isse keert met punt terug uit Langeleegte ARC heeft zich zelden \p machteloos gevoeld Herhaalde bekerstunt van vv Katwijk lijkt utopie Voetbal Tonegido blijft verbazen Eerste goal De Ridder HANDAG 17 AUGUSTUS 19989» KNVB BEKER Den Bosch - Katwijk 4-0. (zie wed strijdverslag) SC Feyenoord - RKC 2-3. Doelpunten RKC: Van Arum (2), Schops. Den Bosch 2 1 1 0 4 5-1 RKC 2 1 1 0 4 4-3 WSC 10 10 11-1 Katwijk 2 0 1111-5 Feyenoord 10 10 1 2-3 Helmond SporG UD? 19 2-2 (0-0). Hofstede 1 -0, Van de Steen 1 -1 Drummen 1-2. Hofstede 2-2 (straf schop) Fortuna S. 2 2 0 0 6 7-1 UDI '19 2 1 1 0 4 5-3 Helmond Sp 2 0 1 1 1 2-5 Halsteren 2 0 0 2 0 2-7 GA Eagles - Treffers 6-0 (2-0). Peelen 1-0, Peelen 2-0, Stegeman 3-0, Krü- zen 4-0, Sikora 5-0, Stegeman 6-0. IJsselmeervogels - NEC 0-10 (0-3). Koning 0-1, Koning 0-2, Ellerman 0-3, Koning 0-4, Koning 0-5, Hesp 0-6, Renfurm 0-7, Pothuizen 0-8, Sainoski 0-9, Hesp 0-10. NEC 2 2 0 0 6 14-1 GA Eagles 2 10 13 7-4 Treffers 2 10 13 2-7 IJsselm.v. 2 0 0 2 0 1-12 FC Utrecht - Sparta? 7-1 (4-0). Rob- bemond 1-0 (strafschop), Van Ei|keren 2-0, Robbemond 3-0, Kantelberg 4-0, Van Eijkeren 5-0, Bosschaart 6-0, Ver- hey 6-1, Kuyt 7-1 Telstar - Excelsior 2-2 (1-1). De Ridder 1-0, Hertog 1 -1Henar 2-1Stefanovic 2-2. FC Utrecht 2 2 0 0 6 11-2 Excelsior 2 0 2 0 2 5-5 Telstar 2 0 1113-6 Sparta 2 2 0 1 1 1 4-10 Groep 6 Drachten - De Graafschap 0-1 (0-0). Viscaal 0-1. ACV - FC Zwolle 0-0. Graafschap 2 2 0 0 6 4-0 ACV 2 1 1 0 4 3-0 FC Zwolle 2 0 1110-3 Drachten 2 0 0 2 0 0-4 Groep 7 TOPOss - Tonegido 1-2 (1-1). Driessen 1-0, Boereboom 1-1, Lunenburg 1-2. SHO - NAC 0-2 (0-1). Van de Looi 0-1 Milicic 0-2 NAC 2 2 0 0 6 7-0 TONEGIDO 2 1 1 0 4 2-1 Dordr '90 10 10 10-0 SHO 1 0 0 1 0 0-2 TOP 2 0 0 2 0 1-7 Groep 8 ARC - Sparta 0-8 (0-4). (zie wedstrijd verslag). Barendrecht - ADO Den Haag 1-3 (1- 1). Van der Roer 0-1 (str), Brienen 1-1 De Vreede 1-2, J. Grunholz 1-3 Sparta 2 2 0 0 6 12-0 Den Haag 2 10 13 3-5 ARC 2 1 0 1 3 5-11 Barendr. 2 0 0 2 0 4-8 Poule 9 Schijndel - Roda JC 0-5 (0-4). Vrede 0- 1Torma 0-2, Van der Luer 0-3, Torma 0-4, Peeters 0-5. RBC - Eindhoven 1-3 (0-2). Da Costa 0-1Da Costa 0-2, Laponder 0-3, Van der Net 1-3. Roda JC 2 2 0 0 6 10-1 RBC 2 10 13 4-5 Eindhoven 2 10 13 4-6 Schijndel 2 0 0 2 0 2-8 Poule 10 Gemert - MW 0-2 (0-0). Ahanach 0-1 KarapmarO-2 Panningen - WV 0-6 (0-2). Van Boekei 0-1, Graef 0-2, Linssen 0-3, Graef 0-4, Hofman 0-5, Nederkoren 0-6. VVV 2 1 1 0 4 7-1 MW 2 11 0 4 3-1 Gemert 2 10 13 2-3 Panningen 2 0 0 2 0 1-8 Poule 11 Urk - FC Groningen 0-4 (0-1). Leonar do 0-1, Rorije 0-2, Ommel 0-3, Ommel 0-4. Appingedam - Emmen 0-4 (0-1). Grummel 0-1 (str), Grummel 0-2 (str), Van Oostrum 0-3, Grummel 0-4. Groningen 2 2 0 0 6 11-0 Emmen 2 10 13 4-7 Appingedam 2 0 111 1-5 Urk 2 0 111 1-5 Poule 12 Hollandia - Volendam 0-0. Nijenrodes - Cambuur L 0-4 (0-1). Dijkhuizen 0-1Usta 0-2, Abma 0-3, Dijkhuizen 0-4. Cambuur 2 2 0 0 6 6-1 Hollandia 2 1 1 0 4 5-1 Volendam 2 0 1111-2 Nijenrodes 2 0 0 2 0 1-9 Poule 13 Veendam - FC Lisse 1-1 (1-1). (zie wedstrijdverslag). AZ - Stormvogels 4-1 (2-0). Van der Weert 1-0 (str), Van Galen 2-0, Kolder 2-1Langerak 3-1Wijker 4-1 AZ 2 2 0 0 6 12-2 Haarlem 1 1 0 0 3 2-0 Veendam 1 0 1 0 1 1-1 FC Lisse 2 0 1112-9 Stormvogels 2 0 0 2 0 1-6 y Lisse heeft in vijf dagen het niveauverschil gen ere- en eerste divisie kunnen vaststellen. !ef het bekerduel tegen Veendam behaalden de lt snaren vrij eenvoudig een gelijkspel (1-1), na ijl i vorige week dinsdag nog kansloos met 8-1 nAZwas verloren. Ie mdam willem spierdijk se p 't Ie kloof tussen ere- en eerste divisie is weer groter ge- S| jden". stelde Veendam-trainer Henk Bodewes na af- ej )p dan ook nuchter vast. Net als de meeste ploegen in it Toto-divisie heeft Veendam (dat vorig jaar als elfde ein- i? (de) zich in de zomerpauze niet of nauwelijks versterkt. W club heeft z'n geld rond het veld geïnvesteerd in een l« juw stadion en niet in spelers op het veld. Het veel betere resultaat van FC Lisse dan tegen AZ kan Idt hter niet alleen aan het verschil tussen beide klassen in W) (betaald voetbal worden toegeschreven. De ploeg van jn Eilander speelde met veel meer bezieling dan tegen eredivisonist en had bovendien verdedigend meer ze- tre [heid ingebouwd. Het experiment met Jerrel Linger als ti ddenvelder achter de spitsen is tot nader order opge- iort. Linger stond weer gewoon als linksbuiten opge- c steld. De middelste middenvelder van FC Lisse was - na een omzetting na 15 minuten spelen - René Ras, die zich zelden in de buurt van spits Jimmy Simons ophield, maar vrijwel voortdurend zijn verdediging assisteerde. Volgens trainer Wim Eilander gaat FC Lisse in de com petitie gewoon weer verder met Linger achter de spitsen, maar erg overtuigend klonk die stelling van de nieuwe trainer niet. Tijdens het trainingskamp van de ploeg afge lopen weekeinde in Delden schijnt de spelersgroep al aan gegeven te hebben niets voor een strijdwijze met Linger op het middenveld te voelen. Linger zelf zegt dat het 'm niet uitmaakt waar hij speelt. Als ik maar een vrije rol heb en niet hoef mee te verdedi gen. Clubs uit het betaald voetbal spelen zo aanvallend dat het beter is om wat verdedigender te spelen, maar in het amateurvoetbal zullen de meeste clubs defensiever spelen. Dan kan ik wel op het middenveld spelen." De aanvaller geeft toe dat het voor de aanvalskracht van FC Lisse niet nodig is om zo aanvallend te spelen. „Dat doelpunt valt al tijd." Tegen Veendam had Linger ook maar één kans nodig om daarvoor te zorgen. Na een half uur spelen leverde de enige goede aanvallende actie van FC Lisse ook meteen een doelpunt op. Remco van Bemmel en nieuwkomer Aad Bozuwa combineerden op rechts handig door de Veen- dam-defensie en zetten Linger vrij voor doelman Richard Vennema. Met een handig lobje benutte de linkerspits de kans. Daarvoor was Veendam al op 1-0 gekomen. De verdedi ging van FC Lisse leek het eerste kwartier wel op de Come dy Capers met keeper Marek Kujach in de hoofdrol. De doelman uit Polen strijdt met nieuwkomer Ron Bouman om een plaats tussen de palen, maar leek zijn kansen al in een paar minuten te vergooien. In de beginfase liet Kujach (die zich later in de wedstrijd herstelde) elke bal los en het was dan ook wachten op het eerste doelpunt. Dat viel uit een corner. Middenvelder Bob Mulder kopte hard in, via de voet van een Lisse-verdediger op de doellijn kwam de bal bij Joseph Oosting, die van dichtbij in het dak van het doel schoot. Veendam kreeg in de eerste helft meer goede kansen op een doelpunt, maar bij het doel was de ploeg weinig koel bloedig. De beste kans was voor Mulder, maar zijn inzet werd door de degelijk spelende linksback Erwin van der Lugt van de lijn gekopt. Na 20 minuten spelen kreeg FC Lisse meer vat op de wedstrijd. Laatste man Leon van der Zwet, die in de begin fase was opgevallen door slordig balverlies, herstelde zich goed en voorstopper Stephan Spruyt had weinig proble men met spits Michiel Adams. En op rechts in de verdedi ging speelde debutant Tofik Maatong (vorig jaar vrije ver dediger in de Al) een degelijke partij. In de tweede helft kwam FC Lisse nauwelijks nog in de problemen. Daar stond tegenover dat de Lissenaren aan vallend ook helemaal niets klaarspeelden. Eilander vond dat begrijpelijk. Jimmy Simons kon eigenlijk niet spelen vanwege een knieblessure, en Van Bemmel was ook nog niet fit." Voeg daarbij dat Linger nog niet in topvorm is en de ploeg bij de aftrap vijf nieuwkomers (van wie Bozuwa en Van der Lugt het meeste indruk maakten) telde, en Eilan der kan tevreden terugkijken naar het tweede duel om de Amstel Cup. Wint FC Lisse de resterende wedstrijden te gen Stormvogels en Haarlem dan is er nog altijd kans om de tweede ronde te bereiken. Trainer Eilander ziet dat wel zitten. „Je hebt vandaag kunnen zien dat er nauwelijks verschil is tussen de mindere ploegen in de eerste divisie en de goede amateurclubs." Veendam - FC Lisse 1-1(1-1)7 Oosting 1-0 34 Linger 1-1. Scheids rechter: Van Dongen. Gele kaarten: Lbbinge, Oosling (Veendam), Maatong (FC Lisse). Toeschouwers: 800 FC Lisse: Kujach; Maatong, Van der Zwet, Van Bemmel, Van der Lugt; Ras, Bozuwa, Groeneweg; Van Bemmel (70. Kant), Simons (60. Biervliet), Linger. parta walst Racing met 8-0 plat ai fHENAAN DEN RIJN» I, (RIS HARTMAN t lden zullen de spelers van jo C zich zo machteloos ge it eld hebben als zaterdag in de dstrijd tegen Sparta. De profs ie Rotterdam, met de oud-AR- u ers Dennis Krijgsman en Ar te ivan der Laan in de gelede- 10 i, stuurden de amateurs ne- ntig minuten lang van het stje naar de muur. Gezien het - ote aantal scoringskansen achten de Alphenaren met de 1 eindstand niet eens onte- iden zijn. J Net als zijn teamgenoten had lud Bos, centrumspits van 11 IC, wat meer verwacht van de n kerconfrontatie. Zeker na de li 3 overwinning op Ba- ;a ïdrecht in de eerste poule- ei idstrijd. „Maar er was geen e ginnen aan", keek Bos terug ei ide strijd tussen de kat en de i uis, „we hebben de hele wed- el ijd achter die jongens aange- iu )en. Vooraf leek het me leuk ;en een ploeg uit de eredivisie spelen, maar achteraf moet ik ggen dat ik er geen reet aan «ld. Het probleem is dat die sten nauwelijks fouten ma il Wij doen dat wel en daar wordt onmiddellijk van geprofi teerd. Deze wedstrijd moeten we maar zo snel mogelijk verge ten." Hans van der Zee, trainer van Sparta, had meer reden tot te vredenheid. „Geen kaarten, geen blessures en nog geen goal tegen in het bekertoernooi", constateerde hij. „De eerste plaats in de poule kan ons nau welijks meer ontgaan en dat is gunstig bij de loting voor de vol gende ronde." De teleurstelling in de ARC-gelederen kon Van der Zee zich goed ^voorstellen. „Voor amateurploegen is het overleven in het bekertoernooi een onmogelijke opgave. Op het moment dat een profclub een amateurteam ontmoet zijn de amateurs in de eerste fase van de voorbereiding en de prof clubs in de laatste fase. Voeg daarbij het verschil in kwaliteit en je kunt een verrassing uit sluiten." In eerste instantie kon ARC door veel mensen achter de bal te houden nog redelijk overeind blijven. De eerste goal viel pas in de zeventiende minuut. Doelman Fred Admiraal, be paald geen toonbeeld van rust, liet de bal na een vrije trap van Dave van der Meer los. Vervol gens was het voor Moerad Mg- hizrat een koud kunstje de sco re open te breken. Toen ging het snel. Een minuut later lag nummer twee al in het mandje. Van der Laan doelpuntte na goochelwerk op de achterlijn van Erik Tammer. Nog voor de pauze liep de score op tot 0-4 door treffers van Kew Jaliens en Tammer. In beide gevallen wa ren de verrichtingen van de Al- phense defensie beneden de maat. Bij een tweede vrije trap van Van der Meer stond de lat Rot terdams succes in de weg. ARC had in het eerste speldeel een kansje, dat door egoïsme van Remco Blok verloren ging. Kort na de pauze werkte MariÏÏa een inzet van Bos van de doellijn. Meer mogelijkheden kreeg ARC niet. Sparta creëerde nog een achttal doelkansen, waarvan het er vier verzilverde. Achtereen volgens Tammer, Krijgsman, Van der Meer en Krijgsman ga ven Admiraal het nakijken. ARC werd op alle fronten - techniek, handelingssnelheid, kracht - af getroefd, een lesje dat de ploeg nog lang zal heugen. Trainer Wim Berckenkamp: Racing-goalie Fred Admiraal is kansloos op een inzet van voormalig ARC'er Dennis Krijgsman die de achtste treffer van Sparta aantekent. foto taco van der eb „We hebben achterin één tegen één gespeeld. Dan weet je dat zoiets kan gebeuren. Ik had ook met een laatste man kunnen spelen en alle spelers rond het strafschopgebied kunnen sa mentrekken. Dan was het mis schien 0-4 geworden. Maar ik wilde dat ze iets zouden leren. En zien hoe bepaalde spelers zich zouden gedragen als ze on der druk gezet zouden worden. In hoeverre zo'n 0-8 doorwerkt weet je natuurlijk nooit. Ik denk dat het wel meevalt. Voorlopig heb ik voor maandag een extra rustdag ingelast." ARC-Sparta 0-8 (0-4). 17. Mghizrat 0 1.18. Van der Laan 0-2. 30. Jaliens 0-3, 39. Tammer 0-4, 60. Tammer 0-5, 72. Krijgsman 0-6, 77. Van der Meer 0-7, 82. Krijgsman 0-8. Gele kaart: Bos (ARC). Scheidsrechten Kooy. Toe schouwers: 1200. ARC: Admiraal; Van Orssagen, Balkho ven, Dijkman, Koster (46. Pascal Bloemheuvel); Van Meggelen, Westen berg. Ard Blok (72. Michel Bloemheu vel). Remco Blok (55. Braam); Gelder- blom, Bos. iffrey van As ontwijkt een inkomende speler van SHO. De Leidenaar had met zijn club NAC weinig moeite met de toteurs uit Oud Beijerland ondanks dat de Bredase formatie slechts twee keer scoorde. foto wfa In de eerste ronde van het na tionale bekertoernooi is- de Voorburgse hoofdklasser Tone gido ook in de tweede groeps wedstrijd ongeslagen gebleven. De ploeg van trainer Wim Schaap, die in het verleden on der meer Lugdunum onder zijn hoede had, won zaterdag bij TOP Oss: 2-1. Eerder speelde Tonegideo al gelijk tegen Dordrecht. Lunenborg maakte tien mi nuten voor het einde de beslis sende treffer. Tonegido speelde in die fase met een man min der. Thies was in de 66ste mi nuut door scheidsrechter Van Egmond uit het veld gestuurd. Daarvoor had Driessen de eer- stedivisieclub de leiding gege ven. Boereboom maakte gelijk. Er was meer succes voor amateurclubs. UDI speelde ge lijk bij Helmond Sport (2-2), ACV (Assen) deed dat tegen Zwolle (0-0). Amateurclub Hollandia (Hoorn) heeft dank zij een ge lijkspel tegen het naar de eerste divisie afgedaalde Volendam (0- 0) de beste kansen op plaatsing voor de tweede ronde. Cam buur is daar al zeker van, na een 4-0 overwinning op Nijenrodes (Breukelen). Hollandia staat met nog een wedstrijd te gaan drie punten voor op Volendam. De amateurs krijgen echter de lastigste klus: Cambuur. Volen dam weet dat het in ieder geval moet winnen van het nog punt loze en uitgeschakelde Nijenro des. De amateurs van SC Feijen- oord gingen pas in de laatste minuut onderuit tegen RKC. Van Arum maakte het beslis sende doelpunt. De Feijenoor- ders speelden een uur met een man minder, wegens een rode kaart. FC Utrecht (7-1 tegen Sparta 2), De Graafschap (0-1 bij Drachten) en NEC (0-10 bij IJsselmeervogels) plaatsten zich voor de tweede ronde, net als Sparta, Roda JC en FC Gronin gen. Voor FC Utrecht, waar het Latwijkse talent Dick Kuyt weer doel trof, mocht dat een opval lend succes worden genoemd. De club was in de voorgaande twee seizoenen uitgeschakeld in de groepswedstrijden. velsen Noordwijker André de Ridder scoorde gis teren zijn eerste goal in het betaalde voetbal. In het duel tussen Telstar en Excelsior (2-2) maakte hij de openingstreffer voor de Velsenaren. foto united photo's de boer dtn bosch peter van der hulst Het bekeravontuur van Katwijk lijkt geen lang leven beschoren. Het elftal van Bob Kootwijk, dat de vorige jaargang als enige amateurploeg tussen de profes sionals de volgende ronde van de Amstel Cup haalde, overleeft dit seizoen zeer waarschijnlijk niet de poule. Met een 4-0 zege eerstedivisionist FC Den zaterdag wat van de j mag worden verlangd. Samen met RKC Waalwijk heb- de Bosschenaren een gat agen ten opzichte van de amateurformaties Katwijk, WSC en SC Feijenoord. In vergelijking met vorig sei zoen lijkt Katwijk enige achter stand in de voorbereiding te nebben. Dat is geen ramp, want je kunt je afvragen in hoe- serre het bekeravontuur van zo'n twaalf maanden geleden als vergelijkingsmateriaal kan dienen. Met veel flair en soms FC Den Bosch heeft geen kind aan fortnatie Bob Kootwijk: 4-0 oogstrelend voetbal werd toen een profclub als Dordrecht '90 betrekkelijk eenvoudig opzij gezet. Dat de kopzorgen voor Kootwijk op het oog talrijker zijn, is dan niet zo vreemd. „Het geraamte van het elftal staat, maar er zijn ook nog wat twijfels. Wat die zijn, houd ik graag nog even voor mezelf." Zoals eerder in de week bleek, vormt de positie van rechtsbuiten een zorgenkindje. Waar Peter van Duyn tegen WSC de flank bestreek, mocht ditmaal Albert de Haas het in de voorhoede proberen. De ru- buuste speler maakte tegen FC Den Bosch een onzekere in druk. In de rust haakte hij met een bloedende hoofdwond ge blesseerd af, nadat hij ongeluk kig met Den Bosch-speler Paul Janssen in aanraking was geko men. Zijn vervanger Kees Guyt deed het iets beter. Peter van Duyn was zaterdag geen alter natief. „Hij gaat woensdag trouwen en is dan een week weg. Bovendien had hij last van zijn knie. Het was dus beter om deze wedstrijd over te slaan." Zou de Leidêrdorper wel in zetbaar zijn geweest dan had hij goed werk kunnen verrich ten op de as van het veld, want daar lagen tegen Den Bosch met name de Katwijkse proble men. Edwin Robbers had grote moeite met het afstoppen van schaduwspits en goaltjesdief Harry van der Laan, terwijl Ger- rie Schaap enorm veel ruimte kreeg van gelegenheidsmid denvelder John van der Meer. Verdediger Schaap ontpopte zich tot dirigent van het Bos sche orkest. Na een traag begin vond de vormgever na een klein kwartier spelen de juiste toonhoogte. Schaap werd geen strobreed in de weg gelegd toen hij vrolijk op het vijande lijk doel afliep. Met een mooi passje bereikte hij de van Cam buur Leeuwarden overgeko men Van der Laan, die zich simpel onttrok aan de aan dacht van Robbers. De goed keepende Hugo van Duyn was kansloos op zijn schuiver. Kootwijk posteerde verdedi ger Van der Meer op het mid denveld om te kunnen zien hoe Rob Lentz het er in het cen trum van de defensie vanaf zou brengen. Op de trainingen liet hij een goede indruk bij Koot wijk achter, maar tegen Den Bosch gaf het koppel Lent- z/Robbers verschillende malen niet thuis, waardoor de terug keer van Van der Meer een kwestie van tijd lijkt. Nieuwkomer Erik Bouw meester moest zijn collega's in nood zo nu en dan te hulp schieten. Nadat spits Thijs Wa terink (prachtige combinatie) en Roberto Verhagen (afstandsschot) de stand al op 3-0 hadden gebracht, voor kwam de rechtsback halverwe ge de tweede helft met een ge waagde sliding een vierde Bos sche treffer. De karige aanhang van de thuisploeg schreeuwde in De Vliert - een stadion dat net zo gezellig is als Oeteldonk tijdens een afgelast carnaval - om een penalty, maar scheids rechter Sterk wuifde dat terecht weg. „Bouwmeester is een speler met heel veel mogelijkheden. Hij pakt de tactische aanwijzin gen snel op. Zo geeft hij goed rugdekking aan het centrum als dat nodig is. We moeten nog wat geduld met hem hebben, maar het begint erop te lijken dat hij de start van de competi tie wel haalt", oordeelde Koot wijk na afloop van het met 4-0 verloren duel. In de laatste mi nuut profiteerde Waterink als nog van slap ingrijpen van Lentz. Even daarvoor had Rob bers nog een inzet van Van der Laan van de lijn gehaald. Aanvallend kon Katwijk in De Vliert weinig potten breken. Schoten van Pieter Slootweg, Hans Zwaan en Marco de Rid der zorgden voor rust voor enig gevaar. De beste kans diende zich vlak na rust aan. Sterk floot voor een overtreding op Zwaan, waar hij de voordeelre- gel had moeten toepassen. Zo werd De Ridder, die de bal maar hoefde in te tikken, een Katwijkse eretreffer onthouden. Kootwijk baalde van het voorval, maar toonde zich niet ontevreden over de progressie van zijn team. Conditioneel is het team er op vooruit gegaan. Bovendien kon Katwijk het tempo van Den Bosch redelijk bijbenen. „Positief is ook dat we in de breedte sterker zijn geworden. De jongens die in vallen, blijven goed overeind. Op dit niveau is dat prettig, want ik heb het wel eens mee gemaakt dat de selectie op dat gebied te krap was", aldus de trainer, die nog wel even verder moet puzzelen op zijn sterkst denkbare opstelling. Hij heeft daarvoor nog enkele weken. FC Den Bosch - Katwijk 4-0 (2-0). 13. Harry van der Laan 1-0, 45. Thijs Wa terink 2-0, 48. Roberto Verhagen 3-0, 90. Thijs Waterink 4-0 Scheidsrech ten F. Sterk. Toeschouwers: 1000 FC Den Bosch: Aerts; Strieker (72. Busby). Schaap, Van der Hoorn. Jans sen; Verhagen, Van der Laan, Deckers; Van Helmond (59. Losada), Waterink. Snip (9. Lurling). Katwijk: Van Duyn; Bouwmeester. Lentz. Robbers. Kwestro; Slootweg (85. Pronk), Van der Meer. Van der Plas (69. Corijn); De Haas (46. Guyt). Zwaan, De Ridder.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 21