Personeel Personeel Personeel HOTELS van HËTBÖLWËRK Promotiemedewerkers Wil je in de zomermaanden wat geld bijverdienen? Open inschrijfdag voor Hbo-ers en Academici Open inschrijfdag voor Junior-secretaressen tot Office-managers Financiële Interim 1 VISION elzijns organisatie MEDEWERK(ST)ER BIJZONDER PROJECTEN r ZATERDAG 4 JULI 1998 Je weet dat elke klant weer eigen interesses heeft Cliëntadviseur m/v Als je zélf een winkel binnenloopt, wil je ook goed geholpen worden. Omgekeerd doe je dat dus ook naar je eigen klanten. Met die instelling heb je een prima basis om cliëntadviseur bi| Rabobank Leiderdorp te worden. Tijdens een inwerkperiode leer je alles over de producten die je gaat verkopen: voor betalen, sparen, lenen en verzekeren. Zodat je op elke vraag van klanten het juiste financiële antwoord weet te vinden. Je verplaatst je gemakkelijk in hun situatie, kunt goed luisteren, bent alert op elke mogelijkheid om iets extra's te betekenen. En legt snel een prettig contact. Adviseren en verkopen, als dat je goed ligt, kun je bij ons aan de slag. Nu verwachten we niet dat je direct alle benodigde kennis in huis hebt. We verwachten wel dat je je snel ontwikkelt tot allround adviseur. Om te beginnen door gerichte studies te gaan volgen. Bij de Rabobank bieden we uit stekende faciliteiten daarvoor. Uiteraard zijn er ook altijd nog je collega's waar je op terug kan vallen. In onze bank is de cultuur gericht op samenwerken, met klanten en met elkaar. Ben je zelf ook van nature een teamplayer, dan zul je de Rabobank een stimu lerende werkomgeving vinden met een prettige dynamische sfeer. Vanzelfsprekend zijn onze arbeids voorwaarden uitstekend. Als basis voor deze functie denken we aan een mbo-opleiding, en Rabobank Leiderdorp enkele jaren verkoopervaring, zodat je weet wat een klant gerichte instelling inhoudt. Meer informatie over de functie van cliëntadviseur kun je krijgen van de heer Kors Seis, commercieel manager Cliënten Advies, telefoon (071) 54 54 713. Stuur je sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Leiderdorp, t.a.v. de directie van de bank, Van Diepeningenlaan 4, 2352 KA Leiderdorp. BENT U ONZE NIEWVE COLLEGA? Het grootste hotelcomplex aan de Nederlandse kust zoekt: BA NQÜETKELNERS/-SER VEERSTERS In deze full-time ofpart-time functie bent u medeverantwoordelijk voor de uitvoering van onze vergaderingen, diners en overige evenementen een enthousiaste BARKEEPER (M/V) In deze zelfstandige Junctie bent u in wisseldiensten werkzaam in onze drie cocktailbars. De ideale kandidaat voor ons: - weet van aanpakken - heeft ervaring met gastvrijheid - is representatief Heeft u interesse? Pak dan de telefoon en bel afdeling Personeelszaken. Telefoon: 071-3676828 Schriftelijk reageren kan natuurlijk ook. HOTELS van ORANJE KONINGIN WILHELMINABOULE VARD 20-31 2202 GV NOORDWIJK Voor de openbare basisschool "Het Bolwerk" Menneweg 1 2 te Sassenheim, zijn wij op zoek naar een A. Leerkracht m/v voor de groep 1-2 voor 18 3/4 uur B. Leerkracht m/v Middenbouw 25 1/2 uur (verschillende groepen) C. Leerkracht m/v vervanging ADV gr. 4 t/m gr. 8 1 a 2 dagen per week) D. Onderwijsassistent m/v voor ca. 20 uur in de onderbouw De school lelt ca. 200 leerlingen, die verdeeld zijn over acht groepen. De school is gehuisvest in een prachtig nieuw gebouw. Functie-informatie: Voor het vervullen van deze vacatures gaan de gedachten uit naar enthou siaste collega's die: - in het bezit zijn van de wettelijk vereiste bevoegdheden; - voorstanders van openbaar onderwijs zijn; - bereid zijn tot nauwe samenwerking met collega s; - zich willen inzetten voor buitenschoolse activiteiten; - een open en plezierige houding hebben naar kinderen; - begrippen als zelfstandigheid, veiligheid, differentiatie en zorgbreedte kunnen samenbrengen in de onderwijspraktijk. Informatie: Bij de benoemingsprocedure zal een vertegenwoordiging van het team en de ouders worden betrokken. Inlichtingen kunnen tijdens schooluren tot 10 juli 1998 ('s ochtends) worden ingewonnen bij de directeur van de school de heer P.F. de Baan, tel. (0252) 22 26 15. Sollicitaties: Sollicitaties kunnen tot uiterlijk 15 juli worden verzonden aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. het stafbureau Personeel en Organisatie, Postbus 26, 2170 AA Sassenheim, onder ver melding van 'vacature onderwijs' in de linkerbovenhoek van de envelop. Ben je schoolverlater (HAVO/VWO) of student en beschik je over een representatief uiterlijk, een enthousiaste instelling, doorzettingsvermogen en een stralende glimlach? Dan hebben wij leuk en flexibel werk voor je! Bel ons en laat je inschrijven voor een kennismakingsgesprek: Zaterdag 4 juli a.S. van 10.00 tot 15.00 uur Binnen de Content-organisatie is Content Executive gespeciali seerd in de bemiddeling van hbo-ers en academici. Zo maakt u een uitstekend begin aan uw loopbaan. Wij bemiddelen onder meer voor: grote bankinstellingen, verzekeraars, automati seringsbedrijven, internationale adviesbureau's en accoun tantskantoren. Een kleine selectie uit onze vacatures: trainee, accountmanager, assistent controller, marketingassistent, personeelsfunctionaris etc. Ook bieden we u graag aan bij bedrijven die u aanspreken en passen bij uw persoonlijkheid. Naast bemiddeling van tijdelijke aard op uitzend- en deta cheringsbasis, verzorgt Content Executive met name werving en selectie voor vaste banen. Kom voor een persoonlijk gesprek met een specialist van Executive naar Content Leiden, Breestraat 1, tel. 071 - 5125745. Zaterdag 11 juli a.S. van 10.00 tot 15.00 uur Als jij toe bent aan de volgende stap in je carrière dan ben je van harte welkom bij Content. Juist deze inschrijfdag staat in het teken van secretaressen en office-managers. Naast onze medewerkers is er een specialist van onze afdeling Secretaries aanwezig, om jou van alle informatie te voorzien. Zo weet je na je bezoek precies welke baan bij jou past. Bel voor een afspraak of kom langs bij Content Leiden, Breestraat 1, tel. 071 - 5125745. Rijnmond interim Rijnmond Interim is een jong en snelgroeiend detacheringsbedrijf dat is gespe 1 vervullen van tijdelijke financiële functies. Steeds meer organisaties weten on J het gaat om het inhuren van tijdelijke financiële en administratieve specialisten en bedrijfsleven. Deze functies variëren van administrateur tot financial control Wegens toename van onze detacheringsprojecten in de Randstad zijn wij op zos voor de functie van administrateur tot financial controller/i Je hebt kennis en ervaring op één van de volgende vakgebieden: Planning en control Financieel management informatie Implementatie van bekende pakketten Financiële administratie Budgettering en jaarrekening Projectadministratie Algemeen financieel management Salarisadministratie Creditmanagement Treasury De via Rijnmond Interim werl interim specialisten worden ii Ter overbrugging van een pe. een vaste positie wordt inge Voor begeleiding van project opzetten van een administra organisatie of de implement: nieuw automatiseringssystei Bij ziekte of zwangerschapsv vaste medewerker Bij extra drukte tijdens oplevi cijfers Bij fusie of reorganisatie Verder beschik je over goede communicatieve eigenschappen. Gezien de duur v opdrachten verwachten we dat je je snel kan inwerken in (complexe) organisatie Indien u geïnteresseerd bent in een uitdagende en goedbetaalde baan op pro stuur dan uw schriftelijke reactie met cv per omgaande naar: Rijnmond Interim BV, t.a.v. de heerS. Oudshoorn, Postbus 149, 2220 AC Ka Detachering van financiële en administratieve specialisten is gespecialiseerd In de renovatie van kantoormeubilair. In deze kleine onderneming staan kwaliteit, flexibiliteit en een gedegen communi catie hoog in het vaandel. Voorde administratieve afhandeling van onze projecten is plaats voor een Binnendienst medewerk(st)er (36 uur) In deze functie: Bent u primair verantwoordelijk voor het plaatsen en volgen van^ inkooporders. ,j. Informeert u onze opdrachtgevers over de voortgang van hun pr,e Plant u - aan de hand van de leveranties - de uit te voeren projfy Assisteert u de directie bij andere voorkomende administratieve werkzaamheden. n De persoon die wij zoeken: Is een echte "regelaar". Heeft goede administratieve vaardigheden. j Is accuraat en netjes en heeft een goed werktempo. 11 Is vaardig op de PC (o.a. met MS Office Pro 97). fi Heeft verantwoordelijkheidsgevoel. a Heeft goede contactuele en sociale vaardigheden. r De voorkeur gaat uit naar iemand: 11 Met ervaring in een administratieve functie en/of een opleiding oj gebied. 1 Die naadloos in ons jonge team van medewerkers past. Met enig technisch inzicht. Bent u geinteresseerd, stuurt u dan zo spoedig mogelijk uw schriftel[( sollicitatie, voorzien van een C.V. aan: Vision Furniture B.V., d Adm.Helfrichweg la, 2315 VC Leiden, t.a.v. Mevr.M.J. Tichler-de Gie d Leidse V De Leidse Welzijnsorganisatie (LWO) is een open en flexibele organisatie die zich richt op het br(r van het welzijnswerk. Aanbod en uitvoering zijn afgestemd op actuele vragen. Het beleid volgt e maatschappelijke ontwikkelingen op de voet en past de werkwijze daarop aan. De LWO werkt stedelijk en facilitair. De organisatie omvat zes werkeenheden, te weten: stadsdeel Midden, Noo en West, de Stedelijke Activiteiten en het Facilitair Bureau. In totaal zijn er ongeveer 220 medet werkzaam. Voor het vierjarig project "Meer vrouwen in besturen" dat gedetacheerd wordt in het Leidse Vol zoeken wij met ingang van 1 augustus 1998 een: voor gemiddeld 10 uur per week. Het project "Meer vrouwen in besturen" dat sinds 1 april 1998 onder verantwoordelijkheid van de LWO wordt uitgevoerd in het Leidse Volkshuis is een initiatief van het Leidse Vrouwennetwerk. In Leiden is het percentage vrouwen dat bestuurlijke functies bekleed slechts 21%. Wat is hiervan de oorzaak? Hoe zit het aannamebeleid bij besturen er uit? Welke overwegingen hebben vrouwen om een bestuurlijke functie wel of niet te bekleden? Deze en andere vragen worden op dit moment door een onderzoeker van de universiteit uitgewerkt. Aan de hand van de uitkomsten gaat de projectmedewerker het actieplan uitvoeren. In samenwerking met vrijwilligers worden bijeenkomsten gehouden, cursussen georganiseerd, netwerken en een vacaturebank opgezet, organisaties geïnformeerd. De doelstelling van het project is in het jaar 2001 het percentage op 30% te brengen. De begeleidingscommissie van het Leidse Vrouwennetwerk biedt de projectmedewerker ondersteuning bij haar werkzaamheden. Wij bieden u: Taken: het uityoeren van het project "Meer vrou besturen" waaronder: het organiseren van bijeenkomsten en cil het opzetten van netwerken; i het verzorgen van pr- en voorlichtingsact het jaarlijks rapporteren van activiteiten plannen; het werven, inwerken en begeleiden van p vrijwillige medewerkers. i Profiel: heeft een voor de functie relevante opleid op HBO-niveau; heeft ervaring in het werken met groepen. is ondernemend en initiatiefrijk; beschikt over uitstekende communicatie\u vaardigheden, zowel schriftelijk als moniL heeft affiniteit met vrouwenemancipatie: - is woonachtig in de regio Leiden; kan op flexibele tijden werken. Op de fuctie is de CAO-Welzijnswerk van toepassing, functiecode SCW3, salarisschaal 23-26, ni® 3.951,00 en maximaal 5.232,00 bruto per maand bij een fulltime dienstverband (36 uur per vP De LWO streeft naar een evenwichtige samenstelling van het personeelsbestand. Mensen van allm afkomst worden met name gevraagd te solliciteren. Gezien de aard van de functie gaat de voorker naar een vrouw. De sollicitatiecommissie bestaat uit leden van de begeleidingscommissie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw Leonie van Bleijsy telefoon 071 -5133088 of 5212188. Uw schriftelijke reactie o.v.v. "Soil. LV" voor 18 juli aanstaande richten aan: De Leidse Welzijnsorganisatie, t.a.v. dhr. H. G. A. Wit, personeelsfunctionaris. Breestraat 117, 2311 CL te ls

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 28