Personeel Personeel Personeel Personeel Personee I u slijterijen O Secretaresse gediplomeerde doktersassistente ZATERDAG 30 MEI 1998 Het Leids Universitair Medisch Centrum is het samenwerkingsverband van het Academisch Ziekenhuis Leiden en de Faculteit der Geneeskunde van de Rijksuniversiteit Leiden. Patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek zijn ondergebracht in vijf divisies. Binnen Divisie 4 zijn de paramedische diensten ondergebracht. Klinische Farmacie en Toxicologie De afdeling Klinische Farmacie en Toxicologie is belast met de farmaceutische zorgverlening ten behoeve van patiënten die behandeld worden in het LUMC. Deze taak omvat o.a. de inkoop en distributie van geneesmiddelen, de informatiever strekking over geneesmiddelen, de bereiding van geneesmid delen in toedieningsvormen, de keuring van grondstoffen en bereidingen, alsmede de analyse van geneesmiddelen in bio logische media in het kader van therapiebegeleiding en/of toxi cologisch onderzoëk. Ten behoeve gezocht een: de magazijnen van de Apotheek wordt Magazijnmedewerker m/v (full-time) Vac.nr 98.TI2 22.LD De magazijnen omvatten: - magazijn voor bulkgoederen inclusief gekoelde magazijnen; - magazijn steriele vloeistoffen; - opslag brandbare en gevaarlijke stoffen. De taken omvatten: - ontvangst van goederen; - opslag van goederen; - opzoeken van goederen en beschikbaar stellen voor verder gebruik; - voorraadcontroles; - overige werkzaamheden. Functie-eisen: - LEAO-diploma; - opleiding tot magazijnmeester strekt tot aanbeveling, Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.318.- bruto per maand. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Prof.dr. PVermeij, hoofd van de afdeling (071 - 526 40 18) en door mevrouwT.L. Duiverman, P&O adviseur (071 - 526 35 08). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie nchten aan: Mr. RH.G. Engelen, arts, Directeur beheerder Divisie IV. Leids Universitair Medisch Centrum, Postbus 9600,2300 RC Leiden. Voor onze slijterijen in de Bollenstreek zijn wij op zoek naar: enthousiaste WINKELMEDEWERKERS m/v De winkelmedewerker heeft veel contact met onze klanten en het is dan ook van groot belang dat men klantvriendelijk optreedt. De klant komt niet alleen voor de lage prijs bij ons winkelen, maar zeker ook voor de goede service die het personeel hen bij het winkelen biedt. Wij vragen: klantgerichte persoonlijkheid leeftijd 17 - 23 jaar woonachtig in bovengenoemde regio MDS opleiding is een pré interesse in het slijtersvak. Als u de kwaliteiten heeft, kunt u zelfs doorstromen in de functie van assistent/toekomstig bedrijfsleider. ASSISTENT/TOEKOMSTIG - BEDRIJFSLEIDERS m/v Als assistent bedrijfsleider bent u de rechterhand van de bedrijfsleider en medeverantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken binnen onze slijterij. Fuctie-eisen: leeftijd 18 - 25 jaar woonachtig in bovengenoemde regio klantgerichte mentaliteit uitstekende contactuele eigenschappen collegiaal en flexibel reizen binnen de aangegeven regio geen bezwaar ervaring in de detail handel studerende voor het slijtersvakdiploma nieuwe stijl en sociale hygiëne is een pré. U hoeft niet uit het slijtersvak te komen, dat leren wij u graag. Wél bent u servicegericht, vindt u het leuk om met mensen om te gaan en weet u van aanpakken. Wij bieden een goed salaris, dito secundaire arbeidsvoor waarden en een prettige werksfeer in een jong team. Als u de kwaliteiten heeft, kunt u zelfs doorstromen in de functie van bedrijfsleider. Heeft u interesse? Stuur dan onderstaande bon op (een postzegel is niet nodig), dan ontvangt u z.s.m. een sollicitatieformulier van ons. TT^ /\T\T DIRCK Hl b.v., afdeling Personeelszaken, K ml t.a.v. mevrouw F. van Rijswijk, Antwoord- MJ V/1 w nummer 10067, 2400 VB Alphen a/d Rijn. Ik ben geïnteresseerd in de functie van: O winkelmedewerker O assistent/toekomstig bedrijfsleider Naam:M/V Adres: Postcode/woonplaats: Geb. datum: multiglas Voor alle soorten glas MULTIGLAS is een regionaal opererend glasbedrijf gespecialiseerd in o.a. enkel- en dubbelglas, hardglas, glas in lood (tussen dubbelglas). Ter uitbreiding van ons team zijn wij met spoed op zoek naar een ENERGIEKE GLASZETTER In bezit van rijbewijs met bereidheid tot opleiding in assemblage dubbelglas en slijpwerk. Geboden wordt: Een prettige werkkring Gevarieerd werk Bij gebleken geschiktheid goede salariëring Reacties schriftelijk of mondeling: Industriekade 34b, 2172 HW Sassenheim Tel.: 0252-221910 t.a.v. dhr. Van der Meer Alle automatiseringsbureaus lijken op elkaar Wij niet n vak. Een serieus vak en niet iets wat je 'eventjes' doet als je begint in de automatisering. Je moet er iets voor kunnen - en als je er goed in bent kun je er ook carrière in maken. Bij Garibaldi Automatisering bijvoorbeeld. In een bedrijfscultuur zonder bluf en blaf. met ruimte voor de mens achter de medewerker! Garibaldi Automatisering zoekt voor detacherings opdrachten ERVAREN PROGRAMMEURS, SYSTEEMANALISTEN en ONTWERPERS die oud genoeg zijn om hun eigen kleren te kunnen kiezen en jong genoeg om bij Garibaldi te willen horen. Solliciteren? Stuur een brief met CV naar: Garibaldi Automatisering, t.a.v. Manda-Marieke Schuurer, Weteringschans 106. 1017 XS Amsterdam. r NEDERLAND B.V. Stafford-Miller Nederland B.V. gevestigd te Haarlem, is verantwoordelijk voor de suc cesvolle marketing en verkoop van kwaliteitspro ducten voor mondhygiëne, die in de consumenten markt worden aangeboden onder gerenommeerde merken als o.a. SENSODYNE' Parodontal Stafford-Miller Nederland B. V. maakt deel uit van het wereldwijd opererende Amerikaanse Block Drug concern. Wij zoeken zo spoedig mogelijk voor ons, uit vier medewerksters bestaande, secretariaat een enthou siaste secretaresse die van aanpakken weet en gevoel voor samenwerken heeft. De functie U bent verantwoordelijk voor de secretariële ondersteuning van twee sales managers en de manager regulatory affairs. Naast de gebruike lijke secretariële werkzaamheden houdt u zich o.a. bezig met de uitvoering van commerciële acties en het verstrekken van voorlichting over onze producten. U vervangt de directiesecretaresse tijdens haar afwezigheid en neemt tevens waar bij absentie van de administratief medewerkster. Het profiel U heeft een secretariële opleiding op MEAO- niveau, beschikt over enkele jaren werkervaring en kunt overweg met Word, Excel, Access en Powerpoint. U beheerst actief de Engelse taal in woord en geschrift. Trefwoorden zijn verder: flexibel, verantwoordelijk, klantgericht, accuraat, prioriteiten kunnen stellen. Het aanbod Wij bieden u een full time functie in een dynam en groeiend bedrijf met een collegiale werksfej goede primaire- en secundaire arbeidsvoorwaaj waaronder een pensioen- en WAO-hiaat regel reiskostenvergoeding, 25 vakantiedagen en 7 dagen. Ons kantoor is zowel per auto als met a baar vervoer goed bereikbaar. Wij verzoeken u uw handgeschreven sollicit! brief met c.v. binnen 10 dagen te sturen naar: Stafford-Miller Nederland B.V. T.a.v. mevrouw M.B.B. van Leeuwen Claus Sluterweg 125 2012 WS Haarlem Gevraagd per 1 augustus (3 dagen per week) in huisartsenpraktijk te Leiden. Voor reacties en inlichtingen: assistentie dokter Kooijman tel. 071-5122268 tijdens kantooruren. mr AUDICIENS HOORTECHNIEK Een klein bedrijf, met vestigingen in Den Haag en Katwijk, gespecialiseerd in hoortoestellen en gehoorbescherming. is op zoek naar een Enthousiaste leerling-audicien M/V (ca. 22 jaar) Functie-omschrijving. Het zelfstandig opzetten en het installeren van: - wek- en waarschuwingssystemen - huistelefooninstallaties - nngleidinginstallaties Aanpassen van hoortoestellen Functie-eisen afgeronde opleiding MTS elektronika/elektrotechniek ervaring niet vereist bereid tot het volgen van een vakopleiding tot audicien kunnen werken in een klein team servicegerichte instelling beschikt over sociale vaardigheden, is flexibel en representatief gezonde motivatie, brede interesse en belangstelling in bezit van rijbewijs BE Wij bieden een passende honorering. Sollicitaties schriftelijk richten aan: De heer J. van Waas A B. HOORTECHNIEK KATWIJK Bosplein 10, 2224 GB Katwijk Hobaho Horti Groep B.V. is e Met haar dochterondernemii streek B.V.. Binnen de Hobal 55 intermediairs in de binnei Voor het Computer Centrum MEDEWERKER AUTOMATISERING (m, De baan: Het geven van ondersteuning aan de intermediairs op het gebie van specifiek voor de doelgroep ontwikkelde programmatuur Het verlenen van technische ondersteuning aan alle interne cliënten Het installeren van hardware met alle daarop benodigde softwaï het netwerkbeheer en het systeembeheer De functionaris: MTS-electronica of electrotechniek Kennis van NT, Windows'95 I Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring op dit gebied Zelfstandig kunnen werken in een klein team Stressbestendig Flexibel (met name qua arbeidsuren) Klantgerichte instelling De arbeidsvoorwaarden: Concurrerend salarisniveau Informele en open bedrijfscultuur Aantrekkelijke opleidingsfaciliteiten Dynamische en professionele werkomgeving Wanneer u interesse heeft in deze boeiende en uitdagende functi stuur dan uw sollicitatie met cv naar Hobaho Horti Groep B.V., t.a.v. de heer K.W. Blonet, manager Personeel &C Organisatie, Postbus 6, 2160 AA LISSE, 0252 - 434777. wordt met o| ip prijs gc [cld. \\\W\^/ HOBAHO HORTI GROEP Hobaho Horti Groep bv Haven 10. 2161 HK Lisse. Postbus 6. 2160 AA Lis- Telefoon 0252-434704. telefax 0252-4434712 Even those working with global IT are impressed by the complexity of the S.W.I.F.T. operation. Established 25 years ago, our international network is now used by every major banking institution in the world, carrying over 3 million messages daily and providing rapid, secure links between financial institutions in 160 rs v t'lh vont tder onsl tt n pel. Pger Ma Provide a world-class service for worldwide customers The technologically advanced nature of our business and the international status of our clients demand the highest levels of customer service. This in turn makes an affiliative approach essential, with all our divisions united to ensure the most efficient systems and personal support for every customer at every contact. The team structure is particularly effective in enabling us to provide 24-hour a day service every day of the week. Currently we have job opening in our Dutch Operating Centre (near Leiden) for IT Professionals who combine technical experience with e interpersonal skills essential for productive teamwork. Network/System Controller This is a genuine career-enhancing opportunity for a committed tear player with education at HAVO/MTS level and a knowledge of data communication, ideally in a WAN.TCP/IP environment. If you have Unisys or UNIX knowledge and are prepared to work a five-shift system which will involve weekend work, you can make a significant contribution to our Production team. Installation Technician This role is responsible for the installation, testing and documenting of all network related equipment in the Dutch Operating centre. You will be involved in installation works of LAN, WAN and Voice networks in a worldwide context. The person we are looking for needs to work in close co-operation with technical staff in the Netherlands. Belgium and the USA and have the ability to work independently or as part of a team.There will be some occasional travels. An educational level of HAVO/MTS or equivalent with at least 5 years'relevant experience in Data communication and/or Telecommunication is essential. Knowledge of LAN and WAN protocols such as TCP/IP, X25, ATM and Premises Wiring Systems is an advantage. In addition to a good salary, the benefits package includes a bonus programme, mortgage assistance and premium-free insurance. With the authority of our reputation throughout the industry and the excellence of our training programmes, there a advancement opportunities. To apply, please send you application in Dutch or English to the Human Resources Manager, PO BOX 69, 2380 AB Zoeterwoude, or fax to 071 - 5812639 or e-mail to :Jan.dumee@swiftcom Leadership in secure global financial communication

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 44