Argentijnen zijn )ijna spelbreker JE 2e PINKSTERDAG OPEN Duo Groth/Paardenkooper blaakt van zelfvertrouwen eï Sport Noé wint etappe NDERDAG 28 MEI 1998 Ed Zaal is de nieuwe coach van BS Leiden. De 62-jarige termeerder heeft zich voorlopig voor een seizoen aan de idse basketbalclub verbonden. Zaal is afkomstig van DAS uit lft. Hij was onder meer trainer bij Jumpers en Grasshoppers. Zaal is de opvolger van Ton Kallenberg. ers wint van trainers st« De Leidse sportpers heeft gisteravond op het veld de w Oegstgeest de jaarlijkse voetbalwedstrijd tegen een n van trainers uit de regio gewonnen met 4-3. De journalis- hadden daarbij wel de hulp nodig van topspelers uit de re- die drie van de vier doelpunten maakten. In de eerste helft >orde Arnold Reinders van Noordwijk, voor 2-0 en 3-0 zorgde Akerboom van UVS. Gerard Baas (Leidsch Dagblad) lakte 4-0. Hans van Leeuwen, trainer van UVS (za) probeerde rvolgens alles goed te maken, maar zijn productie bleef steken drie doelpunten. lijlevens snelste in Spanje ndaro Jeroen Blijlevens heeft gisteren de eerste etappe van Spaanse wielerronde Bicicleta Vasca gewonnen. Hij bleef in eindsprint van de rit van Eibar naar Mendaro de Fransman urent Jalabert voor. Aart Vierhouten werd negende. ROB ONDERWATER C aal gaat BS Leiden coachen De start van de Spa-regatta viel gisteren door gebrek aan wind voor een groot deel in het water. Dat kwam de zeilers in de 49-er klasse niet slecht uit. Maurice Paardenkooper (Volendam) en Karsten Groth (Alphen aan den Rijn) konden een extra rustdag wel gebruiken. Zij kwamen in de loop van maandag terug van het WK. waar ze voor Nederland een olympisch ticket binnen sleepten. De twee blaken na hun twaalfde plaats in het Zuid- Franse Bandol van het zelfver trouwen. „Er gaat nog heel veel fout, maar ons doel is duidelijk: we gaan in Sydney voor goud." Groth en Paardenkooper wer ken pas een half jaar samen. Eerstgenoemde won vorig jaar de Spa-regatta met Leiderdor per Bob Smolders, maar vond dat er te weinig vooruitgang in hun ontwikkeling zat. De resul taten op het WK - waar drie dagzeges werden geboekt - be wijzen dat Groth en Paarden kooper de toekomst hebben. „Het klikt goed, maar we heb ben ook veel te danken aan Jac- co Koops, de bondscoach", al dus Paardenkooper. „Hij heeft grondig geanalyseerd wat in de ze nieuwe boot de beste manier van werken is. Daarnaast wer ken we met nauwkeurige sche ma's voor de conditie. Dat is noodzaak, want in de 49-er krijg je flink op je donder. Jacco heeft ons eenmaal met hartslagme ters laten varen en schrok enorm toen hij zag wat er fysiek van ons gevraagd werd. Dankzij hem zijn we nu zeer efficiënt bezig. Dat moet, want we zijn met een inhaalrace bezig." Desondanks doen Groth en Paardenkooper het in 2000 voor niet minder dan de gouden me daille. .Anders kunnen we net zo goed de toerist gaan uithan gen", aldus Groth, twee jaar ge leden Europees kampioen in de Laser-5000. Paardenkooper. „We zijn nu niet voor niets full time met zeilen bezig. Als je iets doet, moet je het goed doen." De keuze voor de sport vraagt offers. Alphenaar Groth: „Financieel hebben we het niet breed. Als we het echt perfect willen doen, hebben we min stens 300.000 gulden per jaar nodig. Nou, dat ligt dus niet klaar. Maurice en ik gaan na de ze Spa-regatta de boer op'. Ik denk dat er genoeg bedrijven te vinden zijn die ons willen steu nen. Zeilen is een echte Neder landse sport, het is milieuvrien delijk en in ons geval enorm spectaculair." In schril contrast met de pri ma prestaties van Paardenkoo per en Groth staan de resultaten van Ben en Jan Kouwenhoven. De Friese tweeling, tegenwoor dig woonachtig in de buurt van Rotterdam, ruilde na liefst twin tig jaar de 470 in voor de 49-er, de nieuwste olympische boot. De 32-jarige Kouwenhovens waren van de partij op drie Olympische Spelen den twee wereldtitels, hebben ondertussen dat hun imponerende erelijst geen enkele garantie vormt voor nieuwe successen. Op het jong ste WK kwamen ze niet verder dan de 75ste plaats. „Na m'n eerste wedstrijd in de 49-er dacht ik: waar ben ik aan begonnen?", aldus Jan Kou wenhoven. Broer Ben: „We had den geen enkele feeling met de boot. Hij ging met ons aan de haal en we stuiterden een paar keer overboord. Het klinkt raar, maar we hebben ons ware be ginners gevoeld. Maar we geven niet op. De 49-er is echt een fantastische, snelle boot, die on ze loopbaan een nieuwe impuls geeft. Wij willen nog één keer naar de Spelen." De broers zijn dus concurren ten van het duo Paarden- kooper/Groth. Dat leidt echter niet tot een verbeten strijd of geheimzinnig gedoe. Jan Kou wenhoven: „We beseffen alle vier drommels goed dat we moeten samenwerken om beter derland ontloopt Australië in kruisfinales ee kansen, twee goals. Argentinië liet de Nederlandse :keysters gisteravond flink zweten. Oranje dacht bij 2-0 voorsprong de buit binnen te hebben, maar in laatste kwartier kwam Argentinië verrassend langszij 2). Met hangen en wurgen verdedigde Nederland de stand, voldoende om poulewinnaar te worden. cht cpdbal voor te zetten. Fleur van de Kieft reageerde alert en zette haar stick vakkundig tegen de bal (1-0). Een opsteker voor Ne derland, dat in de vierde mi nuut van de tweede helft op ro zen leek te zitten. Mijntje Don- ners zag aanvoerster Carole Thate in de cirkel vrijstaan en die sloeg met een harde volley de bal in het doel (2- lerland ontloopt in de kruis- les Australië, favoriet voor wereldtitel. Tom van 't Hek zijn speelsters dichten zich- er kansen toe tegen tsland, de nummer twee uit indere poule. listeren wilde de bondscoach vooruit- WK HOCKEY ;n op de ont- eting van rgenavond te- de oosterbu- „Geen enke- ïalve finale is kkelijk. Ne tland - Duits zijn altijd nnende wedstrijden." Een vreemde wedstrijd", d Van 't Hek van het duel te- Argentinië. „We wisten het te voren. Argentinië speelt >it defensief, al lijkt het vaak geen zin hebben aan te Ik ben blij dat we gedul- zijn geweest." lederland was veel op de de Zuidamerikaansen inden, maar de Argentijnse stond steeds goed opge- Drie minuten voor rust id Hanneke Smabers einde ruimte op rechts om de 0). Er leek geen vuiltje aan de lucht, totdat Minke Smabers bal verlies leed en cap tain Karin Masotta handig voor 2-1 zorg de. Het werd precair toen Jeannette Lewin en Carole Thate verzuimden de genadeklap uit te delen. Vanina Paulka Oneto profiteerde in een counter van zwak verdedigen bij Oranje (2-2). Er volgden acht hachelijke minuten, waarin Je annette Lewin bij een Argentijn se strafcorner zelfs haar hele hebben en houwen bij het uitlo pen in de strijd gooide. Nederland vierde de 2-2 als een overwinning. Met dertien punten werd Nederland op doelsaldo poulewinnaar. „Dit geeft redelijk zelfvertrouwen", zei aanvoerster Carole Thate. „Alleen jammer dat we het bij na uit handen gaven. Daarover moeten we eens goed naden ken, zodat we met vertrouwen de confrontatie met Duitsland kunnen aangaan." Niet alleen zij, ook Tom van 't Hek moest het antwoord schuldig blijven op de vraag waarom Nederland zo'n goede wedstrijd belabberd afsloot. „Daar gaan we met on ze trainersstaf eens rustig over praten. Zo vlak na een wedstrijd kan ik daar geen antwoord op geven." Van 't Hek keek liever naar de goede kanten van dit toernooi. „Ik wil dat slechte kwartiertje niet wegpoetsen, maar we heb ben ook goed hockey laten zien. Poulewinnaar zonder een ne derlaag, wie had dat een week geleden durven dromen. We hebben als ploeg enorme stap pen vooruit gemaakt. Dit is een goed, zelfbewust team, dat het maximale uit de mogelijkheden heeft gehaald. Op dit niveau zal straks ook de wedstrijd tegen Duitsland zich bewegen. Ik hoop dat het voor ons voldoen de is Duitsland te verslaan. Wij zullen het spel gedoseerd ma ken. Die verplichting hebben we tegenover het publiek. Op lange termijn is zo'n instelling altijd lonend." De andere halve finale gaat morgenavond tussen Argentinië en Australië. „EIJce ploeg heeft een kwaaie aan Argentinië. Ja, zelfs Australië", denkt Van 't Hek. 'Hü san Marino De Italiaan Andrea Noé heeft gisteren de elfde etappe van de Ronde van Italië gewonnen. Hij finishte in San Marino met enkele seconden voorsprong op de Italiaan Marco Pantani. De Zwitser Alex Zülle bleef leider in de algemene rangschikking. foto reuters 'ORT SPEL Onder redactie van Michel van Gent lens het pinksterweekein- wordt in hotel Krasnapol- Amsterdam de eind de gehouden van het - spelers iben in de vijf voorronden gepro- zich te kwalificeren door bij de te vierentwintig paren te eindigen, slechts twee duo's uit de Leidse gelukt, namelijk Ed Hoogen- np/Loek Verhees junior (Leiden) en Heemskerk/Ron Heinsman (Bode- in/Leiden). Ook Gerard Versluis Haag) en Jean Paul Vis (Zoeter- er) hebben connecties met deze re- omdat zij in de competitie uitkomen Crash uit Leiden. De winnaars van finale mogen naar huis met een prijs zeventienduizend gulden. Kaiser is tijdens de finale Nederlands kampioenschap voor IS Vcifrenviertallen op de eerste plaats ge- digd. Loek Verhees senior uit Katwijk zijn vaste partner Jaap Kokkes uit isterdam vormden de helft van dit jkwartet'. Het team Tijssen, bestaan- uit Tijssen (Leiderdorp), De Vrind jpwetering), Piket (Leiderdorp) en i Wijk (Alphen), legde beslag op de ?ede plaats. Het verschil tussen beide rtallen bedroeg na zeven wedstrijden punten (135 om 129). Er aal 44 teams aan het evenement deel. jit en ort (Oegstgeest), 't Sol- ïtje (Sassenheim), Fort 1 Kwakel) en Pepersteeg ilofarendsveen) nemen 12, 13 en 14 juni deel aan jNederlandse kampioenschappen, die ieuwegein worden gehouden. Hier iden alle gewestelijke kampioenen, deeld in poules van vier, in een hal competitie om de nationale titels. tndewijn United is dit sei- :n ontegenzeggelijk de ERDAUkste ploeg van het dis- Bollenstreek en Rijn- id. De Leidenaars wonnen districtsbeker, nadat zij eerder al c «lagen het kampioenschap van de e JDAG j divisie hadden bemachtigd. Zij stonden in de finale tegenover Jambos, die in de competitie ook al hun grootste rivalen waren. Dit werd een echte thriller met een bizar scoreverloop. Brandewijn Uni ted kwam via Sam Denis en Henny van der Ster op 2-0, maar Paul Hoogenboom en Jos Vaassen trokken de stand gelijk. Paul Hoogenboom/Jan Holsbeek en Jos Vaassen/Mario Aanhout zorgden zelfs voor 2-4. Nadat het koppel Sam De- nis/Henk Snellenburg het evenwicht had hersteld, gaf de teamgame tenslotte de doorslag ten gunste van de ploeg uit 't Brandewijntje: 5-4. Op 27 en 28 juni mag Brandewijn United in Diemen pro beren voor het eerst in zijn bestaan het landskampioenschap en de nationale beker te bemachtigen. Jetstream en Beer 'n Barrels komen ook volgend seizoen in de hoogste klasse uit. De nummers 9 en 10 van de eredivisie wonnen in de promotie/degradatiewed strijden van Raspoetin en Vierkant 2, de nummers twee van de eerste divisie. Dijkjes Tornado's mag pro beren om na het landskam pioenschap ook de nationale poolbeker te prolongeren. De Leidse topclub is als ere- divisionist automatisch verzekerd een plaats bij de zestien clubs, die op 12 juli in Dordrecht om de bokaal gaan strijden. The Pocket zal niet bij dit selec te gezelschap zijn, want de Katwijkers sneuvelden in de laatste voorronde die in Emmen werd afgewerkt. Adrie van Delft (captain), Pieter de Lange, Niels Ouwehand, Rene van Duijn, Rob Jonker en Henk van der Oever werden al in de eerste ronde door Dijkje's MIP (Den Haag) uitgeschakeld. Dat viel ook wel te verwachten, aangezien de tegenstander in de competitie een divisie hoger speelt. New Times Snorkels is op het Neder lands bondskampioenschap van de der de divisie te Dordrecht niet in de prijzen gevallen. Captain Marcel Plug, Jacco Hartevelt, Arim Brakel, Wim Braam en Christina Blankevoort eindigden op de vijfde plaats, maar zij komen volgend in de tweede klasse uit. Peter Hansson is winnaar geworden van het 24ste toernooi om de Bollenstreek bokaal. De Katwijker was de sterkste van de vier deelnemers die bij Jumbo in Warmond aan de start verschenen. Hij won zijn drie partijen tegen Dirk Kuijt, Violette van Duyvenboden en Corrie Theunissen. Kuijt was eveneens te sterk voor de beide vrouwen en werd zodoen de tweede. De strijd om de Bollenstreek bokaal wordt in de zomer voortgezet. De beste 32 spelers plaatsen zich voor de Masters van de Bollenstreek, die op 22 augustus wordt gehouden. 105. 2 lnfiniiv (Wageningen) 'l4-104 3. Cupido (Amsler- 1) 14-T3. I Dijkje Duinzigt (I 50. 7 Thurston (Roue Dijkjes I (Schiedam) LiZ Snookerij 0 heeft met twee nederlagen afscheid geno men van de eredivisie Zuid. De Leidenaars verloren eerst kansloos van Dijkje Duinzigt met 1-8, waarbij Adrie Stoffels de eer kon redden. Vervolgens gaven zij aan Spijkenisse beduidend meer tegenstand, zonder dat dit met winst werd beloond: 5-4. Pascal van Westerop won drie fra mes en Stoffels nogmaals één. Ook Wil lem III en Dordt spelen volgend jaar niet langer op het hoogste niveau. Snookerij 1 sloot het seizoen heel wat beter af met zeges op Hippo 1 (7-2) en Snooker Academy 2 (5-4). Dat leverde het team van non-playing captain Coen Drejer een goede tweede plaats op. Het mag zich nu in alle rust gaan voorberei den op de slotdag van het bekertoer nooi, die op 20 juni op het programma staat. Snookerij 7 ging tegen kampioen Purmerend kansloos ten onder (7-2) en kan hooguit nog zesde worden. The Pocket won in de tweede divisie (Zuid Holland 3) met 7-2 van hekken sluiter Scrumpy's. De club van de Bati straat beleefde desondanks een tegen vallend seizoen. Het eerste team had lang uitzicht op het kampioenschap, maar eindigde tenslotte als derde. Het tweede degradeerde naar de derde divi sie, ook al werd er nog met 5-4 gewon nen bij Hogewoerd. Jumbo 3 wisselde van plaats met Dekker door het onder ling duel met 6-3 te winnen. Hogewoerd kreeg voor het niet opkomen voor het uitduel tegen Pijnacker een reglementai re 6-0 nederlaag en drie framepunten in mindering. Parkas Kalicharan is winnaar geworden van de Rijnlandbokaal. De speler van Hogewoerd werd op het laatste toernooi bij The Pocket al in de tweede ronde uit geschakeld door André Hoogkamer, maar hij had in de voorgaande acht toernooien genoeg punten verzameld om zijn koppositie te behouden. Hoog kamer won in de halve finales van Ro nald Poortman: 2-0. Xander van Rossem versloeg Peter Meijvogel met dezelfde cijfers. De finale leverde weinig span ning op, want Van Rossem zegevierde afgetekend met 3-0. Het was zijn derde toernooizege in deze cyclus. Hij noteer de ook de hoogste break van het toer nooi met 45 punten. Parkas Kalicharan, Jaco van Duijn, John van der Zwart en Johan Oomen mogen vanwege hun goe de eindklasseringen naar de play-offs van de rankings van de B-spelers. Komende zaterdag wordt bij Jumbo (Warmond) het veertiende en laatste toernooi van de Top 16 competitie afge werkt. Deze competitie staat open voor de zestien beste snookeraars uit Neder land. Voorlopig delen Mario Wehrman en Rolf de Jong de eerste plaats met 86 punten voor Nederlands kampioen Ray- mon Fabric met 80 punten. Er doen geen spelers uit de regio mee. Het toer nooi begint om 11.00 uur en de finale zal ongeveer om 19.00 uur volgen. Eindstand Rijnlandbokaal: 1 Parkas Kalicharan 38 pni. Toptijden voor sprinter Kempen atletiek wilmar kortleever te worden. Wij vertrouwen el kaar. Buitenlanders willen al leen samenwerken als ze er zelf beter van worden." Karsten Groth: „Als we eerst zorgen dat van de wereld worden, kunnen we vervolgens gaan uitvechten wie het ticket voor Sydpey pakt." De Kouwenhovens en hun ri valen zijn het er over eens dat de Australiërs en de Amerika nen een voorsprong hebben. „Maar ik ben er van overtuigd dat we de kloof in twee jaar dichten", aldus Karsten Groth. „De achterstand is ontstaan omdat de Amerikanen twee jaar eerder over de 49-er beschikten. Maar als wij niet de overtuiging hadden dat we de top konden bereiken, waren we niet aan dit begonnen." SCOREBORD PRIJSVRAGEN Kam 2-6-14-15-20-31 -35-40-45-46-47-56- Australiê - Engeland 3-0 (2- nan 1-0, 34. Stacy 2-0 (sc), 15). 5 Polen 4-1 <4- Straffen ffiSS Tweede ronde: Schw, (Feyenoord), S|oekov 3). ten wedstrijd geschorst. Leurink n), Van der Heijden (AD0 Den Oefenwedstrijd. Zuid-K 6-1 6-2, Dechai ïrsi (Ts|) 6-2 5-7 6-1, it (Fra) 7-5 6-0, Habsudo- Soo 2-2. Casablanca. Oefentoernooi. Marokko - En geland 0-1 (0-0). 59. Owen 0-1Frankrijk 7-6 6-2, Seles (VSt/6) - Maruska (Oos) 2-6 6-1 6-0, Ta- tarkova (Oek) - Hrdhckova (Ts|) 6-4 6-1, Smashnova (Isr) - Gagliardi (Zwi) 5-7 6-0 ijd. Noorweger gel< België 1-0 (0-0). 64. Zid Molde (Noo). Oefenweds Saudi-Arabië 6-0 (3-0). 20. Rekdal 1-0 (strafschop), 30 Solskjaer 2-0. 41. Sol- skjaer 3-0, 82. Ostenstad 4-0. 85. Tore Andre Wolfs (Dui) Chorzow. Oefenwedstrijd. Polen - Rui Wenen. Oefenwedstrijd. Oostenrijk - Turn sië 2-1 (2-1). ll.Cerny 1-0. 17. Wetl 2-C ;en Nederland Om de vi|tde tot chtste plaats: Zweden - Rusland 15. Mellberg 1-0, 65. Barlin 2- Mannen, tweede ronde: Rios (Chl/3) - Alva rez (Spa) 6-4 6-2 6-2, Albert Costa (Spa/13) - Goellner (Dui Wayne Fern 6-3 6-1 (ZAf) - Norman (Zwe) 6-4 mi (Bra) - Spadea (VSt) 7-6 7-6 6-3, Van Herck (Bel) - Mas (Spa) 6-3 7-6 7-5, Kmppschild (Dui) - Courier (VSt) 6-4 6-2 6-3, Uhhrach (Tsj) - Philippouss.s (Aus) 3-6 6-7 7-5 6-4 9-7, Woodbndge (Aus) - Raoux (Fra) 6-4 4-6 6-3 6-0. Del- gado (Par) - Sampras (VSt/1) 7-6 6-3 6-4. Sargsian (Arm) - Gaudenzi (Ita) 6-4 6-2 2- 2 afgebroken wegens duisternis. Dubbel, eerste ronde: Johnson/Montana (VSt/7) - Kempers/Oostmg (Ned) 6-1 6-1. Martin/Zdrazila (Spa/Tsj) - Groen/San- topadre (Ned/lta) 7-6 6-2. WIELRENNEN (Fra), 9, Roux (Fra), lO.Guer loffman 17.05. 1-3 54.00.55, 0.05, 3. ikov (Ita) 1.03, 7. Gotti 1.03, 8. Frij ii 0.51, 5. Tonkov 0.52, 6. 10,78; 200 m: 1 ATLETIEK 113. Hoffman 54.4 1.08, 10. Guerini 1.10 (KAo, c°i'" 3.39 06. ingham: 1 Winn (GBr) i (GBr), 3. 0'Grady De Jong Lyc urgus) 3 50. 21 i (GBr) 0.21. 3. Baranowski Leiden, avondwedstrijc 11.3; 400 m: 1.' 1 Gelderblom len Atl) 8.44,6, 7. Brouv s (AAV) 56,69; hinksta 13,81. 1. Nagtegaal 8.42,0, 3 Kortekaas Stephens (Aus) 0.46. a), 4. Sacchi (Ita). 5. Zuiderwijk (Ned) Klassem (Dui) 5.37.01, 2. K|ërgaard (Den) 0.05, 3, ,;i flta) Q— Zabel 0.10, 4. Dolci 12,8, 2. Luhmann (I m- 1. Rietveld (AAV den Atl) 58,1, 3. Medemblik. Spa Regatta. i: Euro Christoph Kempen heeft giste ren bij wedstrijden in Haarlem indruk gemaakt op de 100 en 200 meter. De voormalig jeugd kampioen uit Oegstgeest snelde onder goede omstandigheden naar toptijden van 10,78 en 21,62. Dat is in beide gevallen goed voor klasseringen in de Nederlandse top-10 van dit sei zoen. Leidenaar Joost la Lau be vestigde op de 1500 meter zijn goede vorm met een uitsteken de tijd van 3.51,28. In de Leidse Hout stal af standsloper Roelof Flierman de show. De jonge pupil van Erwin Jonker was ingehuurd op haas op de 3000 meter, maar besloot volgens goed gebruik om na be wezen diensten zelf door te lo pen. Hij vestigde een persoon lijk record: 8.40,8. Zeer opmer kelijk was in Leiden de 400 me ter, waarop maar liefst drie re gionale aüetes onder de magi sche grens van zestig seconden doken: Femke Rietveld, Saskia Engels en Iris Wullems. derland - Argentmié 2-2(1-0). 32. Van de Kieft 1-0, 39 Thate 2-0, 55. Masotta 2-1. 61. Oneto 2-2. Scheidsrechters. Buckley (Aus), Clarke (Eng). Toeschouwer 1. De- loning 10. 1 Copi/Margon (Slv), Förster/Merrick (VSt) 1, 3. Zellmer- /Krabbe (Dui), Simoncelli/Simoncelli (Ita) 2. Laser, na 1 race: 1. Signorini (Bra). Goodison (GBr), Edler (Zwe) 1. 4. Kats (Ned), Scheidt (Bra), Logothetis (Gri) 2. 10 Olyslagers 4 Senior 1-0, 25. Sm ight 2-1 Eun Young Zuid-Korea- India 4-2 (2-0) Lee 1-0, 32. Kwan Sook Choi 2-0 Ram 2-1, 57. Hyun Jung Woo 3-1 (sc). 62. Hyun Jung Woo 4-1, 68. Rani 4-2. Eindstand: 1 Nederland 5-13 (13-5), 2 Argentinië 5-13(12-7), 3 Zuid-Korea 5-9 (13-114 Nieuw-Zeeland 5-6 (10-11), 5. Engeland 5-3 (8-12), 6 India 5-0 (4-14). Groep A, vijfde speelronde: Verenigde Sta len - China 4-0 (2-0). 18. James 1-0, 21. James 2-0 (sc), 42. James 3-0 (sc), 54. 43. Agliotti 3-1, 56. I Wessels 4-2, 67. Mott 5-2 (sc). Duitsland - Schotland 1-0(1-0). 27. Keiler 1-0 (sb). Eindstand. 1. Australië 5-15 (26-4), 2. Duitsland 5-12 (13-8), 3. Zuid-Afrika 5-6 (11-14), 4. Verenigde Staten 5-6 (9-14), >-11). 6. China 5-0 (4- 5. Schotland 5-6 Nederland - Duit* - Polen 3-1 (2-0). 11. Bashir 1-0. iran 2-0, 38. Grotowski 2-1. 67. Vrouw Arkan voorzitter Zeljko Raznatovic heeft gisteren zijn vrouw Svetlana, de populai re zangeres Ceca, benoemd tot voorzitter van zijn voetbalclub, de Joegoslavische kampioen Obilic Belgrado. Met de over dracht van het voorzitterschap lijkt Raznatovic de deelname van Obilic aan de Champions League zeker te willen stellen. Zijn eigen rol in de Bosnische en de Kroatische oorlog zou de club parten kunnen spelen. Delflandpiein ^:m ifi (Halsteren) 22-83, BS3 2. Snookerij 1 (L Bison 19-96. 5. I s&ïrais DE GROOTSTE W00NBELEVENIS VAN NEDERLAND.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 31