Personeel Personeel Personeel Personeel Personec O Hillegon M p zoek naar een dynamische financieel-administratieve job Financieel Administratief medewerker (m/v) Amsterdam Airport Schiphol ORACLe Als iedereen je nodig heeft, kun je gerust voor afwisseling kiezen. medewerk(st)er personeel en salarisadministratie <ie re Gemeente ZATERDAG 23 MEI 1998 Amsterdam Airport Schiphol iiiiiil' De N.V. Luchthaven Schiphol heeft naast de afdeling Corporate Control, waar de financiële administratie voor de stafafdelingen wordt verzorgd, enkele Control-afdelingen op Business Unit niveau. Op zowel corporate als business niveau zoeken wij, voor het verzorgen van de financiële administatie, kandidaten voor de functie van: De functie omvat de volgende taken en verantwoordelijkheden: het zelfstandig voeren van de administraties crediteuren, debiteuren, grootboek; het bewaken van de administratieve organisatie; het verstrekken van informatie, zowel in- als extern (leveranciers/klanten); het bijhouden van dossiers en archief; het zorg dragen voor, en bewaken van een tijdige gegevensaanlevering vanuit de lijn; het verstrekken van richtlijnen ten aanzien van de aanlevering; het toezicht houden op de naleving van richtlijnen ingevolge bepalingen met name gericht op fiscale wetgeving (BTW en loonbelasting). Wij zoeken kandidaten die passen in onderstaand profiel: je hebt een opleiding op MBO-niveau (MEAO-BA of MBA); kennis van en ervaring met PC's/Mainframe (Lotus, WP, Boekhoud- pakkettten, e.d.); hoge mate van accuratesse; goed cijfermatig inzicht; enthousiaste, gemotiveerde en collegiale instelling; goed in teamverband kunnen werken; probleemoplossend, flexibel en pragmatisch; 2 tot 3 jaar praktijkervaring in een soortgelijke functie. Vooruitzichten Amsterdam Airport Schiphol biedt een interessante, dynamisch en collegiale werkomgeving. Je doorgroeimogelijkheden binnen de organisatie zijn ruim schoots aanwezig. Reactie Ben je geïnteresseerd in de functie van financieel administratief medewer ker? Stuur dan je bondige brief met cv - binnen 14 dagen - naar Amsterdam Airport Schiphol, t.a.v. mevrouw C.M. Duwel, Human Resources Manager, Postbus 7501, 1118 ZG Luchthaven Schiphol. Voor nadere informatie over de functie kan contact worden opgenomen met de heer A. Duiker, telefoon 020-601 4161. Als zelfstandige onderneming beheert en exploiteert Amsterdam Airport Schiphol het totale luchthaventerrein Schiphol. Bij Amsterdam Airport Schiphol werken zo'n 1S50 mensen. Schiphol biedt ruimte aan 550 bedrijven en onge\>eer 46.500 werknemers. Bij gelijke geschiktheid gaat onze voorkeur uit naar iemand uit de directe omgeving van Schiphol. Randstad Automatiseringsdiensten biedt professionele automatiseerders met een hbo- of academische opleiding een vast dienstverband van waaruit zij worden gedetacheerd. Dat betekent werken voor veelal toonaangevende opdrachtgevers en veel werkervaring opdoen in relatief korte tijd door een grote diversiteit aan opdrachten. Door cursussen en intensieve persoonlijke begeleiding van een vaste accountmanager ondersteunt Randstad Automatiseringsdiensten haar medewerkers bij de verdere ont wikkeling van hun vak vanuit regionale vestigingen door het hele land. Wil je meer informatie, bezoek dan onze internet site: www.rad.randstad.nl De vraag naar automatiseringsprofessionals is groot. Dus heb je het vak goed in de vingers, dan is dit de tijd om veel ervaring op te doen. De onderstaande functie combineert de voordelen van een vast dienstverband met de inspirerende afwisseling van steeds nieuwe opdrachten en opdrachtgevers. Randstad Automatiseringsdiensten biedt je een combinatie van zekerheid en veelzijdigheid. Je treedt bij ons in vaste dienst, vervolgens word je vanuit onze vestiging in Amsterdam gedetacheerd bij diverse projecten van opdrachtgevers in de regio Noordwest-Nederland. (Trainee) Applicatie ontwikkelaar Oracle De achtergrond Randstad Automatiseringsdiensten is een dynamische organisatie die zich bezighoudt met alle facetten van de informatietechnologie. Een sterk groeiende tak is systeemontwikkeling. In dit kader zijn wij een samenwerkingsverband aangegaan met Oracle Nederland BV, waarbij nieuwe medewerkers door middel van theorie en praktijk worden opgeleid tot Oracle specialist. Na de succesvolle afronding van de voorgaande trajecten willen wij binnenkort een nieuw traject starten en zijn daarom op zoek naar enthousiaste mensen die opgeleid willen worden tot Applicatie ontwikkelaar Oracle. Wat wordt je kerntaak? In een intensief trainingsprogramma van circa 10 weken, word je opgeleid tot ontwikkelaar. Aan het einde van de opleiding ben je in staat applicaties te ontwikkelen met behulp van Oracle Developer/2000 en Oracle Designer/2000. Tevens heb je dan inzicht in de Oracle database omgeving. De opleiding vindt plaats bij Oracle in de Meern bij Utrecht. Hierna zal je worden ingezet bij één van onze relaties, waardoor je in staat bent theoretische kennis direct in praktijk te brengen. Tegelijkertijd stel je samen met jouw account manager een ontwikkel- plan op om je carrière(-vervolg) in de IT-branche vorm te geven. Waar moet je aan voldoen? Je hebt een afgeronde opleiding op hbo- of academisch niveau. Onze voorkeur gaat hierbij uit naar de richtingen bedrijfskunde of informatica. Gebruikerservaring met Windows, programmeerervaring en kennis van SQL is een belangrijke pré. Je beschikt over een flexibele werkinstelling en uitstekende communicatieve vaardigheden. Tevens kan je zowel zelfstandig als in een team functioneren. Je bent in het bezit van een rijbewijs B. Wanneer begin je? Het trainingsprogramma start 20 juli. Welke condities bieden wij en hoe kun je solliciteren? De aanstelling is voor onbepaalde tijd. Je salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed te noemen (zoals een auto van de zaak). Reageer schriftelijk, met c.v., naar Randstad Automatiseringsdiensten bv, t.a.v. mevrouw R.E. van Tol, Gelderlandplein 75a, 1082 LV Amsterdam. Reageren per e-mail kan ook naar reliza_van_tol@rad.randstad.nl. Voor telefonische informatie kun je bellen elke maandag tussen 8.30 en 12.30 uur en woensdag tussen 12.30 en 17.00 uur, telefoon (020) 301 31 57. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uitte solliciteren binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Kantoren Randstad Automatiseringsdiensten: 1082 LV Amsterdam, Gelderlandplein 75a (020) 301 31 00 5616 VB Eindhoven, Larixplein 7 (040) 259 41 00 6224 DD Maastricht, Dr. Nevenstraat 7d, (043) 352 44 00 3062 ME Rotterdam, Lichtenauerlaan 202, (010) 242 25 00 3705 LZ Zeist. Gebouw Boulevard C, Huis ter Heideweg 12, (030) 693 42 42 8011 BZ Zwolle, Meeuwenlaan 4, (038) 422 14 60 ->r randstad automatiseringsdiensten Leidsch m Dagblad 2004 op slot Hillegom is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met 2C inwoners, gelegen in de Bollenstreek. De gemeente is gunstig gesiti ten opzichte van Haarlem, Amsterdam, Leiden en Den Haag in een<y ving die rijk is aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie bestaat uit twee productgerichte sec -Gemeentelijk Grondgebied en Gemeentelijke Dienstverlening Bestuursdienst en een stafafdeling Personeel, Organisatie en Inform Vanwege het vertrek van de huidige medewerkster ontstaat bij afdeling Personeel, Organisatie en Informatie een vacature voor een voor 28 uur per week (waarvan 20 uur structureel en 8 uur vooralsnog tijdelijk) Functie-inhoud: U verwerkt mutaties en controleert de output van de salarisadmin J r tie. U beantwoordt vragen en u verstrekt informatie op het gebiei salarissen. U maakt salarisberekeningen en u verwerkt gegevens ii personeelsinformatiesysteem. Daarnaast stelt u jaarlijks voor de begroting de staat van te bezold personeel op en u levert een bijdrage aan de Managementrapport U verzorgt de ziekteverzuimregistratie en bent hiervoor de con ri persoon binnen de organisatie en naar de Arbodienst. Tenslotte verzorgt u de administratieve voortgang van sollicitatiep dures en levert u een bijdrage aan de algemene administratieve oi J' steuning (incl. telefoonbeantwoording) van de afdeling. Uw niveau en kwaliteiten: U heeft een afgeronde opleiding op mbo-niveau (bijvoorbeeld nieuw administratieve richting). Daarnaast heeft u cursussen op het gebiediorga loonadministratie gevolgd. U heeft ervaring met geautomatiseerde pfo soneels- en salarisadministratiesystemen. Daarnaast verwachten wi,n u basiskennis heeft van de ambtelijke rechtspositie en van sociale keringswetten. kui "pgeli sten Arbeidsvoorwaarden: v Afhankelijk van opleiding en ervaring kunnen wij u een salaris biisnim van maximaal f 3.593,- bruto per maand bij een 28-urige werk\ rugg< (afgeleid van salarisschaal 7). kiez Het 1 Inlichtingen en sollicitaties: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het hoofd vj stafafdeling Personeel, Organisatie en Informatie, de heer F. Kolk, foonnummer (0252) 53 72 50. Bij de selectie wordt een vertegenwoordiging van het personeel vaicht* afdeling betrokken. Sollicitaties graag binnen 10 dagen na het verschijnen van dit bla uwst gericht aan het college van Burgemeester en Wethouders van Hillei i be ter attentie van het hoofd van de stafafdeling Personeel, Organisa jncje] Informatie, Postbus 32, 2180 AA Hillegom. De gemeente Hillegom streeft naar een evenredige participatie van intredende) vrouwen, allochtonen en gehandicapten. Geschikte ka daten uit deze groepen verzoeken wij uitdrukkelijk te reageren. er d is da et St Het Leids Universitair Medisch Centrum is het samenwerkingsverband van het Academisch Ziekenhuis Leiden en de Faculteit der Geneeskunde van de Rijksuniversiteit Leiden. Patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek zijn ondergebracht in vijf divisies. De ondersteunende activiteiten zijn ondergebracht bij een aantal centrale diensten en het Facilitair Bedrijf. Facilitair Bedrijf In het Facilitair Bedrijf werken ruim 320 medewerkers bij vijf afdelingen t.w. Beveiliging, Inkoop en Logistiek, Interne Zaken, Technische Zaken en Voeding. Deze verlenen ondersteuning aan vooral de primaire, maar ook de andere ondersteunende pro cessen binnen het LUMC op basis van kwaliteit tegen de laagst mogelijke kosten gerekend over de levensduur Het Facilitair Bedrijf bevindt zich in een kantelingsproces van aanbodgericht naar vraaggericht, waarbij klantgerichtheid centraal staat en de dienstverlening wordt geprofessionaliseerd. Secretariaat Facilitair Bedrijf Het secretariaat vervult een spilfunctie in de ondersteuning van directeur, vijf afdelingshoofden, het hoofd Personeel Organisatie en de Bedrijfseconoom. Het is vaak het eerste in- of externe contact met het Facilitair Bedrijf en treedt als zodanig op als representant van het Facilitair Bedrijf. Het secretariaat is twee jaar geleden omgevormd van afzonderlijke secretariaats functies tot een integrale organisatie die een gezamenlijke ondersteuning biedt aan de leiding en staf in een klantgerichte relatie. Er zijn vijf secretariële medewerkers werkzaam plus een hoofd. De medewerkers hebben ieder eigen primaire aan dachtsgebieden en vervangende aandachtsgebieden, die ook kunnen rouleren. Er wordt veel aandacht gegeven aan professio nalisering en kwaliteit. Op dit moment staat er bij het Facilitair Bedrijf een vacature Secretaresse v/m (voltijds) Vac.nr. 98.S.06.21 .LD Functie-inhoud: - verzorgen van bneven. correspondentie en postverwerking; - maken van afspraken, organiseren van besprekingen; - beantwoorden van de telefoon; - bijhouden van agenda's; - notuleren van overlegsituaties; - archiefwerkzaamheden. Functie-eisen: - HAVO met secretaresse-opleiding; - ervaring met Word Processing (WP voor Windows/DOS); - affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking; - actieve werkhouding en initiatiefrijk; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en werkervanng <i maximaal f 3.703,- bruto per maand (schaal 5). Arbeidsvoorwaarden: De vakantietoeslag is 8%. Het LUMC kent een tegemoetkoming^^ in de ziektekosten. Dienstverband: Aanstelling geschiedt voor een proeftijd van een jaar met uitzie! üng op een vast dienstverband. Procedure: In- en externe werving geschiedt gelijktijdig. De interne proce dure zal eerst worden afgewikkeld. Als u geïnteresseerd bent deze functie, dan wordt u verzocht binnen veertien dagen reageren. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L.M.M. Suurmeijer, hoofd Personeel Organisatie Facility Bedrijf (071 - 526 25 24). Uw sollicitatiebrief met vermelding van functienaam en vacatu renummer en voorzien van een curriculum vitae, kunt u binner 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Leids Universitair Medisch Centrum, ta.v. mevrouw L.M.M. Suurmeijer DI -43, Postbus 9600, 2300 RC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 36