C |S| Personeel Personeel Persone M 5^ ...moet (d)IT in deze krant? Sleutelen aan de mooiste vuilniswagens van Nederland? 2 Monteurs technisch specialisten m/v Leiden IfiH-WmrHfl Aan de slag met Cap; ZATERDAG 4 JULI 1998 De dienst Milieu en Beheer is opgebouwd uit vijf sectoren: Ondersteuning, Wijk beheer, Stedelijk Beheer, Milieu en Stadstoezicht. Mede door de invoering van het MSTS- systeem voor de inzameling van huisvuil, zijn wij voor de garage op zoek naar (2 x 34 uur) (vacature MB98.14) De garage draagt zorg voor het onderhoud, herstel en in stand houden van materieel, werktuigen en machines van de Dienst Milieu en Beheer. Binnen de functie voert u de volgende werkzaamheden uit: - u onderhoudt en repareert het materieel, de werktuigen en machines van de dienst Milieu en Beheer; - u verricht periodieke controles volgens een voorgeschreven programma; - u herstelt schades aan de carrosserie van de voertuigen (elektrisch en autogeen lassen); - u maakt proefritten met herstelde wagens; - u verricht APK-keuringen; - u verricht reparaties aan de hydraulische en pneumatische bovenbouw van de voer tuigen; u verricht constructiewerkzaam heden i.v.m. noodzakelijke modificaties aan het materieel; - u kan worden ingezet bij gladheids- bestrijding. Aan u worden de volgende eisen gesteld: - diploma le monteur bedrijfswagen of personenwagen (aangevuld met cursussen op het gebied van hydrauliek en pneumatiek); - bereidheid tot het volgen van vakgerichte scholing; - rijbewijs B, het bezit van het groot rijbewijs is een pre; - goede contactuele eigenschappen; - kunnen werken in teamverband; - improvisatievermogen en flexibiliteit. In verband met de openstelling van de garage wordt volgens rooster ook 's avonds en in het weekend gewerkt. Het salaris bedraagt, afhankelijk van oplei ding en ervaring, minimaal 2.625,- en maximaal 3.981,- bruto per maand (schaal 6), nieuwe salarisstructuur een inconveniëntentoelage van 10% per maand bij een 34-urige werkweek. In verband met het gevoerde doelgroepen beleid worden vrouwen en leden van etnische minderheden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De gemeente Leiden wil de mobiliteit van haar medewerkers vergroten, u wordt daar om in algemene dienst aangesteld. U kunt voor meer informatie over deze functie terecht bij de heer N.G. de Mooij, chef van de garage, tel.: 071 - 516 77 88. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen twee weken na verschijning van deze advertentie worden gericht aan de dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisatie, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer. Dienst Milieu en Beheer Dat kun je wel stellen vinden we bij Mediasystemen, een business unit van Triple P. We zijn namelijk gespecialiseerd in software voor dagbladuitgeverijen. Met onze systemen maken redacties en advertentie afdelingen hun krant. Elke dag opnieuw. Het Leidsch Dagblad en vele andere vooraan staande dagbladen in Nederland, België, Engeland, Ierland, Duitsland en Zuid-Afrika zijn onze klanten. We bedienen hen vanuit Bloemendaal. Neurenberg en Londen. Al meer dan io jaar. En de groei zit er stevig in, want de vraag naar onze oplossingen Deze groei vraagt om versterking door nieuwe collega's. Graag nodigen we je uit om mee te bouwen aan ons succes. Gezien de kwaliteit en de ambities die we nastreven, zoeken we mensen die technisch diep willen gaan. Ben jij een nieuwsgierige en enthousiaste persoon, die samen met collega's in inspirerend teamverband de beste resultaten wil bereiken en verantwoordelijk heid durft te nemen? Spreek je Engels en/of Duits en heb je een technische opleiding op HBO/universitair niveau of affiniteit met/ werkervaring in de IT? Dan willen wij je in ons team. Wij zijn op zoek naar: (Trainee) Software Engineers Aan jou de taak om een belangrijke bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van onze applicaties. Met state-of-the-art, object georiënteerde technologie bouw je moderne softwaresystemen gebaseerd op open standaarden. C++. Smalltalk. Java. Forté, Windows (NT), Macintosh en UNIX behoren daarbij tot je dagelijkse gereedschappen. Je draagt zorg voor de totstandkoming van productdocumentatie. In de handleidingen weet je de technische aspecten en gebruiks mogelijkheden van onze producten op heldere wijze te verwoorden. (Trainee) Application Engineers Je wordt verantwoordelijk voor het werkend opleveren van de systemen bij dagbladuit geverijen in binnen- en buitenland. Dit houdt in dat je op professionele wijze applicaties inricht en aanpast aan de wensen van de klant Support Engineers Jouw taak ligt in de basisinstallatie en het onderhoud van systemen. Service is het tref woord. Dit vereist een klantgerichte instelling en het vermogen om te luisteren en je in te leven in de behoeften van de klant. Je komt met adequate oplossingen voor zeer uiteen lopende vragen. Nieuws-gierig? Bij mediasystemen kun je je inventiviteit en creativiteit volop ontplooien. Je kunt je verder ontwikkelen dankzij uitstekende opleidings- en trainingsfaciliteiten. Bel voor meer informatie of een afspraak (023) 525 9010, stuur je cv naar Mediasystemen, ter attentie van Trudy Neeven, Postbus 32, 2060 AA Bloemendaal, of e-mail naar info@mediasys.nl. Meer informatie vind je ook op onze website: www mediasys triple-p com Het Academisch Ziekenhuis Leiden is geïntegreerd met de Medische Faculteit van de Rijksuniversiteit Leiden als Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen het LUMC worden drie kernactiviteiten verricht, t.w. patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 2 is de divisie waar genoemde kernactiviteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. Bij de afdeling Immunohematologie en Bloedbank is ten behoe ve van het stafsecretariaat de functie vacant van: Secretaresse m/v (36 uur per week) Vac .nr. 98.W.20.27 LD Het stafsecretariaat biedt administratieve en secretanële onder steuning aan o.m. diverse stafleden van de afdeling. Werkzaamheden: - beheert agenda's, behandelt ingekomen post en bereidt verga deringen voor; - verricht allerhande tekstverwerkingswerkzaamheden in de Nederlandse en Engelse taal; - verricht administratief/organisatorische onderwijs- en onder zoeksactiviteiten; - houdt projectadministratie bij; - verricht archief- en documentatiewerkzaamheden. Gevraagd: - MBO secretariële richting; - bij voorkeur kennis van de medische terminologie; - beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; - in teamverband kunnen werken, maar toch met de nodige zelf standigheid; - goede contactuele vaardigheden; - kennis van WP 6.1of Word. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor zicht op vast dienstverband. 1 periode van I jaar mei Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, voc nog maximaal f 3.703,- bruto per maand. Momenteel v onderzocht in hoeverre een hoger salaris in de rede ligt. Deze advertentietekst wordt gelijktijdig in- en extern ge De interne procedure zal eerst worden afgehandeld. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Prof.dr. R.R.P de Vries (071 - 526 32 26) en door Prof.dr. F.H.J. Claas (071 - 526 38 00). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP^f j. toepassing. bkr Vakantietoeslag 8%. fc^l Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op PeI en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van deze a^rdi tentie zenden aan: LUMC, Beheer Divisie 2. afdeling Personefnt Organisatie, K5-S-37, Postbus 9600,2300 RC Leiden. ik- Docent NT2 m/v Voor een school in Leiden zijn wij op zoek naar een ervaren kandidaat in het bezit van een lesbevoegdheid Het gaat hier om het lesgeven aan asielzoekers in de leeftijd van 16 t/m 20 jaar. Het betreft hier een baan voor ongeveer 18 lesuren per week. De donderdag wordt er geen les gegeven. De werkzaamheden zullen in ieder geval tot maart 1999 duren. Mocht u interesse hebben neemt u dan contact met ons op! Informatie bij Karen Dijkstra, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Medewerker bedrijfsbureau m/v Voor een arbo-dienst zijn wij op zoek naar een medewerker bedrijfsbureau In deze functie ben je o.a. verantwoordelijk voor het registreren van ziek- en hersteldmeldingen, bewaken van het ziekteverloop, spreekuren inplannen en vele bijkomende admini stratieve werkzaamheden. Voor deze functie is een opleiding op MBO-niveau vereist. Heb je een grote dosis enthousiasme, gedre venheid en humor en ben je per direct voor onbepaalde tijd beschikbaar neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Elske Dronkert, tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. ■L'l'I'rtlHi Parttime magazijnwerk met goede verdiensten m/v Voor een groothandel in Alphen a/d Rijn zijn wij op zoek naar parttime medewerkers. Het betreft licht werk wat ook zeer geschikt is voor dames. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het sorteren van produkten en het verzamelen van orders. De werktijden zijn van 8 00 tot 13.00 uur, van 13.00 tot 18.00 uur of van 18.00 tot 23.00 uur, maandag tot en met vrijdag. Tevens is het mogelijk om de éne week 2 en de andere week 3 middagen of avonden te werken. Het betreft een baan voor lange tijd en de verdiensten zijn goed. Informatie bij Patricia Buter, tel. (0172) 49 06 40. Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. Ervaren heftruckchauffeurs voor Heineken Brouwerijen m/v Bent u die ervaren heftrucker die wij zoeken? Wij hebben per direct meerdere vacatures bij Heineken Brouwerijen in Zoeterwoude. Het werk bestaat uit het laden en lossen van vracht wagens. U heeft heftruckervaring en bent in het bezit van minimaal een LBO-diploma. Een EVO-vht diploma is een pré, maar de mogelijkheid bestaat een opleiding via Randstad te volgen Bent u bereid in ploegendiensten te werken en wilt u snel aan de slag. dan nodigen wij u van harte uit te solliciteren. Informatie bij Mireille Rozeboom, tel. (071) 523 13 66, Leiden, Schuttersveld 9. ■W.IHirMtHl Cassiere m/v Voor diverse supermarkten in Leiden zijn wij op zoek naar cassieres. Zowel mensen met als zonder ervaring worden uitge nodigd om te reageren De functies zijn full time voor langere tijd Ook een contract behoort bij goed functioneren tot de mogelijk heden. Neem voor meer informatie contact met ons op! Informatie bij Wendy Vrijen, tel. (071) 523 12 68. Leiden, Schuttersveld 9 ~ir randstad uitzendbureau DIASTATISCHE PRODUCTEI In poi In ons bedrijf te Leiden fabriceren wij al ruim 60 jaar moutextraqwi Dit product wordt gemaakt uit gerstemout en dient als grondstnje voor de voedingsmiddelen industrie. int ide Wij zoeken op korte termijn een PROCES OPERATOR E Ico die bereid is om in een 3-ploegendienst (weekend vrij) te wertrai Samen met 1 of 2 collega's verricht u grotendeels zelfstandig tzc diverse werkzaamheden, welke onder andere bestaan uit het stellen en bedienen van de installaties, controle van het prod|Fl proces, expeditie- en schoonmaakwerkzaamheden. ian Van de kandidaten verwachten wij een zelfstandige en flexiber. E houding. vri Een vakopleiding Voeding Productie strekt tot aanbeveling!1'1 Na gebleken geschiktheid kunnen wij u een goed loon bieder 8% vakantietoeslag en opname in ons premievrije pensioenfo: Werkleding wordt door het bedrijf beschikbaar gesteld. Heeft u belangstelling om in een klein productiebedrijf te komr werken, stuur dan svp binnen 1 week uw sollicitatiebrief met c> naar Natasja Wouters. L DIASTATISCHE PRODUCTEN Rijndijk 156-158 (Stevenshof) 2331 AK Leiden Telefoon 071-5764267 ITZENDBUREAU Capac zoekt voor Hennes Mauritz Fulltime en parttime magazijnmedewerkers In verband met de zomerdrukte en uitbreiding hebben wij werk bij H&M voor zowel overdag' tot 16.00 uur) als 's avonds (18.00 tot 22.1? voor een korte of lange periode (contractmoj^ heden). De werkzaamheden bestaan uit het^j. inpakken, sorteren en prijzen van kleding enn(j soires. Wil je werken bij een jong en dynarmUj. bedrijf, neem dan contact op met Odiel of voor meer informatie (071 -5413104). ;er 0800-023111 Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te i MEDIASYSTEMEN B.V., A TRIPLE P COMPANY

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 30