Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Hellupü! COST ENGINEER elf petroland bv Q SmithONephew GE Plastics zoekt een PA Technician medewerker bedrijfsbureau (m/v) Assistant Controller Smiths Nephew ZATERDAG 29 AUGUSTUS 1998 Wij zoeken kanjers zoals jij! Je krijgt een goed salaris, diverse opleidingen met doorgroeimogelijkheden, een knettergekke werksfeer, leuke collega's en veel vrijheid. Wil jij ook werken in een snel groeiende organisatie? Dat kan nu bij het Life Fit Centre! Wij zijn een zeer succesvol fitnesscentrum die aan de basis staat van een enorme expansie Wij onderscheiden ons in de markt door ons unieke concept waarin klantgerichtheid centraal staat. Dit kan alleen met voldoende en goede medewerkers. Daarom zoeken we jou!!! Wat moet je doen? Je houdt je bezig met het geven van informatie aan potentiele klanten en het inschrijven van nieuwe leden. Tevens zal je merken datje bezig bent met en veel invloed hebt op het team en het beleid. Het is een afwisselende baan met veel mogelijkheden. Wat zoeken wij? Ben jij onze nieuwe collega met de volgende eigenschappen: - een 'have the guts to go nuts' houding - klantgerichte instelling - inzet en werklust - affiniteit met fitness - teamplayer - verzorgd uiterlijk - flexibel Herken jij jezelf en ben je geïnteresseerd, stuur dan jouw sollicitatie met C.V. en pasfoto vóór 15 september in een zo orgineel mogelijke verpakking naar: Life Fit Centre t a v. Elvis Presley, Roy Orbison The Supremes Zeedistel weg 1 2015 KT Haarlem Life Fit Centre Jar£fube/en Jame Meubelen te Wychen is een toonaangevende fabrikant van romantische en semi-klassieke zitmeubelen in de middenklasse. Voor de provincies Noord-/Zuid-Holland, Utrecht en Zeeland zoeken wij een VERTEGENWOORDIG(ST)ER De funktie Binnen een enthousiast team bent u verantwoordelijk voor de verkoopresultaten in uw rayon. U bent een actieve zelfstandige verkoper, onderhoudt contacten met bestaande relaties en werft nieuwe relaties. Daarbij kunt u rekenen op professionele support vanuit de eigen organisatie. Profiel Uiteraard heeft u affiniteit met de meubelbranche en beschikt u over aantoonbare verkoopervaring. U bent gedreven en beschikt over doorzettingsvermogen. Goede algemene ontwikkeling en scholing op minimaal MBO-niveau. Uitstekende contactuele eigenschappen en commerciële vaardigheden. Geïnteresseerd? Bent u op zoek naar een zelfstandige dynamische functie? Onder uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een bedrijfsauto? Stuur dan binnen 14 dagen uw reactie naar Jame Meubelen, t.a.v. de heer J. J. van de Pol, Postbus 285, 6600 AG Wychen. Telefoonnummer 024-6415519 UNIVERSITAIR KINDERDAGVERBLIJF KATTEKOP' is een dagverblijf met 46 plaatsen dat opvang biedt aan kinderen van acht weken tot vier jaar van ouders/verzorgers die werken bij of studeren aan de Rijksuniversiteit Leiden De Stichting Universitair Kinderdagverblijf zoekt per 1 oktober LEIDSTER peutergroep (1 1/2-4 jaar) 24 uur per week (wo. do. vrij.) Wij zoeken iemand die - in het bezit is van een gerichte MBO-diploma of gelijkwaardige opleiding - kan werken vanuit ons pedagogisch beleidsplan - op een goede manier kinderen in groepsverband kan begeleiden - in staat is oudercontacten te onderhouden - zowel zelfstandig als in teamverband kan werken - een flexibele instelling heeft - een actieve bijdrage kan leveren aan organisatie werkzaamheden Wij bieden Een uitdagende en plezierige werkomgeving. Rechtspositie en salariëring conform de CAO Welzijn Salarisregeling kinderopvang (min 2611.-, max. 3285,- bruto per maand bij volledig dienstverband). Tevens vragen wij een OPROEPKRACHT - beschikbaarheid - ervaring met een enthousiasme voor kinderen Telefonische inlichtingen kunnen worden opgevraagd bij Tilly Pannebakker of Dilia Stigier. dagelijks tussen 10 00 uur en 12.0Öuur, bereikbaar onder telefoonnummer071-5176363. Schriftelijke reacties voorzien van motivatie en curriculum vitae vóór 9 september richten aan: Kinderverblijf "Kattekop", i.a.v, de sollicitatiecommissie. Wassenaarseweg 8, 2333 AK Leiden Sollicitatiegesprekken worden gehouden op woensdag 23 september en maandag 28 september vanaf 19.00 uur. afdeling IT Wie wij zijn General Electric is een wereldwijd actief conglomeraat van 11 businesses, met zo'n 220.000 werknemers, waar van zo'n 50.000 in Europa, verdeeld over meer dan 75 lo caties. General Electric Plastics, een van 's werelds toonaangevende producenten van kunststof, maakt hier deel van uit. Toepassingen van de producten van General Electric Plastics zijn onder meer te vinden in de auto mobiel industrie, de vliegtuigindustrie en consumenten artikelen. Dit wordt binnen Europa door zo'n 4.000 hooggekwalificeerde medewerkers op 5 productielocaties in Nederland, Frankrijk, Schotland en Spanje mogelijk Een van deze productielocaties bevindt zich in het Westelijk Havengebied in Amsterdam. Hier produceren 220 medewerkers met behulp van geavanceerde appara tuur, maar voornamelijk met elkaar, de speciale kunststof ABS in diverse kleuren en kwaliteiten, die toegepast wordt voor bijvoorbeeld computerbehuizingen, scheer- apparaten en telefoons. De productie vindt plaats in vijfploegendienst, de Ondersteunende diensten waaronder de IT services voornamelijk in dagdienst. Hierbij zijn veilig en milieu bewust werken en het betrouwbaar, kostenbewust en gecontroleerd leveren van de gevraagde kwaliteiten onze speerpunten. Wie zoeken wij Onze nu drie, en straks hopelijk vier man sterke IT groep is verantwoordelijk voor zowel de proces- als de kantoor automatisering. De Process Automation Technician die wij ter versterking voor dit team zoeken gaat zorgen voor het beheer en het onderhoud van industriële automa tiseringssystemen (PLC- SCAD A DCS). Na een gedegen inwerkperiode zal deze man of vrouw zelfstandig automa tiseringsprojecten gaan initiëren en uitvoeren. De svstemen die wij hierbij gebruiken zijn onder andere Satt Control PLC's,.Siemens PLC's, F.lsag Bailey System six DCS, Biles AIM data historian, Windows NT en Windows 95 netwerk. Wat vragen wij Qua opleiding denken wij aan iemand met een MTS of HTS opleiding, met afstudeerrichting Elektrotechniek. Procestechniek of Informatica. Kennis van meet- en regeltechniek en besturingstechniek is ook een voor waarde. evenals 3-5 jaar ervaring met het programmeren van PLC's. Meer ervaring is uiteraard welkom. Verder zien we graag ervaring met het programmeren van SCADA-systemen, en liefst ook DCS-systemen. Plus kennis van Win95 en MS-Office. Kennis van netwerken (TCP IP) is een pre, maar geen voorwaarde. Natuurlijk heeft de man of vrouw die we zoeken affiniteit met het werken in een productie-omge\ing. en interesse in procestechniek en instrumentatie. Verder zijn zelfstandig kunnen werken, verantwoorde lijkheid kunnen en willen dragen voor het systeembeheer en de uitvoering van de projecten, een flexibele instelling, gedrevenheid en een open instelling m.b.t. het omgaan met veranderingen en nieuwe icleeën onontbeerlijk. Wat bieden wij We vragen heel wat van onze medewerkers, maar claar staat tegenover dat we ook heel wat te bieden hebben. Onze medewerkers krijgen volop de gelegenheid om zich te ontwikkelen middels training opleiding, individuele begeleiding en terugkoppeling van prestaties. Loopbaan ontwikkeling en multi-inzetbaarheid staan dan ook hoog in ons vaandel: onze medewerkers hebben bij ons geen baan. maar een loopbaan. Onze primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn hiermee in overeenstemming en dus zonder meer goed te noemen. Hoe te reageren Indien bovenstaande je aanspreekt, kun je je sollicitatie richten aan: GE Plastics ABS bv, t.a.v. Afdeling Human Resources, Postbus SI 22, 1005 At Amsterdam. GE Plastics An equal opportunity employer Elf Petroland B. V is een volle dochteronderneming van de Franse Groep ELF, een wereldwijd actieve multinational. De maatschappij is in 1964 opgericht met als doel de opsporing en produktie van olie en gas in Nederland. Inmiddels heeft Elf Petroland zich ontwikkeld tot de tweede gasproducent van Nederland. Het hoofdkantoor bevindt zich in Den Haag en de operationele activiteiten worden gecoördinc- rd vanuit Den Helder. In Harlingen, Garijp en offshore staan gasbchandelingsstations. Elf Petroland is een financieel zeer gezonde organisatie met veel aandacht voor milieu en veiligheid en meer dan 300 personeelsleden, waarvan er ongeveer 180 op het hoofd kantoor werkzaam zijn. Binnen onze divisie Finance op het hoofdkantoor in Den Haag hebben wij een vacature voor een boeiende functie met toekomstperspectief voor HBO-er (HTS Wtb/HEAO) Uw functie Binnen Elf Petroland speelt cost control een belangrijke rol. Als Cost Engineer heeft u daarbij een cruciale in breng. Ten behoeve van onze Operations-activiteiten verzorgt u de budgetvoorbereiding en kostenbewaking. Uiteraard bent u alert op budgetafwijkingen. Verdere taken zijn de kosten-allocatie van orders en contracten, het controleren van boekingen van facturen en het bij werken en rapporteren van forecasts aan de hand van rapporten die u dagelijks worden verstrekt door de ver schillende Operations-afdelingen. Uw profiel Voor deze boeiende functie vragen wij een HBO-opleiding (HTS-Wtb./HEAO), eventueel aangevuld met enkele jaren ervaring in cost control, opgedaan in een technische omgeving. U bent bekend met geautomatiseerde gege vensverwerking, met name databases en spreadsheets. Interesse voor en/of kennis van bedrijfseconomie en financiële administratie is een duidelijke pré. Teamgeest, accuratesse en initiatief zijn verder van belang, evenals goede communicatieve eigenschappen. U beheerst het Engels en uw leeftijd ligt tussen de 25 en 30 jaar. Ons aanbod Elf Petroland biedt u een aantrekkelijke en afwisselende baan met interessante perspectieven (d.m.v. jobrotation) op een belangrijke afdeling binnen onze organisatie. Onze salariëring is zonder meer concurrerend en wij hebben een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Naast 26 vakantiedagen en 8 vakantietoeslag, bieden wij o.a. 12 ADV-dagen, een 13e maand, een resultatenregeling en een collectieve ziektekostenverzekering. Informatie/sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kunt u (m/v) con tact opnemen met de heer J.P de Beaufort, sectie Fluman Resources, telefoon 070-3395433. of met de heer E. Bruin, Adj. Hoofd Cost Control, telefoon 070-3395452. Uw schriftelijke sollicitatie, bij voorkeur in het Engels, kunt u - binnen 14 dagen - richten aan: Elf Petroland B.V., t.a.v. Personeelszaken, Sectie Human Resources, Postbus 93280, 2509 AG Den Haag, met de vermelding "vertrou welijk" op de enveloppe. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. ca. 25 - 30 jaar, MTS-W De montage-afdeling van Möhringer Liften zorgt door geheel Nederland voor het installeren en in bedrijf stellen van liften. Een en ander volgens de montageplanningen die door het bedrijfsbureau gemaakt worden. Als medewerker van het bedrijfsbureau draagt u zorg voor het realiseren van de montageplanningen, en dus ook voor werkvoorbereiding, materiaalvoorziening en voortgangscontrole. U vervult samen met uw collega een spilfunctie en fungeert als vraagbaak en praatpaal voor het montageteam. Daartoe is nodig dat u overzicht heeft, uitstekend kunt organiseren en gemakkelijk met mensen kunt omgaan. Door middel van overleg, argumentatie en kennis van zaken weet u anderen te motiveren en te betrekken bij het gezamenlijke resultaat. U heeft ervaring in een soortgelijke functie bij een middelgroot productie- en/of installatiebedrijf en kunt goed met de computer overweg. Wanneer u zich in dit profiel herkent, verzoeken wij u een korte sollicitatie met duidelijk c.v. - onder vermelding van nr. 9822 - te zenden aan Adviesbureau Slikboer, ten Hagen Co., Prinsen Bolwerk 5. 2011 MA Haarlem, tel. (023) 532 05 50. HAU SHAH N I möhringer liften b.v. Als dochteronderneming van Duitse Haushahn concern ho Möhringer Liften te Haarlem bezig met verkoop, engineeri installatie, service en (gedeelc ke) fabricage van horizontale verticale transportsystemen. Naast de standaardliftinstalla is Möhringer in staat om in overleg met de klant speciale ontwerpen te realiseren (o.a. Panoramaliften) met een hoo afwerkings- en comfortniveai ADVIESBUREAU SLIKBOER, TEN HAGEN CO. Werving Selektie Psychologisch onderzoek Loopbaan advisering Werkt volgens de NIP-code Smith Nephew, een Engelse multinationale onderneming met vestigingen in meer dan 45 landen en 13.000 medewerkers, houdt zich bezig met de ont wikkeling. productie, marketing en verkoop van onder andere orthopedische- en wondverzorgingsproducten In Nederland richten wij ons met name op de ziekenhuizen en de thuiszorg, met in totaal ruim 50 medewerkers werkzaam in de binnen- en buitendienst Smith Nephew B. V. zoekt op korte termijn een man of vrouw voor de functie van Functie-omschrijving Als Assistant Controller bij Smith Nephew bent u verantwoordelijk voor. - het maken van bedrijfseconomische analyses per business unit en/of per klantengroep, - het beheer van de debiteuren en crediteuren, - het assisteren bij de periodieke rapportage van de bedrijfsresultaten, - het beheer van het verzekeringspakket, - het bijhouden van de loonadministratie (gebruik makend van het pakket Brunet), - het fungeren als IT coördinator, het geven van support voor het PC netwerk, - indien noodzakelijk fungeert u als vervanging van de Financial Controller. Wij vragen Wij zoeken kandidaten met een middelbare schoolopleiding, aangevuld met een MBA- of gelijkwaardige vakopleiding. De juiste kandidaat heeft een commerciële instelling.en een enthousiaste persoonlijkheid met een positieve levensinsteling. U beschikt tevens over uitgebreide PC ervaring, met name bent u thuis in het werken met Lotus, Excel en Word for Windows. U heefl een goede mondelinge en schriftelijke kennis van de Engelse taal. Wij bieden Smith Nephew biedt u een uitdagende functie, waarin veel aandacht wordt besteedt aan opleiding en training. U heeft bij Smith Nephew een goed salaris, met bonusregeling, binnen een jonge, dynamische werkkring waarin u zich kunt ontwikkelen. Tevens biedt Smith Nephew u uitstekende se cundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een premievrij pensioen, WAO- en ANW-gat verzekering. Uw sollicitatie, voorzien van motivatie en CV, kunt u binnen 10 dagen zenden aan Smith Nephew B.V., t.a.v. mevrouw I. Andnessen, directie secretaresse Smith Nephew ontwikkelt innovatieve producten in het belang van» versneld genezingsproces, kortere hospltallsering, lagere kosten vam gezondheidszorg en het welzijn van de patiënt. Smith Nephew B V. Postbus 525,2130 AM Hoofddorp telefoon 020 - 653 22 44, telefax 020 - 653 20 99 Toonaangevend in Gezondheidszo

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 26