Valse start van sterren Chelsea UVS en Ter Leede houden elkaar in evenwicht: 1-1 Voetbal Leids talent neemt de wijk naar Turkijë MAANDAG 17 AUGUSTUS 1998 chef willem spierdijk, 071 -5356464, plv.-chef rob onderwatb Beckham wil 'oud worden' bij United manchester David Beckham heeft zijn contract bij Manchester United met vijf jaar verlengd. De 23-jarige middenvelder gaat ruim drie miljoen gulden per jaar verdienen. Beckham volgt Ryan Giggs, Nicky Butt en Paul Scholes, drie andere jeugdige spelers die in Manchester werden opgeleid en langdurige con tracten bij de club afsloten. „Dit is de club waar ik ben opge groeid en de club waar ik oud wil worden", zei Beckham. Hij is mateloos populair bij United. In de rest van het land niet meer. De 'wonderboy' wordt verantwoordelijk gehouden voor de uit schakeling van het Engelse elftal tijdens het WK in Frankrijk. Hij kreeg in de tweede ronde een rode kaait tegen de Argentijnen, die daarvan profiteerden. Henry inspireert Monaco parus Bij het WK moest hij te vaak genoegen nemen met slechts een invalbeurt, bij AS Monaco is Thierry Henry al wel de gelijk de grote man. Het sierlijke talent inspireerde zijn ploeg za terdag tegen Sochaux tot grootse daden: 4-1. Met Bordeaux en Olympique Marseille vormt Monaco na twee speeldagen het trio zonder puntenverlies. Henry scoorde zelf maar eenmaal, maar had een belangrijk aandeel in bijna elke gevaarlijke aanval van Monaco. Metz, vorig seizoen nog tweede in de competitie, heeft nu al een achterstand op de koplopers van vijf punten. Dat geldt trouwens ook voor Lens. De regerend kampioen kwam na de uitglijder bij de opening van het seizoen vrijdag voor eigen pu bliek niet verder dan 1-1 tegen het gepromoveerde Lorient. Ajacied Oliseh stopt als international londen Sunday Oliseh heeft aangekondigd te stoppen als inter national. De Nigeriaan (24) zei in een interview met BBC-radio dat hij ruimte wil maken voor anderen. Oliseh maakte deel uit van de selectie die op het WK in Frankrijk teleurstellend werd uitgeschakeld na verlies in de tweede ronde tegen Denemarken (4-1). De teleurstelling van het WK, waar de verdediger van Ajax in de voorronde scoorde tegen Spanje, heeft wel bijgedragen aan zijn besluit. „We hadden tijdens dat toernooi problemen en frustraties, waar ik niet over wil uitweiden. Maar het idee om te stoppen had ik al een jaar", aldus de 27-voudig international. Yazici van Feyenoord naar Erzurumspor leiden loman leefmans De 18-jarige Tamer Yazici heeft de wijk genomen naar zijn moederland Turkije en zich daar aangemeld bij Er zurumspor, een club die afge lopen seizoen promoveerde naar de hoogste afdeling van het Turkse voetbal. Yazici gold als een groot ta lent en maakte op jonge leef tijd de overstap van Rooden- burg naar Feyenoord, waar hij het afgelopen seizoen in de Al uitkwam. Een woordvoerder van Feye- noords jeugdopleiding op Var kenoord bevestigde dat de Lei- denaar zich heeft afgemeld en betreurde het verlies van 'een van de betere junioren'. De robuuste verdediger liet vorig jaar al weten niet geluk kig te zijn bij de Rotterdamse club. Hij achtte de kans klein dat hij ooit in de hoofdmacht zou worden opgenomen. Het liefst wilde Yazici naar een an dere profclub in Nederland overstappen of zich desnoods aanmelden bij een van de re gionale hoofdklassers. Lugdunum speelde, afgelopen zomer mee naar Turkije en bracht het duo onder in Er- zurum, een stad in het oosten van het land, waar bokser Or- han Delibas vandaan komt. Het is niet bekend of Tamer Yazici daar tot het eerste elftal is doorgedrongen. Zijn nieuwe club verloor vorig weekeinde op de eerste speeldag met 5-1 van een middenmoter die luis tert naar de naam Genclerbir- ligi. Gisteren volgde het herstel door 1-0 winst op Adana. Twee grote favorieten zijn zaterdag zeer moeizaam van start gegaan in de Pre mier League. Manchester United speelde gelijk tegen Leicester City: 2-2. Chelsea verloor zelfs, bij Coventry City: 2-1. londen rtr Manchester United stelde pas in de laatste seconde het punt veilig. Beckham schoot direct raak uit een vrije trap. Kort daarvoor had Sheringham voor de 2-1 gezorgd. Jaap Stam maakte slechts de helft van de wedstrijd mee. Trainer Ferguson haalde de oud-PSV'er er in de rust uit, ten gunste van Henning Berg. De Noor werd een jaar geleden voor zestien miljoen gulden weggehaald bij Blackburn, Stam nu voor 35 miljoen bij PSV. Manchesters coach Ferguson zag naderhand slechts één lichtpuntje. „Na vandaag kan het alleen nog maar beter gaan." Het met negen buitenlanders startende Chelsea - onder wie de nieuwkomers Desailly (Fra), Ferrer (Spa), Casiraghi (Ita) en Poyet (Uru) - had na iets meer dan een kwartier bij Coventry al twee doelpunten tegen. Huc- kerby en Dublin scoorden. Nog voor rust kopte de Uruguayaan Poyet de 2-1 binnen. Verder kwam de formatie van Vialli niet. Ian Wright scoorde bij zijn debuut voor West Ham. De van Arsenal overgekomen spits deed dat in de 84ste minuut in het duel met Sheffield Wednesday, waar nieuwkomer Wim Jonk nog wat onwennig rondhobbel- de. Het was de enige treffer van de wedstrijd. Paul Gascoigne maakte, on danks het overlijden van zijn beste vriend en de commotie rond het boek van bondscoach Hoddle, zaterdag zijn rentree in de hoogste Engelse divisie met Middlesbrough. De promoven dus speelde 0-0 tegen Leeds, waar Molenaar en Wijnhard in de basis stonden. De voormali ge spits van Willem II profiteer de van de afwezigheid van de geschorste Hasselbaink en was in de punt van de aanval voort durend aanspeelbaar. Wijnhard was halverwege de tweede helft met een hakje dichtbij een tref fer. Liverpool begon goed, met winst in Southampton: 1-2. De Zuid-Engelse ploeg, al jaren de werkgever van Hagenaar Ken neth Monkou, kwam op voor sprong door de Noor Ostenstad. De Duitse aanvaller Riedle her- Jaap Stam wint een kopduel van Leicesters jonge spits Emile Heskey. Manchester United kwam niet verder dan 2-2. foto»rtr stelde twee minuten later al het evenwicht. De winnende treffer kwam in de 72ste minuut van de voet van het nieuwe Engelse idool Owen. Duitsland Schalke '04 is de nieuwe com petitie zaterdag belabberd be gonnen. De ploeg van trainer Stevens en assistent Achterberg verloor kansloos bij Borussia Mönchengladbach: 3-0. Al na twee minuten ging het mis met Schalke, dat speelde met Van Hoogdalem en De Koek in de basis. De Oostenrijkse goalget- ter Polster had op dat moment de score al geopend. Acht mi nuten later maakte de Zweed Pettersson het nog erger, 2-0. Na ruim een half uur bracht Stevens spits Eijkelkamp in. Hij speelde goed, maar kwam niet tot scoren. Youri Mulder, na 56 minuten ingezet, lukte dat evenmin. Dat valt de aanvaller niet kwalijk te nemen, aange zien hij net terug is na een lang durige blessure. Tien minuten voor tijd werd het 3-0 door Hag- ner. Verdediger De Koek had drie minuten daarvoor met een kopbal de lat getroffen. De enige Nederlander die za terdag kon juichen was Erik Meijer. Althans, gedempt. Zijn ploeg Bayer Leverkusen won weliswaar van Hansa Rostock (3-1), maar Meijer zelf maakte daarvan slechts zeven minuten mee. Hij begon op de bank. Voor Gerald Vanenburg, spe lend in de defensie, verliep het debuut bij 1860 München te leurstellend. Hij speelde thuis tegen landskampioen Kai- serslautern de hele wedstrijd, maar verloor nipt: 1-2. Door toedoen van Vanenburg moest trainer Rehhagel van Kai- serslautern wel een wissel door voeren. Middenvelder Buck van de landskampioen kwam in botsing met de Nederlander en moest geblesseerd het veld ver laten. Bayem München kende een behoorlijke start, hoewel het uit bij Wolfsburg slechts één maal scoorde. Dat doelpunt, van de Braziliaan Eiber, was wel het winnende. Schotland Dick Advocaat heeft met Glas gow Rangers de eerste competi tiezege binnen. Die kwam voor eigen publiek tegen Motherwell op de valreep tot stand. De Duitser Albertz zorgde in de laatste minuut voor 2-1 door een strafschop te benutten. Rangers kwam na een kwar tier op voorsprong door een treffer van Rod Wallace, z'n der de alweer in dit prille seizoen. De van Leeds overgenomen aanvaller kopte raak na een voorzet van Arthur Numan. Die was op zijn beurt op links diep gestuurd door Giovanni van Bronckhorst. Dat goede begin op Ibrox kreeg geen vervolg. Motherwell, dat volgens de Schotse media Jan Michels en Rob Matthaei op goed geluk uit Nederland haal de, kwam na rust op gelijke hoogte door Owen Coyle. Die profiteerde van een onoplet tendheid van Rangers' Italiaan se aanvoerder Lorenzo Amoru- so. Het laatste woord was echter aan Albertz, nadat de Fin Kai Nyyssonen hands had gemaakt in het strafschopgebied. Landskampioen Celtic miste twee strafschoppen (Donnelly en Burley) en verloor in Aber deen. De thuisclub kwam met 3-0 voor. Onder de doelpunten makers was Regi Blinker. De oud-Feyenoorder verschalkte zijn eigen doelman met een kopbal. In de slotfase maakte Celtic de uitslag wat draaglijker maar nauwelijks minder pijn lijk. Henrik Larsson scoorde tweemaal, onder meer één se conde voor tijd uit een penalty. Daarvoor had hij een voorzet van Blinker met het hoofd afge rond. Rijnsburgse Boys doet met forse winst op Spakenburg weer van zich spreken leiden aap siera/lars ulrich medewerkers In de eerste twintig minuten was UVS zoekende het 'pro bleem' Floor van Duyn uit te schakelen en moest het het ini tiatief aan Ter Leede laten. Na ingrijpen van UVS-trainer Wim van Zwam werd de wedstrijd evenwichtiger. Door een blun der van keeper Jan Blankespoor kwam UVS via Walter de Kievit op slag van rust op voorsprong. De tweede helft werd door bei de trainers gebruikt om veel veranderingen aan te brengen in hun team. Gerard Koers ver ving Dave de Heiden in het Leidse doel en moest een ant woord schuldig blijven op een schitterende lob van Peter Scheltus. Rijnsburgse Boys ontpopt zich meer en meer als een kam- pioenskandiaat. Ditmaal kwam een vermoeid Spakenburg er niet aan te pas (4-0). Martin de Haan (2), Steven Faber en Mi- moen Tiberkanine lieten zich gelden. Ook Noordwijk trok fel van leer. Tegenstander Ripper- da schoot met een 11-0 neder laag zwaar tekort. Marco Kleijn (3x), Patrick van Dam (2x), Jelle Korbee (2x) Wim de Jong, Niels Karremans, Kees Smit en Lucas ten Brinke waren degenen die het net vonden. Lugdunum-trainer Rob Beunder had meer verwacht van de tegenstand van DOSR (7-2). Met name in de eerste helft was de Leidse eersteklasser heer en meester, hetgeen tot uitdrukking kwam in een 5-1 ruststand. Over de tweede 45 minuten was Beunder minder tevreden. Lugdunum-keeper Jorrit Hermans onderscheidde zich door een strafschop van DOSR-spits Leon Kerkvliet te stoppen. Voor Lugdunum wa ren Pieter van Schie (3), Henk de Cler (2), Patrick Kamperveen en Marco Verplancke op schot. Dennis van Hees en Lesley van Es scoorden voor DOSR. WSB is winnaar geworden van het Oliveo-toernooi in Pijn- acker. In de finale waren de Noordwijkerhouters Blauw Zwart met 2-0 de baas. WSB- trainer Ruud de Groot zag zijn ploeg na een moeizame begin fase het initiatief overnemen. Nadat een treffer van Mark Ens om onduidelijke redenen was afgekeurd zette Geert van de Weiden WSB alsnog op voor sprong. In de tweede helft gin gen de Noordwijkerhouters op dezelfde voet door en maakte Van de Weiden ook het tweede doelpunt. In tegenstelling tot vorige week leverde Docos te gen Hillegom een teleurstellen de wedstrijd af (1-2). Het oefen- verlies was vooral te wijten aan het gebrek aan scherpte bij de Leidse spitsen. Dennis Stuif zand, Arjan Ciere en Edwin Ver hoogt hadden gisteren hun vi zier nog niet op scherp staan. Kort voor het einde maakte Raul Wallaart de enige Docos- treffer. Het traditionele trai ningskamp van Alphense Boys in Brabant verliep weer op rolle tjes. Sint Michielsgestel incas seerde op de slotdag tegen AB een 3-1 nederlaag. De jeugdige Marcel Valkenburg en Michel Goedegebuure zetten hun ploeg voor rust al op een 2-0 voor sprong. Stanley Macknack scoorde de derde voor de Boys. Een incompleet Leiden boek te een magere overwinning bij SVOW (1-2). Zonder Maurice van Berkel, Johan Teske, Alex Leeflang en Maurice Barends kon Leiden geen afstand nemen van de vierdeklasser. Tot over maat van ramp kreeg Leidenaar Michael ten Brinke kort voor rust een rode kaart, die door de scheidsrechter zal worden door gegeven aan de bond. Marcel de Bruin en Richard van der Voorn scoorden voor Leiden, Edward Schouten voor SVOW. Voor schoten (za) legde beslag op de eerste plek van het Citin-toer- nooi. In de laatste wedstrijd re miseerde het tegen UDO (2-2). Het moest door doelpunten van Martin van Zaanen en Ferry van Tol tot twee keer toe tegen een de handen op elkaar, achterstand aankijken. Arwin Foreholte ging tegen Spar- Visser en Fred Jan Haayer ta'25 met een veredeld tweede brachten de Voorschotenaren elftal ten onder (5-3). Trainer terug. Haayer zorgde voor het Kees Guyt stuurde noodge- hoogtepunt van de dag. Met dwongen acht reserves van af- een Bergkamp-stiffie kreeg hij gelopen jaar het veld in. In Beek en Donk kwamen de Voorhou- ters goed uit de startblokken dankzij doelpunten van Duncan de Groot en Dennis van de Berg. Na de rust nam Oscar van Dam de derde Foreholte-treffer voor zijn rekening, maar het waren de gastheren die met vijf doelpunten aan het langste eind trokken. Altior legde Legmeer- vogels in het Cor Pieterse-toer- nooi met 6-1 over de knie. Top scorer werd Pim de Boer met drie doelpunten. KDO werd eer ste in het C.P. toernooi. RCL slaagde erin om te elfder ure een vervanger te vinden voor Semper Altius. De Israëli sche jeugdploeg Bneiyehuda, die zijn tenten heeft opgeslagen in Leiderdorp, werd zodoende zaterdag de sparringpartner van RCL. Alex Barendse maakte de in de eerste helft opgelopen achterstand goed. Tegenvaller was het uitvallen van Pepijn Brands, die door een ham stringblessure waarschijnlijk lang aan de kant moet blijven. Kagia legde de basis voor de ruime 5-3 overwinning in de eerste helft. Gastheer Overbos werd helemaal overlopen, het geen tot uitdrukking kwam in de 0-5-ruststand. Cock Mesman (2), Ronald Rovers, Elbert Huls bos en Jeffery den Butter teken den voor de Lisserbroekse tref fers. In de tweede helft nam de ploeg van trainer Anton Wijs man gas terug, waardoor de Aalsmeerse derdeklasser terug kon komen tot 3-5. Vierdeklas ser Zwammerdam verraste Ha- zerwoudse Boys op eigen ter rein (0-2). Zowel Koudekerk als Oegstgeest toonden zich tevre den met het vertoonde spel (2- 2). Koudekerk gaf twee keer een voorsprong uit handen. De tref fers van de afgeslankte Mark Bakker en Erik Smit werden res pectievelijk door Gert-Jan Schellingerhout en Jan-Paul van der Meij ongedaan gemaakt. Valken '68 kan terugkijken op een prima oefenpot tegen de re serves van Quick Boys. In eigen huis hield het de blauwwitten op 1-1. Bernardus was te sterk voor de reserves van Lugdunum. Bemardus-trainer Frans Sjardijn was laaiend en thousiast over zijn team: „Ik heb ze nog nooit zo goed zien voet ballen." Door toedoen van Sij- men de Boer (2), Joost de Roo, Wim de Roo en Marco Honders werd het 5-3. De zaterdagtak van LFC bleek met 3-2 te sterk voor Semper Al tius. Raymond Onderwater, Raymond Klinkenberg en Dave van de Berg waren succesvol voor de Kanaries. De zondagtak van LFC ontmoette eersteldas- ser Rheden. Het werd een 5-0 overwinning voor de Gelderlan ders. Desondanks hield LFC- trainer Ron de Roode er een goed gevoel aan over. Een gretig SJZ was voor HBS met 3-2 te sterk. Voor rust was de strijd al beslist. Carlo van Nierop, Rob Retèl en Andres van der Hoeven schoten de groenwitte formatie naar 3-0. Paal en lat stonden een grotere voorsprong in de weg. Persoon lijke fouten in de Zoeterwoudse verdediging maakten de score voor de Haagse club draaglijker. Warmunda verslikte zich bijna in ASC. Het won met miniem verschil, 2-3. Tot aan de zestien had de Good Old het beste van het spel. Daarna hield het op. De afronding beheersten de Warmonders beter. Het waren Rob van Duyn, Tom en Ron Schuiling die voor de Manuput- ty-equipe raak schoten. Erwin Theunissen schoot tweemaal raak voor de thuisclub. In het Piet Boot-toernooi kwamen de Sleutels tegen Roodenburg niet verder dan 2-2. De Sleutels leid de door doelpunten van Ed de Roo en Bennie Eradus (beiden ex-VNA) bij rust nog wel met 2- 0. Roodenburg deed er daarna een schepje bovenop. Dat resul teerde in treffers van Marcel van den Burg en Arno Lancel. Kickers'69 werd winnaar van het eigen toernooi. In de finale boekten de Leimuidenaren een 3-1 overwinning op derdeklas- Eerste speeldag: Wolfsburg! Leverkusen-Rostock 3-1, Bo 1-2, Nürnberg-HSV l-i Schalke'04 3-0, 1860 Mür. 2, Hertha BSC-Bremen 1-0 Eerste speeldag: Blackbu:-- Coventry-Chelsea 2-1, Ev? 0-0, Man.Unlted-Leiceste br.-Leeds 0-0, Newcastle-0 J6D Sheff.Wed.-West Ham 0-1 Tottenham 3-1, SouthampiJ rial Tweede speeldag: Dunferrr Rangers-Motherwell 2-1 Kilmarnock 0-0, Aberde; Dundee Utd-Hearts 0-0. Sta Aberdeen 2-6, 2. Kilmarn» arts 2-4, 4. Celtic 2-3, 5. fe aü de Lierse. Mini-toernooi (45 ms strijd). Lierse-Willem II 6 Valk. Lokeren-Willem II 2-0, ren 2-0. Lierse toernooiwm- SIT heden. Prommayon (hamstr; kei) van Willem II raakten ge Arnhem. Vriendschappen» Boys-Vitesse 0-6 (0-1) Machlas 2, Perovic, Van da chemsen, Reuser. ser DOSR. Pas nadat Niels Ver haar, Marcel van Haasteren en Rogier van der Spek de voor sprong hadden uitgebouwd naar 3-0 scoorde Alkmania in de persoon van Charles Hogen- boom de eretreffer. Nadat UDWS vrijdag ODB op een 5-2 nederlaag had getrakteerd, bleek in de finale van het Was- senaartoemooi ook Cromvliet een maatje te kleinvoor de Leidse ploeg (7-3). Yacha Farha- ne (2), Gary Thompson (2) en Ali Yilmaz (2) waren de topsco rers in de finale. Wassenaar ein digde als laatste door de troost finale met 3-2 te verliezen. Mar- tijn Vermeulen en Stevè Sedee scoorden voor de organiserende vereniging. Meerburg was voor het Goudse GSV met 4-1 te sterk. Het verlies kwam in het Goudse kamp niet hard aan. Het was de derde wedstrijd in twee dagen tijd. Bij Meerburg scoorden Dennis Korbee (2), Sjors Kor- tenkaas en Peter Valk. Teylin- gen kwam tegen Concordia met de schrik vrij. Voor rust was de eindstand al bepaald. Het werd op de Roodemoolen 4-3. Bon Dao, Marcel Landwehr Johan, Marco Oudshoom en Erwin Vink bepaalden het verschil. Woubrugge bleek in de voorbe reiding een stapje verder dan MMO. In de B&W-Cup werd het 3-1. Ron Molenkamp (2) en Walter van der Weiden waren succesvol. Voor MMO was het Marcel Koot die doel trof. De vooruitgeschoven LD- cup-ontmoeting tussen FC Lisse (zo) en Stompwijk '92 werd een prooi voor de zondagtak van FC Lisse: 4-1. Stompwijk kon lang gelijke tred houden met de thuisclub, maar moest in de laatste twintig minuten het hoofd buigen. Maarten van der Meer zette de Stompwijkers kort na rust op voorsprong. Jack Schrama en Robert van de Leede namen met twee treffers de Lissese productie voor hun rekening. Bondscoil Hoddle ii ar verdedig LONDEN rtr el- De Engelse Glenn Hoddle vindi hij het vertrouwen spelers heeft gescho: ón< kwam in opspraak i he schrijven van een be in in hij uitgebreid en verhaalt over de waarop Paul Gascoifeds geerde toen die vide. hoorde dat hij m icui Frankrijk zou kreeg op zijn The ÜÉoo Cup Story (een so boek van het WK) ki unj voorgangers, voorin, en ternationals en vakbond. „Ik wilde de waarheid over hel ren van Gascoigne i lev ten brengen", ai vai bondscoach. „We zullen de bon om opheldering vraj elijl dus international P4m< „Het kan natuurlijk dat, als we probleu i hem bespreken, we teruglezen in een b|de bondscoach moet ruststellen, zeggen een eenmalig foutjei ders zou dit wel een te kunnen gaan vanc geest. Dit probleer worden opgelost t f\ straks aan de EK-kw gaan beginnen", zi schuwt de middenvel Liverpool. Hoddle beschreefo van perschef David van de FA het met vee voor sensatie. „Hij de kamer binnen, n pof schonken dan ik 1 wacht, en wankelde benen. Hij wist duid er zou gebeuren. Hiji zend, schopte een st ver en sloeg met zijn gen een lamp. Hij ten, ik dacht even da ('s'( zou aanvallen." „Er wordt nu gei op perspublicaties' Hoddle. „Mensen die le boek lezen, zuE minder kritiek hebbi 'pj de spelers zullen door eep dat ik hun vertrouw heb beschaamd. Tie zij hadden tijdensej. ook zo'n beetje allem tracten met kranten; y{ dagboek bij te houde: Uil Amstel Cup Programm Drgenavond de Poule 1: Noordwijk - UDWS,; FC Lisse (zo). Poule 2: ASC - Quick Boys, GWS. Poule 3: Teylingen - Rijnsbul e UDO - Foreholte (za). Poule 6: Blauw Zwart (za)-é|T. KRV - Archipel/Ornas. Poule 7: Ter Leede - Wasseni MVKV-FC Lisse 2 (za). Poule 9: SEV - Meerburg (zo). Sport (za) - Bernardus. Poule 13: Koudekerk - LFCd den - Roac '79. Poule 17: Sleutels-VNA;Vs '97 - Roodenburg (zo). Poule 19: UVS - Lugdunum el( schoten '97 (zo) - RoodentWi -o Poule 23: Lugdunum (zo) geest; Kickers '69 - VCL (za) Poule 27: SJZ(zo)-TAW; Boys - BSC. Poule 28: KSD-Blauw Zwart Poule 29: Docos (zo)-UVSt ig LSW '70. Poule 34: GOL Sport - Leidï SJC (zo) - FC Zoetermeer. Poule 36: FC Rijnland - Val--: H WSB - SJC (za). 11 Poule 40: Stompwijk '92 - A' dé DOSR-SVOW. Poule 41: SV 35-w Alphen. Poule 43: Postalia - HazerswJ Boys; VCL (zo) - Woubrugge Poule 44: LFC (za) - Altior K|St Poule 45: Graaf Willem ll/VA£ (za); Warmunda - RCL. S

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 18