ërsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel L U M C BROOKLAND O ('Ik ben toe aan een iddenkaderfunctie in de financiële dienstverlening." POSTBANK Postbank is onderdeel van ING Groep N.V. Een groep van banken verzekeringsmaatschappijen en andere ondernemingen op het gebied van financiële dienstverlening die zich richt op verschillende markt segmenten, nationaal en internatio naal. ING Groep biedt een volledig pakket financiële producten en diensten voor particuliere relaties en bedrijven. MBO/HBO'ers solliciteren nu voor leidinggevende en senior functies op het gebied van de acceptatie van hypotheken. /De Postbank heeft voor de parti- jmarkt een compleet en aantrekke- Ktiment hypothecaire producten en ten aantal verschillende hypotheek- j. Op de afdeling Acceptatie worden dvjS^otheekaanvragen behandeld en be- "ICtlCd. De afdeling telt circa 140 mede- verdeeld over teams van circa 20 In verband met een sterke groei activiteiten zoeken wij voor deze g, gevestigd aan de Haarlemmerweg iterdam, gekwalificeerde kandidaten b functies van teamhoofd en senior 2fl. erker. Uw functie als teamhoofd jt leiding aan een team van circa 20 jerkers en zorgt ervoor dat uw team itgestelde doelstellingen op zowel antvriendelijke als commercieel en stratief-organisatorisch verantwoorde paliseert. Verder verwachten wij van ictieve en initiërende rol in het ver- van werkprocessen, administratieve ■H^ires en op het gebied van personeel ^Huw team. Daarnaast draagt u bij aan —Meidsontwikkelingen op het gebied 'potheken. U rapporteert direct aan jofd Acceptatie Hypotheken. Voor deze functie zoeken wij resul- ichte people managers die beschikken en HBO-opleiding en aantoonbare [gevende ervaring. U bent in staat 'Udd een 'nsP'rerenc'e en motiverende nedewerkers te coachen en te sturen, loudelijke kennis op het gebied van hypotheken is een pré. Verder beschikt u over goede communicatieve vaardigheden, in woord en schrift, dito commerciële vaardig heden en een flexibele instelling. Uw functie als senior medewerker U begeleidt en ondersteunt circa 5 mede werkers en coördineert de werkzaamheden op de afdeling. U stelt prioriteiten in afhan deling en geeft daar zelf ook uitvoering aan, waarbij u beslist over interpretatie en afwij kingen van algemeen vastgestelde procedu res en condities. U onderhoudt zelfstandig contacten met tussenpersonen. Daarnaast neemt u deel aan multidisciplinaire projecten binnen en buiten de afdeling Acceptatie. Deze projecten kunnen onder meer betrek king hebben op automatisering, product ontwikkeling en kwaliteitsverbetering. Voor deze functie zijn een afgeronde MBO-opleiding en enige jaren relevante werkervaring, bij voorkeur bij een bank instelling of verzekeringsmaatschappij, noodzakelijk. Enige kennis op het gebied van hypotheken strekt tot aanbeveling. U bent een teamworker die efficiency en kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan. Verder bent u in staat overzicht te bewaren, werkzaamheden te coördineren en de voort- gang ervan te bewaken. Andere belangrijke eigenschappen voor deze functie zijn: besluitvaardig, klantgericht, flexibel, stress bestendig en het vermogen tot samen werking. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden mogen verder niet ontbreken. Wij bieden H; U kunt rekenen op een ver- H antwoordelijke en zelfstandige functie bij een informele en [8' mensgerichte organisatie die fgj persoonlijke ontwikkeling erg be langrijk vindt. Uw kennis en des kundigheid wordt door middel van een per soonlijk opleidingsplan op peil gehouden, waarbij algemeen niveauverhogende op leidingen en verbreding van werkervaring centraal staan. Verder wordt van u verwacht dat u zich niet alleen verder bekwaamt in het vakgebied, maar ook doorgroeit naar andere functies binnen onze organisatie. De uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een 36-urige werkweek, 8% vakantietoeslag, een 13de maand, een premievrij pensioen en een aantrekkelijke korting op diverse bankdiensten, zijn conform de CAO voor het Bankbedrijf. Het salaris is afhankelijk- van opleiding en ervaring en bedraagt voor de functie van teamhoofd maximaal 6.250,- bruto per maand en voor de functie van senior medewerker acceptatie maximaal 4.488,- bruto per maand. Informatie/sollicitatie Voor meer informatie over beide functies kunt u tussen 19.00 en 21.00 uur contact opnemen met de heer R.A.J. Kristel van K&K Associates, telefoon (010) 22 04 220, die voor ons de selectieprocedure begeleidt. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 14 dagen en onder vermelding van de functie van uw voorkeur - eveneens aan hem richten. Het adres: K&K Associates, Postbus 85108, 3009 MC Rotterdam, e-mail: kenk.associates@wxs.nl Een assessment onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. lijn-, Duin- en Bollenstreek Rn-, Duin- en Bollenstreek is een moderne, klantge- 3mi|chte en professionele organisatie met de volgende ormen van zorg en dienstverlening: Thuiszorg Aanvullende thuiszorg Extramurale verzorgings- en verpleeghuiszorg Uitleen van hulp- en verpleegartikelen Voedingsvoorlichting en dieetadvies Ergotherapie Maatschappelijk werk Ouder- en kindzorg Thuishulp door vrijwilligers >1 de organisatie werken: 500 medewerkers, willigers en via bemiddeling '00 alphahelpenden Wilt u een opleiding volgen in de verzorging/verpleging en daar naast werken in een leuke, zelfstandige en afwisselende baan, dan is deze vacature echt iets voor u. Wij zoeken namelijk Leerling-verzorgenden m/v Individuele Gezondheidszorg (niveau 3-IG) Wie zoeken wij? - gemotiveerde mensen die werken en leren willen combineren; - mensen die het werken in de thuiszorg een uitdaging vinden en zichzelf willen ontwikkelen; - mensen die goed zelfstandig kunnen functioneren, maar ook goed in teamverband werken. Wat bieden wij? - goede primaire arbeidsvoorwaarden. Het aanvangssalaris (bruto per maand op basis van 32 uur) bij de diverse functies bedraagt: functie 1 leerling-helpenden f 1.431,- functie 2 leering-verzorgenden f 1.431,— functie 3 leering-verzorgenden IG f 1.585,- functie 4 leering-verpleegkundigen f 1.683,-; - beroepsvoorbereidende periode (7 of 9 maanden), zakgeld f 750,-; - vergoeding van studiekosten en boekengeld; - praktijkbegeleiding; - baangarantie. Welke voorwaarden zijn er? - voor de functie 1: diploma vbo/lbo zonder eisen op C-niveau; - voor de functie 2: diploma mavo diploma vbo/lbo - 2 vakken op C-niveau, waaronder Nederlands - 3 vakken op B-niveau; - voor de functie 3: zie onder functie 2; - voor de functie 4: hbo toelaatbare vooropleiding; - de opleidingen starten in augustus 1998. Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met mevrouw T. Boudesteijn, Unitmanager, tel. (071) 361 75 75. Sollicitatiebrieven kunt u tot 13 juli a.s. richten aan: Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie. Ons hoofdkantoor is gevestigd aan de Schimmelpenninckstraat 10 in Katwijk. Postadres: Postbus 2039, 2220 BA Katwijk. Telefonisch zijn wij bereikbaar onder nummer (071) 409 33 33. VOOR ZORG, WELZIJN EN WONEN Het Academisch Ziekenhuis Leiden is geïntegreerd met de Medische Faculteit van de Rijksuniversiteit Leiden als Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen het LUMC worden drie kernactiviteiten verricht t.w. patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 2 is de divisie waar genoemde kernactiviteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. Op de afdeling Klinische Oncologie/Nucleaire Geneeskunde, die deel uitmaakt van de organisatorische eenheid Hemato logie/Beenmergtransplantatie/Klinische Oncologie/Nucleaire Geneeskunde, ontstaan enkele vacatures voor: Verpleegkundig Teamlid m/v (minimaal 3 dagen (24 uur) per week volgens rooster) Vac. nr. 98.V.25.27.LD De afdeling bestaat uit 19 bedden voor de Klinische Oncologie en 5 bedden voor de Nucleaire Geneeskunde. We hebben een ervaren en enthousiast team dat op een breed vlak ver nieuwend bezig is binnen de oncologieverpleging. Op de afde ling worden patiënten behandeld met chemotherapie, hormo nale therapie, immunotherapie en inwendige radiotherapie met open en gesloten bronnen. Er worden nieuwe behandelmethoden ontwikkeld en er vindt klinisch wetenschappelijk onderzoek plaats. Wij vragen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - ervaring als verpleegkundig teamlid op een klinische afdeling: - bij voorkeur relevante specialistische opleiding of gespecia liseerde werkervaring. Wij bieden: - een salaris van maximaal f 4.500,- bruto per maand bij een full time aanstelling, afhankelijk van opleiding en relevante werker varing; - een dynamische werkomgeving met ruimte voor eigen creati viteit. Dienstverband: De aanstelling is voor een periode van I jaar met uitzicht op vast dienstverband. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De inter ne procedure zal eerst afgehandeld worden. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw R de Rue-Mulder verpleegkundig teamleider (071 - 526 37 86 of 071 - 526 31 90) en door mevrouw M.J. van Kersbergen-Visser verpleegkundig hoofd a.i. (071 - 526 34 49). Reacties gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan LUMC, t.a.v. de directeur van de dienst sociale zaken, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacature nummer vermelden. IPSf'T i 'Cp l DISTRIBUTIECENTRUM VOOR LEVENSMIDDELEN, NON-FOOD EN DIEPVRIESPRODUCTEN Brookland Plus Products B.V. en Brooklond Frozen Products B.V. behoren tot de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven. Een grote detailhandels-organisatie met supermarkten, slijterijen, drogisterijen en reisbureaus. Tot deze organisatie behoren onder meer: Dirk van den Broek, Bas van der Heijden, Digros, Dirkson, Jan Bruijns, Dirck III, Dirx en D-reizen. Brookland Plus Products is het distributiecentrum van waaruit levensmiddelen en huishoudelijke artikelen voor de supermarkten worden gedistribueerd. Brookland Frozen Products is het distributie centrum voor diepvriesproducten waaraan binnenkort op een nieuwe lokatie een koel/vers distributie-centrum wordt toegevoegd. Samen vormen zij het centrale distributiecentrum dat is gevestigd in Alphen aan den Rijn. Door de enorme groei die Brookland Plus Products B.V. momenteel door maakt zijn wij op zoek naar: FULLTIME REACHTRUCK CHAUFFEURS diploma reachtruckchauffeur niet vereist werken in wisseldiensten PARTTIME REACHTRUCK CHAUFFEURS voor de avonduren en op zaterdag diploma reachtruckchauffeur niet vereist FULLTIME ORDER VERZAMELAARS in teamverband klaarzetten van filiaalbestellingen gemiddeld 37-urige werkweek WIJ BIEDEN: goede doorgroeimogelijkheden interne en externe opleidingsmogelijkheden bijpassend salaris V.C.L. C.A.O. goede secundaire arbeidsvoorwaarden een prettige werksfeer in een vooruitstrevend bedrijf reiskosten vergoeding indien u buiten Alphen woont. Aan Brookland Plus Products, Antwoordnummer 1 0366, 2400 WB Alphen aan den Rijn, t.a.v. mevrouw J. Kremer, Personeelszaken (een postzegel is niet nodig). Ik ben geïnteresseerd in de functie van: O fulltime reachtruckchauffeur O parttime reachtruckchauffeur O fulltime orderverzamelaar Naam:M/V Adres: Postcode/Plaats: Geb. datum:Telefoon:

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 47