Personeel Personeel Personeel Personeel Personee m i IT-talerr hier brood in P.V.E. SECRETARESSE Afdelingshoofd m/v A Wie zich inzet voor service, kan bij ons croupier worden. Croupiers AR/BJ (m/v) Verkopers voor Beter Bed Zoeterwoude en Woerden ZATERDAG 30 MEI 1998 Partners in Voorzieningen Expertise (PVE), is een gespecialiseerd kleinschalig adviesbureau dat onder andere gemeenten voorziet van medische, ergonomische en technische advisering inzake voorzieningen op het terrein van wonen, welzijn en zorg. Wij zoeken Wegens toenemende werkzaamheden zijn wij naarstig op zoek naar nieuwe collega's die ons adviesbureau komen versterken. ergo-fysiotherapeuten, bewegingstechnologen en artsen Wij bieden - flexibele werktijden - freelance contracten of een betrekking in loondienst variërend van 0 tot 40 uur per week - teamwork Wij vragen een collega die: - zelfstandig durft te pionieren - minimaal 1 jaar werkervaring heeft - in het bezit is van auto en telefoon - in het bezit is van een BIG-registratienummer - ervaring heeft met de computer Mocht bovenstaande informatie uw belangstelling hebben gewekt, neem dan telefonisch contact op met ons: telefoon 071-5143096 (tussen 9-10 uur 's ochtends) of richt uw sollicitatie binnen 14 dagen aan: PVE, Postbus 1204, 2302 BE Leiden. ]e voelt je thuis hij Bernardus... Bernardus bestaat uit een somatisch verpleeg huis voor 135 bewoners met een afdeling dag behandeling en een woonzorgcentrum voor 85 bewoners, te Sassenheim. In ons verpleeghuis zijn wij op zoek naar een voor 32 uur per week In verband met de kwaliteitsverbetering van de zorg zijn er momenteel vele ontwikkelingen in ons ver pleeghuis gaande. Binnen het systeem van zelfsturing stimuleren wij de kwaliteiten van onze medewerkers. Het afdelingshoofd vervult een cruciale rol in het realiseren van deze ontwikkelingstrajecten. Wij stellen ons dan ook een afdelingshoofd voor die: - het concept van zelfsturing beschouwt als een strategische investering - zowel ondernemer als coachend (bege)leider is - borrelt van nieuwe ideeën - medewerkers uitdaagt om op hun eigen wijze invul ling te geven aan de zorg - resultaatgericht te werk gaat - zichzelf overbodig durft te maken. Functie-eisen: - u bent in het bezit van een relevante opleiding op HBO-niveau en een afgeronde managementopleiding - u heeft ervaring in de zorgsector, bij voorkeur in de verpleeghuiszorg - u beschikt over uitstekende communicatieve vaar- - u kunt daadkrachtig optreden en heeft overwicht - u heeft leidinggevende ervaring. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Salarismschaling vindt plaats in functiegroep 55. Inlichtingen: Voor nadere informatie kunt u, dagelijks tussen 12.00 en 13.30 uur, contact opnemen met de heer F. van den Broek, hoofd Zorg Behandelzaken of mevrouw A. Daniël, afdelingshoofd, telefoonnummer 0252-219 004. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan mevrouw B.H.M. Noordman, staffunctionaris perso neelszaken. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in de week van 22 juni tot en met 26 juni 1998. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim. Telefoon 0252-219 004. Bernardus maakt er werk van De Holland Casino's zijn een bijzondere gelegenheid om uit te gaan. Zodra je er binnenstapt, ben je in een wereld van spanning erTavontuur. We doen er alles aan om de gasten een onvergetelijke middag of avond te bezorgen. Daar dragen natuurlijk de strikte regels en procedures aan bij, die we als enige legale casino's hanteren. Maar belangrijker nog zijn onze medewerkers. Die bepalen de sfeer en maken dat onze gasten zich thuis voelen. Voor het Holland Casino in Scheveningen zoeken wij (fulltime) die een uitstekend gevoel hebben voor service. Die hun werk met plezier doen, onderhoudend zijn en op een verrassende en persoonlijke manier met de gasten weten om te gaan. Die kortom een perfecte gastheer of -vrouw zijn. Nu kunt u die rol alleen vervullen, als u er in de eerste plaats voor zorgt dat het spel vlekkeloos verloopt. Daarom begint u als aankomend croupier met een dagopleiding van drie maanden. U leert precies hoe u het spel moet leiden bij Amerikaanse Roulette en Black Jack Behalve een opleiding op minimaal MAVO-niveau en een goede Tekenvaardigheid, hebt u voor de functie van croupier een aantal jaren ervaring nodig op het gebied van dienstverlening. Een redelijke spreekvaardigheid in het Engels en het Duits is eveneens onontbeerlijk. Uw uiterlijk is representatief en uw lengte ligt tussen de 1.63 en 1,87 meter. U bent meteen vanaf het begin van de opleiding in dienst. U ontvangt een salaris dat na het eerste dienstjaar ligt op f 45.800.- bruto per jaar. terwijl de secundaire arbeidsvoorwaarden eveneens uitstekend zijn. U werkt gemiddeld 38 uur per week in wissel diensten, ook tijdens weekeinden. U blijft ook na het behalen van het eerste diploma opleidingen volgen, waardoor u binnen een aantal jaren als croupier bij alle spelen kunt functioneren. Bent u een ideale gastheer of -vrouw, stuur dan, binnen 10 dagen, een sollicitatiebrief met recente pasfoto aan de Chef Personeel Organisatie van het Holland Casino in Scheveningen, de heer F van Delft. Mochten wij uw sollicitatie als positief beschouwen, dan wordt u uitgenodigd voor een informatiebijeen komst waar u uitgebreid wordt voorgelicht over de functie en de organisatie. De opleiding tot croupier zal 1 september 1998 beginnen. -Holland Casino Beter Bed zijn wij op zoek i De verkopers die wij zoeken zijn enthousiast, werken zowel zelfstandig als in teamverband, zijn gemotiveerd en flexibel. Bovendien gaan ze prettig om met klanten én collega's. Leeftijdsindicatie: 20-45 jaar. Voor de gevraagde functies is ervaring in de slaapkamer- of meu belbranche een pré maar geen must. Woonachtig in of in de directe omgeving Zoeterwoude en Woerden. Beter Bed is een beursgenoteerde onderneming, met 950 mede werkers, die zich toelegt op de productie en verkoop van slaapkamer meubelen en aanverwante artikelen. Via een eigentijdse formule bedient Beter Bed inmiddels meer dan 100.000 klanten per jaar vanuit 68 winkels verspreid over heel Nederland. Wilt u in een dynamische onderneming als Beter Bed werken? Stuur dan binnen 10 dagen uw handgeschreven sollicitatie en c.v. (voor zien van recente pasfoto) naar: Beter Bed BV, t.a.v. dhr. P. Hageman, Lylantsebaan 7a, 2908 LG Capelle aan de IJsel. Beter Bed, het grootste slaapwarenhuis van Nederland Wie durft de uitdaging aan? Secretaresse Plus Holding zoekt de beste office manager en directiesecretaresse. Bel Astrid van Lochem Fons Scheltema, directeur/eiger van Secretaresse Plus, zoekt twee die hem in zijn nieuwe functie v ir en oprichter waargewichten 1 directeur van Secretaresse Plus Holding bijstaan. Een zeer erva ren office manager die deze functie tot in de details beheerst en de beste directiesecretaresse die weet wat er van haar wordt verwacht. Gezien het inter nationale karakter van de werkzaamheden is het van groot belang dat, naast het Nederlands en Engels, ook het Duits en Frans in woord en geschrift tot in de punt- specialiteit jes wordt beheerst. Beide functies worden uitstekend gehonoreerd en kennen de emolumenten die bij werken in de top behoren. Spreekt deze uitdaging je aan, ben je tussen de 27 en 35 en beschik je over de capacitei ten om een van deze functies succesvol te bekle den, bel dan voor toezending van de volledige functieomschrijving met Astrid van Lochem: tijdens kantooruren 070-362 42 86. Of 's avonds tussen 20.00 en 21.00 uur: 070-345 6229. Indien gewenst verstrekt zij direct aanvullende specialisme informatie of maakt zij afspraak. Centric behoort, als onderdeel van de omvangrijke Sanderink Groep, tot de grotere IT-spelers op de Nederlandse markt. De organisatie is onderverdeeld in vier zelfstandige business units op het gebied van IT-projecten, opleidingen, detachering en (systeem-) hardware. Vanuit tien vestigingen wordt dagelijks effectieve wijze, door ruim 71 specialisten, inhoud gegeven Coöp verkoi scala loals [harde ■ubi aap! De computermuis, ons dagelijks gereedschap als professionele automatiseerder. Hier in een wel heel kunstzinnig jasje gestoken door Herman Brood. Exclusief voor Centric. Om onze art of automation te verbeelden. Uit de kunst nietwaar? Wie met Centric automatiseert ziet dat er eigenlijk geen kunst aan is. .Als je maar werkt met de juiste vakmensen. Centric heeft /e in huis. En we hebben plaats voor nog meer IT-talent! Enthousiaste mensen met HBO \verk-/denkniveau die er een uitdaging in zien hun kennis en ervaring in te zetten tijdens verschillende kort- of langlopende IT-projecten in hun eigen regio. Centric heeft momenteel vacatures op verschillende niveaus. Zoals bijvoorbeeld voor de functie van PC-specialist, systeembeheerder, helpdeskcoördinator en tele/datacommunicatie specialist. Maar ook voor netwerk consultants en projectleiders heeft Centric alle ruimte. Als je bij ons in dienst treedt, profiteer je van all zekerheden, opleidingsmogelijkheden en carrière kansen die een solide en sterk groeiende organisai als Centric je kan bieden. En doordatje ingezet w< bij diverse opdrachtgevers, waaronder multination grote banken en ministeries, kun je in korte tijd in ve verschillende keukens kijken. Wat in alle gevallen je ervaring ten goede komt. Beschik jij over de juiste opleiding of ervaring en zie jij wel brood in een carrière bij Centric? je motivatie en l a naar: Uentric, weena 'jy-i, 3012 NJ Rotterdam. Centric heeft ook vestigingen in Amsterdam. Arnhem, Eindhoven, Maastricht, Utrecht en Zwolle. Indien we je uitnodigen voor een gesprek, ga je in elk geval gewapend met zo'n originele Centric Brood-muis naar huis CENTRIC the art of automation

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 40