Personeel Personeel Pers M. L U M C de Vlietstede Locatiemanager, tevens zijnde Technisch coördinator (m/v) HS TOTAAL Een baan vind je overal- wat dacht je van een toekomst! Call Center Operators 'I b: ZATERDAG 30 MEI 1998 woonzorg centrum „De Vlietstede" is een Protestants Christelijk Centrum voor Wonen, Zorg en Welzijn te Rijnsburg. De hele organisatie bestaat uit een goed functionerend en gezellig team van ruim 50 personeelsleden die met elkaar vrij intensieve zorg verlenen aan het merendeel van de 60 in het verzorgingshuis wonende ouderen. Voor de ouderen van het verzor gingshuis die extra zorg/begeleiding nodig hebben, heeft de Vlietstede tevens een goed functionerende groepsverzorging die in deze tijd wordt omgezet naar een meerzorgaf- deling. Voor ouderen wonende in de 132 aanleunwoningen - waarvan 24 zorgwoningen - organiseert de Vlietstede allerlei vormen van dienstverlening en activiteiten. Daarnaast kunnen deze ouderen zich abonneren op het „BasisDiensten- Pakket". Ouderen wonende in de zorgwoningen kunnen tevens „ver- zorgingshuiszorg-thuis" ontvangen. De Vlietstede verkeert momenteel in een fusietraject met de Her vormde Stichting Ouderenzorg, bestaande uit twee verzorgingshui zen te Katwijk: Huize Salem (125 verzorgingsplaatsen) en Duinrand (108 verzorgingsplaatsen) en 131 aanleun- c.q. bejaarden woningen. Zowel de 132 woningen in Rijns burg als de 131 woningen in Katwijk zijn thans ondergebracht in aparte stichtingen en zullen ook na de fusie gezamenlijk deel uit maken van één afzonderlijke woningstichting. Tevens zullen na de fusie de drie verzorgingshuizen opgaan in één geheel nieuwe organisatie. Iedere locatie wordt geleid door een loca tiemanager die rechtstreeks ressor teert onder de algemeen directeur. De nieuwe organisatie krijgt een gemeenschappelijke zorgvisie, waarbij ruimte zal zijn voor de eigen cultuur van de verschillende loca- In verband met het gebruik maken van de OBU-regeling 1 oktober 1998 een vacature voor een: i de huidige directeur is er per full-time Functie-informatie: Gericht op de locatie de Vlietstede is de locatiemanager verantwoordelijk voor: het leidinggeven aan de medewerkers van locatie de Vlietstede; het doen van beleidsvoorstellen aangaande de locatie aan de algemeen directeur; het gezamenlijk met de twee andere locatiemanagers adviseren van de algemeen directeur inzake het beleid van de stichting; het vertalen van het stichtingsbeleid voor de locatie; het periodiek afleggen van verantwoording en verstrekken van informatie aan de algemeen directeur over de uitvoering van het beleid; het zorgdragen voor een goede interne communicatie. Ten aanzien van de totale fusie-organisatie is de technich coördinator verantwoordelijk voor: het samenstellen van adviezen inzake de vormgeving en de uitvoering van het onderhouds- en bouwkundig beleid. Het adviseren van de algemeen directeur inzake het afsluiten en bijstellen van onderhoudscontracten en inzake aanpassing, vervanging en uitbreiding van de installaties; het vervaardigen van onderhoudsmeerjarenbegrotingen voor zowel de woning- als de zorgstichting; het bewaken van de kwaliteit van gebouwen en installaties; het bewaken van de kwaliteit van de uitvoering van reparatie- en verbouwingswerkzaamheden door derden; het geven van voorlichting aan medewerkers en ouderen over brand- en veiligheidsvoorschriften en inbraakpreventie. Functie-eisen: technische/bedrijfskundige opleiding op HBO-niveau, aangevuld met kader- of managementopleiding en ruime werkervaring; leidinggevende ervaring; affiniteit met de zorgsector en/of in staat zich deze sector eigen te maken; goede sociale en communicatieve eigenschappen; meelevend lid van één van de Protestants-Christelijke kerken, waardoor gestalte gegeven kan worden aan de identiteit van de stichting; de aan te stellen functionaris dient over de capaciteiten te beschikken om (na een inwerkperiode) de algemeen directeur tijdelijk te vervangen. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-verzorgingshuizen, het salaris wordt afgestemd op uw opleiding en ervaring (maximaal ƒ6772,- conform schaal 12). Indien u denkt aan de bovenstaande functie te voldoen, roepen wij u op om te reageren. De selectieprocedure zal in de maand juni plaatsvinden en besluitvorming voor 1 juli a.s. Voor verdere informatie kunt U contact opnemen met de heer A. van Dusseldorp, directeur van de Vlietstede, telefoon 071-4020600. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad r het bestuur van Stichting de Vlietstede, Oude Vlietweg 9, 2231 CN Rijnsburg. chten c Kom zaterdag 6 juni naar de banenmarkt van Manpower. Naast heel veel banen, hebben we ook kaart jes voor de wedstrijd Nederland - Mexico. Misschien wel voor jou! Schrijf je die dag in, maak een slagzin af en werk in de week erna voor Manpower. Dan maak je al kans op 2 WK-kaartjes. Bovendien krijg je een WK-cadeau als je 98 uur of meer voor ons werkt. Kun je niet komen, fax of stuur dan je CV naar onderstaand adres. Wij nemen dan contact met je op. Zaterdag 6 juni zijn we open van 11.00 tot 16.00 uur. De postkantoor-vestigingen van 10.00 tot 13.30 uur. Kijk in de Gouden Gids voor de Manpower- X\J MANPOWER vestiging bij jou in de buurt. Manpower Uitzendorganisatie, Postbus 12150, 1100 AD Amsterdam-Zuidoost, fax (020) 600 21 36. Het Academisch Ziekenhuis Leiden is geïntegreerd met de Medische Faculteit van de Rijksuniversiteit Leiden als Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen het LUMC worden drie kernactiviteiten verricht, t.w. patiëntenzorg, onder wijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 2 is de divisie waar genoemde kernactiviteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. De afdeling Nierziekten van het LUMC heeft tot taak onder zoek, onderwijs en patiëntenzorg op het gebied van Nierziekten en Niertransplantatie. Deze taak wordt gecoördineerd vanuit het stafcentrum. Op het secretariaat van het stafcentrum is de vacature ontstaan van: Secretaresse v/m (full-time) Vac.nr. 98.K.09.22.LD Het secretariaat bestaat uit vier medewerkers, die de vaste staf dagelijks van de afdeling administratief en secretarieel onder steunen bij de dagelijkse werkzaamheden. Functie-inhoud: - uitwerken van correspondentie en publicaties in het Neder lands en Engels; - bijhouden van agenda en archief; - opzoeken en kopiëren van vakliteratuur; - algemene voorkomende werkzaamheden op het secretariaat. Gevraagd: - HAVO aangevuld met een secretaresse-opleiding; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; - secretariële ervaring strekt tot aanbeveling, echter recente schoolverlaters worden aangemoedigd te solliciteren; - goede typevaardigheid; - enige kennis van Word 7.0 voor Windows en WP 5.1 Dienstverband: Aanstelling zal plaatsvinden in tijdelijke dienst voor een periode van I jaar. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.595,- bruto per maand. Inschaling afhankelijk van leeftijd, opleiding en relevante werk ervaring. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Q.E. van Klaveren, hoofd stafsecretanaat en door Prof.dr M.R. Daha (071 - 526 39 64). Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De inter ne ronde zal eerst worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: Leids Universitair Medisch Centrum, Beheer Divisie 2, afdeling Personeel en Organisatie. Gebouw I K5-S-37. Postbus 9600,2300 RC Leiden. ater NK HOOGI damti in ren eindij wicht eenh beslis Koi MEDEA; de 49 teren neer: nen ii klasse en Ka staan Gei de tw en Ed len ht Hoi DEPEM als bc oefen 15-9). De dc twee: team ropes Ge< LONDE teren prem mens datdi Kal g bed advies- en ontwerpbureau voor corporate- en marketingcommunicatie koppelen wij communicatiedoelstellingen aar ign. Daardoor is ons werk niet alleen mooi. maar vooral effectief: die heel eigen HS Totaal touch. Wij worden o.a. ezet voor het ontwikkelen van communicatieplannen, het vormgeven van corporate identity en het produceren van ertenties en multimediale programma's, zoals internetsites. In zeven jaar tijd groeiden we door naar een team met s en ontwerpers die werken aan resultaat en effect voor onze klanten. Dat zijn grote en middelgrote iedrijven en instellingen die beseffen dat vormgeving een belangrijke toegevoegde waarde kan hebben. Precies jouw golflengte? Komt goed uit: we zoeken op korte termijn contact met een grafisch ontwerper m/v. Een gevorderde, grafisch-technicus die feeling voor vormgeving in het uitvoeringstraject wil inzetten: productie, systeembeheer, het maken van cd-roms en websites. Maar ook iemand die aan het begin van een ontwerperscarrière zit en wil doorgroeien, is welkom. Binnen het informele HS Totaal voel je je als een vis in het water. Je werkt aan interessante projecten: huisstijlprogramma's, brochures, company-, product- en personeelsadvertenties, mailings beeldschermpresentaties, internet. Kortom, het héle scala waarmee je je waardevolle kennis waardevast maakt. Bij voorkeur heb je HBO Grafische Vormgeving op zak. En uitgebreide kennis van de Macintosh in de vingers. Je weet alles van het grafische productieproces. En voor de nieuwe media heb je alle belangstelling. Enige praktische kennis van htm is een pré. Herken je je in dit alles en wil je je gevoel voor vormgeving én commerciële dienstverlening op een nieuw spoor zetten, dan moeten we snel kennismaken. irlem postbus 6027, 2001 telefax (023) 531 70 87 internet www.hstotaal.nl Onze opdrachtgever is een samenwerkingsverband tussen twee gerenommeerde Telecombedrijven die hun sporen ruimschoots verdiend hebben: Belgacom en Tele Danmark. Sinds enkele maanden werkt internationaal team vanuit Den Haag aan de opbouw van een nieuw, innovatief bedrijf op het gebied van mobiele telecommunicatie. Het bedrijf richt zich op zakelijke en particuliere gebruikers. Uitgangspunten hierbij zijn: eenvoud, kwaliteit, trend-settend en persoonlijke en onderscheidende klantbenadering. Om de ambitieuze plannen om te zetten in concrete resultaten is de inzet van initiatiefrijke en kwaliteitsgerichte mensen die in oplossingen denken, van doorslaggevende betekenis voor succes. Binnen Customer Operations is het Call Center het kloppend hart van de onderneming, waar alle klanten terecht kunnen voor snelle en accurate dienstverlening. Voor de invulling van deze cruciale rol zijn wij nu op zoek naar m/v uitermate service- en oplossingsgericht De functie U bent het directe, telefonische aanspreekpunt voor klanten in de Nederlandse markt: u werkt in een groeiend team van enthousiaste en betrokken collega's. U luistert naar de wensen van klanten en beant woordt alle mogelijke vragen die bij het gebruik van mobiele telecommuni catie kunnen ontstaan. Uw service- gerichte aanpak zorgt voor effectieve oplossingen en het naar volle tevreden heid helpen van iedere klant. Uw profiel - Een zeer dienstverlenende, hulp vaardige en klantgerichte instelling: u vindt het een uitdaging om door uw telefonisch contact de relatie met de klant te verstevigen. - U kimt zelfstandig werken, maar draagt ook actief bij aan het smeden van een hecht team. - Min. MBO niveau en uitstekende communicatieve vaardigheden; u hebt geduld met mensen en blijft ook kalm als men het u moeilijk maakt. - Uitstekende Nederlandse (en Engelse) spreekvaardigheid, beheersing van andere talen is een pre; een prettige en professionele telefoonstem en enige computer vaardigheid. - U bent bereid om ook op onregel matige tijden te werken. Wat staat hier tegenover? - Een onderneming die er alles aan doet om u een succesvolle toekomst te bieden: de functie van Call Center Operator is het ideale startpunt voor een loop baan waarbinnen de klant centraal staat (bv. sales, marketing). - Een financieel sterk, internationaal concern dat de ambitie heeft om een leidende positie op de Nederlandse markt te verwerven. - Een gedreven team van internationale, professionele collega's voor wie open communicatie, samenwerking, persoonlijke ontwikkeling en groei voorop staat. - Een aantrekkelijk beloningssysteem en uitgebreid arbeidsvoorwaarden pakket. Wilt u graag een steentje bijdragen aan de opbouw van dit bedrijf? Stuur dan snel uw brief met c en ref.nr. 106.81353 L naar Mercuri Urval B.V. Claudius Prinsenlaan 126 4818 CP BREDA. Lei aei outfit ;eldscl -.egon ilciltel ting i ïeden. lerof je 1501 fidsve eeft i jegeve D :eel or irkend lat hij ekenii terst c itond. wee u ;elijks FC E wee i )eerd 'oor d den. I telfs, niljoei

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 36