Personeel Personeel Personeel Personeel Personee TOPVERKOPERS Rijnland (H Teamleider endoscopie- afdeling van der Zwet ZATERDAG 29 AUGUSTUS 1S m RIJKSUNIVERSITEIT LEIDEN. EEN GOED KLIMAAT VOOR KWALITEIT. FACULTEIT DER RECHTSGELEERDHEID (vacaturenummer: 8-240/1158) MEDEWERKER SECRETARIAAT (V/M) (15,2 uur per week) Het Bureau Internationale Opleidingen van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid zoekt per 1 september a.s. een medewerker. De Juridische Faculteit heeft diverse uitwisse lingsprogramma's met buitenlandse universitei ten. Jaarlijks ontvangt de faculteit zo'n 200 buitenlandse studenten terwijl circa 200 stu denten naar het buitenland worden gezonden. Het Bureau Internationale Opleidingen, waar in totaal vijf mensen werkzaam zijn. heeft voor deze twee groepen studenten een begeleiden de en informatieve functie. Naast het toezicht op de studentenuitwisseling, onderhoudt hel bureau de contacten met de partneruniversitei- Behalve de uitvoering van de uitwisselings programma's is het bureau ook betrokken bij de uitvoering van de post-academische L.L.M.- programma's (in European Community Law en Public Int. Law en Criminology) die de Facul teit organiseert. Bovendien biedt de faculteit een ph.d-programma aan. Het bureau zoekt een medewerker secretariaat ten behoeve van deze L.L.M.-programma's en dit ph.d-programma. Naast Nederlands wordt er veel in de Engelse taal gewerkt. Taken: - het ontvangen en administreren van aanmel dingen van de studenten; - het verzorgen van de overige administratie (post, cijferverwerking, verklaringen, certifi caten, L.L.M.-bullen, financiën); - het verzorgen van correspondentie en het typen van brieven en verslagen; - het verrichten van archiefwerkzaamheden en het bijhouden van (adres)bestanden; - hel vervaardigen van brochures en het assi steren bij p.r.- werkzaamheden; - het beheer van de studiezaal voor de L.L.M.- studenten. - Havo aangevuld met een secretariaatsoplei ding; - ervaring met Word; - goede uitdrukkingsvaardigheid in minimaal twee buitenlandse talen (waaronder de Engel se taal) is gewenst; - goede contactuele eigenschappen, een flexi bele instelling en kunnen werken in teamver band; - bij voorkeur ervaring met genoemde werk zaamheden. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 12 maanden zonder uitzicht op een vast dienstverband. Salaris maximaal f. 4060,- bruto per maand (schaal 6) op basis van een 38-urige werkweek en afhankelijk van leeftijd en relevante erva- Inlichtingen bij: mw. mr. drs. M.P. Sombroek- van Doorm. tel. 071-5277672 of tel. 071-5277877. Sollicitaties, voorzien van een curriculum vilae, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop binnen twee weken na het ver schijnen van dit blad zenden aan: Faculteit der Rechtsgeleerdheid, t.a.v. mw. drs. Y. in 't Veld- de Bok, directeur-beheerder, Hugo de Groot straat 27, Postbus 9520,2300 RA Leiden. Het beleid v is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. ICO/ATHIBU B.V. Groothandel in sanitair en loodgieters artikelen zoekt voor haar hoofdvestiging in Leiden: REPRESENTATIEVE MEDEWERKERS (M/V) VOOR DE SHOWROOM 'SANITAIR' part-time Onze voorkeur gaat uit naar representatieve krachten met goede contactuele eigenschappen, een juist gevoel voor service en eigen initiatief. De werktijden zullen hoofdzakelijk zijn; donderdagavond van 19.00-21.00 u. zaterdag van 10.00-16.00 u. ICO/ATHIBU B.V. Rooseveltstraat 6, Postbus 1019, 2302 BA Leiden Telefoon 071-5351700 ICO/ATHIBU ziekenhuis Voor de polikliniek ir zoeken wij een e geneeskunde, werkzaam op beide locaties, 24 uur per week met mogelijk een uitbreiding tot 32 uur Taken van de teamleider: - assisteert bij endoscopieën, zoals diagnostische en therapeutische oesofago-gastroduodenoscopieën, sigmoïdoscopieën, colonscopieën, E.R.C.P.'s en bij het inbrengen van percutane voedingssondes; - geeft leiding aan het team van 5 verpleegkundigen, dat op beide locaties werkzaam is; - coördineert de werkprocessen op korte en lange termijn; - is (mede)verantwoordelijk v voorraad; - rapporteert aan het verpleegkundig hoofd v Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - ervaring met het special 1 het deelbudget c n de polikliniek. endoscopie-assistent dan wel de bereidheid dit te halen; bij voorkeur ervaring in leidinggeven; BIG-registratie. Nadere informatie wordt u graag verstrekt door n M. de Pater-Godthelp, teamleider polikliniek interne geneeskunde, telefoon 071-545 41 68. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a.v mevrouw W.C.fyl. Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, In de branding van vernieuwing de Baak, Management Centrum vno-ncw, verzorgt een groot aantal programma's ter ondersteuning van de ontwikkeling van managers en hun organisaties. Deze programma's worden mede uitgevoerd door een (inter) nationale faculty van managers, consultants en universitaire docenten die tot de besten in het veld behoren. Voor onze automatiseringsafdeling zijn wij op zoek naar een servicegerichte Hoofd Systeembeheer (m/v) U wordt eindverantwoordelijk voor het technisch systeembeheer van de volledige informatievoorziening. Uw werk speelt zich af in een omgeving waarin beweging, creativiteit en ondernemerszin hand in hand gaan en waarin ruime ontplooiings kansen aanwezig zijn. U heeft een IT-opleiding gevolgd op HBO-niveau en heeft zich daarna professioneel ontwikkeld als systeembeheerder. Als 'meewerkend voorman' heeft u leidinggevende ervaring opgedaan en bent daarbij eindverantwoordelijk geweest voor een (deel) van de informatievoorziening. U bent een gedreven probleemoplosser en beschikt over uitstekende communicatieve en organisatorische vaardigheden. Uw kennisterrein bestrijkt: - Windows NT en Novell - Microsoft Office en Microsoft Back Office - Apple systeemomgeving - DBMSenSGL Meer informatie over de functie kunt u verkrijgen bij drs. C.D. Stam, manager ITC-afdeling, telefoon 071 269 03 82. Een informatiepakket over de Baak kunt u aanvragen bij mw. T.A. Roodenburg, telefoon 071 369 02 06. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan: drs. E.F. Hagedom, Hoofd Personeelzaken de Baak, Management Centrum vno-ncw Koningin Astridboulevard 23 2202 BJ NOORDWIJK Van der Zwet Registeraccoun tan ts is een kleinschalig dynamisch accountantskantoor. De dienstverlening richt zich vooral op het midden- en kleinbedrijf en de vrije beroepsuitoefenaren. Sinds 1993 staat Van der Zwet registeraccountants haar cliënten terzijde met ondersteuning en advies op bedrijfseconomisch-, fiscaal- en administratief- Uitgangspunt van de bedrijfsfilosofie is het bieden van hoogwaardige op de cliënten toegesneden flexibele, initiatiefrijke en creatieve dienstverlening. Dit concept is zó succesvol dat wij wederom op zoek zijn naar een nieuwe collega. In verband met de verdere groei zoeken wij: een flexibel, initiatiefrijk en creatief Gevorderd Assistent-Accountant die samen met ons inhoud kan geven aan de bedrijfsdoelstelling. Functie eisen: Diploma SPD of HEAO dan wel studerend hiervoor; Enige jaren ervaring met het zelfstandig verzorgen van administraties en het samenstellen van jaarrekeningen; Bereidheid om door middel van studie de kennis te verbreden. leb je dezelfde denkwijze en voel je je aangetrokken tot ons antoor, dan kun je schriftelijk reageren t.a.v. C.P.M. v.d. Zwet R iostbus 306, 2160 AH Lisse Voor nadere informatie kan ook STEENWEG ELECTRONICS Door de enorme toename van het aantal tevreden Steenwegklanten en de enorme groei van ons bedrijf zoeken wij voor onze filialen in Utrecht (Steenweg), Leiden (Haarlemmerstraat), Alphen a/d Rijn |v. Mandersloostraat), Tiel (Waterstraat) en Zeist (Slotlaan). Voor ondermeer de produktgroepen Computer, HiFi, Videocamera, Telecom, Car-stereo, KTV/Video, Foto en Foto-balie. Dynamische mensen die van onze bezoekers tevreden klanten willen maken. Na een interne opleiding op één van de bovengenoemde afdelingen ga je, ook als parttimer meebeslissen over assortiment, prijsstelling, reclame, presentatie Een boeiende baan voor stressbestendige mensen met humor, die een loopbaan in een bruisende, dynamische organisatie helemaal zien zitten. Ben jij: Tussen de 19-30 jaar Enthousiast, stressbestendig en servicegericht Initiatiefrijk en mensgericht Creatief en commercieel ingesteld En heb jij een opleiding op minimaal MAVO/MBO-niveau Dan kunnen wij jou het volgende bieden: Een zeer aantrekkelijk salaris, waarbij extra inzet ook extra wordt beloond Een uitdagende baan binnen een ondernemend en dynamisch bedrijf met een uitstekende, flexibele en gezellige werksfeer Ruime mogelijkheden tot het maken van carrière in zowel verkoop- als leiding-gevende functies Zeer hoge personeelskorting Herken jij jezelf in deze beschrijving, functioneer je optimaal in topdrukte s 100% inzet jouw stijl? Schrijf dan binnen 8 dagen een brief met je I persoonlijke gegevens (en het liefst met pasfoto) naar: STEENWEG ELECTRONICS Afdeling Personeel en Organistie t.a.v. Frank van der Meché Steenweg 31-33, 3511 JL UTRECHT Aan het Andreas College te Katwijk verzorgen wij onderwijs vanuit prot. chr. perspectief, waar bij we trachten het christelijke karakter van de school ook gestalte te geven in het leven van alledag. Sollicitaties richten aan L. P. van der Hooft directeur personeel Postbus 48 2220 AA Katwijk ZH Telefoon (071) 401 31 28 Fax (071) 407 46 75 Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Katwijk e.o. roept sollicitanten op in de vacature van DOCENT m/v Engels 8 lesuren 2e graad met ingang van 1 oktober 1998. De vacature betreft een tijdelijke aanstelling vooi cursusjaar 1998/1999. De lessen worden gegeven aan het tweede, derd vierde leerjaar van het Voorbereidend Beroepsonderwijs op de maandagmorgen en woensdagmorgen. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij in stemmen met de grondslag van de Vereniging en de Christelijke identiteit van de school. Inlichtingen worden verstrekt door de heer L. P. v.d. Hooft, directeur Personeel, Financiën er Beheer. tel.: 071-4013128 (school) of 0252-231579 (privé) Sollicitaties voorzien van een C.V. worden ingewacht binnen 7 dagen na het verschijnen ve deze oproep. Het Andreas College telt 2200 leerlingen en 16 docenten die in 2 moderne locaties werken. De locatie Rijnmond verzorgt beroepsopleidingen vbo, de locatie Pieter Groen leidt leerlingen op voor het mavo-, havo- en atheneumdiplom; Leerlingbegeleiding vormt een wezenlijk onderdeel van het onderwijs op de school. Daarnaast wordt veel aandacht besteed aan buitenschoolse activiteiten. Andreas Collea Banenmarkt m/v Project medewerkers archief m/v Produktiemedewerkers m/v Bent u parttime beschikbaar of af en toe een dag op chauffeur, postbesteller, postsorteerder, wasserijmed bijrijder, loodsmedewerker en produktiemedewerker Leiden, Schuttersveld 9 EHISSi Catering medewerker m/v Catering medewerker m/v Voor diverse locaties in de regio Leiden zoeken wij eni heden, ben je representatief en minimaal 2 dagen bes hebben wij regelmatig leuk en afwisselend werk Informatie bij Frank de Zwart, tel. (071) 523 27 22, Kas balie medewerker m/v ■WilHiM.'EII Weer naar school maar toch nog v verdienen, m/v Dijkstra, tel. (071) 5 Administratief juridisch medewerker m/v perfecte voor jou. Je redigeert huurcontracten van onroerend, goederen, je maakt nieuwe overeenkomsten en verricht overic Tijdwaarnemers voor Heineken Brouwerijen m/v week tijd goed bijverdienen? Dan hebben wij de oplossin gedurende een lange periode nauwkeurig en geconcentn werken, een goede beheersing hebt van de Nederlandse 1 bezit bent van minimaal een LBO-diploma, nodigen we je ~>r randstad uitzendbure

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 28