Personeel Personeel Personeel Personeel Personee ^4^ Technisch Commercieel Medewerker DOKTERS ASSISTENT! werkvoorbereider utiliteitsinstallaties m/v servicemonteurs E&l-installaties m/v projectengineer industriële installaties m/v projectengineer utiliteits installaties m/v instrumentatietechnicus/ in bed rijf stel Ier E&l-installaties m/v servicecoördinator m/v Van den Hoed loodgieter CV monteur J- al/a^ MICHELLEMARCA CABY ZOEKEN 'N NIEUWE COLLEGA S=CJS fJ \J!=2S ZATERDAG 29 AUGUSTUS 1998 Ergon bv is een slagvaardig en veelzijdig bedrijf met circa 750 medewerkers en 13 vestigingen. Ergon ontwerpt, levert, Installeert en onderhoudt elektrotechnische installaties en tele- en datacominstallaties in de sectoren utiliteitsbouw, Infrastructuur en industrie. Ergon bv is ISO 9001 en VCA" gecertificeerd en hecht grote waarde aan kwaliteit en veiligheid. Vanwege uitbreiding van onze activiteiten in de regio Amsterdam, Leiden én Utrecht zoekt Ergon voor de diverse functies kandidaten die toe zijn aan de volgende stap in hun carrière. Als werkvoorbereider stelt u in overleg met de projectleider calculaties en offertes op, alsmede personeels- en .materiaalplanningen en verricht u materiaalbestellingen. U kunt goed in teamverband werken. U verzorgt de gereedschapsvoorzieningen en de projectdocumentatie. In deze dynamische en afwisselende functie onderhoudt u contacten met opdrachtgevers, adviseurs en leveranciers over de onderhanden zijnde projecten. Functievereiste is een opleidingsniveau MTS-E/HTS met aanvullende cursussen en minimaal 4 jaar relevante werkervaring. In overleg met de servicecoördinator voert u installatie-, inbedrijfstellings-, reparatie- en servicewerkzaamheden uit aan elektrotechnische en telematica-installaties bij klanten. Verder zorgt u voor teamwork binnen de toegevoegde groep medewerkers en u houdt de materiaalbehoefte; werkrapporten en project-documentatie bij. Voor deze functie bent u in het bezit van een MTS-E en/of VEV-tsi/tbi-diploma, danwel studerend hiervoor. Een ruime ervaring in de branche in een vergelijkbare functie is gewenst. Uw taken zullen bestaan uit het zelfstandig [laten] maken van pntweqDer) rr^^t bjij|b.eh9jencle) berekeningenhe^ uitwerken en coördineren yan installaties, het opgeven van sparingen, etcetera. U doet dit in nauw overleg met de projectteams. In overleg met het afdelingshoofd stelt u budgetten op voor projecten. U bewaakt het meer- en minderwerk. Extern onderhoudt u contacten met opdrachtgevers, adviseurs en lêveranciers. Vanzelfsprekend bent u op de hoogte van de laatste technieken en komt u te werken in een hoogwaardige research-omgeving. Functievereiste is een opleidingsniveau MTS-E/HTS en enkele jaren relevante werkervaring. U bent verantwoordelijk voor het adequaat [laten] uitvoeren van test-, beproevings- en inbedrijfstellingswerkzaamheden volgens de algemene en projectgebonden kwaliteits- en veiligheidseisen. Verder heeft u kennis van proces-, analyser- en enkele besturingssystemen en u heeft ervaring met het kalibreren van instrumenten en controlvalves. Storingen kunt u zelfstandig oplossen. U rapporteert aan de projectleider en verleent ondersteuning bij het opstellen van project-, kwaliteits- en veiligheidsplannen en verzorgt de overdracht van projecten. Diverse jaren ervaring als technicus in de chemische en petrochemische industrie is een must. U heeft een voltooide MTS-opleiding meet- en regeltechniek of een gelijkwaardige opleiding met aanvullende opleidingen. Leeftijd circa 30-40 jaar. Als servicecoördinator bent u verantwoordelijk voor het onderhouden van contacten met opdrachtgevers, adviseurs, architecten en overheden over de lopende Service- Onderhoud-werkzaamheden U maakt de benodigde calculaties en offertes. Naast het uitvoeren van de toegewezen werkzaamheden binnen de daarvoor gestelde budgetten en rendementen stuurt u ook de chefservicemonteurs, servicemonteurs en technici aan. U woont projectvergaderingen bij en behartigt hierin de belangen van Ergon adequaat. Daarnaast ziet u toe op de naleving van vastgelegde procedures en instructies betreffende kwaliteit, veiligheid en milieu. Functievereiste is een opleidingsniveau HTS-E, danwel MTS-E aangevuld met vakgerichte vervolgopleidingen. U beschikt over ervaring in de elektrotechnische installatiebranche en heeft een sterk organisatie vermogen en commerciële affiniteit. Bekendheid met geautomatiseerde projectbeheersing. Leeftijdsindicatie 30-45 jaar. Heeft u interesse, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar de afdeling Personeelszaken ter attentie van de heer L.J.M. Bosland, Postbus 61036. 1005 HA Amsterdam. Wilt u meer informatie bel dan 020 6068217. Onze cliënt, Elsenga Installatietechniek b.v., een gecertificeerd bedrijf met vestigingen in Hoofddorp, Vlaardingen en op Schiphol, werkt met een enthou siast en flexibel inzetbaar team van 55 medewerkers aan grote en kleine pro jecten op een zo breed mogelijk electrotechnisch terrein. Hieronder vallen onder meer ontwerp, engineering, electrotechniek, inbraakbeveiliging, video bewaking, datanetwerken, brandmeld-, ontruimings-, telefoon- en geluids installaties. Elsenga Installatietechniek B.V. is een gezond en stabiel, groeiend bedrijf dat ondanks strakke tijdsplanningen hoge kwaliteitsnormen handhaaft en daardoor een stevige positie op de particuliere en zakelijke markt inneemt. Om deze groei verder gestalte te geven zoeken wij een initiatiefrijke (m/v) die relaties onderhoudt, adviseert en commerciële kansen ziet De functie: Na een inwerkperiode gaat u, met de steun in de rug van uw collega's in de binnendienst, steeds zelfstandiger aan de slag. Binnen uw werkgebied, de Randstad, verwerft u nieuwe instal- latiewerken en relaties die in de toe komst installatiewerk willen besteden. U onderhoudt oude en nieuwe relaties, geeft technische adviezen en stelt procedures en planningen op voor acquisitie. U begeleidt de offerte- aanvragen in overleg met het bedrijfs bureau. U volgt de nieuwe ontwikke lingen en houdt deze op peil. U ontwikkelt nieuwe initiatieven. U rapporteert direct aan de directeur. Elsenga Installatietechniek vraagt: - Een accurate en communicatieve relatiebeheerder met open oog voor commerciële mogelijkheden. - Iemand die kwaliteit, service en betrouwbaarheid normaal vindt. - Een electrotechnische opleiding op MBO-niveau. - Enige jaren werkervaring, bijvoor beeld bij een vergelijkbaar bedrijf of een technisch adviesbureau. - Ervaring of affiniteit met de com mercie. - Leeftijd vanaf 25 jaar. - Rijbewijs B. Elsenga Installatietechniek biedt: - Een stabiel en gezond bedrijf met een informele sfeer en korte, open communicatielijnen. - De mogelijkheid te werken met een zeer gevarieerd dienstenpakket bij vele interessante klanten, zoals bijvoorbeeld de Luchthaven Schiphol. - Ontwikkelingsmogelijkheden op zowel technisch als commercieel gebied. - Een zelfstandige baan met veel vrijheid binnen een jong en enthousiast team en een goed pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd in deze afwisselende baan? Schrijf dan binnen twee weken uw brief met c.v., onder vermelding vanref.nr. 196.81067 aan Mercuri Urval B.V., Diemerhof 26F, 1112XN Diemen/Amsterdam. Voor informatie kunt u bellen: Dhr. F.W. Profittlich Tel. 020-3144500 Per zo spoedig mogelijk gevraagd: representatieve en vriendelijke in huisartsenpraktijk te Leiden. Het betreft een zelfstandige functie voor 34 uurp; week, die eventueel ook in deeltijd vervuld kan worden. Uw sollicitaties graag binnen 2 weken via brief onder nummer LD 12942 van dit blad. montage in en om uw huis zoekt met spoed in bezit van rijbewijs. Moerbeistraat 3 -2321 DJ Leiden - Tel. 071-5762402 Fax 071-5769718 - Mobiel: 06-5461114 'lsï& INSTITUUT VOOR COMMUNICATIE 8t LOOPBAANBELEID ONDERNEMEN IN JE LOOPBAAN Loopbaanoriëntatie - training en individuele coaching Gespecialiseerd in trajecten voor 40-plussers Bel voor meer informatie: 071-561 71 38 Wijngaardenlaan 36 - Voorschoten U bent op zoek naar een nieuwe baan. Of -u wilt wel eens iets anders. Hoe dan ook, u zoekt een werkomgeving waar u zelf beslissingen kunt nemen en waardering oogst voor het nemen van initiatief en het benutten van kansen. Dat alles in een organisatie waar u altijd een beroep kunt doen op aanwezige kennis en expertise. Kortom: een baan op niveau... Voor onze vestiging in Aalsmeer zijn wij op zoek naar een agrarisch bedrijfskundige assistent accountant Voor deze functie zoeken wij een bedrijfs kundige (LUW of HAS) met belangstelling voor fiscale zaken. U ondersteunt de relatiebeheerders bij hun advisering aan cliënten in agrarisch bedrijfskundige zaken. Daarnaast draagt u zorg voor de uitvoering van en toelichting op specifieke opdrachten zoals het op stellen van kengetallen en begrotingen, milieuzaken (waaronder MINAS) en subsidie-aangelegenheden. Het andere deel van uw takenpakket bestaat uit het samenstellen van fiscale jaarrekeningen en het verzorgen van fiscale aangiften. Heeft u belangstelling voor deze functie, stuur dan uw sollicitatiebrief naar Alfa Accountants en Adviseurs, t.a.v. de heer H.W. van der Post, Ophelialaan 83, 1431 HB te Aalsmeer. Voor meer informatie kunt u hem bellen: (0297) 32 09 60. Alfa Accountants en Adviseurs is een hechte organisatie met ruim 550 medewerkers en 32 regionale vestigingen, die geheel zelfstandig hun relatiebestand beheren. Alfa is goed ingevoerd in het midden- en kleinbedrijf, de agrarische en de non-profit sector. De Luchtverkeersbeveiliging (LVB) ziet erop toe dat het luchtverkeer in het Nederlands luchtruim vlekkeloos verloopt. Op Schiphol en de regionale luchthavens in ons land zorgen 800 professionals er dag en nacht voor dat miljoenen passagiers en tonnen vracht veilig op hun plaats van bestemming komen. Door toename van werkzaamheden is bij de afdeling Communicatie Systemen (COM) een vacature ontstaan voor een allround secretaresse (v/m) parttime; 30 uur per week, uitbreiding van het aantal uren behoort tot de mogelijkheden. afdelingsinformatie: De afdeling Communicatie beheert een groot scala aan communicatiesystemen ten behoeve van de LVB. De werkzaamheden omvatten het instandhouden, vernieuwen en optimaliseren van deze systemen. In de uiteindelijke opzet zullen bij de afdeling 24 mensen werkzaam zijn. Als secretaresse verricht u werk zaamheden voor de gehele afdeling. functie-informatie: In deze afwisselende functie krijgt u te maken met een takenpakket dat verder gaat dan de postverwerking en het afhandelen van telefoontjes. Daartoe behoren agenda- en archiefbeheer (niet alleen wat betreft de afdeling maar ook op internationaal niveau), de zorg voor kantoorinrichting en -automatisering, en de coördinatie van personele aangelegenheden. Maar ook bereidt u vergaderingen voor, neemt het notuleren hiervan voor uw rekening, en werkt concepten, brieven en andere uitgaande correspondentie uit. Noemen we daarnaast uw verantwoordelijkheid wat betreft het up-to-date houden van uiteenlopende administratieve gegevens en het onder houden van zowel in- als externe contacten, en u begrijpt dat we met recht van een allround functie spreken. Meer details bespreken we overigens graag tijdens een nadere kennismaking. functie-eisen: Na uw HAVO-opleiding heeft u - aan toonbaar - werkervaring opgedaan in een vergelijkbare functie. Administratief inzicht en een accurate werkwijze combineert u succesvol met een sterk klantgerichte in stelling. Ervaring met Word en Excel vinden we vanzelf sprekend. Verwacht wordt verder een ruime mate van flexibiliteit en uitstekende communicatieve vaardigheden en, niet in de laatste plaats, een goede beheersing van de Nederlandse én Engelse taal. arbeidsvoorwaarden: De salariëring is afhankelijk van uw opleiding, ervaring en leeftijd/ Vërdëf'kunt' u rekenerf' op goede overige arbeidsvoorwaarden en een werkomgeving waariir u volop gelegenheid krijgt uw ambities waar te maken. de standp rs is Schiphol-Oost, Haarlemmermeer. informatie en sollicitatie: Meer informatie over deze functie kunt u telefonisch inwinnen bij de heer E. Tomson, hoofd TZ/COM, (020) 406 22 04, of de heer Y.L. Lin, senior engineer, (020) 406 22 41. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van duidelijke motivatie, kunt u, graag vóór 12 september a.s., richten aan: LVB, afdeling Personeel en Organisatie, ter attentie van de heer R. Boer, Postbus 75200, 1117 ZT Schiphol-Oost. luchtverkeersbeveiliging air traffic control the netherlands Met i8 vestigingen ii studenten. Denken leider. Ter invulling i alle regio's is ASA Studenten Uitzendbureau bet grootste en enige gespecialiseerde uitzendbureau •.n Doen kenmerken de dienstverlening van ASA. Daarmee zijn we in ons'segment onbetwist mart i vacature op bet secretariaat v s hoofdkantoor te Leiderdorp zijn wij op zoek r Het takenpakket Tot het geva rieerde takenpakket behoren onder meer, telefoon- en recep tiewerkzaamheden, behandeling van alle inkomende en uitgaande post, correspondentie en offerte- verwerking, uitwerking van ver slagen van vergaderingen, het verwerken van o.a. de commer ciële rapportage en diverse ondersteunende werkzaamhe den t.b.v. de staf op het hoofd kantoor. En natuurlijk houd je je, samen met je collega's (bij tour beurt) bezig met zaken als kopieerwerkzaamheden, voor raadbeheer, archivering en de noodzakelijke huishoudelijke taken zoals het halen van de lunch, het verzorgen, van de planten of het in gereedheid brengen van de vergaderzaal ASA zoekt jou Je hebt een MEAO administratief/secretariële of daarmee vergelijkbare opleiding (bijvoorbeeld Schoevers). Je beheersing van de Nederlandse taal in 'woord en geschrift' is perfect en je beschikt over i tot 2 jaar werkervaring in een soortge lijke functie, liefst opgedaan in een commercieel bedrijf. Je kunt typen als de snelste de beste en WORD heeft voor jou eigen lijk geen geheimen meer. Je bent niet verlegen, prettig in de omgang, geduldig aan de tele foon, accuraat in je werk maar ook gewoon een 'gezellig' mens. En hoe oud je bent doet er eigen lijk niet zoveel toe, 21, 27 of 35. Waar het ons om gaat, is dat we iemand zoeken die goed is in haar/zijn vak en past in 't team. Zoek jij ASA Als dat zo is dan moet je weten waar voor wie je kiest. Een afwisselende baan waar zelfstandigheid, eigen ini tiatief, het nemen van je verant woordelijkheid en vooral het kunnen willen werken in team verband zeer op prijs worden gesteld. Je kunt rekenen op passend arbeidsvoorwaarde! pakket, aanvullende cursusse of trainingen en wat de organis tie betreft: 'We zijn succesv omdat we goed zijn in ons v En als organisatie ben je zo g ais de mensen die er werken. elangstelling Als bedrijf, fundi en 'visie' je aanspreken ben j wat ons betreft van harte welkoi rugi voor een oriënterend sollicitatï ege gesprek. Stuur even een kortst sollicitatiebrief voorzien C.V. naar: ASA B.V., afd. PZ, t af mevrouw A. Spuijbroek, Postbu '8^ 96, 2350 AB Leiderdorp. r r, ,en iblij

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 36