Personeel Personeel Personeel Personeel Personeelp Het gaat goed met America! Werving Selectie Segment Uitzendwerk Segment Detacheringsconsulent DZ3 Bouwpersoneel Segment ZATERDAG 27 JUNI 1998 -ftTERC Alweer 22 jaar geleden is het dat Studio America zich vestigde in Leiden. In die tijd is veel gebeurd. Van één eenvoudige handzeefdruktafel in 1976 tot het computer gestuurde digitaal full colour drukken van tekst, beeld en opmaak in deze tijd. America Digitaal Druk BV produceert o.a. affiches, billboards, busreclames, autobeletteringen, displays en d.m.v. digitaal printen zelfs op stof, dus ook banieren, vlaggen, standdoeken etc. Tevens regelen we complete acties voor grootwinkelbedrijven. Wij zijn in die 22 jaar flink gegroeid en groeien nog steeds. Om deze groei bij te houden hebben wij nieuwe mensen nodig. Daarom zoeken wij nieuwe collega's voor de volgende vacatures: Administratief medewerker (m/v) voor 12 uur in de week of meer. Werkzaamheden: - het invoeren van gegevens in het geautomatiseerde boekhoudsysteem Exact, versie 2.3 - het klaarzetten van betalingen in Office-net - het onderhouden van het contact met de Factormaatschappij - het omgaan met Windows 95, Word en Excel Wij verwachten: - een uitstekende typevaardigheid - accuratesse - grote mate van zelfstandigheid Tevens vragen wij voor de afdeling afwerking een Afwerker (m/v) Wij zoeken iemand die wil leren (of kan) omgaan met snijmachines, laminators e.d. maar ook met een stanleymesje. Handigheid strekt tot aanbeveling. In pieken moeten we op je kunnen rekenen, soms zelfs in de weekenden. Leeftijd vinden wij niet zo belangrijk, je moet wel om kunnen gaan met een team van jonge hard werkende mensen in situaties waar tijd kostbaar is. Wij bieden een veelzijdige baan waar zelfstandigheid, eigen initiatief en teamgeest op prijs worden gesteld. Bel naar 0715 226 771 voor het maken van een afspraak. Schriftelijke, handgeschreven sollicitatie incl. curriculum vitae, binnen 7 dagen sturen naar: America Digitaal Druk BV t.a.v. Anita America Flevoweg 27 2318 BZ Leiden. Ambitieuze Werkplaatsreceptionist m/v bu NIHAM Personenauto B.V. Niham in Den Haag is een modern, groeiend bedrijf. We zijn daarom op zoek naar een gedreven werkplaatsreceptio nist, die de zeer belangrijke schakel zal zijn tussen onze klanten en de werk plaats. U plant de afspraken voor de werkplaats op een zo efficiënt mogelijke wijze, u verwoordt de wensen van de klant duidelijk naar de werkplaats toe. U bent technisch en communicatief onder legd om de klant van een deskundige uit leg te voorzien. Een baan, die vraagt om een stijlvolle persoonlijkheid, die com mercieel inzicht heeft en past in het team van drie werkplaatsreceptionisten. Klan tentevredenheid staat voorop. U bent de ambassadeur van het bedrijf Belangrijk is dat u de relatie tussen dealer en Volvo-rijder onderhoudt. Daar bij gaat u overigens even goed om met mensen, als met geautomatiseerde sys temen. Uw dient te beschikken over mini maal MBO denk- en werkniveau. Een commerciële of technische opleiding is gewenst. Ervaring in de autobranche is bijzonder welkom. Overigens blijft u via cursussen en trainingen exact op de hoogte van de ontwikkelingen in het autovak. Een nieuwe uitdaging Ziet u in deze baan een nieuwe uitdaging en spreekt het uitgesproken karakter van het merk Volvo u aan? Zend dan een sollicitatiebrief aan NIHAM Personenauto B.V., Postbus 16990, 2500 BZ Den Haag, t.a.v. de directie. Een nieuwe uitdaging begint bij de Volvo-dealer P5XOSK3 VOLVO WEGASTF3AAT 16 (DE BINCKHORST).s-G RAVEN HAG E. TEL. 070-315 33 33. In opdracht van een technisch Installatiebedrijf, gespecialiseerd in utiliteitsbouw in opdracht van o.a. verpleegtehuizen, bejaardentehuizen en ziekenhuizen, zijn wij op zoek naar: - elektromonteurs - leerling elektromonteurs - uitvoerders - calculator/werkvoorbereider - projectleider (HTS energie techniek) Al deze functies zijn vaste banen. Heeft u interesse neem dan contact met ons op. Haagweg 59,2321 aa Leiden •Uitzendwerk t (071)576 42 06 *Wtervlng Selectie F(071) 576 42 56 «Detachering Nico van Seggelen, M 06-53 72 18 20 Eseggment@hetnet.nl «Outplacement Evert van Seggelen, «Payrolling M 06-53 26 77 36 UW MOGELIJKHEDEN ZIJN LEGIO Legio-Lease is een creatieve, financiële dienstverlener die onder andere het leasen van aandelen heeft uitgevonden. Daardoor is het voor iedereen mogelijk om eenvoudig, kansrijk en fiscaal optimaal te beleggen. Dankzij de grote interesse voor onze producten is Legio-Lease een dynamisch, snelgroeiend bedrijf. Wij zoeken op korte termijn een Directiesecretaresse Uw taken bestaan uit: correct afhandelen van telefoongesprekken bijhouden van de agenda en vastleggen van afspraken zoveel mogelijk zelfstandig behandelen en afhandelen van inkomende correspondentie verzorgen van de uitgaande correspondentie, waarbij zelfstandig brieven in de Nederlandse en Engelse taal worden opgesteld organiseren en voorbereiden van vergaderingen en bijeenkomsten notuleren van vergaderingen en bewaken van de voortgang van de tijdens vergaderingen genomen besluiten en gemaakte afspraken nauwkeurig archiveren van documenten ontvangen en begeleiden van bezoekers verrichten van alle overige werkzaamheden van secretariële aard Functie-eisen: minimaal een HAVO-opleiding een afgeronde secretaresse-opleiding 2 jaar relevante werkervaring goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal kennis van tekstverwerkingsprogramma Word for Windows goed in staat de eigen werkzaamheden in te delen De ideale kandidaat is servicegericht, zelfstandig en representatief. Bovendien bent u accuraat, kritisch en beschikt u over een grote dosis flexibiliteit. Wij bieden u een afwisselende baan in een interessant bedrijf, een prettige, informele werksfeer en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerde kandidaten kunnen een schriftelijke sollicitatie, voorzien van een cv, richten aan: Legio-Lease B.V. T.a.v. mevrouw M. du Prie Postbus 878 2300 AW Leiden B.V. zoekt voor haar vestiging te Leiden een Medewerker Personeelszaken B.V. LI.A.M. is officieel Mercedes-Benz dealer met vijf vestigingen in de regio Zuid en Noord-Holland. Momenteel werken zo n 200 medewerkers aan de toekomst van deze onderneming, waarbij de voortdurende groei uitstekende perspectieven biedt. Centraal hierbij staat het koppelen van kwaliteit aan het wereld merk Mercedes-Benz. Een onderneming waarin de afdeling Personeelszaken een belangrijke rol vervult. De werkzaamheden bestaan o.a. uit beheren van het salarissysteem (ADP- Perman) beheren van pensioen- en spaarregeling verwerken van mutaties beheren van personeelsdossiers begeleiding ziekteverzuim l.s.m. de Arbodlenst verzorgen van managementinformatie WIJ verwachten van de kandidaat MBO-nlveau, aangevuld met een vakgerichte opleiding kennis van sociale en fiscale wetgeving kennis van en ervaring met geautoma tiseerde gegevensverwerking nauwkeurig en zelfstandig werk vanuit een klantgerichte Instelling Deze functie kan zowel fulltime als parttime worden vervuld. U kunt voor Informatie bellen met dhr. G. v..d. Nleuwendljk, (071) 576 93 03. Trekt de dynamische en ongedwongen omgeving van een vooraanstaand automobielbedrijf u aan en bent u 30 Jaar dan nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie met c.v. te sturen aan B.V. L.I.A.M. Afd. Personeelszaken Postbus 25 (JL\ 2300 AA Lelden Mercedes-Benz vacantiewerkers secretaresses productiemedewerkers administratieve medewerkers Seggment biedt als eerste uitzendwerkers en gedetacheerden de mogelijkheid om via de 'Seggment flexwerkpremie' honderden guldens extra te verdienen boven het normale salaris. Haagweg 59,2321 aa Leiden ♦Uitzendwerk Nico van Seggelen, M 06-53 72 18 20 Evert van Seggelen, M 06-53 26 77 36 T(o7i) 576 42 06 «Werving Selecti F (071576 42 56 j«Detachering E seggment@hetnet.nl «Outplacement •Payrolling De Zijl Bedrijven is een dienst van de gemeente Leiden, die de nieuwe Wet Socia Werkvoorziening (nWSW) uitvoert en werk biedt aan personen die door een handic niet of niet meer aan het werk kunnen in het bedrijfsleven of bij de overheid. Leidt werkt daarbij samen met Leiderdorp, Zoeterwoude en Voorschoten. Tevens geeft De 2 Bedrijven uitvoering aan de Wet Inschakeling Werkzoekenden (WIW) voor personen m een afstand tot de arbeidsmarkt. De Zijl Bedrijven kent een concern- divisiestructuur i biedt werk aan meer dan 1300 medewerkers. Voor de afdeling Dienstverlening, bestaande uit Detacheringen, Beheer en Catering, zoek (v/m) voor 34 uur per week De detacheringsconsulent plaatst mensen op de arbeidsmarkt middels detachering en bevordert doorstroming naar de regu liere arbeidsmarkt. Verantwoording is ver schuldigd aan het Hoofd Dienstverlening. Deeltaken in de functie: - Acquisitie: het middels acquisitie zoeken naar mogelijkheden óm medewerkers in nWSW-/WIW-verband te plaatsen bij nonprofit, profit organisaties en organi saties in de collectieve sector. Het realiseren van detacheringsplekken. Het onderhouden van contacten met opdrachtgevers. - Plaatsing en begeleiding: het plaatsen van kandidaten. Het begeleiden van gedetacheerde medewerkers door mid del van loopbaanbegeleiding. Het voeren van beoordelingsgesprekken. - Commerciële activiteiten: het realiseren van passende detacheringstarieven. Het opbouwen en onderhouden van een sociaal netwerk. - Beleid: het volgen van ontwikkelingen en regelgeving omtrent overheidsbeleid inzake werkgelegenheid en gesubsidieer de arbeid. Mede ontwikkelen van beleid t.a.v. loopbaantrajecten, ziekteverzuim- bestrijding en projectontwikkeling. i bij fiham Iambi behore Functie-eisen: - HBO-niveau - Minimaal 1 jaar werkervaring voorkeur commerciële functie. - Belangstelling voor de specifieke werksit hang atie van de Sociale Werkvoorziening. elektr - Zelfstandigheid. dakb - Onderhandelingsvaardigheden en overti gingskracht. - Flexibel, creatief en resultaatgericht kun nen werken. keuk( Het salaris bedraagt op dit moment maxi- kante maal 5911,= bruto per maand bij een aanstelling van 36 uur per week (schaal 9f'i ^e' Op korte termijn zal functiewaardering 'Imelo, plaatsvinden. Salarisinschaling vindt plaats1"™16!! conform de daartoe geldende regelingen op grond van opleiding en ervaring. Ier Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen dagen richten aan: Jicheni De Zijl Bedrijven, t.a.v. )osterl mw. E. van Tongeren, P&O consulent, ilburg, Fruitweg 24. 2321 GK LEIDEN. Vorme Voor meer informatie kunt u contact opn< men met de heer H. Buitenbos, hoofd Dienstverlening, telefoon 071-5352411 of met mw. van der Post, P&O consulent, teli foon 071-5352417. Z timmerlieden metselaars uitvoerders loodgieters schilders stucadoors tekenaars Seggment biedt een vast dienstverband met een aantrekkelijk salaris In overleg wordt u gedetacheerd m.a.w. te werk gesteld op diverse projecten. En alle andere zekerheden die u in de bouw gewend bentzoals vacantierechten, vorstverlet, pensioen etc. Haagweg 59,2321 aa Leiden Uitzendwerk T (071576 42 06 «Werving Select! c F(071)57642 56 «Detachering Nico van Seggelen, M 06_5J 72 18 2QEseggment@hetnet.nl «Outplacement Evert van Seggelen, «Payrolling M 06-53 26 77 36

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 44