Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Swets naturalis ZATERDAG 30 MEI 1998 Zij zijn er voor jou op de Vacature Info Avond Tijdens de Vacature Info Avond kun je onze vacatures bekijken en je laten informeren door je toekomstige collega's. Je kunt ook direct een afspraak maken voor een sollicitatie-gesprek. De ideale manier om zelf te kiezen of wij de groep zijn die past in jouw plannen voor de toekomst. dinsdag 9 juni 1998 van 19.00 tot 21.00 uur De Leeuw Adviesgroep B.V., Rijnsburgerweg 100 in Rijnsburg Wil je meer informatie, bel met onze speciale vacaturelijn en vraag het informatiepakket aan, telefoon: 071 - 4080323. Commercieel/Administratief Commercieel Innoverende onderneming - binnendienst medewerkers - (assistent) makelaars - ruimte voor initiatief assurantiën, pensioenen en - assurantie adviseurs - voortdurend nieuwe makelaardij - hypotheek adviseurs kansen en uitdagingen - schade-correspondenten De mens centraal Toekomstgericht Automatisering - vrijheid - investeert in zijn mensen - systeembeheerders voor al - ontplooiing - kiest voor kwaliteit onze vestigingen - team en individu - lange termijn relaties ADE LEEUW ssurantiën, pensioenadviezen, hypotheekadviezen De sub-afdeling Personeelsadministratie is binnen Personeelszaken verantwoordelijk voor het uitvoeren van het sociale beleid en speelt derhalve primair een ondersteunende rol voor medewerkers en management. In verband met de aanstaande pensionering medewerker zoeken wij een de huidige Medewerker Salaris- en Personeelsregistratie Uw werkzaamheden Als medewerker salaris- en personeelsregistratie bent u verantwoordelijk voor een efficiënte en effectieve inrichting van de personeels- en salaris administratie. Hiertoe zult u de volgende werkzaamheden verrichten: - Zelfstandig invoeren en verwerken van salarismutaties - Verstrekken van informatie over fiscale en sociale wetgeving aan medewerkers - Onderhouden van contacten met (externe) uitvoeringsinstel lingen (GAK, fiscus, ArboNed) - Het aan- en afmelden bij pensioenfonds, ziektekosten verzekeraar en ziekenfonds - Verstrekken van relevante (beleids-)informatie aan het management - Opstellen en beheer van dossiers en afdelingsarchief Onze eisen - Een afgeronde vooropleiding op MEAO/HEAO-niveau, het liefst met een aantal jaren ervaring op het gebied van personeelszaken - Kennis van personeels informatiesystemen (bij voorkeur PMS/Payfact) - Kennis van de sociale en fiscale wetgeving - Een klantgerichte opstelling - Goede communicatieve eigenschappen en uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, zowel in woord als geschrift Aantrekkelijk perspectief Naast een boeiende functie in een dynamische en internationale werkomgeving bieden wij u een aantrekkelijke honorering en goede secundaire arbeidsvoor waarden. Indien u belangstelling hebt en de uitdaging van deze functie wilt aangaan, dan nodigen wij u uit te solliciteren. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectie procedure. Voor nadere informatie over de functie kunt u terecht bij de Human Resources Manager, de heer L. ten Cate, telefoon 0252 - 435 111. Stuur uw schriftelijke of elektronische sollicitatie met curriculum vitae naar: Swets Zeitlinger BV Afdeling Personeelszaken t.a.v. de heer drs. L. ten Cate Postbus 800 2160 SZ Lisse e-mail: ltencate@swets.nl Meer informatie over de dienst verlening van Swets Zeitlinger vindt u op onze website: www.swets.nl Bij de Technische Dienst zijn twee vacatures voor een medewerker technische dienst m/v voor 32 uur per week De aanstelling gebeurt aanvankelijk v dienstverband voor onbepaalde tijd. jaar met uitzicht op een De funktie Als medewerker technische dienst, verricht u het dagelijkse technische onderhoud, onderkent en verhelpt u storingen en bedient u apparatuur en voorzieningen. Dit betekent o.a. dat u: periodieke controles verricht van gebouw, en tentoonstellingen; de werking van apparatuur en voorzieningen onderzoekt en de aard en oorzaak van dreigende storingen en mankementen achterhaalt; onderhoudswerk verricht; installaties in- en bijstelt. Het profiel Een afgeronde opleiding op minimaal KMBO- niveau in bouw- en houttechniek of electronica, electrotechmek. kunnen werken met PC's, goede contactuele eigenschappen, kunnen werken in teamverband; een dienstverlenende en flexibele instelling; bereidheid tot het verrichten van bereikbaarheidsdiensten. Naturalis is een nieuw, attractief museum over de natuur met een rijke traditie. Al bijna 180 jaar beheert het - als Nationaal Natuurhistorisch Museum - de grootste natuurhistorische collectie van Nederland. Ruim 20 wetenschappers bestuderen de diversiteit in de natuur, zowel op biologisch als op geologisch gebied. Sinds april 1998 beschikt Naturalis over een moderne accommodatie, die ruimte biedt aan 7 vaste exposities, 2 wisseltentoonstellingen, een Natuur Informatie Centrum, een auditorium, een filmtheater, een restaurant en een museumwinkel. In Naturalis werken thans 170 mensen. Het aanbod Geboden wordt een salaris van maximaal ƒ49.507,- per |aar inclusief vakantiegeld, bij een voltijds dienstverband (36 uur per week) Opname in het pensioenfonds Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen hoofd Facilitaire Zaken, telefoon 071-5687648. Stuur uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie aan Naturalis, Afdeling Personeel Organisatie Postbus 9517. 2300 RA Leiden «EEEOOCH Werkt u graag in ploegendienst? Als u graag met computers werkt en het voor u geen probleem in wisseldiensten te werken tussen zondag 23.00 uur en vrijdag bedrijf in de Bollenstreek zijn wij op zoek naar een operator, c met behulp van computers gegevensbestanden over gaat zetteiifje microfilm en CD-Rom. Deze baan biedt uitzicht op een vast dier j: verband. Van u vragen wij een opleiding op Mavo/Havo n computerkennis en een gezonde werkinstelling. Interesse? Reag I. (0252) 41 9 Vakantiebaan? Net je scriptie geschreven in Word for Windows en ben je inmiddels platzak, maar wel aan vakantie toe, neem dan contact met ons op. Momenteel hebben wij verschillende secretariële vakantiebanen voor je in petto Voor deze banen strekt het tot aanbeveling dat je over enige secretariële en/of administratieve werkervaring beschikt. Meer weten? Bel ons' Informatie bij Margriet van de Kamp, tel. (071) 514 55 88. Leiden, Kort Rapenburg 6. Medewerker account bureau m/v levensmiddelen zoeken wij een medewerker op MEAO niveau rr enkele jaren werkervaring. U bent de steun en toeverlaat van d commercieel managers en hun klanten in geheel Europa. I bestaan ondermeer uit het verzorgen v van planningen en het bewaken van budgetten. Een pragmatische instelling, enthousiasme en interesse in cijfermatige analyse is belangrijk. Daarnaast vraagt het internationale karakter van de baan een goede kennis van de Engelse en Duitse taal. Deze baan biedt uitzicht op een vast dienstverband Een opzegtermijn van maximaal 1 maand is bespreekbaar Wij zoeken kandidaten vanaf Informatie bij Niels Geelkerken, tel. (071) 407 21 45, Katwijk, Voorstraat 62. Baliemedewerker in verzekeringswinkel m/v Voor een zorgverzekeraar in Leiden zijn wij met spoed op zoek naar baliemedewerkers. Het takenpakket van een baliemede werker bestaat onder andere uit het te woord staan van cliënten en het verkopen van diverse verzekeringspakketten. Vanzelfsprekend wordt van u een dienstverlenende en flexibele week voor een langere periode. beschikking over een auto noodzakelijk. Bent u geïnteresseerd, kom dan eens langs bij de Randstad-vestiging bij u in de buurt. Informatie bij Elske Dronkert. tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Vakantiekrachten Heineken Brouwerijen m/v Wil je tijdens je vakantie geld verdienen? Heineken Brouwerijen in Zoeterwoude draait op volle kracht om iedereen van een koel biertje te voorzien. Ben je minimaal 18 jaar, bereid om in ploegen diensten te werken en in bezit van minimaal een LBO-diploma, dan Adviseur Retail Products m/v Heb je een HBO- of MBO-opleiding in economisch financiële richting gevolgd en ben je van plan je commerciële talent in de financiële branche te ontwikkelen? Dan is dit je kans! Een geren ommeerde investeringsbank in Leiden zoekt een adviseur voor de afdeling Retail Products De werkzaamheden zullen bestaan uit het beleggers, professionele verwijzers en intermediars op het gebied van beleggingsprodukten. Bij het uitoefenen van deze werkzaam heden zul je veel telefonische contacten gaan onderhouden. Heb je affiniteit met de financiële branche, een commerciële instelling en i. (071) 514 77 44. Baliemedewerker m/v Voor een overheidsinstelling in Leiden zijn wij op zoek n Vakantiekrachten Ook deze zomer hebben .we wee deze zomer enkele dagen, weken of misschien wel maanden maandag tot en met donderdag van 14.00 tot 17.00 zitten wij om je aan een vakantiebaan te helpen Neem wel even een gek legitimatiebewijs en een sofinummer mee. Als je je inschrijft juli a.s. maak je ook nog kans op mooie prijzen! Informatie bij Nanna Stolze, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Chauffeurs voor Heineken Brouwerijen m/v chauffeurs. U draagt zorg voor ontvangst, de productielijnen. Hierbij maakt u gebruik van een terminal- rijbewijs CE, CCVB en bij voorkeur een EVO-VHT diploma is relevante werkervaring een vereiste. Heeft u interesse i voltijd functie in ploegendienst, neemt u dan snel contact met i. (071) 523 13 66, Ervaren heftruckchauffeurs voor Heineken Brouwerijen m/v harten! len en i NZ vvo vervolg Zuid h ,anen i. U zult zich onder andere bezighouden met het te n vreemdelingen. Verder draagt u zorg voor de opmaak, verwerking en verstrekking van formulieren met betrekking tot de vreemdeling. Bent u geïnteresseerd in deze full time, afwisselende functie voor langere periode? Kom dan eens langs bij onze vestiging aan het Kort Rapenburg. Informatie bij Elske Dronkert. tel. (071) 514 74 44, Leiden. Kort Rapenburg 6 Secretaresse P&O m/v n heftrucker die wij zoeken? Wij hebben per -acatures bij Heineken Brouwerijen in Zoeterwoude. Het werk bestaat uit het laden en lossen van vra wagens. U heeft heftruckervaring en bent in het bezit van minimaal een LBO-diploma Een EVO-vht diploma is een pré, rr de mogelijkheid bestaat een opleiding via Randstad te volgen. Bent u bereid in ploegendiensten te werken en wilt u snel aan slag, dan nodigen wij u van harte uit te solliciteren Informatie bij Mireille Rozeboom, tel. (071) 523 13 66, Leiden, Werken in de Horeca, maar géén ervaring? op 15 juni bedrijf zijn wij op zoek naar u. Voor beide banen is het van belang dat u beschikt over secretariële werkervaring en affiniteit met personeelszaken. Is uw interesse gewekt en wilt u Informatie bij Margriet van de Kamp, tel. (071) 514 55 88, ■T.l'lJkliHIdM i. (071) 523 13 66. Financieel Adviseur m/v Bent u al enige tijd financieel adviseur bij ee ringsinstelling en zoekt u nu een nieuwe uitdaging? Wij zoeken voor een bank een senior financieel adviseur. In deze functie staan informatieverstrekking, adviesverlening en verkoop van het totale particuliere produktenpakket centraal U richt zich primair op het en geselecteerd relatiebestand op het gebied v Aankomend Procesvertegenwoordiger m/v Ben jij (bijna) afgestudeerd in Nederlands Recht en heb je kennis van het Vreemdelingenrecht en de Algemene wet Bestuursrecht, dan is dit de baan voor jou. Bij een Ministerie zoeken wij Aankomend Procesvertegenwoordigers. Je bent als Aankomedend Procesvertegenwoordiger o.a. belast met de volgende werkzaam heden; voorbereiden van juridische zaken in het kader van vreem- delingrechtelijke procesdures bij de rechtbank, beoordelen of er verweer dient te worden geveerd en het leveren van bijdragen aan de uitvoering van vreemdelingrechtelijke procedures Deze functie Procesvertegenwoordiger, waarin het pleiten voor de rechtbank doende ervaring, dan kun je je n onderwerpen die in deze cursus I dragen, diverse serveermethodes, ontbijt en receptie er meer. De opleiding vindt plaats in het Holtland College van 17.00 - 22.00 uur. Geïnteresseerde, representatieve kandida die in het bezit zijn van zwart/wit kleding kunnen zich deze nog opgeven. Reageer dus snel! Informatie bij Irma Dijkstra, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Cateringmedewerker m/v cateringmedewerker bij een bedrijf in Leiden Elke woensdag XJ vrijdag zorgt u van 17.30 tot 19.30 uur zelfstandig voor het drai van een kleine kantine Ervaring is vereist, echter niet noodzake Informatie bij Frank de Zwart, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. branche vereiste diploma's. U heeft rr financieel adviseur en heef instelling. Bel snel! Informatie bij Esther Gueret, tel. (071) 514 77 44, ir randstad uitzendburec leeft, vordt daanc kan af )insdc rik 123-52 Velser Voens i/d za; )onde vier divisies met de volgen de producten en diensten: opslag van informatie op microfilm en CD-ROM wetenschappelijke uitgeverij psychologische test uitgeverij

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 38