Personeel Pers M C mmi \y Banen op de weg Kamsteeg Auto Plaza zoekt Bent u die collega waarop wij een beroep kunnen doen? wan tilVI.WJ.UII. ZATERDAG 25 JULI 1998 Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijk heden om op projectbasis voor opdracht gevers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aan vullende opleiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus-, of privéchauffeurs. Bakwagen chauffeurs m/v Voor een drankendistributeur zoeken wij enthousiaste chauffeurs. Het betreft regionaal werk en je werkt altijd met een bijrijder. C- rijbewijs en chauffeursdiploma zijn vereist. Informatie bij Sasja Duijff, tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. Conventionele Combinatiechauffeur met ADR m/v Voor een beroepsgoederenvervoerder uit Noordwijk zijn wij op zoek naar een chauffeur voor het vervoer van vuilcontainers. Ervaring met kabelsystemen is een pré. Vast dienst verband behoort tot de mogelijkheden. Informatie bij Sasja Duijff, tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. Trekker-oplegger chauffeur m/v Voor een vleesgrossier uit Sassenheim zoeken wij een chauffeur. Je komt te werken in een dynamisch bedrijf met een goede werksfeer. Het betreft nationale ritten. Informatie bij Sasja Duijff, tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. -»r randstad transportdiensten Aramco Overseas Company BV is a Dutch-registered company with offices in Leiden, which operates as a purchasing, support and service organization to the Saudi Arabian Oil Company (Saudi Aramco). We currently have a vacancy for an ASSOCIATE TECHNICIAN The duties and responsibilities will include: providing basic first- line help-desk services to end users for several Microsoft products; back-up support for telephone and fax systems; assisting in mail operations, maintenance and minor repairs on equipment such as photocopiers and PCs. You should have an MTS diploma in Electronics with 1 -2 years' experience, together with some knowledge or experience with Internet/Intranet basics and familiarity with Microsoft products. You must be fluent in written and spoken English, have good i skills and a "team spirit". We offer an interesting position with a wide variety of tasks, a competitive salary, in line with the responsibilities of this position, and attractive secondary conditions. To apply for this position send your application with CV, within 10 days of the appearance of this advertisement, to: Aramco Overseas Company B.V., Attention: Mrs P. Cromberge, P.O. Box 222, 2300 AE Leiden. Aramco Overseas Company b.v. Medewerker assurantie binnendienst m/v voor een relatie in Katwijk je hebt ervaring in financiële verwerkingen en uitbetalingen op het gebied van verzekeringen en assurantiën zowel fulltime als parttime voor onbepaalde tijd je bent pienter en pakt dingen snel op Helpdeskmedewerker m/v voor de eerste en tweedelijns ondersteuning voor medewerkers het werk bestaat uit het beantwoorden van vragen, voornamelijk over Word. Excel, Access en Powerpoint ervaring met Windows NT en SMS je bent representatief en je bent bereid te werken op verschillende locaties Telefonisch adviseurs m/v voor een financiële dienstverlener in het centrum van Leiden 5 fulltime en 30 parttime functies je bent minimaal 2 dagen in de week beschikbaar je hebt algemene kennis van effecten en alles wat daarmee te maken heeft en ervaring in telefonische ci •t particu je hebt e i accentloze telefoonsten iel t.a.v. werken in de avor Kantinemedewerker v/m bij een opdrachtgever in Zoeterwoude Rijndijk je maakt kantoren en toiletten schoon, serveert koffie en thee voor bezoekers en houdt je bezig met de voorbereiding van lunch voor het personeel het betreft een fulltime baan voor ongevt 35 uur in de week. flexibel in te delen tussen 08.00 en 16.30 uur je leeftijd is niet van belang, je moet echti wel zelfstandig kunnën werken Leiden, Morssingel 3, (071) 514 42 46 Kamsteeg Auto Plaza behoort tot de meest complete automobielbedrijven van Nederland en maakt deel uit van de Kamsteeg Groep. Naast Kamsteeg Autobedrijven, de dealer voor VW en Audi, bestaat de Kamsteeg Groep uit Kamsteeg Auto Lease, Kamsteeg Auto Rental, Kasco Autoschade en Karisk. Kamsteeg Auto Plaza biedt de klant "totaalservice in mobiliteit" of liever gezegd, alles onder één dak. monteur motorvoertuigen m/v Ie monteur m/v express service monteur m/v De express service is geopend van 7 uur 's morgens tot 8 uur 's avonds. Er wordt voor deze afdeling in ploegendiensten gewerkt. Wegens groei van ons bedrijf zoeken wij diverse enthousiaste, flexibele nieuwe medewerkers (m/v). PLANNER EXPEDITIE U plant de bezorgroutes van onze vrachtwagens en maakt daarbij afspraken met de klanten. U regelt de administratieve afhandeling van de routes en zorgt tevens voor een goede communicatie tussen uw afdeling, het magazijn en de chauffeurs. Wij zoeken een stressbestendige planner met voldoende vakervaring. Opleiding MEAO/HAVO. U dient voldoende computerervaring te hebben. Ook moet u oplossingsgericht kunnen werken. SERVICECOÖRDINATOR U maakt deel uit van het service-team en heeft daarbij contact met klanten en leveranciers. U registreert service-aanvragen, maakt afspraken voor expeditie/- monteurs en bewaakt kwaliteit/voortgang van de diverse service-gevallen. Wij zoeken iemand met voldoende vak- en computerervaring. U dient stressbestendig te zijn en accuraat te kunnen werken. BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER Ter versterking van onze financiële administratie bieden wij een starter/- schoolverlater de kans op een uitdagende baan. U regelt financiële inboekingen, verricht archiveringswerkzaamheden en verzorgt de postafhandeling. Wij zoeken iemand met voldoende boekhoudkundige kennis en opleiding HAVO/MEAO. U dient accuraat te kunnen werken en stressbestendig te zijn. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Ter ondersteuning van onze order/expeditieafdeling zoeken wij een starter/- schoolverlater. U verricht verschillende werkzaamheden, zoals invoerwerk, postaf handeling, archiveringswerk, beantwoorden van de telefoon en contact met klan ten en leveranciers. Wij zoeken iemand met opleiding HAVO/MEAO en voldoende computerervaring. U dient accuraat te kunnen werken en stressbestendig te zijn. VERKOOPADVISEUR SLAAPKAMERS U versterkt ons team slaapspecialisten en doet dat op part-time basis 22 uur). Daarbij geeft u advies aan klanten bij de aankoop van slaapkamermeubelen, matrassen en bedtextiel. Wij zoeken een actieve medewerker met voldoende verkoopervaring op dit vakgebied Wij bieden u een prettige werksfeer, een goed salaris en ruimte voor eigen initiatief en inbreng. Uw - uitsluitend schriftelijke - sollicitatie zal door ons met discretie worden behandeld en kunt u richten aan: Het Kennemer Gasthuis is een grote en moderne ziekenhuisorganisatie met drie locaties: EG en Deo (Haarlem) en Zeeweg (IJmuiden). Met een capaciteit van 650 bedden bekleedt het ziekenhuis een toonaangevende en maatschappelijke positie in de regio. Door een goed sociaal beleid en een persoonlijke benadering zijn de 2500 medewerkers in staat om zowel direct als indirect mee te werken aan een hoge kwaliteit van de patiëntenzorg. Het Kennemer Gasthuis zoekt een doktersassistente v/m voor de polikliniek Chirurgie, locatie Deo. Functie-informatie Het betreft een part-time functie voor 18 uur per week. De werkdagen/-tijden zijn maandag of dinsdag de hele dag en woensdag-, donderdag- en vrijdag ochtend of maandag en woensdag de hele dag en vrijdagochtend. Op de polikliniek zijn 9 part-time medewerksters, 5 arts-assistenten en 5 specialisten werkzaam. Uw taak bestaat uit het voorbereiden van het spreekuur, het assisteren van de arts bij behandeling en onderzoek en het verzorgen van de Ook zijn wij op zoek naar een administratieve afhandeling van het spreekuur Functie-eisen - diploma doktersassistente - stressbestendig en een patiëntgerichte instellirJ - goed in teamverband kunnen werken - ervaring met het specialisme sterkt tot aanbevi' salariëring Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring bedraagt bij een full-time dienstverband max. bruto per maand, conform FWG-functiegroep 3! medisch secretaresse v/m voor de poli(kliniek) Geriatrie, locatie Deo. Functie-informatie Het betreft een part-time functie voor 12 uur per week. De werktijden zijn op maandag en donderdag van 10.00 - 14.00 uur en dinsdag van 13.00 - 17.00 uur. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het typen en verwerken van medische correspondentie en het maken van afspraken. Functie-eisen - diploma medisch secretaresse of gelijkwaardig! werkniveau door opgedane relevante ervaring - goede beheersing van Nederlandse taal Salariëring Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring bedraagt bij een full-time dienstverband max. bruto per maand, conform FWG functiegroep 3( Inlichtingen Voor informatie over beide vacatures kunt u kontact opnemen met de heer E.B. v.d. Meer, hoofd poliklink locatie Deo, of mevrouw T. van Gelderen, waarnemend hoofd, telefoon (023) 552 41 21 of sein 4082. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Kennemer Gasthuis, t.a.v. P&O, bureau Personeelsvoorziening, postbus 464, 1970 AL IJmuiden. kennemer r r GASTHUIS Het Leids Universitair Medisch Centrum is het samenwerkingsverband van het Academisch Ziekenhuis Leiden en de Faculteit der Geneeskunde van de Rijksuniversiteit Leiden. Patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek zijn ondergebracht in vijf divisies. De ondersteunende activiteiten vinden plaats bij een aantal centrale diensten en het Facilitair Bedrijf. DESIGNCENTRUM Facilitair Bedrijf (FB) In het Facilitair Bedrijf werken ruim 320 medewerkers bij vijf afdelingen t.w Beveiliging. Inkoop Logistiek. Interne Zaken, Technische Zaken en Voeding. Deze verlenen ondersteuning aan vooral de primaire, maar ook de andere ondersteunende pro cessen binnen het LUMC op basis van kwaliteit tegen de laagst mogelijke kosten gerekend over de levensduur. Het Facilitair Bedrijf bevindt zich in een kantelingsproces van aanbodgencht naar vraaggericht, waarbij klantgerichtheid centraal staat en de dienstverlening wordt geprofessionaliseerd. De hoofden van de vijf afdelingen zijn verantwoordelijk voor de bedrijfsvoering van hun afdeling, zowel op materieel, financieel als personeel gebied. Tezamen met de directeur FB en de staf. die bestaat uit een bedrijfseconoom en een hoofd Personeel Organisatie, vormen zij het management FB. Op het terrein van Personeel Organisatie is de afgelopen jaren veel in gang gezet; er is en wordt gereorganiseerd, de cul tuur verandert van aanbodgericht naar vraaggericht, personeel- instrumenten worden ontwikkeld, opleidingen worden gereali seerd, verdere organisatie-ontwikkeling heeft plaats. Om deze veranderingen professioneel te begeleiden is het FB op zoek enthousiast en doortastend Hoofd Personeel Organisatie v/m (voor 22 uur [Der week) Vac.nr. 98.S.08.30.LD Functie-inhoud: - adviseren bij en coördineren van reorganisaties en organisatie ontwikkeling; - overleggen met en adviseren aan de directeur FB, afdelings hoofden en medewerkers over P&O-aangelegenheden; - leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van het sociaal beleid op centraal en decentraal niveau in diverse overleg organen; - opstellen van formatiebeschrijvingen en adviseren over functie niveaus. Functie-eisen: - HBO personeel organisatie: - ervanng met een decentrale functie in een complexe organisatie; - affiniteit met overheidsorganisaties; - communicatief en klantgericht: - goede penvoering; - zelfstandig en initiatiefrijk. Salaris: Inschaling is afhankelijk van uw werkervaring en bedraagt maxi maal f7.392,- (max. schaal I I) bij een voltijds dienstverband. Voor de beheersmatige kant van de werkzaamheden zoekt FB een: klantgerichte assistent Personeel Organisatie v/n (voor 22 uur per week) Vac.nr. 98.S.09.30.LD Functie-inhoud: - personeelsadministratie werkzaamheden, met name het gebied van werving en selectie en sociale zekerheid/zi teverzuim; - rechtspositionele taken. Functie-eisen: - MBO personeel organisatie; - ervaring met beheersmatige activiteiten; - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; - zelfstandig en initiatiefrijk; - communicatief en klantgericht. Salaris: Inschaling is afhankelijk van uw werkervaring en bedraagt m; maal f 5.089,- bruto per maand (max. schaal 8) bij een volt dienstverband. Overige arbeidsvoorwaarden: Beide aanstellingen zijn met een proeftijd van een jaar met zicht op vast dienstverband. De vakantietoeslag is 8%. LUMC kent een tegemoetkoming in de ziektekosten. Procedure: In- en externe werving geschiedt tegelijkertijd. De interne cedure zal eerst worden afgewikkeld. Als u geïnteresseerd L in een van de functies, dan wordt u verzocht binnen veer k dagen te reageren. De eventuele eerste gesprekken met e: ne kandidaten zijn gepland in de week van 17 augustus 199 Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrrou L M M. Suurmeijer, hoofd Personeel Organisatie Faci Bedrijf (071 - 526 25 25 of 071 - 526 41 59). Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Uw brief met vermelding van functienaam en vacaturenum en voorzien van een curriculum vitae kunt u binnen veei dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Leids Universitair Medisch Centrum. Postbus 9600, 2300 Leiden, t.a.v. de heer drs. ing. J.E.H.M. van Duin. direc Facilitair Bedrijf a.i De „inisatie ter wereld Voor meer vacatures: http://www.adecco.nl

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 32