èersoneel Personeel Personeel ft BUZZBASIS Medewerker Lorentzhof bouwkundig medewerker (m/v) medewerker (m/v) financiële administratie SGBB EXACT AG 23 MEI 1998 ohessen- len is een professio- financieel regionaal bedden lewerkers, medisch Specialis- ivertegen- Jaarlijks 130.000 13.500 luw van denhuis is ereiding. 2300 A medewerker financiële administratie m/v Bij de financiële administratie zijn in totaal 7 personen werkzaam onder leiding van een afdelingshoofd. De afde ling voorziet directie, management en medische staf van financiële informatie. De werkzaamheden worden in team verband uitgevoerd en omvatten, naast het voeren van de boekhouding, het opstellen van begrotingen en jaar rekeningen alsmede het opstellen, analyseren en bewaken van interne budgetten. Verder houdt deze medewerker zich bezig met het opzetten van een systeem voor kostprijs berekeningen en producttypering. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste kandidaat die een administratieve opleiding heeft gevolgd (minimaal MEAO-BE of MBA) en die zo nodig bereid is om aanvullende opleidingen te volgen. Naast cijfermatig inzicht is kennis van de MS-Office pakketten Excel en Word van belang. Vanzelfsprekend zijn goede contactuele en sociale vaardig heden noodzakelijk. Ervaring met soortgelijke werkzaam heden is een pré. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO- Ziekenhuiswezen. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en wordt binnen een van de FWG- schalen vastgesteld. Informatie over de functie wordt graag verstrekt door de heer R. van Hooidonk, hoofd financiële administratie, telefoon 071 - 517 85 82. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen twee weken worden gericht aan de dienst Personeel Organisatie, onder vermelding van vacaturenummer 121-3, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Zorg centrum Lorentzhof 1 - 2313 GA Leiden Telefoon 071 -5149545 Het Zorgcentrum Lorentzhof heeft plaats voor ervaren BEJAARDEN-/ ZIEKENVERZORGENDEN M/V fulltime, parttime en op oproepbasis Lorentzhof is gelegen op een mooie lokatie en biedt thans nog plaats aan 97 alleenwonenden en 11 echtparen. Gestreefd wordt ingevolge het Beleidsplan Lorentzhof het verzorgingshuis te vernieuwen om in 2001 te beschikken over: 80 W.B.0.-plaatsen intramuraal en 39 extramuraal. Uw kwaliteiten: - U bent in het bezit van het diploma Bejaardenverzorgende/MDGO VZ - U bent bereid uw kennis up to date te houden - U kunt goed met ouderen omgaan en zelfstandig werken binnen een team - LI bent zowel intramuraal als extramuraal inzetbaar - U bent in staat tot het mede opstellen van - en werken met zorgplannen overeenkomstig de eisen van de huidige tijd. Wat wij bieden: - Uw salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring conform de CAO-Verzorgingshuizen (schaal 6) - Uw dienstverband is in wisselende diensten - De aanstelling geschiedt in beginsel voor één jaar met de mogelijkheid van omzetting in een dienstverband voor onbepaalde tijd - Reiskostenvergoeding en andere secundaire voorwaarden ingevolge de CAO Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de manager Verzorging, mevrouw M. de Frel of Personeelszaken (tel. 071-5149545). Belangstelling? Stuur uw sollicitatiebrief vóór 13 juni a.s. aan Zorgcentrum Lorentzhof, Personeelszaken t.a.v. mevrouw M. Menger, Lorentzhof 1, 2313 GA Leiden. is een landelijk opere- corporatie die bouwt en ert voor een specifieke jroep. namelijk mensen 55 jaar en ouder, woningaanbod van SGBB breed en varieert van iencomplexen en iandige wooneenheden in tciale sector tot luxueuze rtementencomplexen. et hoofdkantoor van in Hoofddorp werken ensen aan de verdere van de organisatie en erder optimaliseren van irviceverlening aan de tiers. De Technische Dienst is belast met onderhoud, vernieuwbouw en nieuwbouw en heeft -mede gezien het toenemend aantal nieuw bouwprojecten- dringend behoefte aan versterking. Met een afgeronde studie Bouwkunde/Beheer kun je meteen aan de slag bij SGBB als technische administratie De functie De bouwkundig medewerker/ster werkt onder leiding van de coördi nator technische administratie en is belast met een groot aantal werkzaamheden, zoals: mede samenstellen van meerjarenbegroting en meerjarenplan ning onderhoud; uitwerken van technische offerte- en opdrachtomschrijvingen; analyseren van projecten op onderhoudsbehoefte; beheren van de woningcartotheek; adviseren van consulenten op het gebied van onderhoud. De kandjdaat. De juiste man of vrouw heeft uiteraard zijn of haar studie met sutces voltooid en wil zich graag met enthousiasme inzetten voor deze job, die uitstekende kansen biedt om de kennis in de praktijk te brengen en om binnen een breed scala aan werkzaamheden ervaring op te doen. Wij verwachten daarnaast dat hij of zij een positieve bijdrage kan leveren aan de uitstekende sfeer binnen de organisatie. De reactie. Ben je geïnteresseerd in deze baan, die tal van mogelijkheden biedt om je carrière geslaagd te starten bel dan voor meer informatie met de heer J. Reehorst, telefoon 023 - 561 5320 of stuur hem een bondige brief op onderstaand adres. Tevens zoeken wij een op MBO/MBA-niveau De functie. uitvoeren van werkzaamheden m.b.t. het maken van financiële overzichten; is belast met controle c.q. bewaking van kosten en rapporteert hierover; het onderhoud van de uit de functie voortvloeiende interne en externe con tacten zoal.s huurders en sociale instanties; het uitvoeren van subgrootboekadministraties en grootboekadministraties; controle overige mutaties afschriften dagboeken (niet zijnde woningen); overige administraties; vervanging c.q. bijspringen van collega's. De kandidaat: Voor het succesvol vervullen van deze functie achten wij een oplei ding op MBO/MBA-niveau noodzakelijk. Tevens vragen wij voldoen de kennis van financiële en administratieve procedures en affiniteit met automatisering. Ervaring in de sector is een pré.. De juiste kandidaat beschikt over goede contactuele eigenschappen in verband met het uitwisselen van informatie zowel intern als extern. De reactie. Wilt u meer weten over deze afwisselende functie, neemt u dan contact op met de heer R.L. Sambajon, tel. 023 - 561 5320, aan wie u tevens uw schriftelijke sollicitatie kunt zenden. SGBB, Postbus 153, 2130 AD Hoofddorp "SP Foodservice Arkensteyn Op korte termijn zoeken wij: part-time DATATYPISTE (Vh uur per week) voor het opnemen en verwerken van telefonische bestellingen. Functie-eisen: - minimaal mavo-niveau - ervaring met bediening PC - leeftijd vanaf 18 jaar Indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u tot 1 week na het verschijnen van deze advertentie uw schriftelijke reaktie sturen aan: Foodservice Arkensteyn bv t.a.v. mevr. M. van Baren Weversbaan 13 2352 BZ LEIDERDORP Tel.: 071-5413334 ITZENDBUREAU Capac zoekt voor Hennes Mauritz parttime en fulltime vakantiekrachten 'H8tM gaat deze zomer voor de wintercollectie en jij voor vakantiegeld'! Capac heeft werk voor magazijnmedewerkers die bij voorkeur fulltime willen werken. Er is werk op verschillende afdelingen: de werkzaamheden bestaan uit het laden en lossen van vrachtwagens, het uitpakken, sorteren, ophangen en prijzen van kleding. De werktijden zijn van 7.30 tot 16.00 uur van maandag t/m vrijdag en in drukke tijden is ook de mogelijkheid om 's avonds of op zaterdag te werken. Wil je bij een jong en dynamisch bedrijf werken, heb je een flexibele instelling en kun je goed in teamverband werken, informeer dan naar de mogelijkheden die Capac je biedt bij H8tM. UITZENDKRACHT OP Commercieel Medewerker m/v Binnen deze functie, ondersteun Je de verkoopafdeling binnen een groot Conservenconcern. Het verwerken van de binnenkomende orders, het onderhouden van contacten met klanten, facturatie en het voeren van correspondentie behoren o.a. tot de werkzaamheden. Teamgeest, commercieel inzicht en enthousiasme zijn trefwoorden, die zeker bij jou moeten pas sen om deze functie succesvol te kunnen vervullen. Medewerker Vervoer m/v Je bent verantwoordelijk voor het gehele traject van het vervoer van produkten. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het onderhouden van contacten met expediteurs en klanten, maken van vervoersdocumenten zoals pakbonnen, vrachtbrieven en Internationale export- papleren. Affiniteit of ervaring met vervoer en kennis van de Engelse en Duitse taal In woord zijn essentieel voor deze functie. Deskmanager m/v Spreekt de uitzendbranche Je aan en ben /jd dienstverlenend ingesteld, dan zit Je binnen deze functie op je plaats. Je onder steunt de desk gericht op het bankwezen en IT op allerlei gebied. Als deskmanager moet je een goede softwarekennis. een grote mate van zelfstandigheid en een positieve instelling hebben. Ben je geïnteresseerd In een van deze functies of wil Je graag meor Informatie, kom dan langs of neem snel contact met Inschrijvingen ook mogelijk na werktijd. UITZENDBUREAU Haag: Noordeinde 75 070 362 47 36 Babyion (Parterre) 070 347 4141 Rotterdam 010 4141311 Zoetermeer 079 341 72 81 Delft 015 219 05 00 Leiden 071514 20 20 Hoofddorp 023 555 44 00 Als wt een baan voor je hebben, dan wil je dat toch meteen weten! Met de Eiact luzter ben je altijd bereikbaar... zélfs tijdens het sporten! De Hogeschool Leiden heeft zijn blik op de toekomst gericht. Verdeeld over een vijftal locaties kunnen studenten bij de Hogeschool Leiden opleidingen volgen in de sectoren Hoger Gezondheidszorg (HGZ0), Gedrag en Maatschappij (HSAO), Hoger Laboratorium Onderwijs (HL0) en de Opleiding Leraar Basisonderwijs (HP0/Pabo). De Hogeschool Leiden is momenteel volop in beweging. Vanaf het studiejaar 1999-2000 zijn alle opleidingen van de Hogeschool Leiden te volgen vanuit een nieuw gebouw in Leiden. De Opleiding Leraar Basisonderwijs wordt aangeboden in Leiden, Den Haag en Rotterdam. De Hogeschool Leiden hanteert voor haar onderwijs de 'Bas-visi?': Beroepsgericht, Actief Studeren en Studentgericht. De Hogeschool Leiden telt momenteel zo'n 3200 studenten en 330 medewerkers. Als hoofd van het secretariaat heeft u de dagelijkse leiding van het secretariaat. U bereidt zelfstandig vergaderingen voor en zorgt voor de agendering en de verslaglegging. Andere taken omvatten het regelen van afspraken, het verzor gen van de post en het uitvoeren van typewerk zaamheden. U hebt een secretaresse-opleiding gevolgd en minimaal 2 jaar ervaring in een leidinggevende functie. U beschikt over een zelfstandige werk houding en kunt goed prioriteiten stellen. U hebt inzicht in bestuurlijke verhoudingen en u beschikt over prima communicatieve vaardigheden en een flexibele instelling. U vindt het leuk om in een onderwijsorganisatie te werken. Natuurlijk beheerst u de Nederlandse taal uitstekend en kunt u goed uit de voeten met geautomatiseerde, administratieve systemen. Arbeidsvoorwaarden: De CAO-HBO is van toepassing. De aanstelling is tijdelijk voor de duur van het zwangerschapsverlof, doch uiterlijk tot 15/1/1999. Het salaris is, afhankelijk van ervaring, minimaal 3254,- (CAO-schaal 7) en maximaal 4991,- (CAO-schaal 8) op basis van een full-time aanstelling. Informatie De heer drs. H.M. Weijs, secretaris van het College van Bestuur, verstrekt u gaarne inlichtin gen over deze functie, telefoon 071 - 535 45 10. Een functiebeschrijving is beschikbaar. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae, onder vermelding van het vacaturenummer, voor 1 juni 1998 richten aan: Hogeschool Leiden, t.a.v. de heer drs. H.M. Weijs, Plesmanlaan 100, 2332 CB Leiden. Hogeschool Leiden Studentenadministratie [5 dagen per week Vacaturenummer 98/C06] Het betreft uitvoerende werkzaamheden op het gebied van de studentenadministratie van de Hogeschool Leiden. Taken: U voert zelfstandig de administratie en registratie van studentengegevens uit. Daarbij behoren het behandelen van dokumenten als het bewijs van inschrijving, het aanmaken van collegekaarten en het uitschrijven van diverse verklaringen. Het bijhouden van de mutaties in het studentenbestand behoort ook tot uw taken. U verstrekt telefonische informatie over aanmel- dings- en inschrijvingsprocedures en verzorgt de correspondentie met de aangemelde studenten. Het verwerken van de betaling van college- en cursusgelden behoort tot uw taken, evenals het uitvoeren van typewerkzaamheden. U rapporteert regelmatig aan externe instanties. Functie-eisen: U bent in het bezit van een HAVO- en/of MEAO-diploma en hebt minimaal twee jaar ervaring in en soortgelijke functie. U beschikt over een zelfstandige werkhouding en kunt goed prioriteiten stellen. U bent communicatief ingesteld en kunt zich flexibel opstellen. U vindt het leuk om in een onderwijsorganisatie te werken, beheerst de Nederlandse taal uitstekend en kunt prima werken met geautomatiseerde, administratieve systemen. Arbeidsvoorwaarden: De CAO-HBO is van toepassing. De aanstelling is tijdelijk voor de duur van het zwangerschapsverlof, doch uiterlijk tot 15/1/1999. Het salaris is, afhankelijk van ervaring, minimaal 2515,- (CAO-schaal 3) en maximaal 3631,- (CAO-schaal 4) op basis van een full-time aanstelling. Informatie: De heer H. van der Leeden, Hoofd Dienst Studentenzaken, verstrekt u gaarne inlichtingen over deze functie, telefoon 071 - 535 45 14. Een functiebeschrijving is beschikbaar. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae, onder vermelding van het vacaturenummer, voor 1 juni 1998 richten aan: Hogeschool Leiden, t.a.v. de heer H. van der Leeden, Plesmanlaan 100, 2332 CB Leiden.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 35