldjes en speeltuinen. Doe mee! Vele buurtprojecten wachten. In heel Nederland. www.jantje-beton.nl Vergunning verleend door het Ministei n Justitie onder nr. L.O. 730/0189/116.97 'n Krantenwijk? Vooral voor het geld natuurlijk! Een uurtje per dag en ik l fiets een strak maandin- j komen bij elkaar. Wil je i ook money en ben je 15 i jaar of ouder? Verdien het als krantenbezorger. Bel (023)5150110 (maandag t/m vrijdag: 9-5 uur zaterdag 8-12 uur.) Dit is je kans: Het Leidsch Dagblad zoekt nü bezorgers in Merenwijk en Mors Ben je ongeveer 1 uur per dag beschikbaar - dus ook op zaterdag - en wil je zo'n 180,- tot 240,- per 4 weken verdienen? r dan snel! jïpi" Standaard op de Standaard op de Fiesta Forza 1.3 16V 3-deurs o.a.: Fiesta Forza 1.3 16V 5-deurs o.a.: Standaard op de Fiesta RS 1.3 16V 3-deurs o.a.: Leiden, Automobielbedrijf "Rijnland" B.V, 071 - 5813151. Leiderdorp, Automobielbedrijf'Rijnland" B.V, 071 - 5813111. Lisse, van Kalmthout van Niel BV, 0252 - 4190 51. Easy Choice System

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 12