Personeel Personeel Personeel Personeel Personei k KPN Telecom Rayon Noord-West Amsterdam, Haarlem en Alkmaar) is op zoek naar MTS ers. CORINTHE Rijnland ZATERDAG 23 MEI 1998 Rijn-, Duin- en Bollenstreek Rijn-, Duin- en Bollenstreek is een moderne, klantge richte en professionele organisatie met de volgende vormen van zorg en dienstverlening: Thuiszorg Aanvullende thuiszorg Extramurale verzorgings- en verpleeghuiszorg Uitleen van hulp- en verpleegartikelen Voedingsvoorlichting en dieetadvies Ergotherapie Maatschappelijk werk Ouder- en kindzorg Thuishulp door vrijwilligers Bij de organisatie werken: 1300 medewerkers, 100 vrijwilligers en via bemiddeling 700 alphahelpenden Wij zoeken per direct oproep/invalkrachten voor de tijdelijke functie van Leidinggevende thuiszorg m/v voor gemiddeld 24 tot 37 uur per week Tot de voornaamste taken behoren: - zorgdragen voor een kwalitatief goede planning en organisatie van de hulpverlening; - uitvoering geven aan het vastgestelde personeelsbeleid, onder meer ten aanzien van het voeren van functioneringsgesprekken en het leiden van werkoverleg; - het aantrekken van de juiste nieuwe medewerkers. Functievereisten: - ruime ervaring in een soortgelijke functie in de thuiszorg; - een resultaatgerichte, éfficiënte houding; - een flexibele en innovatieve instelling; - het kunnen hanteren van verschillende managementstijlen, waar onder coaching van individuele medewerkers en van teams; - administratieve vaardigheden en vaardigheid in het werken met de PC (ondermeer WP); - vaardigheid in samenwerken, intern en extern; - een passende hbo-opleiding. Het salaris bedraagt f 3.186,44 en maximaal f 4.431,12 bruto per 4 weken op fulltime basis. Voor inlichtingen over deze functie kunt u op werkdagen contact opnemen met mevrouw M. van der Stelt, medewerker Personeelsadministratie, tel. (071) 409 33 73. Sollicitatiebrieven kunt u tot 2 juni a.s. richten aan Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op vrijdag 12 juni a.s. in de middag. Ons hoofdkantoor is gevestigd aan de Schir Postadres: Postbus 2039, 2220 BA Katwijk. Telefonisch zijn wij bereikbaar onder numm nelpenninckstraat 10 in Katwijk, r (071) 409 33 33. VOOR ZORG, WE L Z I J N EN WON EN KPN Telecom is een belangrijke speler in de internationale telecommunicatiewereld. Om onze marktpositie verder uit te breiden en te versterken zijn wij op zoek naar MTS'ers (m/v) die deze uitdaging met ons willen aangaan. MTS'ers die niet alleen uitstekend de nieuwste technieken willen blijven beheersen, maar die ook gevoel hebben voor commercie en begrijpen hoe belangrijk de klant voor ons is. Binnen onze organisaties zijn er voor zowel ervaren als onervaren MTS'ers verschillende mogelijkheden. Op basis van je opleiding, ervaring, persoonlijkheid en ambities wordt er gekeken welke functie het best bij je past. Hieronder volgen enkele voorbeeldfuncties: Allround Monteur Sales Bedrijven Je houdt je bezig met alle Telecomwensen van de zakelijke klanten (MKB) uit een bepaalde regio. Je kunt hierbij denken aan de aanleg, het in bedrijf stellen en programmeren van bedrijfstele fooncentrales (Suprème, Novo NovoCompact), maar ook aan ISDN-aansluitingen. Als allround monteur ben je het visitekaartje van KPN Telecom bij de klant. Allround Servicemonteur Als allround servicemonteur verleen je technische ondersteuning aan de servicemonteurs bij het oplossen van complexe storingen. Je bent aanspreekpunt voor belangrijke klanten van KPN Telecom en verzorgt training-on-the-job voor nieuwe medewerkers. Je werkt zelfstandig en bent verantwoordelijk voor een goede afwikkeling van de storing zowel intern als extern. Proiecteur vaste verbindingen Je bepaalt de wijze van aanleg en mutaties van vaste ver bindingen. Door middel van een werkorder geef je de monteur op drachten die hij op verschillende centrales uitvoert. Als er onduidelijkheden zijn fungeer je als vraagbaak voor de monteur in de centrale. Je onderhoudt contacten met andere Telecomdistricten en de Landelijk Netwerk Operator Vaste Verbindingen. Wat bieden wij? Een vaste baan waarin je, afhankelijk van de technische specialisatie, door ons op maat wordt opgeleid. Onze primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Je werkt met de nieuwste technieken en we geven je alle ruimte om een mooie carrière binnen onze organisatie te maken. Geïnteresseerd? De werving en eerste selectie van deze vaste banen heeft KPN Telecom neergelegd bij Randstad Uitzendbureau. Ben je ambitieus ingesteld en geïnteresseerd in een loopbaan waarin techniek en klantgericht denken hand in hand gaan? Dan willen wij graag met je in gesprek gaan en nodigen we je uit om contact op te nemen met Randstad Uitzendbureau, Dick Wassenberg of Inge Samsom, telefoon (020) 421 40 22. ADVIESGROEP VOOR PERSONEEL EN ORGANISATIE BV Corinthe Adviesgroep is gespecialiseerd in werving en selectie voor sleutelposities. Onze opdrachtgevers zijn gerenommeerde bedrijven in o.a. financiële dienstverlening, fast moving consumer goods en industrie. de groei van het aantal opdrachten leidt tot de vacature van DE FUNCTIE De Executive Searcher vervult een cruciale rol in de recrute- ring van potentiële kandidaten. Na inventarisatie bij de opdrachtgever, stelt de Executive Searcher, in samenwerking met de Consultant, recruteringsplannen op. Voor het identificeren en benaderen van kandidaten maakt de Executive Searcher gebruik van file search en het direct benaderen van kandidaten (executive search). Geïnteresseerde kandidaten worden door de Executive Searcher geïnformeerd en telefonisch geïnterviewd op basis van de voor de functie relevante criteria. De Executive Searcher begeleidt de kandidaat bij de selectie- gesprekken met de Consultant van Corinthe en de introductie bij de opdrachtgever. De Executive Searcher is tevens verantwoordelijk voor het in kaart brengen van deelmarkten in de branche door het opbou wen van netwerken en het bijhouden van de vakliteratuur. d e oness jen is profe iinanc regior lis, mi bede Corinthe Adviesgroep is ambitieus en stelt hoge eisen aan de kwaliteit van de dienstverlening. Wij besteden veel aandacht aan de ontwikkeling van de vaardigheden van onze mede werkers door middel van interne en externe training. Uw ACHTERGROND u heeft een opleiding op HBO-academisch niveau, en minimaal drie jaar ervaring in het bedrijfsleven in een commerciële omgeving: ervaring in werving selectie is een pre: u functioneert prima in een team; u bent een persoonlijkheid die zich kenmerkt door zelfstandig heid, ambitie, flexibiliteit en doorzettingsvermogen: u beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden; u bent enthousiast en overtuigend; u heeft gevoel voor humor. Heeft u belangstelling voor de functie van Executive Searcher? Richt uw brief met c.v. aan' Corinthe Adviesgroep, Krimkade 20B, 225 1 KA Voorschoten, t.a.v. mevrouw M.G.C. Caspers.J Voor een telefonische oriëntatie kunt u ons bereiken op nummer (07 1) - 56 1 20 1 2. Onze gedragscode garandeert strikte vertrouwelijkheid. ciali en- Het Hoogheemraadschap van Rijnland is binnen een gebied van ruim 100.000 ha. met ruim 1 1/4 miljoen inwoners in de provincies Noord en Zuid-Holland ver antwoordelijk voor waterkering, water beheersing en water kwaliteit. Het personeels bestand van het hoogheemraadschap bestaat uit ca. 475 mede werkers, waarvan ongeveer 2/3 werkzaam is op het kantoor te Leiden en de overigen op 45 installaties verspreid over het gehele gebied. Voor Rijnlands nieuwe kantoorgebouw en t.b.v. het reeds bestaande centrale laboratorium te Leiden aan &ns< Voorschoterweg, zoekt Rijnland per 1 september 1998 een Beheerder voor de technische installaties m/v De nieuwe functionaris zal gedurende ca. één jaar het bouwproces volgen en gedurende deze periode ook worden ingeschakeld voor het beheer en onderhoud van de huidige huisvesting aan de Breestraat te Leiden. De hoofdafdeling Werkenbeheer (ca. 175 mede werkers) is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van 40 afvalwaterzuiveringsinstallaties. Daarbij behoren ook persgemalen, boezemgemalen, gebouwen, terreinen, wegen, watergangen, water keringen, sluizen en bruggen. De afdeling Onder houd Centraal is o.a. verantwoordelijk voor het civieltechnisch onderhoud aan installaties, gemalen en kantoorgebouwen. In januari jl. is met de nieuwbouw van het hoofd kantoor (12.000 m;) aan de Plesmanlaan te Leiden gestart. In het ontwerp worden diverse nieuwe tech nieken, zoals daglichtsturing en lange termijn ener gie-opslag toegepast. Hierdoor heeft het project de voorbeeldstatus "Duurzaam en Energiezuinig bou wen" verworven. De oplevering van het gebouw is voorzien in de tweede helft van 1999. U beheert en regelt alle technische installaties voor het nieuw te bouwen kantoorgebouw en het labora torium, waarbij accenten liggen op koelen, verwarmen en ventileren. Indien nodig overlegt u met of schakelt u interne en/of externe specialisten in en houdt toe zicht op de uitbestede werkzaamheden. Daarnaast verricht u onderhoudswerkzaamheden op bouwkun dig, elektrotechnisch en werktuigkundig terrein. Het bijwerken van (revisie)tekeningen behoort eveneens tot uw takenpakket. Tevens bent u bereid om andere voorkomende werkzaamheden uit te voeren. In verband met een EU-monitoring project en de daarbij behorende protocollen inzake prestatiever plichtingen voert u metingen uit en stelt u de rap portage op. Mbo-elektrotechniek met vergelijkbare kennis en ervaring op werktuigkundig gebied. Maar het omgekeerde mag ook: mbo-werktuigbouwkunde met vergelijkbare kennis en ervaring op elektrotech nisch gebied. Daarnaast verwachten wij dat u een gedegen kei heeft van meet- en regeltechniek en ervaring hef opgedaan met Gebouw Beheersing Systemen en met het gebruik van de PC (spreadsheets). Wij verwachten van u dat u de installatiebevoegi heid conform NEN 3140 heeft, of bereid bent df bevoegdheid te behalen. U heeft affiniteit met energiebesparingsdoel stellingen en interesse in geavanceerde technieks U bezit goede (mondelinge) communicatieve vaardigheden en u bent servicegericht. Daarnaast bent u in staat om zelfstandig en plan matig te werken. Tenslotte bent u in het bezit va rijbewijs B. Rijnland is een stabiele organisatie met een langt traditie. Het beleid dat we voeren is echter voorn strevend. Verbouwingen en vernieuwingen aan installaties leveren steeds nieuwe uitdagingen. De diversiteit aan taken en werkzaamheden mai ons werk boeiend. U verdient in deze functie af hankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 5.268,-- (max. schaal 8) bruto per maa op basis van een 38-urige werkweek. Als secunda arbeidsvoorwaarden kent Rijnland o.a. een goedf regeling voor ziektekosten bij het IZA, een finan ciële tegemoetkoming voor kinderopvang en mogelijkheden m.b.t. ouderschapsverlof en op leidingen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij hel hoofd van de afdeling Onderhoud Centraal, de ing. P.J. Smit, tel. (071) 516 84 07 (tijdens kantoo' uren). Benoeming vindt bij Rijnland plaats na het overleggen van een verklaring omtrent goed gedrag. Uw sollicitatie richt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan het Hoofd Personen en Organisatie van Rijnland, Postbus 156, 2300 Leiden. Op brief en enveloppe graag het vacati nummer 98-WOC-1 vermelden Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie I wordt niet op prijs gesteld. oep

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 34