Igor Kornejev maakt de weg vrij De Jong vindt in nieuwe schaatsploeg zekerheid I, 'li j naar en Van dén Berg charen zich bij laatste vier Leidsch Dagblad Tennis Circuit1"Qg Sport Tirade komt Douglas duur te staan Leblanc: 'De Tour is ziek, maar niet dood' i ub os van zijn troon ipiANAPOLisNa amper twee weken is Marcelo Rios zijn eerste laats de wereldranglijst van het tennis alweer kwijt. De Chileen erloor in de derde ronde van het ATP-toernooi in Indianapolis an de Zimbabwaan Byron Black: 5-7 6-1 7-5. Rios moest de hal finale halen om eerste te blijven. De Amerikaan Pete Sampras mt weer op de troon waar hij 233 weken zat. 'Pistol Pete' deed lat overigens niet indrukwekkend want hij kwam in het toer- in New Haven niet verder dan Rios in Indianapolis. Sam- iras verloor in de derde ronde van de Indiase qualifier Leander •aes: 6-3 6-4. ileer molestaties arbiters hst» Het aantal molestaties van scheidsrechters in het ama- eurvoetbal is het afgelopen seizoen licht gestegen. In de jaar- ang 1997/'98 kreeg de KNVB 332 meldingen binnen, 32 meer an het jaar ervoor. Dat heeft de voetbalbond gisteren bekend- emaakt. In 57 procent van de gevallen ging het om fysieke ge weldpleging, 10 procent was verbaal, bij de overige 33 procent was sprake van een combinatie van factoren. De oprichting van et Centraal Meldpunt Molestaties bood de KNVB een duidelijk leeld over het aantal gevallen. Scheidsrechters, die op en rond amateurvelden met geweld te maken kregen, konden dat op naandag melden. pelersvakbond laakt Van Hooijdonk qnden In zijn pogingen om weg te komen bij Nottingham Fo- est, hoeft spits Pierre van Hooijdonk niet te rekenen op de 'an de Engelse spelersvakbond (PFA). De belangenorgani- atie hekelde gisteren het gedrag van de international, die wei- ert terug te keren bij zijn Engelse club. „In deze zaak gaat onze empathie duidelijk uit naar de club", liet woordvoerder Batson weten. „Dit soort spelersgedrag maakt het werk voor ons moei- ijker. Contracten moeten eerbiedigd worden." Van Hooijdonk iet zich na het WK in Frankrijk niet meer zien bij Nottingham orest. Hij ziet geen perspectief bij de gepromoveerde club, die ach nauwelijks versterkte. tefos naar Telstar imuiden Verdediger Errol Refos zet zijn loopbaan in het betaal- le voetbal voort bij Telstar. De 28-jarige Rotterdammer tekende ij de eerstedivisieclub een contract voor een jaar. Hij is maan- ag bij de eerste competitiewedstrijd tegen Go Ahead Eagles al leschikbaar voor zijn nieuwe club. Refos kreeg bij zijn laatste lub FC Utrecht geen nieuw contract. Hij speelde drie seizoenen de Galgenwaard. Daarvoor kwam hij uit voor Feyenoord, SW i Excelsior. ichwarzman begint met zege ievsk Uitdager Alexander Schwarzman had in de openings- Iiartij van de tweekamp om de wereldtitel dammen de beste ansen op de overwinning. Titelverdediger Alexei Tsjizjovont- napte op miraculeuze wijze aan een nederlaag. De tweekamp ussen de twee Russen wordt in eigen land, in het stadhuis van zhevsk, gespeeld en omvat drie sets van maximaal vijf partijen. H ndien in een set na vijf partijen de stand in evenwicht is, wor- ;n maximaal twee keer drie barragepartijen van twintig minu- n met tien seconden bonus per zet gespeeld. Is ookdan geen leslissing gevallen, dan wordt de set beslist in partijen van tien ninuten met tien bonusseconden per zet. anger geen captain bij Ryder Cup traffan De Duitse golfer Bemhard Langer heeft nog geen zin het aanvoerderschap van het Europese Ryder Cup-team op te nemen. Hij wil ten minste nog één jaar als speler deel uit- saken van de prestigieuze selectie. Europa verdedigt volgend de Cup in Brookline (Massachussetts) tegen het Amerikaan- ;am. Langer noemde gisteren in Ierland Mark James, Sam orrance en Ian Woosnam belangrijke kandidaten voor het lei erschap. De opvolger van de Spanjaard Seve Ballesteros wordt omende woensdag aan de vooravond van het BMW Internatio- Open in München bekendgemaakt. oen niels groen fl dewerker p het Open van TeHaDo heb- en na Rob Versteeg nu ook iebo Plijnaar en Martijn Berg zich bij de laatste 40b he B-schema geschaard, eiden hadden weinig moeite respectievelijk Albert Rob- en Ralph de Boer. Femke de Boer en Susanne er troffen elkaar in artfinale en hadden drie lig om uit te maken wi< volgende ronde mocht ssen. De Zoeterwoudse won 'strijd en ontmoet vandaag de oetermeerse Daphne van Riet die verassend te sterk 3or Bionda Sonderop. Paula Anthonyz bereikte als erste de C-eindstrijd in Ha- frswoude. Karolien Hoogeveen Manon Boelé spelen nog >r de overgebleven plaats. Op Zuid West dueleren Mar- Visser en Jeroen Boogmans indaag de laatste kwartfinale- artij bij de B-mannen. Visser w as gisteren in drie sets te sterk oor Oscar Schoordijk van Dek- i Tim de Rooij was de baas (er Jeroen Poots. Later *daag wacht De Rooij op Boog mans of Visser. In het C-toernooi waren er geen verassingen meer en sloot Joffrey van Prehn zich als laatste speler aan bij de halve-finalis- ten. De speler van De Munnik was in twee sets heer en r ter over Bart-Jan Hoevers. Euge nia Wachters en Tiske van Dui nen sloegen zich ook in de hal ve eindstrijd ten koste van Lau ra Zirkzee en Margreet Nagte geiler. TENNIS CIRCUIT n Geer - P. Stols 6-2 6-0 6-3. DEB1, kwartfinale: D. Riet Paap - B. Sonderop 6-3 6-4 6-7 7-5 6-1 DEC1, halve nyz - T. Nossik 6-2 4-6 6-1 i*t 5-2; T de Rooi| - J. Poots 6-2 kwartfinales: M Rusman - M i 6-4 6-2, J van Prehn (2) - Rabobank De zilveren medaille op de Spe len van Nagano was voor Bob de Jong de bekroning van een mooi schaatsjaar, maar garan ties voor zijn toekomst binnen de KNSB-ploeg bood het geens zins. De Leimuidenaar weet maar al te goed dat de keuzehe ren van de schaatsbond gere geld op problemen stuiten bij het samenstellen van een ploeg. „Van de vier jaar dat ik bij de bond zat, heb ik het maar een keer meegemaakt dat het team snel rond was. Je kan dan geen planning maken." Om aan die onzekerheid een einde te ma ken heeft De Jong gekozen voor een langdurig contract dat hem tot en met de Spelen van 2002 in Salt Lake City aan 'Team Spaar Select' bindt. De 22-jarige student wordt daarin de trai ningsmaat van tweevoudig Olympisch kampioen Gianni Romme. Oud-wielrenster en - schaatster Ingrid Haringa gaat de ploeg coachen. Romme en De Jong werden in het voorjaar afgeschilderd als geldwolven. Nadat de onder handelingen tussen de schaat sers en de bond waren spaak gelopen, bracht de KNSB naar buiten dat Romme een miljoen gulden per jaar aan salaris eiste. De stayers hoorden de berich ten op het moment dat zij voor een trainingsstage in het Itali aanse Bormeo verbleven en wa ren met stomheid geslagen. „We vroegen ons af hoe ze bij dat soort bedragen komen. En als je vandaag hoort welk bud get de nieuwe ploeg heeft dan weetje dat het niet klopt", rea geerde De Jong na afloop van de ploegpresentatie in het stati ge pand van hoofdsponsor Spaar Select. Jaarlijks trekt dit onafhanke lijk financieel adviesbureau twee miljoen gulden uit om haar naEunsbekendheid via de nieuwe ploeg te vergroten. Daarvan moeten niet alleen de salarissen van rijders en coaches worden betaald, maar ook zaken als trainingsstages en medische begeleiding. „Ik denk dat we bij Spaar Select op waar de ingeschat worden. Dat wer den we bij Aegon, of de bond, niet", was alles wat de Leimui denaar zei over de financiële vergoeding. De Jong, toe aan een nieuwe uitdaging, hoefde niet lang na te denken toen Gianni Romme hem benaderde voor een com merciële ploeg. Het enige wat hem even deed twijfelen was niet de persoon, maar de schaatser Romme. „Ik vroeg mij af of het wel verstandig is om met je grootste concurrent op pad te gaan. Ik kon natuurlijk mijn eigen plan trekken en weg lopen, maar de keerzijde is dat het zo makkelijker is om naar hem toe te kruipen. Ik weet dat Gianni bereid is heel veel te trainen. Hij moet vaak worden afgeremd, terwijl ik wel eens wat makkelijker ben en wat leuks wil doen." Blijft de conduitestaat van Bob de Jong achter bij die van teamgenoot Romme, toch heeft de Leimuidenaar geenszins het idee dat hij op het tweede plan komt. „De afgelopen twee jaar heb ik in zijn schaduw gestaan en mijn doelstelling is toch om Neerlands nieuwstr schaatsteam: Romme, Haringa en De Jong. bij te komen." Zoals ook Rom me zich veel van de nieuwe ploeg en de samenwerking voorstelt. „Ik wilde een frisse wind, nieuwe impulsen om op nieuw goed te kunnen preste ren. Met Bob moet dat het beste kunnen lukken. Hij is mijn grootste concurrent. Je haalt met hem de scherpte in huis", aldus Romme die zich, in tegen stelling tot De Jong, wil gaan toeleggen op het allround- schaatsen. De Madenaar heeft dan aan coach Ingrid Haringa en assis tent-coach Floor van Leeuwen twee goede oefenmeesters. Ha ringa (vijf-voudig wereldkam pioen wielrennen op de baan) Feyenoord naar moeizame overwinning in slotfase Julio Cruz zal zich in Sit- tard wel een paar keer be denkelijk achter de oren hebben gekrabd. Igor Kor nejev, zijn vervanger, was in hoge mate verantwoor delijk voor Feyenoords eer ste zege (1-2) in de nieuwe competitie. Niet alleen opende hij na vijf minuten in de tweede helft de score, de Rus maakte vlak voor tijd de weg vrij voor inval ler Henk Vos om Fortuna op de knieën te dwingen. Het was een e onverdiende zege, omdat niet Feyenoord, maar Fortuna gedu rende lange tijd een overwicht had in de lang niet uitverkochte Baandert. Feyenoord moest al in de eerste helft het initiatief laten aan Fortuna, dat in die pe riode ook de meeste kansen be dacht, maar niet de mooiste. Die was voor Jon Dahl Tomas- son na 27 minuten. Tininho, die een goede indruk maakte als linksback, vond Peter van Vos sen, die met een*passje in de breedte de Deen in stelling bracht. Tomasson zag zijn schuiver evenwel op de buiten kant van de paal afketsen. Het was een van de schaarse oplevingen van Feyenoord in die fase van de wedstrijd, waar in Fortuna veelal domineerde en zelfs mocht bogen op een hoeveelheid mogelijkheden, die Jurek Dudek moeten hebben Michael Jeffrey probeert de bal af te schermen voor Feyenoorder Paul Bosvelt. foto cpd/ermindo armino beangstigd. Zoals de afzwaaier van Ruud Kool na een voortref felijke pass van Michael Jeffrey, die even later, terwijl de onze ker begonnen Ferry de Haan appelleerde voor buitenspel, op de vuisten van Dudek knalde. Feyenoords doelman moest weer even later de hulp inroe pen van Jean-Paul van Gastel, die eén kopbal van Robert Roest met het hoofd onschadelijk maakte. Feyenoord kon er maar wei nig tegenover stellen. In aanval lend opzicht werd te vaak de lange bal gehanteerd, waardoor van doordachte combinaties zelden sprake was. Slechts bij balbezit van Boneventure Kalou ging er dreiging van een aanval uit. Zijn actie na 22 minuten leek dan ook veelbelovend, toen hij deze besloot met een kort passje op Van Gastel, die op zijn beurt Igor Kornejev in kansrijke positie bracht. Zijn schot be landde echter op de vuisten van döelman Arno van Zwam. Na rust zag het er even naar uit dat Feyenoord de wedstrijd ging dicteren. Na de voorsprong al in de vijfde minuut uit een ver doorgevoerde combinatie tussen Kornejev en Tomasson, die eerstgenoemde met een laag schot in de hoek besloot (0- 1), liet Feyenoord zich weer te rugzakken. Vooral dankzij het sterke ingrijpen van Kees van Wonderen bleef Feyenoord tot de 19de minuut op de been. Een fraaie actie van Jeffrey, die zich op listige wijze van De Haan had ontdaan, werd koel bloedig afgerond door Ronald Hamming: 1-1. Zelfs leek Fortuna op een voorsprong af te stevenen, toen Mark van Bommel drie tegen standers had laten staan, maar zijn afronding te wensen over liet. Zoals ook Jon Dahl Tomasson scherpte mistel nadat hij in een weliswaar moeilijke positie na goed doorzetten van Kornejev voor een leeg doel naast mikte. En ook te kort schoot bij een scherpe voorzet van Tininho, hetgeen Leo Beenhakker deed besluiten de Deen in te wisselen voor Patrick Paauwe. De evenzeer teleurstellende Peter van Vossen had toen al plaats moeten maken voor Henk Vos, van wie meer drei ging uitging, maar zijn acties te ver doorvoerde. Tot de voor laatste minuut, waarin hij na een pass van Kalou en een over stapje van Kornejev 1-2 binnen schoot. Feyenoord heeft de eer ste stap gezet, maar de weg te rug naar de top is nog lang. Ze ker met een ploeg, die althans tegen Fortuna nog te veel zwak ke plekken kende. Fortuna: Van Zwam; Zegrean, Dirkx, boedapest gpd Weg plak, weg toernooi. Troy Douglas explodeer de na de finale 200 meter. Het sprintkanon ont stak in pure razernij, vloekte en tierde. „Derde, hebbes!" dacht Douglas aanvankelijk. Totdat de jury na bestudering van de fïnishfoto tot een an dere conclusie kwam. Vierde, weliswaar in dezelf de tijd (20.72). als de Britse nummer drie Golding, maar toch. Douglas werd nu pas echt goed kwaad, woest zelfs. Zo zeer dat hij enkele minu ten later verbaal over de schreef ging bij de jury in de kamer van de fotofinish. Na het bekijken van de foto's verloor Douglas zijn zelfbeheersing. In al zijn emoties schold hij de juryleden stevig uit. Deze interpreteerde dat als 'een. belediging die alle proporties te buiten ging' en informeerde de jury d'appel. Die besloot op haar beurt Douglas zonder pardon te diskwali ficeren en voor de rest van het toernooi uit te sluiten. De Nederlandse atletiekunie liet het er niet bij zitten. „Tegen de diskwalificatie was geen beroep meer mogelijk. Tegen de uitsluiting wel nog," sprak technisch directeur Bert Paauw. In de loop van de ochtend wordt het resultaat van het pro test bekend gemaakt en of Douglas alsnog mag starten in de estafette. Douglas was niet tot bedaren te brengen. „Dit was mijn plak!" riep hij meteen na de race. „Ze hebben hem van mij gestolen. Dit is de slechtste dag in mijn leven. Er zaten potverdorie drie Britse juryleden. Drie Engelse bastaarden. Dit is mijn medaille en ik ga hem terugpakken. Ik heb de fo to's gezien en ben honderd procent overtuigd. Dit is geen fair play." Ruim een uur later was Troy Douglas weer afgekoeld en bood hij ieder een zijn excuses aan. Terwijl Robin Korving zich moeiteloos plaats te voor de halve finale van de 110 meter horden, vond Gert-Jan Liefers ook op de 800 meter in de series al zijn Waterloo. Hij werd derde in zijn ra ce, waarin Wilson Kipketer en Nils Schumann zich direct plaatsten voor de halve finale. Ester Goossens heeft het Nederlands record 400 meter horden gebracht op 54,62 seconden. Ze werd daarmee vijfde. Het vorige record stond met 54,84 sinds 5 augustus vorig jaar (Athene) op haar naam. Winnares werd de Roemeense Ionela Tirlea in 53,37 seconden. Monique de Wilt is op de gedeelde vierde plaats geëindigd in de finale van het polsstok hoogspringen. De 22-jarige Delftse ging in haar derde sprong over 4,15 meter, maar miste drie maal op 4,25. Troy Douglas zit direct in de jurykamer 'exploderen' parijs afp/anp/rtr lean-Marie Leblanc heeft in het offi ciële naslagwerk van de Ronde van Frankrijk zijn bezorgdheid geuit over de toekomst van de wielersport. „Het wielrennen zal nooit meer hetzelfde schreef de Tour-directeur. Maar dood, nee, dat is de Tour niet, stelt Leblanc. „De Tour 1998 had drie weken ver- f in de aderen", aldus Leblanc. „De rönde heeft alle kwaad overleefd." Leblanc vindt dat de Ronde van Frankrijk is verraden. „Een georgani seerd dopingcircuit teistert het wiel rennen. Het duikt frequent op, is ar rogant, omzeilt nauwlettend alle controles en maakt sportbonden be lachelijk. Misschien zijn we te goed gelovig geweest om sommige men- ïhet' e geve Mirjam Melchers is gisteren in de elfde etappe van de Ronde van Frankrijk voor vrouwen als tweede geëindigd. De rit, over 125 kilometer van La Bresse naar Saint-Louis, ein digde na 3 uur, 27 minuten en 43 se conden in een massasprint. De dag zege ging naar de Duitse Petra Ros- sner. In het algemeen klassement be hield de Litouwse Edita Pucinskaite de leiding. De Rabobank en Erik Breukink gaan uit elkaar. De oud-wielrenner heeft *zijn dienstverband op de com municatie-afdeling opgezegd. Breu kink trad op 1 april in dienst van Ra bobank Nederland. Hij kreeg de gele genheid te bezien wat communicatie inhoudt. Het was aan hemzelf te be oordelen of dat vak iets voor hem was. Na vijf maanden, inclusief een maand public relations officer in de Tour de France, gaf Breukink te ken nen zijn stage te willen afbouwen. De Spaanse wielrenner Abraham Olano heeft de Ronde van Burgos ge wonnen. De eindzege in de Ronde van de Limousin >vas gisteren voor de Fransman Vincent Cali. De lei dende posities van beide coureurs kwamen in de laatste etappes niet meer in gevaar. Olano eindigde in het algemeen kla den voor de Italiaan Leonardo Piepo- li. De Fransman Laurent Jalabert was tot gisteren de voornaamste belager van Olano, op slechts drie seconden achterstand, jalabert gaf in de laatste etappe wegens vermoeidheidsver schijnselen op. De rit van Ona naar Burgos werd na 156 kilometer in een massasprint gewonnen door de Belg Andrei Tsjmil. De laatste rit van de Ronde van de Limousin was voor de Fransman Philippe Bordenave. Cali legde de basis voor zijn eindzege met een solo-vlucht in de derde etappe. SCOREBORD Fortuna - Feyenoord 1-2 (0-0). '.64. Hamming 1-1, 90 3-3, Bremen - Nurnberg 2-3. Zeist. Uitspraken tuchtcommissie KNVB betaald voetbal: Ene! (Willem II) drie wed nam zelf als sprintster deel aan de winterspelen van Calgary, terwijl Van Leeuwen in het ver leden de kernploeg sprint onder zijn hoede heeft gehad. Omdat Haringa pas sinds kort bij de ploeg is gekomen hebben De jong en Romme zich tot nu toe met Van Leeuwen op het nieu we seizoen voorbereid. Met af geplakte Aegonpakken - de nieuwe sponsorkleding is nog niet klaar - liepen de twee in Bormeo en Calgary rond. De komende maand bereid de ploeg zich in Frankrijk en Duits land (Inzeil) voor op het nieuwe seizoen dat op 7 november be gint met de strijd om de IJssel- cup. Stirling. Brits Open I (Spa) 221 Zelsm, indstand: 1. Dent I) 222,15. Zelsmann (Ned) 228 Lan- s 297, 3. Nederland 299. HOCKEY lannen, 1,75 miljoen gulden: Kucera (Slw/7) - Raoux (Fra) vamsevic (Kro/8) - Paes (Ina) Mannen, 1,5 miljoen gulden: Byron Black (Zim) - Rios 7-5, Agassi (VSt/5) - Way- Black (Zim) 7-6 3-6 6-1, Corretja 3/10) 3-6 6-1 6-2. (Spa/5) - Koern.kova (Rus/14) 6-0 6-3, Te- "ra/13) - S - artfinale. WIELRENNEN urgos. Vijfde etappe, Ona Boven 5.48. 75. De Jongh 12.37, 76. Bli|- levens, 77. Van Kessel, 78. Asmaker, 80. Lot*. Afgestapt; Hiemstra, Jonker, Koerts. Vries Eindklassement: 1 Olano (Spa) 17.38.21, 2. Piepoli (Ita) 0 56. 3. Casero (Spa) 1.21. 4 Escartin (Spa) 1.49, 5. Galdeano (Spa) 1.51, 54 l ven 11.57. 80 De Jongh 25.52. 84. Van Kessel 29.13. 85. Lotz 30.17. 87 Bhjle- vens 31.07, 92 Asmaker 34.28. Ronde van de Lin tm in 4.15.11. 2. Zmet tuit (Fra), 4. Patuelli (I ?r (VSt) 0.52 Eindklasse ïo (Fra). inde van Portugal. Twaalfde etappe, Por- - Coimbra: 1. Etxebarria (Spa) 140,4 km 3.09.55, 2. Conté (Ita) 0.02, 3. Zanotti a), 4. Barbosa (Por), 5. Liberato (Por). 1. Belli (Ita) 47.40.41, 2. )0 03. 3. Frattin. (Ita) 1 37, Rodrigues (Por) 2.33, 5. Laddomada 1 Sacchi (Ita) Klasseme 13.34. Milaan. Coppa Bernocch 198 km in 4.24.23. 2. El lo (Ita). Ronde van Frankrijk, vrouwen. Elfde etap- - Saint-Louis: 1. Rossner in 3.27.43, 2 Melchers aite (Lit). 4 lolanta Polike- LU). 5 1.07, 3. Cappellotto La Bres ment: Pucin 1.57, 4. Polkanc t) 6.41 Oostenrijk, I 38.28 45, 2 ppellotto (Ita) 1.12, 5. Ras a Derde 8.37. 54 eftink 6.02. 52. Kelderhuis an Tol 8.57, 57. Bosman 20.07 Klassement: 1 Kupfernagel 6.54.23. 2. Hihilijova (Oek) 0.02. 3. Saar- elainen (Fin) 0.30. In Hul/eU.srh 1 28 Lieftink 11.13. 29. Gemser 11.22, 41. Kelderhuis 13 23. 49. Van Tol 15 02. 57 Bosman 28.10. Nacht van Almelo: 1 McEwan (Aus) 80 km in 1.50.41, 2 Cipollini (Ita). 3 Hofmann (Kalmthout). 4 Zabel (Dui), 5. Van Steen (Den Dongen). WK Finn-Dinghy. Stand Kuszierewicz (Pol) 14 pi 18, 27. s 178,63. Blees 222, 77 I Schippers 153, 52. De EK ATLETIEK (GBr) 20,61, 2. Douglas (Ned) 20,65, 3 Katsantoms (Cyp) 20,80, 4. Cheval (Fra) 20,8/. Tweede halve finale: I Walkei (GBr) 20,74, 2. Turner (GBr) 20,89, 3 Nordin (Fra) 21,00;4. Moen (Noo) 21,01, 5. Van Balkom (Ned) 21,04 (uitgescha- ding 20,72, 4. Moen 20,78, ),83, 6. Cheval 20,91, 7. 7. Canal (Spa) 45.93 l 4, 4. Czubak (Pol) 45,43, 1 45,46, 6. Saber (Ita) 45,6) 2 Kipketer (Den) 1 46,19, 3. Jed) 1.47,57 (uitgeschakeld). Hoog: 1 Partyka (Pol) 2,34 m. 2 Grai (GBr) 2,34, 3 KI|oegin (Rus) 2,32, Buss (Dui) 2,32, 5. Kokotis (Gri) 2,30, e: Backley (GBr) 83,71, Hecht 83,14, Boden (Pol) 79,86. Robert: 23,04, 7. Rockm Soechovska 23.18 a (Tsj) 50,21, 3. Kotly; l. Rohlander (Dui) 51,05, 6. (Dui) 50,48, 5. Cur 51,54, 7. Roerak (Oek) 51,92, 8. Spuri Kelesidou (Gri) 62,95, 8. JatS|< 13,62), 2, Lewis (GBr) 3842, 3 Wlodar- zyk (Pol) 3815, 4. Nazaroviene (Lit) 1795, 5 Braun (Dui) 3741, 6. Specht

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 27