Personeel Personeel Personeel Personeel Personeef SK«_ Kom naar de secretaresse inFormatie- avond op 3 juni a.s. bij Luba Uitzend Buro op het Kort Rapenburg te Leiden! Heb je de koning al gesproken mm ATERDAG 30 MEI 1998922Mfe Bonaventura College Het Bonaventura College te Leiden is een uitgroeiende vestiging, onderdeel van de RK Alverna Scholengemeen schap. Komend schooljaar bereikt zij haar volledige opbouw met de eerste lichting 6-VWO. Het Bonaventura College voor Gymnasium, Atheneum, Havo en Mavo heeft 870 leerlingen, 70 docenten en een team van 20 medewerkers met ondersteunende taken. Naast het schitterende Dudok- gebouw verrijst komend jaar een nieuwe vleugel, waardoor tijdelijk sprake is van een dislocatie. Voor de leerlingen heeft de school een warm en klein schalig karakter, terwijl het onderwijsaanbod de voordelen van een meer grootschalige organisatie heeft. VESTIGINGSDIRECTEUR, INSPIREREND SCHOOLLEIDER V/M In verband met het door de huidige directeur gebruikmaken van de FPU-regeling, zoekt het bestuur per 1 januari 1999 een vestigingsdirecteur, inspirerend schoolleider v/m. samen met het personeel verder vormgeven aan de onderwijskundige ontwikkeling van de school; het bewaren en stimuleren van een werkklimaat waarin alle medewerkers trots zijn op de eigen organisatie en er gezamenlijk voor staan; het versterken van het imago van de school op basis van concrete kwaliteiten en resultaten; het leveren van een duidelijke bijdrage aan de ontwikke ling van de Alverna Scholengemeenschap. BENT U DE VESTIGINGSDIRECTEUR DIE WU ZOEKEN? Uit uw c.v. blijkt dan het volgende: u heeft een academisch denk- en werkniveau; u heeft ruime ervaring in het onderwijs, ook als leiding gevende; u heeft zich aantoonbaar verdiept in onderwijs management of onderwijskunde; u heeft ervaring met onderwijsontwikkeling; de functie van vestigingsdirecteur is een logische stap in uw carrière, geen eindstation; uw levensovertuiging past in een katholieke school. De selectiegesprekken zijn erop gericht inzicht te verkrijgen ir de mate waarin de volgende begrippen op u van toepassing zijn: onderwijskundig leiderschap; inlevingsvermogen en betrokkenheid; individueel gericht leiderschap; probleemoplossend vermogen; ondernemerschap. Een psychologisch onderzoek of assessment kan deel uitmaken van de procedure. INFORMATIE U kunt een informatiepakket aanvragen bij het secretariaat van de Alverna Scholengemeenschap, telefoon 071-5175551. Voor nadere inlichtingen kunt u op 2 en 3 juni contact opne men met de heer drs. A.J.L. Tromm, voorzitter van de Centrale Directie. Uw schriftelijk reactie, voorzien van een motivatie en een volledig curriculum vitae, dient uiterlijk op 12 juni te zijn ontvangen door de hierboven genoemde voorzitter van de Centrale Directie, Alverna Scholengemeenschap, Mariènpoelstraat 4, 2334 CZ Leiden. Het sectorbestuur primair onderwijs van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt met ingang van 1 augustus 1998 voor de onder zijn bevoegd gezag staande scholen R.K. Basisschool Westwoud, Veldzichtstraat 17, 2381 BT Zoeterwoude een GROEPSLEERKRACHT (M/V) voor 4 dagen per week in de middenbouw Westwoud is gelegen in Zoeterwoude-Dorp en wordt bezocht door 325 leerlingen, verdeeld over 9 groepen. Deze betrekking omvat naast lesgevende - en administratieve taken ook werkzaamheden op het gebied van I.C.T. R.K. Basisschool 't Klankbord, Antoinette Kleijnstraat 6, 2331 DV Leiden GROEPSLEERKRACHTEN (MA/) voor a. een volledige betrekking in de onderbouw b. een vervanging in de onderbouw i.v.m. zwangerschapsverlof (full-time) met de mogelijkheid tot voortzetting van het dienstverband in een deeltijdfunctie 't Klankbord is gelegen in de Stevenshof en wordt bezocht door ruim 400 leerlingen, verdeeld over 15 groepen. Van de kandidaten verwachten wij een duidelijke visie op het geven van onderwijs aan het jonge kind. R.K. Basisschool St. Joseph, Oppenheimstraat 8, 2313 JE Leiden, een GROEPSLEERKRACHT (M/V) voor 18 uur in de middenbouw R.K. Basisschool De Singel, Lusthoflaan 2, 2316 JA Leiden, een GROEPSLEERKRACHT (M/V) voor 20 uur in de bovenbouw „De Singel" is een onderwijsvoorrangsschool met ongeveer 300 leerlingen in wijk Noord/de Kooi. Zorgverbreding heeft zeer grote prioriteit. De vacature betreft een duo-baan in de bovenbouw. Voor alle functies verwachten wij van de kandidaten: een brede inzetbaarheid de bereidheid om zowel binnen- als buitenschoolse activiteiten te verrichten een flexibele werkhouding en bereidheid tot samenwerking in teamverband goede communicatieve vaardigheden actuele kennis van het primair onderwijs bereidheid tot verdere professionalisering het onderschrijven van de katholieke identiteit De aanstelling voor de genoemde functies geschiedt in tijdelijk verband met uitzicht op een vast dienstverband bij gebleken geschiktheid. Inlichtingen over de functies zijn tijdens schooluren te verkrijgen bij de directeuren van de scholen: Westwoud, mevr. J. Baars, tel. 071 -58 01 505 't Klankbord, mevr. B. Ruiter, tel. 071 - 53 14 950 St. Joseph, dhr. J. v.d. Helder, tel. 071 - 51 32 263 De Singel, mevr. A. de Ligny, tel. 071 -52 18 471 Sollicitaties dienen vergezeld van een curriculum vitae vóór 10 juni a.s. gezonden te worden aan het Sectorbestuur P.O., Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Herengracht 48, 2312 LE Leiden Stichting Centrum '45 De Stichting Centrum '45 heeft tot doel de medisch-psychologische en psychotherapeutische behandeling van slachtoffers van georganiseerd geweld. Centrum '45 is gevestigd op twee locaties: Oegstgeest en Noordwijkerhout. Sinds 1973 worden in Oegstgeest verzetsdeelnemers en oorlogsgetroffenen van de Tweede Wereldoorlog en hun gezinsleden behandeld. Sinds 1994 worden in 'de Vonk' te Noordwijkerhout getraumatiseerde vluchtelingen en asielzoekers behandeld. De behandelingen vinden plaats binnen een poliklinische, dagklinische of klinische setting. Daarnaast zijn er de ondersteunende afdelingen, bestaande uit personeelszaken, financiële administratie, secretariaten, automatisering en informatievoorziening, huishoudelijke, technische en voedingsdienst. Voor de afdeling automatisering- en informatievoorziening zoeken wij een SYSTEEM- en NETWERKBEHEERDER m/v (voor een part-time dienstverband 24-32 uur) Functie-informatie: Het betreft een afwisselende functie waarbinnen u het beheer voert over onze netwerken op de verschillende locaties. U neemt een deel van de helpdeskfunctie voor uw rekening en geeft ondersteuning aan de applicatiebeheerders. U installeert en configureert apparatuur en programmatuur en vindt het niet erg om dit buiten kantooruren te doen. Functie-eisen: - opleiding HBO werk- en denkniveau - ruime kennis en ervaring met Novell - kennis van DOS, Windows 3.x en Windows 95 in een netwerkomgeving - ervaring met WP-producten in een netwerkomgeving - beheersing van de Engelse taal - in het bezit van een auto - beheersing van programmeertalen, SQL en ervaring met het Oracle DBMS is een pre Arbeidsvoorwaarden: - de aanstelling is voor één jaar, met uitzicht op een vast dienstverband - de salariëring vindt plaats volgens de FWG-salarisstructuur en is afhankelijk van kennis en ervaring - de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkomstig de CAO-ziekenhuiswezen Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij dhr. T. Meijer (medewerker automatisering en informatievoorziening) of mw. A. W. M. Schavemaker, personeelsfunctionaris van maandag t/m donderdag vanaf 11.00 uur (telefoon 071-5155242). Sollicitaties (schriftelijk) vóór 14 juni 1998 richten aan de directeur, dr. J. N. Schreuder, psychiater. Stichting Centrum '45, Rijnzichtweg 35, 2342 AX OP ZOEK NAAR EEN NIEUWE UITDAGING OF GEWOON NIEUWSGIERIG? Luba heeft op dit moment ruime keuze uit secretariële banen. Van junior-secretaresse tot directie-assistente, bij ons kunt u terecht voor die nieuwe stap in uw carrière! 3 juni a.s. kunt u van 18.00 uur tot 21.00 uur al uw vragen stellen aan onze medewerkers van de vestigingen Leiden, Leiderdorp en Voorschoten. UW CARRIERE IN UW WOONPLAATS Door onze sterke vertegenwoordiging in de regio Leiden hebben wij een baan voor u in uw directe omgeving. Onze medewerkers kunnen u 3 juni a.s. er alles over vertellen. TESTEN Toe aan die nieuwe stap, maar nog twijfels over uw computervaardigheid of cijfermatig inzicht? Dankzij ons uitgebreide testsysteem kunt u zelfverzekerd in die nieuwe baan stappen. 3 JUNI 1998 3 juni is een woensdagavond. Dus geen parkeerproblemen in de binnenstad. Van 18.00 a uur tot 21.00 uur zijn onze deuren voor u geopend. Voor een korte vraag, een uitgebreid jj V gesprek, een test met ons geavanceerde testsysteem of gewoon even neuzen in de open- staande vacatures bij u in de buurt. U bent van harte welkom. Indien u nog vragen heeft U of liever op een ander moment langskomt kunt u altijd even bellen met de vestiging bij I u in de buurt. LvihapQ Uitzend^ Buro LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Luba Leiden Luba Voorschoten Kort Rapenburg 10, Leidseweg 68 a, tel. 071-5149745 tel. 071-5618142 Luba Leiderdorp Winkelhof 9, tel. 071-5899862 Een voorkeur voor persoonlijke aandacht? En op zoek naar een vaste of tijdelijke administratieve, secretariële, financiële of commerciële functie? Praat dan eerst met uitzendbureau de koning. eek biedt de koning (voor alle functies geldt i Telefoniste/receptioniste n instelling in Leiden. De wetkzumheden besuan o.a. uit Secretaresse Voor een internationaal bedrijf in Leiden. De werkzaamheden archiveren en telcfoonbchandeling. Naast enige administratieve Engelse taal en Word. Deze functie is full-dme en voor een periode van een maand. Administratief medewerker Voor een instelling in Leiden. De werkzaamheden bestaan o.j het samenstellen van dossiers, telefoonbehandcling, kopierer overige administratieve taken. De juiste kandidaat is accuraa heeft enige administratieve werkervaring. Deze functie is full- gedurende de zomervakantie. Administratief medewerker Voor een internationaal bedrijf in Leiden. De werkzaamheden bestaan o.a. uit filen, kopiëren en dossiers ophangen. Kennis van de Engelse taal is gewenst. Deze functie is full-time en voor een periode van een aantal maanden. I* uitzendbureau de koning t Rapenburg 20, 2311 GC Leiden. Tel. (071) 514 41 43 Bij dc koning kun je altijd terecht HetMNetland College Vlfëtland Interconfessionele Scholengemeenschap COLLEGE VWO HAVO MAVO Ch die Jacl vraagt per 1 september 1998 een zi ASSISTENT-CONCIERGE (m/v) m Het betreft een full-time functie. Salaris volgens CAO (ƒ2418,-; uitloop tot ƒ3101,-). Zo De man/vrouw die wij zoeken is in staat conciërgewerkzaamhedfe be: te verrichten zoals het houden van toezicht, het verrichten van lio administratief werk, onderhouds- en schoonmaakwerkzaamhede Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij de interconfessioneli we identiteit van de school respecteren. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de recto drs. A. Bel, Postbus 247, 2300 AE Leiden. Telefoon 071-5769243 Nissan is één van de grootste automobielfabrikanten ter wereld. In Europa heeft Nissan een volwaardige organisatie opgebouwd met vijf fabrieken, drie ontwikkelingscentra, een designstudio, vier distributiecentra, landelijke verkoopondersteunende bedrijven en een centraal hoofdkantoor in Amsterdal Nissan Motor Nederland B. V. en Nissan Finance B. V. ondersteunen vanuit Lisse de ruim 150 dealerbedrijven in Nederland, op het gebied van Sales, After Sales en andere marketing activiteiten, om Nissan's marktpositie in Nederland verder uit te bouwen. Ten behoeve van de afdeling Sales Planning Logistics zijn wij op zoek Helpdesk medewerker sektie 'Cars' m/v Verantwoordelijkheden: - een aanspreekpunt en helpdesk zijn voor dealers en NMNBVcollega's op het gebied van informatie verschaffen m.b.t. de levering van automobielen; - participeren in het proces zodat de juiste auto op het juiste moment op de juiste plaats beschikbaar is. Activiteiten: - het beantwoorden van vragen uit de dealer-organisatie over de leveringen van automobielen; - het toekennen van automobielen incl. van dealer naar dealer; - het ondersteunen van de verkoop van automobielen; - het onder controle houden van de autovoorraad bij de dealer; - assisteren bij de planning voor de ombouw - voorbereiden van de week order voor de fabriek; - melden van knelpunten en het adviseren ten aanzien van oplossing hiervan Functie-eisen: - zelfstandig en in teamverband kunnen werken, betrokkenheid, accuratesse, stress bestendig, dienstverlenend -goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in Nederlands en Engels; - werk- en denkniveau: MEAO/HAVO/VWO; - ervaring op. het gebied van PC's: Microsoft Windows 95/Word/Excel/Access: - beroepsniveau: kennis van de automobielbranche is een pre; - leeftijd: 22-30 jaar. Ten behoeve van dezelfde afdeling Sales Planning Logistics zijn wij tevens op zoek naar een: Administratief medewerker m/v Verantwoordelijkheden: Zorgdragen voor een correcte administratieve afhandeling van activiteit van Nissan Motor Nederland B. V. en haar dealers. Activiteiten: - verwerken van inkoopfacturen; - contacten met leveranciers (levertijden, prijzen, verkeerde leveringen, backorders, leveringsproblemen) - het aanmaken van bestelformulieren voor diverse afdelingen; - het verzorgen van te bestellen artikelen; - bijhouden van bestanden zoals prijzen, artikelnummers, artikelomschrijvini leveranciers, adressen, backorders, nieuwe dealers, hervallen dealers etc.; - verzorging en verdeling van computer in- en output; - verwerking van magazijntellingen; - archievering; - dealerclaims administratief afhandelen; - verwerking dag-, week- en maandresultaten; - facturering. Functie-eisen: - zelfstandig en in teamverband kunnen werken, accuratesse, goede mondeling en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in Nederlands en Engels; - opleiding: HAVO/MEAO/VWO; - PC gebruik: Windows 95/Word/Excel/Access; - affiniteit met: administratie, voorraadbeheer en transportzaken; - leeftijd: 20-25 jaar. Informatie over beide vacatures: Voor nadere informatie kimt u terecht bij de heer PC. Prins, Manager Sales Planning Logistics, telefoon 0252-430111. Sollicitatie voor beide vacatures: Indien u belangstelling heeft voor één van deze functies, kunt u de schriftelijki sollicitatie, onder vermelding van de functie waar u naar solliciteert, richten aan de heer F.A. Bussen, Manager Personnel General Affairs, Postbus 156, 2160 AD Lisse. Nissan. Da's pas genieten.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 46