Honen Honen Honen Honen Honen Honen De hypotheek adviseurs van de Rabobanken in de regio staan altijd voor u klaar! a brengen uw groene idealen in praktijl van BEUKERING ZATERDAG 6 JUNI 1998 lscl OU UI A UI LEIDERDORP |CÏ3| V/I JAl 7 Jll KAROLUSGULDEN 44 NVMI ZOETERWOUDE-R. NASSAULAAN 66 Op een mooi stuk grond (526 m2) met aan drie zi|den fraai aangelegde (Z) tuin gelegen halfvrijstaande semi-^ bungalow voorzien van c.v.. garage en aparte berging en isolerende beglazing. Naast het huis is er ruimte voor opstelling van een caravan. De indeling is als volgt: part.: entree, ruime hal met deur naar de garage, tussenhal die toegang geeft aan de living, het slaapgedeelte en de berging. De living is L-\ormig en heeft een open haard, de ged. open keuken heeft enige inbouwapparatuur. Er is een apart toilet. De hoofdslaapkamer (split-level) op de parterre heeft een eigen badkamer met ligbad en wastafel en deur naar de tuin. In de berging is de opstelling c.v. Verd.: cwerloop. 2 slaap/studeerkamers en badkamer met douche, wastafel en 2e toilet Het huis is goed onderhouden en is prettig bewoonbaar. Uitvalswegen naar A4 in de direkte omgeving. Internet site: http:/www.dsl.nl/beukering/nassaulaan.66 VRAAGPRIJS 625.000,- k.k. k LEIDEN BOEIERWERF 3 Goed ondertiouden woonhuis met voor- en zonnige achtertuin (Z.O.). cv.-gas. carport, berging en achterom Het huis is als volgt ingedeeld. Part.: hal. toilet, open keuken met U-vormig aanrechtblad en aansluitend de ruime woonkamer met parketvloer. 1e verd.: overloop. 2 grote (voorheen 3) slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet 2e verd.: overloop met opstelling c.v.-ketel, 1 slaap/studeerkamer en zolder- berging. Het huis is gelegen op 116 m2 eigen grond in een prettige woonomgeving met scholen, wijkpark met kinderboerderij en winkelcentrum in de naaste omgeving. Internet site: http:/www.dsl.nl/beukering/boeierwerf.3 VRAAGPRIJS 323.000,- k.k. Kijk ook op Woon TV dagelijks vanaf 10.00 en 22.00 uur LEIDEN BACHSTRAAT 596 Zeer plezierig op de 1e verdieping gelegen royaal appartement dat als volgt is ingedeeld: Ruime hal. toilet, royale woon/eetkamer met balkon, eenvoudige keuken, slaapkamer met garderobe, badkamer met ligbad en wastafel. Het appartement is gelegen in serviceflat 'De Statenhof waar het, doordat er een speciaal pakket diensten wordt verleend, zeer ontspannen en comfortabel wonen is. Bijv.: er kan een beroep gedaan worden op de huismeester, er is alarmbewaking, goede keuken t.b.v. de warme maaltijden, logeermogelijheid enz. Het gebouw is goed onderhouden en is omgeven door een fraai aangelegde tuin. De servicekosten ind. de warme maaltijd zijn 1.536.- per maand. Uiteraard zijn bi) de servicekosten ook begrepen de verwarming, warm en koud water, brandverzekering, schoonhouden algemene ruimten. Door de goede ligging met open baar vervoer en winkels in de naaste omgeving een aantrekkelijke woongelegenheid Internet site: http:/www.dsl.nl/beukenng/bachstraat.596 VRAAGPRIJS ƒ60.000,- k.k. k. LEIDERDORP VAN EFFENDREEF 15 Vrij gelegen en goed onderhouden modem hoekhuis met zonnige voor-, zij- en achtertuin (N.W.), berging.^ c.v.-gas en ged. isol. beglazing. De indeling van het huis is als volgt: part: hal. toilet, ruime woonkamer, aan sluitend de open keuken met div. inbouwapparatuur. 1 e verd.: overloop. 3 slaapkamers, badkamer met lig bad. wastafel en 2e toilet 2e verd.: overloop met opstelling c.v.. 1 slaap/studeerkamer met dakkapel. De separaat gelegen garage wordt apart te koop aangeboden voor 35.000,- k.k. Door de vrije ligging en de ligging nabij het winkelcentrum, div. sportaccommodaties en scholen aantrekkelijk woonhuis. Internet site: http:/www.dsl.nl/beukering/effendreef.l5 VRAAGPRIJS 445.000,- k.k. k. LEIDEN FLORESSTRAAT 31 Uitstekend gerenoveerd en verzorgd woonhuis voorzien van c.v.. dubbele beglazing, dakisolatie en hardhout ten kozijnen. Het huis heeft een zonnige plaats (Z.O.) en dakterras. De indeling is als volgt: part: entree, hal met toilet woonkamer met of>en haard, uitgebouwde lichte mod. keuken met div. inbouwapparatuur, bij keuken met aansl. wasapparatuur. 1e verd: overloop, hoofdslaapkamer met dakkapel over de gehele breedte, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet, aan de achterzijde eveneens 2 slaapkamers. Vliering/bergzolder met stahoogte, bereikbaar via vlizotrap. Hier is tevens de opstelling van de c.v.-ketel. De erfpacht is 840.- per jaar. Rustige straat met diverse buurtwinkels en ligging nabij het centrum. Internet site: http:/www.dsl.nl/beukering/floresstraat.31 VRAAGPRIJS 249.000,- k.k. 25 vrijstaande- en geschakelde villa's Simontjesveld De nieuwe woonwijk Poelgeest gaat Oegstgeest opmerkelijk groen kleuren. Bij deze wijk is alles gericht op duurzaam wonen. Toegespitst op 4 the ma's: energiezuinig, water, ma teriaalgebruik en autoluw. Veel groen en rust en veilige speel- mogelijkheden voor kinderen. Poelgeest is uitstekend bereik baar en ligt op korte afstand van het NS-Station Leiden. Bouwbedrijf Jos Jansen start in Poelgeest binnenkort met de bouw van 25 luxe villa's in Een ideaal bouwplan. Simontjesveld Het plan omvat 25 villa's waarvan 11 geheel vrijstaand en 14 geschakeld verdeeld over een rechthoekig bouw plan. Basis van de bouwvorm was de gedachte om achter de woningen een doorgaand maaiveld te creë ren. Hierdoor zijn de 11 vrijstaande woningen smal maar zeer diep, zodat er een maximaal ruime zuid-zij tuin overblijft. Bovendien zijn alle vertrekken van dit type op het zonnige zuiden georiënteerd. Het langwer pige woningtype aan de ).P. Thysselaan is gekoppeld aan een extra breed type woning, waardoor er een mar kant beeld van een alternatieve twee-onder-éénkapper ontstaat. Natuurlijk is gekozen voor duurzame bouwmaterialen. Bovendien zijn de woningen een halve verdieping op getild, waardoor de garage en de slaapkamers half in de grond liggen, zodat ze de grond als oneindige isolatie bron gebruiken. Het hemelwater wordt opgevangen in een opvangtank onder de serre. Dit water wordt herge bruikt voor toiletspoeling. Ook de grootte van de ra men, de overwegende zuid-oriëntatie en het glasopper vlak werken energiezuinig. De 25 luxe villa's in het Simontjesveld zijn van de hand van architectenburo ir. H Stol en zijn ont worpen in 4 verschillende typen met markante archi tectuur en opvallende accenten. 14 woningen zijn langwerpig met een tuin aan de zijkant. De 7 woningen van type 2 en de vrijstaande woningen van type 3 zijn rechthoekig van opzet. Type 4 telt 2 vrijstaande wonin gen met een riante woonkamer en een grote tuin rond om. Karakteristiek zijn de ramen, houtpartijen en in het oog springende op>bouwen. Energiezuinig wonen in een groene, kindvrien delijke wijk; de 25 luxe villa's in Simontjes-veld brengen uw groene woonidealen luxueus in praktijk. De geschakelde villa's hebben een koopsom vanaf ƒ675.000,-. De vrijstaande villa's hebben een koopsom vanaf ƒ875.000,-. Op dit pro ject zijn speciale project- aanbiedingen van toepas sing. Deze zijn verkrijgbaar bij Hypotheekcentrum West Nederland, tel.: (071) 514 54 52. Zo schrijft u in: De inschrijving start op 6 juni en sluit op 25 juni 1998. Verkoop geschiedt via loting. Categorie A: Inwoners uit de Leidse regio* die een huurwoning achterlaten, die weer voor woning toewijzing beschikbaar komt, met e 650.- Categorie B: Inwoners uit de Leidse regio* wel een huurwoning achterlaten, die weer vooryl toewijzing beschikbaar komt, met een kale hi- sen 651.- en 1085.- Categorie C: Overige inwoners uit de Leidse iP of aan de Leidse regio economisch gebonden fcg/zj Categorie D: Inschrijvers die niet behoren t°tl^ categorieën A, B, C. *De Leidse regio bestaat uit de gemeenten: Alkemade, Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, j, Voorschoten en Zoeterwoude. Aangeleverde ij lieren worden ingedeeld naar de categorieën}" hieronder wordt weergegeven. Deze indelingll/T€ als doel de volgorde van loting en toewijzing^gj Voor meer informatie en inschrijfformulieren toe terecht bij het informatiecentrum Poelgeest aiTPl Oegstgeesterweg 101 te Oegstgeest, direct .bouwbrug. Of bij de Leeuw Makelaardij, tel.:(071)407 61 44. flp ,0111 ■.R Openingstijden Informatiecentrum Poelgeest: maandag t/m vrijdag van 13.00 - 17.00 uur zaterdag van 13.00 - 16.00 uur Makelaar aanwezig ma. van 13.00 - 17.00 uur en zat. van 13.00 - 16.00 uur Tel. 071-5327606 Internetadres: http//:www oegstgeest.nl P O APE LEEUW Molenwerf 4-6 2312 CK Leiden Telefoon 071-4076144 BOUWBEDRIJF JOS JANSENb.V. H Hypotheek West Neó Zuidweg 5 - Postbus 25 ummermark 2375 ZG Rijpwetermg 2312 CW Telefoon: 071- Rabobank Huis Hypotheekadvies UW HYPOTHEEK IS MEER DAN EEN LENING Een eigen huis is iets heel persoonlijks. Hoe het er ook uitziet en waar het ook staat, uw huis weerspiegelt uw eigen persoonlijkheid. Het wordt een stuk van uw geschiedenis. Voor het zover is, valt er nog wel wat te regelen. Daarbij is het prettig om een deskundige gespreks partner te hebben die van wanten weet. Iemand die uitgaat van uw wensen en mogelijkheden. En die alle kennis en middelen in huis heeft om waar te maken wat u wilt. Zo iemand is de hypotheekadviseur van de Rabobank! Wilt u een persoonlijk advies, maak dan een afspraak met één van onze hypo theekadviseurs. Telefoonnummers Rabobank: Noordwijk/Noordwijkerhout: (0252) 37 49 61 Leiden en Oegstgeest: Teylingen: Katwijk aan Zee: Rijnsburg: Leiderdorp: Rijn en Wouden: (071)516 07 58 (0252) 24 32 43 (071)405 64 33 (071)409 25 00 (071)545 47 36 (071)581 68 80 Tel. 10252) 57 49 61 Tel/02521243243 Rabobank Katwijk aan Zee Tel.(0252)243243 Met de hypotheekadviseur van de Rabobank sta je er niet alleen voor.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 44