Uitgerekend over twee maanden... twee junior accountants VAN DUYN ...betrekken we ons nieuwe pand aan de Keyserswey 101 in Noordwijk. Daarmee hebben we, uitgerekend vanaf die periode, dringend behoefte aan meer medewerkers. Van Duyn accountants en belastingadviseurs is een sterk groeiende organisatie in de regio Leiden en Duin- en Bollenstreek. Wij ondersteunen onze cliënten met een groot aantal diensten zoals con trole en samenstelling van jaarrekeningen, het voeren van administraties en het geven van belas tingadviezen (nationaal en internationaal). Wij staan ondernemers terzijde bij fusies en overna meprocessen, reorganisaties en andere bedrijfs economische en fiscaal-juridische vraagstukken. Met ruim 25 medewerkers is Van Duyn een toon aangevende organisatie in de regio. accountants en belastingadviseurs In verband met de voortdurende groei zoeken wij die samen met ruim 25 collega's inhoud kunnen geven aan de bedrijfsdoelstelling. Het gaat om twee functies: een junior accountant voor de controlepraktijk en een junior accountant voor de administratieve dienstverlening. Voor de eerste functie vragen we: een vooropleiding VWO en/of HEAO BE, vervolgstudie NIVRA Nijenrode of een postdoctorale accoun tantsopleiding volgend, minimaal 2 jaar ervaring bij een middelgroot accountantskantoor, affiniteit met fiscaliteit en automatisering en leeftijd tot ca. 25 jaar. Voor de tweede functie: een vooropleiding MEAO BE, studie SPD volgend en kennis van administratieve software. Leeftijd tot ca. 23 jaar. Van kandidaten wordt verwacht dat zij flexibel en initiatiefrijk zijn. Geïnteresseerden sturen hun schriftelijke sollicitatie met CV aan Drs T.L. van Duijn RA. Voor nadere informatie kunt u hem altijd bellen. Losplaatsweg 38 2201 CV Noordwijk telefoon (071) 364 62 90 fax (071) 364 84 49 e-mail: vduyn@worldonline.nl

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 36