Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel L U M C Zorg voor mensen, een mooie job Opleiding tot HBO- of MBO-Verpleegkundige MEDEWERKER VERKOOP Thuishulp A Verzorgingshulp B Verzorgende C en D Verpleegkundige Thuiszorg Wijkverpleegkundige Wij'kziekenverzorgende Mix tussen werken en studeren ZATERDAG 23 MEI 1998 'j thu Thuiszorg Groot Rijnland, uit en thuis in de zorgverlening Stichting Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala van producten en diensten op het gebied van zorgverlening, hulp, verpleging en advies. Ca. 1500 medewerkers mogen rekenen op ondersteuning van een professionele organisatie, met het hoofdkantoor in Leiden. Gezamenlijk stemmen we onze hulp maximaal af op de mensen die onze hulp nodig hebben: onze klanten. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. izorg Groot Rijnland Mensen verzorgen als ze hulp nodig hebben is voor u een vanzelfsprekende zaak. U combineert die mensgerichte instelling met een juiste opleiding en een professionele werkhouding. Herkent u zich hierin en in één van de onderstaande' functies, kom dan naar de informatiebijeenkomst op donderdag 28 mei a.s. tussen 13.30 en 15.00 uur op ons kantoor aan het Schuttersveld 1 te Leiden (tegenover het Centraal Station). Voor de rayons Leiden Noord en Leiden Zuid zijn wij op zoek naar gemotiveerde collega's voor de functies: Minimaal 12 uur en maximaal 36 uur per week, ochtenden en of middagen U verricht diverse huishoudelijke werkzaamheden, zoals schoonmaken, wassen, strij ken en boodschappen doen U stimuleert de cliënt zoveel mogelijk zelf te doen. U biedt uw cliënten een luisterend oor. U signaleert eventuele problemen en onder houdt regelmatig contact met collega's. Opleidingsniveau: LHNO Minimaal 12 uur en maximaal 36 uur per week, ochtenden en of middagen Naast huishoudelijk werk verricht u ook licht verzorgende taken, zoals lichamelijke verzorging van de cliënt, maar ook bijvoorbeeld de opvang van kinderen. U kunt daarbij goed plannen en prioriteiten stellen. U weet de behoefte van cliënten goed in te schatten en zo nodig door te verwijzen naar collega's Opleidingsniveau: helpende MDGO-vz (kort) of helpende OVDB (2 jaar) Voor de dag-, avond- en of weekenddienst U verricht bijna alle verzorgende en begeleidende activiteiten bij de cliënt thuis. U heeft daarbij een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Tot uw werkzaamheden behoren o.a. ook algemene verzorging van terminale en demente rende cliënten. Opleidingsniveau: verzorgende MDGO-Vz (lang); Verzorgende OVDB; diploma ziekenverzorging; diploma MDGO-Vp Voor de dag-, avond- en of weekenddienst In nauwe samenwerking met collega's uit uw rayon zorgt u voor de verpleging van uw cliënten U heeft oog en oor voor de menselijke en verpleegkundige behoeften van uw cliënten en weet hoe het totale product- en dienstenpakket van Thuiszorg Groot Rijnland daarop in kan spelen. Opleidingsniveau: diploma ziekenverpleging A Voor de dag-, avond- en of weekenddienst Uw takenpakket richt zich op verpleegkundige zorgverlening in de thuissituatie. Uw werkzaamheden variëren van curatieve en preventieve handelingen tot revalidatie en reactivenng en Gezondheidsvoorlichting en -opvoeding. U werkt nauw samen met een team van collega-wijkverpleegkundigen en wijkziekenverzorgenden Opleidingsniveau. HBO-V of diploma ziekenverpleging A met diploma MGZ Voor de dag-, avond- en of weekenddienst U verleent thuiszorg aan (chronisch) zieken, gehandicapten en bejaarden Als geen ander kent u de kneepjes van het vak U weet dat te koppelen aan een klantgerich te instelling, waardoor een relatie ontstaat die u in staat stelt alle benodigde vormen van diensten te signaleren en te activeren. Opleidingsniveau, diploma ziekenverzorging, bij voorkeur met wijkaantekening Wij bieden: Collegiale ondersteuning, een prettige werksfeer en bedrijfstrainingen Op alle genoemde functies is de CAO Thuiszorg van toepassing. Daarnaast zijn er prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder collectieve verzekeringen, een spaar loonregeling en een regeling voor kinderopvang. Geïnteresseerd? Kom dan naar de informatiebijeenkomst op 28 mei a.s. op ons kantoor, Schuttersveld 1, Leiden De bijeenkomst wordt gehouden van 13 30 tot 15.00 uur. Graag horen wij van tevoren of u van plan bent naar de bijeenkomst te komen. Voor telefonische aanmeldingen en voor meer informatie over de functies kunt u bellen op maandag 25 mei en dinsdag 26 mei' telefoon 071 - 516 14 15. Hel Spaarne Ziekenhuis is met bijna 600 bedden en een drukbezochte polikliniek een belangrijk regionaal, interconfessioneel ziekenhuis, met vestigingen in Haarlem en Heemstede Met zo 'n 25 specialismen wordt professionele en patiënt gerichte zorg geleverd volgens de modernste inzichten. Vandaar dat ook de organisatie volop in beweging is. Alle blikken zijn gericht op de toekomst In dat kader wordt nu bijvoorbeeld al gewerkt aan een compleet nieuwe ziekenhuis vestiging die binnen enkele jaren in Hoofddorp zal verrijzen. Om de centrale plaats van de patiënt te onder strepen. wordt het systeem van integrerende verpleegkunde toegepast. Dat wil zeggen dat elke patiënt één vast aanspreekpunt heeft. Ook de aanpak van het Spaarne Ziekenhuis op het gebied van ouderenzorg en voorlichting aan patiënten is toonaangevend. Onze eigentijdse kijk op gezondheidszorg vraagt om betrokken en gemotiveerde medewerkers, mensen die zich niet alleen beperken tot hun eigen taken en er altijd nog iets bij willen leren op hun vakgebied. De HBO-verpleegkundige opleiding Heb je een HBO- of HAVO-studie achter de rug en wil je verpleegkundige worden? Dan wijzen we je graag op de opleiding HBO-V duaal, een unieke mix tussen theorie en praktijk van de Hogeschool Holland en het Spaarne Ziekenhuis. Je start in augustus van dit jaar of februari 1999 met een propaedeutisch jaar aan de Hogeschool Holland in Diemen. En daarna ga je als werknemer aan de slag op een van onze verpleegafdelingen. De kennis die je bij de theoretische periodes opdoet, kan daarna direct in de praktijk worden gebracht. Tijdens het propaedeutisch jaar heb je recht op studiefinanciering. Daarna krijg je een leer lingensalaris. Na je opleiding ben je een gediplomeerd verpleegkundige met veel verstand van zaken en met gegarandeerd een baan. De MBO-verpleegkundige opleiding Ook als je eèn MAVO diploma hebt met 6 vakken op D-niveau (waaronder 1 exact vak) of een MBO diploma bezit, kun je tot verpleegkundige opgeleid worden Je begint met een beroepsvoorbereidende periode van 9 maanden die in augustus 1998 start. Je ontvangt dan f750,- bruto zakgeld per maand. De theorielessen worden verzorgd door het Regionaal Opleidings Centrum NOVA in IJmuiden. Zodra je deze periode hebt afgerond, kom je in dienst van het Spaarne Ziekenhuis en krijg je een leerlingensalaris Zo word je in 4 jaar opgeleid tot een volleerd verpleegkundige met een schat aan praktische ervaring en een baan bij het Spaarne Ziekenhuis. Interesse? Stuur dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief aan de afdeling personeel en organisatie van het Spaarne Ziekenhuis, Postbus 354, 2100 AJ Heemstede. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Simone Stammis (023) 514 13 56 Spaarne Ziekenhuis Specialisten in mensenwerk Gevraagd magazijn medewerker Wij groothandel in auto-onderdelen zoeken aktieve jonge man, leeftijd 23-27 jaar, die na een korte inwerkperiode zelfstandig kan werken. Schriftelijke soil, te richten aan: De Graaf automaterialen bv -UDG Houthandel Klinkenberg, de grootste in de wijde omtrek op het gebied van hout, vloerdelen, tuinhout, plaatmaterialen, gipsplaten, deuren, kozijnen enz voor consument en bedrijfsleven, zoekt met spoed voor haar nieuw te openen showroom/magazijn een gemotiveerde, energieke Onze gedachten gaan uit naar iemand van ca. 25-35 jaar met ervaring in hout en bouw. Tevens is hij enthousiast en heeft goede contactuele eigenschappen en een representatief voorkomen. Na een ruime inwerkperiode informeert en adviseert u de afnemers in zowel de showroom als het magazijn. Voor de juiste persoon hebben wij een afwisselende, vaste betrekking met een salariëring volgens de houthandel c.a.o. Voldoet u aan ons profiel en bent u toe aan een nieuwe uitdaging, aarzel dan niet en stuur uw sollicitatie met c.v. vandaag nog naar: Houthandel Klinkenberg, ta.v. J. Ammerlaan Zijldijk 22, 2352 AB Leiderdorp HOUTHANDEL KDNKENBERGI Zijldijk 22, 2352 AB Leiderdorp. Tel. (071) 581 51 00 <2 laats (v De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van peuterTAALspeelzaal KAKELBONT-Noord, Ambonstraat 28a na de zomervakantie een ENTHOUSIASTE LEIDSTER (18 uur) De KAKELBONT-speelzalen zijn bedoeld voor peuters van 3-4 jaar die nog goed genoeg de Nederlandse taal beheersen. Het gaat meestal om kinderen die thuis een andere moedertaal spreken. De peuters komen 4 ochtenden per week Er wordt aan taalstimulering gewerkt door middel van een planmatige aanpak. Er zijn 2 leidsters op een groep van maximaal 16 kinderen. De bedoeling is de kinderen een betere kans te geven op een goede schoolloopbaan. De werktijden zijn: n 12.15 uur en op de v ndag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 08.1 insdagochtend is er teamoverleg of -scholing. Wij zoeken iemand die: - het leuk vindt met deze peuters te werken - goed Nederlands spreekt - planmatig kan en wil werken - bereid is extra scholing te volgen - een relevante opleiding heeft gevolgd, bij voorkeur op HBO-niveau - ervaring heeft met kinderen en/of ouders uit diverse culturen. Wij bieden: - een interessante baan in een enthousiast team - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling Kinderopvang - de aanstelling gaat in op 14 augustus 1998 en is op basis van vervanging zwangerschapsverlof met uitzicht op een vast dienstverband. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Marja Bavelaar, hoofd peuter TAAL-speelzalen, op woensdagmiddag van 14.00 uur tot 16.00 uur. Tel. 071 -5163441Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae en motivat graag voor 3 juni 1998 richten aan: sollicitatiecommissie Kakelbont-Noord. Postbus 22012301 CE Leiden. Het Leids Universitair Medisch Centrum is het samenwerkingsverband van het Academisch Ziekenhuis Leiden en de Faculteit der Geneeskunde van de Rijks universiteit Leiden. Patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek zijn ondergebracht in vijf divisies. Binnen Divisie 4 zijn de paramedische diensten ondergebracht. Klinische Farmacie en Toxicologie De afdeling Klinische Farmacie en Toxicologie is belast met de farmaceutische zorgverlening ten behoeve van patiënten die behandeld worden in het LUMC. Deze taak omvat o.a. de inkoop en distributie van geneesmiddelen, de informatiever strekking over geneesmiddelen, de bereiding van geneesmid delen in toedieningsvormen, de keuring van grondstoffen en bereidingen, alsmede de analyse van geneesmiddelen in biolo gische media in het kader van therapiebegeleiding en/of toxico logisch onderzoek De afdeling Bereidingen van de afdeling Klinische Farmacie en Toxicologie verzorgt de productie van steriele en niet-steriele geneesmiddelen ten behoeve van het ziekenhuis. Binnen deze afdeling is een vacature voor een: Apothekersassistent m/v (20 L ir per week) 98.T.I 1.21.LD Uitbreiding van het aantal uren is op termijn niet uitgesloten. Taak: Tot de te vernchten taken behoort de bereiding van zowel steriele als niet-steriele geneesmiddelen, inclusief de aseptische bereiding van parenterale voedingen. Functie-eisen: - diploma apothekersassistent; - zelfstandig maar ook goed in teamverband kunnen werken: - nauwkeurigheid in werken: - ervaring op het gebied van steriele productie strekt tot aan beveling. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.960,- bruto per maand op full time basis. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A. v.d. Post, hoofdassistente afdeling Bereidingen (071 - 526 27 90. pieper 9979) en door de heer D. Blok productie-apotheker (071 - 526 26 12. pieper 9607). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op bnef en enveloppe, binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: Mr. RH.G. Engelen, arts, Directeur-beheer Divisie IV, Leids Universitair Medisch Centrum, Postbus 9600, 2300 RC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 32