3 'Bommen oost-Afrika werk van Bin Laden' «330E mt Jeltsin wil tot 2000 aanblijven Buitenland Serviërs zouden Duitse uniformen produceren Wall Street flink lager, Damrak beperkt verlies Serviër neemt bekentenis over verkrachtingen terug besten wil iet praten iet Gaddafi 'Naar Siberië die zakkenvullers!' Buitenlandse troepen raken slaags in Congo ITERDAG 29 AUGUSTUS 1998 O; (00 lijken in massagraven Srebrenica xRAJEvoDeskundigen van het Joegoslavië-tribunaal hebben dusver de stoffelijke resten van meer dan vijfhonderd men- m gevonden in massagraven bij Srebrenica. Daar werden in 995 duizenden moslims afgeslacht door de Bosnische Serviërs, ij sommige stoffelijke resten was nog te zien dat 'de handen op n rug waren gebonden waren en dat ze geblinddoekt waren', woordvoerster Kelly Moore van de Verenigde Naties gisteren, onderzoekers van het tribunaal begonnen eind april met de Per bgravingen rond Srebrenica. Ze hebben eerder deze week hun «erk in de plaats Lipje afgerond. Daar zijn volgens de onderzoe- iskoprs op 14 juli 1995 op grote schaal mensen geëxecuteerd. KK kondigt staakt-het-vuren af kara» De leider van de Koerdische afscheidingsbeweging :atioiKK, Abdullah Ocalan, heeft gisteren een onvoorwaardelijk laakt-het-vuren afgekondigd. Ocalan deed zijn belofte tijdens uitzending van het Koerdische televisiestation Med-TV. De KK probeert sinds 1984 Turks Koerdistan met geweld af te t heiden van Turkije. De strijd om Koerdistan heeft al zeker der- gduizpnd mensen het leven gekost. 'akistan vindt tweede kruisraket l djjETTAIn de Pakistaanse provincie Baloetsjistan zijn de resten n avonden van een tweede Amerikaanse kruisraket, die gebruikt ibij de aanvallen van vorige week donderdag op doelen van irroristen in Afghanistan. Dit hebben de Pakistaanse autoritei- in gisteren meegedeeld. Pakistan is ontstemd dat de raketten aar luchtruim doorkruisten, zonder dat de Pakistaanse regering tevoren op de hoogte was gesteld. Jtrie verdachten Zuid-Afrika vrij 'stad De Zuid-Afrikaanse politie heeft gisteren drie ver- Ichten van de aanslag op het Planet-Hollywoodrestaurant vrij- llaten. Er is geen bewijs gevonden dat de man en twee vrou- fen betrokken waren bij de aanslag van dinsdag, aldus een oordvoerder van de politie. Door de explosie kwam een vrouw jn het leven en raakten 27 mensen gewond. De drie verdachten In lid van een islamitische organisatie en werden gearresteerd [en ze donderdag per vliegtuig wilden vertrekken naar Caïro. lode bij plunderingen Indonesië Siarta Bij de plundering van een palmolieplantage in de Indo- Isische provincie Noord-Sumatra zijn deze week een dode en ■gen zwaargewonden gevallen. In Bondowoso (Oost-Java) zijn jjftig mensen gearresteerd wegens het stelen van rijst, koffiebo- |n en cement. In Malang (Oost-Java) arresteerde de politie vijf- Rn mensen die een cacaoplantage zouden hebben geplunderd. Minderingen komen in Indonesië steeds vaker voor omdat i zich de aankoop van steeds duurdere levensmiddelen ;er kunnen veroorloven. Een kilo rijst kost als vierduizend piah (72 cent). Dat is ongeveer het dagloon van een arbeider. ■fsluiting Hebron opgeheven bron Het Israëlische leger heeft gisteren de afsluiting van Ile- on op de westelijke Jordaanoever opgeheven. De stad werd h week geleden afgesloten na de moord op een rabbijn. Ook 7 ai#rd het uitgaansverbod dat na de moord in het centrum van de «d werd ingesteld voor drie uur opgeheven. Zodoende kregen [rtigduizend Palestijnen de gelegenheid boodschappen te J, wjen. onb kermiste Fokker blijkt neergestort yjcoNEen vliegtuig uit Myanmar (Burma) dat al vijf dagen fd vermist, is tegen een berg aangevlogen. Dat heeft de len i/anmarese regering gisteren gemeld. Alle 36 inzittenden zijn ringigekomen. Sinds de Fokker Friendship maandag vermist L77,6kte, kwamen er elke dag tegenstrijdige berichten naar buiten. k toestel nu is gevonden op vijftien kilometer van Tachilek, n stad in het noorden van Myanmar. Slecht weer zou de oor- van het ongeluk zijn. (^prviërs behalen zege in Kosovo iUE» De Servische politie zegt soldaten van het Kosovo Bevrij- - -ngsleger (UQK) gisteren te hebben verdreven uit het gebied nd de stad Dulje in het zuidwesten van de Joegoslavische pro- pcie Kosovo. De gevechten om een aantal dorpen langs de be- agrijke verbindingsweg tussen de hoofdstad Pristina en de adwestelijke stad Prizren hebben drie dagen geduurd. Buiten- adse journalisten mochten gisteren onder Servische begelei- iig in het gebied gaan kijken. Ze troffen er sporen van zware L'echten aan. Verdachte wijst terroristenleider aan als verantwoordelijke berlun peter van nuijsenburg Osama bin Laden en diens organisatie zijn verantwoor delijk voor de bomaamslagen op de Amerikaanse ambas sades in Kenya en Tanzania. Eén van de verdachten van de aanslag in Kenya heeft dat verklaard. Dat blijkt uit de gisteren gepubliceerde aanklacht die de Amerikaanse re cherchedienst FBI tegen deze verdachte heeft opgesteld. new york »apaanslagen op de twee ambassa des zijn gepleegd door Al Qae- In de aanklacht tegen Moham- da, een internationale terroristi- med Sadeek Odeh valt te lezen sche organisatie die wordt ge- welke bewijzen er tot nu toe te- leid door Bin Laden. Al Qaeda gen Osama bin Laden zijn ver- zou hebben geprobeerd het zameld. Odeh zou tijdens zijn Amerikaanse buitenlandse be- verhoor hebben gezegd dat de leid te beïnvloeden door Ameri kaanse burgers over de hele we reld te doden, evenals Ameri kaanse soldaten in onder meer Saudi-Arabië, Jemen en Soma lië. De samenzwering tegen Ame rikanen zou volgens de aan klacht op 23 augustus 1996 zijn begonnen toen Bin Laden een 'Verklaring van Jihad' (heilige oorlog, red.) tegen de Amerika nen tekende. In februari van dit jaar zou hij zijn oproep Ameri kanen te doden, hebben her haald. Volgens de aanklacht leidden die oproepen tot de aanslagen op de Amerikaanse ambassades, waarbij 258 doden vielen. Odeh zou hebben gezegd dat hij niet zelf bij de aanslagen be trokken was. Als lid van Al Qae da aanvaardde hij er wel de ver antwoordelijkheid voor. Odeh werd samen met een andere verdachte vanuit Kenya naar de VS overgebracht om te worden berecht, omdat Kenya bang zou zijn voor meer aanslagen als de verdachten in dat land zouden worden berecht. Mogelijk schending van embargo Winfried Nachtwei, lid van de defensiecommissie van de Bondsdag, eiste in het Berlijnse dagblad Taz zo snel mogelijk opheldering over dit 'ongeloof lijke schandaal'. Als de informa tie van de textielbond klopt, zou het departement van defensie het embargo tegen Servië ont duiken en een belangrijke tak van de Servische wapenindus trie met deviezen ondersteu nen. Bovendien bestaat de kans dat Servische militairen in Duit se uniformen deelnemen aan de operaties tegen Kosovo-Al- banezen. Het Kosovo-Albanese bevrijdingsleger UQK zou overi gens ook over Duitse uniformen beschikken. Maar die zouden 'tweedehands' door UQK-leden van de Bundeswehr zijn ge kocht. Het Duitse ministerie van de fensie onderzoekt de beschuldi ging dat een fabriek in Joegosla vië (Servië en Montenegro) uni formen voor het Duitse leger zou maken. De zaak is aan het rollen gebracht door de bond van Duitse textielfabrikanten. Volgens de textielfabrikanten heeft een fabriek in Vranje, een stad bij de grens met Kosovo, de Bundeswehr de afgelopen twee jaar 700.000 uniformen, waar onder gevechtspakken, hebben geleverd. De kledingproducen- ten die de opdracht van Defen sie in de wacht hadden ge sleept, zouden de vervaardiging van de uniformen hebben uit besteed aan de Serviërs. Met de opdracht zou een bedrag van ruim veertig miljoen mark zijn gemoeid. Beurshandelaren op Wall Street nemen voor het werk de kranten door terwijl hun schoenen worden gepoetst. amsterdam-new york» Onder invloed van de crisis in Rusland moest de Newyorkse effectenbeurs in Wall Street gis teren flink terrein prijsgeven. Nadat was geopend met een plusje, daalde de Dow-Jonesin- dex uiteindelijk 144 punten en kwam uit op 8.052. Op het Damrak in Amster dam bleef het verlies beperkt. Na een aanvankelijke duikeling herstelde de AEX-index zich gis termiddag om te eindigen op 1.093,4 punten, een verlies van 1,4 procent. Daarmee was het Damrak een goede Europese middenmoter. Van massale pa niek was geen moment sprake. Ook de andere Europese beurzen sloten gistermiddag in de min. Eerder op de dag was de Nikkei-index in Tokyo al 3 procent gezakt om voor het eerst sinds 1986 onder de 14.000-grens te komen. Ook an dere beurzen in het Verre Oos ten eindigden lager. In Londen zakte de FT-index met 2,2 procent. De Londense beurs was daarmee na die van Madrid (minus 2,3 procent) de grootste verliezer. In Frankfurt ging het koersgemiddelde met 1,7 procent omlaag. Parijs moest 1 procent prijsgeven. In Oost-Europa was het weer danig mis, net als op donder dag. Polen moest 9,5 procent inleveren na 10,3 procent op de voorgaande dag. Bulgarije zakte met 5,5 procent na donderdag al 12 procent te hebben verlo ren. Roemenië wist zich te her stellen met 3,2 procent, na don derdag te zijn gezakt met 9 pro cent. HINGTON GPD-Rtr legeringen van de Verenigde bn en Groot-Brittannië voe- Iniets voor onderhandelin- imet Libië. Dat lieten ze gis- i'ond weten, nadat de Libi- t leider Gaddafi nieuwe (waarden had verbonden zijn bereidheid om de twee jachten van de aanslag op Amerikaans vliegtuig boven Schotse Lockerbie uit te le- n. De twee verdachten zul- in Nederland worden be- t door een Schotse recht- r iordat de verdachten wor- i overgedragen, verlangt tiafi garanties dat de VS en k-Brittannië geen 'trucjes' alen. Hij wil daarover on- andelen met de regeringen 'de VS, Groot-Brittannië en 'erland. ïderland zou tijdens het les de veiligheid van de ver- Hen moeten garanderen. |ens een woordvoerder van Nederlandse ministerie van bnlandse zaken moet tiafi, als hij problemen jt, zich wenden tot de Vere- je Naties. ft Witte Huis dreigde eerder iiternationale sancties tegen f te verzwaren als het land Ivee verdachten niet direct vert. Daarop reageerde Öafi met zijn wens verdere trhandelingen tevoeren. twee verdachten, Abdel it Ali al-Megrahi en Lamen fa' Fhimah, werken bij de che inlichtingendienst. Ze len beschuldigd van be- ;enheid bij de aanslag op 'anAm-toestel dat op 21 de- ber 1988 ontplofte boven (erbie. De aanslag kostte nensen het leven. Frustratie neemt toe, geruchtenmachine draait op volle toeren President vol zelfvertrouwen op televisie moskou hans hoogenduk correspondent „Jeltsin wordt bang. Heb je het gehoord? Ze bou wen een bunker bij zijn flat in Moskou. Ik heb het zelf gezien." De Russische kennis was er opge wonden van. Een feit is dat het ministerie van de fensie inderdaad al enige tijd aan het bouwen is bij het complex waarin Jeltsin zijn stadswoning heeft. Maar navraag of het om een bunker gaat, leverde niets op. Geruchten zijn er genoeg in de Russische hoofd stad. Zo schreef een boulevardkrant gisteren dat Jeltsin door de roebelcrisis deze week al 100.000 dollar had verloren. Andere bladen meldden dat de president bang is dat zijn bezittingen in beslag zullen worden genomen en dat hij voor de rech ter moet verschijnen wegens machtsmisbruik als hij vrijwillig aftreedt. Daarom, aldus de verhalen, moet zijn vertrouweling en woordvoerder Jazter- zjemskie het parlement overhalen een voorstel aan te nemen dat hem vrijwaart van strafvervol ging- .Jeltsin bestaat voor mij niet meer. Hij is net zo corrupt als de rest. En Tsjernomyrdin? Dat is he lemaal niks. Trouwens op de televisie liegen ze ook alleen maar", zegt een vrouw als ze bij een stalletje een witte kool wil kopen. „Ze zeggen dat de prijzen niet meer dan tien tot vijftien procent zullen stijgen. Nou kijk maar. Alles is al veel duur der geworden. De prijzen zijn zeker twintig pro cent gestegen. Waar moeten wij nog van leven?" De verkoopster verdedigt zich: „Ik moet bij de groothandel veel meer betalen en dat bereken ik door. Ik verdien geen roebel meer dan vroeger. Eerder minder." Een bejaarde vrouw, net teruggekeerd van de centrale markt waar ze pakjes sigaretten inkoopt om op straat met minimale winst door te verko pen: „Het is een grof schandaal. Ik betaal voor de sigaretten al twee keer zoveel als vorige week. En toen ik vanmorgen nieuwe pakjes ging inkopen, vroegen ze een hogere prijs dan waarvoor ik ze hier op straat nog een uur geleden verkocht. We leven op een vulkaan." Er komt een wat oudere man bijstaan. „Een vulkaan? Erger", vindt hij. „Dit kunnen we niet langer pikken. Dat hele spul daarboven, al die zakkenvullers, moeten verdwij nen. Naar Siberië met ze. Daar zijn nog wel een paar kampen die Stalin heeft neergezet. Kunnen ze eindelijk leren werken." De jonge Svetlana vindt dat geen oplossing. „Zij kunnen er ook niets aan doen. Het zijn de specu lanten hier en in het buitenland die ons land ka pot maken. Het wordt nu rampzalig. Mijn man werkt bij een Duits bedrijf. Ze zeggen dat ze de lonen niet meer kunnen betalen, omdat hun re keningen bij onze banken zijn geblokkeerd. Er zullen veel mensen ontslagen worden. En wij dan? Volgend week begint de school. Ik heb niet eens geld om schriften en pennen voor mijn kin deren te kopen. Toen ik deze week mijn zoontje een ijsje wilde geven, zei hij: 'Mama, niet doen, we moeten zuinig zijn'. Is dat nog een leven?" Bij Ramstor, de onlangs door Turken geopende grootste supermarkt van Rusland, waren de prij zen gisteren drastisch verhoogd. De import-yo ghurt was drie keer zo duur als een week geleden, de Russische eieren waren de helft duurder, de prijs van het brood was verhoogd, de wijn was niet eens geprijsd. „Vraag maar bij de kassa of de nieuwe prijzen al in de computer zitten", zei een medewerker van de supermarkt. Heel wat buitenlandse bedrijven hebben de grootste moeite het Russische personeel de lonen voor augustus uit te betalen omdat rekeningen bij Russische banken geblokkeerd zijn. Ook de Ne derlandse uitgever van kranten en bladen Derk Sauer kampt met dat probleem. Hij heeft onge veer zeshonderd man in dienst. Mathe van Hees wijk van Nutricia (450 werknemers) zegt ook de gevolgen van de crisis behoorlijk te voelen. „We hebben al lang geleden maatregelen getrof fen om bij een eventuele crisis de schade beperkt te houden. We willen de problemen niet oplossen door de ellende op de werknemers af te wente len." Anthony Brown van Grolsch zegt dat de rekenin gen van zijn bedrijf bij ABN Amro normaal toe gankelijk zijn. Hij verwacht wel dat de crisis ge volgen zal hebben voor de omzet, omdat veel re gionale wederverkopers uit de markt zullen stap pen. Maar hij noemt 1998 toch een prima jaar voor zijn bedrijf. Ook de Nederlandse ambassade heeft geen pro blemen met het betalen van het Russische perso neel. „We zijn wel wat gewend. In sommige lan den is de toestand nog veel moeilijker dan in Rus land", zegt kanselier Robbert Schuddeboom. De Nederlandse banken weigeren te reageren op vra gen over eventuele financiële verliezen en moge lijke problemen. Ook grote investeerders als Phi lips en Unilever willen geen reactie geven. moskou hans hoogenduk correspondent Boris Jeltsin blijft tot het jaar 2000 president van Rusland en trekt zich dan terug. Dat zei hij gisteravond in een interview met de Russische staatstelevisie. „Ik ga nergens heen. Ik zal niet aftreden. Ik ga aan het werk. Zoals het in de grondwet is vast gelegd, zal in 2000 een nieuwe president worden gekozen en ik zal aan die verkiezing niet deel nemen", aldus Jeltsin. In Rusland circuleerden al da gen geruchten dat Jeltsin wilde opstappen. Hij zei daarover: „Gezien mijn karakter is ver vroegd aftreden natuurlijk uit gesloten." Op de vraag welke uitweg hij uit de crisis ziet, zei de 67-jarige president dat hij opdracht heeft gegeven wat er nu concreet moet worden ge daan. „Alles is tot in de details geregeld. Nu is het nodig dit ook uit te voeren." Bijzonderhe den gaf hij niet. Jeltsin zei dat het naïef zou zijn te ontkennen dat de men sen lijden en dat de prijzen stij gen. „Maar in mijn functie als president zeg ik dat we alle maatregelen treffen om de mensen niet te erg te laten lij den. Ik ben een optimist, dat weet iedereen, maar ik geloof wat ik zeg. Ik geloof dat we uit de crisis kunnen komen", zo zei hij. Als de winkels en markten vandaag open gaan, zal duide lijk worden of het volk zich door Jeltsin heeft laten overtuigen. Gisteren waren de eerste teke nen van paniek te bespeuren. Er den haag marjolijn de cocq Hoewel hij eerder dit jaar een gedeeltelijke bekentenis had af gelegd voor het Joegoslavië-tri bunaal, heeft de Bosnische Ser viër Dragoljub Kunarac gisteren alsnog ontkend dat hij in 1992 in Bosnië herhaaldelijk moslim vrouwen heeft verkracht. De zaak tegen Kunarac be leefde gisteren, in de bewoor dingen van rechter Florence Mumba, 'een nieuwe start'. Het tribunaal wees in maart Ku narac' schuldbekentenis af, om dat zijn advocaten hem onvol doende hadden ingelicht over de tegen hem ingebrachte be schuldigingen. Kunarac (38) moest gisteren reageren op een nieuwe aan klacht die het tribunaal tegen hem heeft ingediend. De aan klagers beschikken inmiddels over aanvullend bewijsmateri aal over verkrachtingen door Kunarac en door soldaten onder zijn bevel. Kunarac leidde in 1992 een groep Servische vrij willigers uit Montenegro, die huishield in de stad Foca in oost-Bosnië. De aanklacht tegen hem illustreert de Servische oorlogspraktijk van massale ver krachtingen als onderdeel van de etnische zuiveringen in Bos nië. Na de verkrachting van een van zijn slachtoffers had Ku narac volgens het document te gen haar gezegd dat ze 'nu Ser vische baby's zou krijgen'. In maart gaf Kunarac toe dat hij drie vrouwen bij herhaling had verkracht en dat hij had deelgenomen aan groepsver krachtingen. Maar hij besefte toen niet dat hij daarmee vol gens de regels van het tribunaal schuld bekende aan 'misdaden tegen de menselijkheid', waar op zeer zware straffen staan. Geschrokken verklaarde hij een dag later dat hij het niet eens was met de aanklacht: „Ik kon in de beschuldigingen niets vin den. Nergens staat: verkrachting zonder geweld." Kennelijk is Kunarac nu beter geïnformeerd. Gisteren herhaalde hij op alle 21 punten van de aanklacht werk tuiglijk: 'Niet schuldig'. De Serviërs veroverden Foca tussen april en juli 1992. De moslimmannen werden vrijwel allemaal opgesloten in één van de grootste gevangenissen van voormalig Joegoslavië, de Foca Kazneno Popgravni Dom. Vrou wen, kinderen en bejaarden werden opgesloten in huizen, flats en motels in Foca en om liggende dorpen. Sommige vrouwen werden vastgezet in als bordelen gebruikte huizen, waar ze volgens de aanklacht 'onder de soldaten werden ver deeld met als doel seksueel mis bruik'. Enkele slachtoffers wa ren niet ouder dan twaalf jaar. Kunarac zelf heeft volgens de nieuwe aanklacht zeven vrou wen stelselmatig verkracht. Hij wordt daarnaast als comman dant verantwoordelijk gehou den voor de groepsverkrachting van drie andere vrouwen door zijn ondergeschikten. Getuige 'FWS-101', die zeven maanden zwanger was, werd vastgehou den in Kunarac' hoofdkwartier in Foca en gedurende een week aan de lopende band door hem verkracht en geslagen. Ze moest het huishouden doen en alle bevelen van Kunarac en zijn on dergeschikten opvolgen. Een 15-jarig meisje, getuige 'FWS- 87', werd acht maanden als sla vin vastgehouden en stond die hele periode bloot aan groeps verkrachtingen en martelingen. Een keer werd ze in drie uur tijd verkracht door vijftien mannen, onder wie Kunarac. Kunarac gaf zich op 4 maart over aan SFOR-troepen in Bos nië. Hij was de tweede verdach te die zij het onbedoeld voor het tribunaal schuld be kende aan oorlogsmidaden. Slechts de Bosnische Kroaat Drazen Erdemovic ging hem voor. Gisteren bevestigde het tribunaal dat Erdemovic (26) 'eerder deze week' naar een ge vangenis in Noorwegen is ge bracht. Hij werd dit voorjaar tot vijfjaar celstraf veroordeeld we gens zijn deelname aan de mas sa-executies na de val van de moslimenclave Srebrenica. Met aftrek van zijn voorarrest sinds maart 1996, moet Erdemovic in Noorwegen nog drie jaar uitzit ten. Noorwegen, Italië en Fin land zijn tot nu toe de enige landen die een akkoord hebben gesloten met het tribunaal om veroordeelde oorlogsmisdadi gers te huisvesten. werd zij het op bescheiden schaal gehamsterd en de roe bel, officieel niet meer verhan delbaar, verloor op de zwarte markt opnieuw sterk aan waar de. Jeltsin leek gisteravond niet alleen vastberaden, maar ook opgelucht. Dat laatste komt waarschijnlijk, doordat op het laatste moment een akkoord was bereikt tussen kandidaat premier Tsjernomyrdin en het door de communisten gedomi neerde parlement, de Doema. Maandag zal over de kandida tuur van Tsjernomyrdin worden gestemd. Waarschijnlijk was voor Jelt sin nog belangrijker dat de machtige burgemeester van Moskou, Loezjkov, en de in vloedrijke voorzitter van de Se naat, Strojev, hem gisteren heb ben beloofd dat ze Tsjernomyr din zullen steunen. Beide i nen waren donderdagnacht door de communistische leider Zjoeganov als mogelijk alterna tief voor Tsjernomyrdin naar voren geschoven. Over de ont moeting met Tsjernomyrdin, Loezjkov en Strojev zei Jeltsin: „Het was heel belangrijk, want het resultaat had negatief kun nen zijn. Maar Strojev en Loe zjkov hebben getoond dat ze werkelijk grote staatsmannen zijn. Nu zij Tsjernomyrdin steu nen, zullen vele anderen vol gen." De zeer invloedrijke 'troj ka' Tsjernomyrdin-Loezjkov- Strojev zou de komende tijd wel eens de werkelijke macht in het land kunnen gaan uitoefenen. kinshasa dpa-A De strijd in Congo krijgt een steeds intemationaler karakter. Gisteren vochten troepen uit diverse Afrikaanse landen voor het eerst tegen elkaar. De strijdkrachten aan de kant van pre sident Kabila lijken aan de winnende hand. Ugandese soldaten werden in oost-Congo aangevallen door het regeringsleger en troepen uit Zimbabwe en Angola. De aanwezigheid van Ugandese troepen is volgens de Ugandese minister van defensie noodzakelijk om de 'nationale belan gen' van zijn land te beschermen. Vlakbij de hoofstad Kinshasa vochten regeringsgetrouwe soldaten voor de derde achtereenvolgende dag tegen de re bellen. Volgens ooggetuigen vielen onder de burgerbevolking talloze slachtoffers. Tienduizenden inwoners van de oostelij ke wijken van Kinshasa sloegen op de vlucht.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 5