Personeel Personeel Personeel Personet- DOCENT ROLFF OPERATIONEEL MANAGER Jongeneel Zn Transport Verkoopmedewerker Commercieel WESP bv ZATERDAG 23 MEI 1998 ■rji.imii» Produktiemedewerkers metaal m/v U komt te werken in een grote metaalverwerkende fabriek in Katwijk waar benzinetanks gemaakt worden Momenteel zijn er onder andere vacatures op de Spuiterij. Daar moeten de tanks worden opgehangen, doppen op tanks worden geschroefd en tanks worden afgemonteerd Tevens zoeken wij medewerkers in ploegendienst op de Onderdelenproduktie. Goede verdiensten conform de CAO groot metaal De banen zijn voor lange tijd en bieden wellicht uitzicht op vast dienstverband. Informatie bij Ingrid Leander, tel. (071) 407 21 45, Katwijk, Voorstraat 62. Postbesteller/Nachtwerkers m/v Bij de TNT Post Groep in Leiden zijn wij dringend op zoek naar een fulltime postbesteller voor 40 uur in de week. U dient ook op zaterdag beschikbaar te zijn Ook zoeken wij diverse nachtwerkers voor het sorteren van post. U werkt enkele vaste nachten per week van 01.00 s'nachts tot 07 00 s'morgens Bent u geinteresseerd in deze vacatures dan bent u van harte welkom op onze vestiging op het Schuttersveld Informatie bij Nanna Stolze, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9 ■iijnu'iw; Machineoperators m/v Op korte termijn zijn wij op zoek naar een aantal machineope rators voor onze relatie in Noordwijkerhout. Het betreft een functie met uitzicht op een vast dienstverband in een drieploegen- systeem De werkzaamheden bestaan uit het op basis van strenge kwaliteitsnormen produceren van diverse soorten plastics, het bedienen en instellen van machines en het samenstellen van recepten voor het te produceren folie Wij denken aan kandidaten met minimaal LBO-niveau, bijvoorbeeld LTS/MTSprocestechnologie of werktuigbouwkunde Tevens zoeken wij machineoperators die een aantal machines draaiende kunnen houden en de snelheid, kwaliteit en kwantiteit controleren Ervaring met het bedienen van Internationaal Service Monteur m/v U gaat werken als Service Monteur voor een internationaal opererend bedrijf gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verkopen van enveloppenbedrukmachines U vervult uw functie zowel zelfstandig als in teamverband. Na een inwerkperiode in Warmond zult u (inter)nationaal ingezet worden voor het monteren, plaatsen en onderhouden, zowel mechanisch als electro- nisch, van de machines. U beschikt over een afgeronde opleiding MTS-WTB, aangevuld met 2 jaar relevante werkervaring Naast de Nederlandse taal is het beheersen van de Spaanse- en/of Italiaanse taal is een vereiste Tevens beschikt u over een Rijbewijs B U heeft een groot doorzettingsvermogen en u bent flexibel en praktisch ingesteld. Informatie bij Arwin Visser, tel. (071) 523 60 03. Leiden, Schuttersveld 9 Cateringmedewerker m/v De directie van een bouwbedrijf is tijdelijk gehuisvest in een kee in Leiden. Wij zoeken iemand die deze keet wil schoonhouden e de directie wil voorzien van koffie en broodjes Het gaat om 4 ui werken per dag, bij voorkeur 's ochtends Wie vindt dit een uitdaging om tot het einde van dit jaar te doen? Informatie bij Frank de Zwart. tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. )>,l,fj.ïl,*1 Cassière m/v Voor diverse supermarkten en bouwmarkten in Leiden en omstreken zijn wij op zoek naar gemotiveerde, representatieve dames en heren die voor lange tijd aan de slag willen. Het betreft zowel fulltime als parttime vacatures. Ervaring met kassa's is gewenst, doch niet noodzakelijk. Met het oog op de samenstelling van de teams gaat de voorkeur uit naar kandidaten van ongeveer twintig jaar Ben je geinteresseerd, neem dan snel contact met ons op. Informa Hovenier m/v Voor een erkend hoveniersbedrijf zijn wij op zoek naar een hovenier Ben jij niet bang om je handen vuil te maken en weet je van aanpakken dan is dit misschien een leuke baan voor joul Je bent bij voorkeur in het bezit van een agrarische opleiding en per direct beschikbaar! Deze functie is fulltime en je kunt voor langere tijd aan de slag. Informatie bij Wendy Vrijen, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9 Verkoper tuincentrum m/v Voor een tuincentrum in Oegstgeest zijn wij op zoek naar een verkoper van tuinbenodigdheden Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een technische achtergrond omdat er ook advies moet worden gegeven met betrekking tot buitenverlichting en vijver- pompen Verder behoren diverse technische klussen op het tuincentrum tot de werkzaamheden. Naast het bezit van deze technische kwaliteiten is het ook belangrijk dat je klantvriendelijk en representatief bent. Spreekt deze veelzijdige baan je aan, ben je per direct beschikbaar en tussen de twintig en dertig jaar neem Verkopers m/v Ben jij op zoek naar een leuke baan in de detailhandel kom dan n bij ons langslVan auto-showrooms tot audio/video-shops, van luxe damesmodezaken tot gerenommeerde sportzaken, van parfume- rie's tot trendy kledingwinkels, wij hebben overal werk voor topverkopers. Dus ben jij die representatieve, sportieve, enthou siaste verkoper die wij zoeken informeer dan nu naar jouw mogelijkheden! Informatie bij Wendy Vrijen, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. ■iMilfrffl Chauffeur m/v Cateringmedewerker m/v Wilt u slechts een paar uur per week werken? Het liefst op vaste dagen en gedurende lange tijd? Dan kunt u aan de slag als cateringmedewerker bij een bedrijf in Leiden. Elke woensdag t/m vrijdag zorgt u van 17.30 tot 19.30 uur zelfstandig voor het draaii van een kleine kantine. Ervaring is gewenst, echter niet noodza kelijk. Informatie bij Frank de Zwart. tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Heb jij rijbewijs B en nog geer weg te zitten? Neem dan snel contact rr volop werk voor chauffeurs die kunnen als fulltime vacatures! Informatie bij Wendy Vrijen, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9 Vind je het heerlijk om op de ipakken. Zowel parttime ->r randstad uitzendbureau De Hogeschool Leiden zoekt voor de opleiding Biologie en Medisch Laboratoriumonderzoek van de afdeling Hoger Laboratorium Onderwijs te Leiderdorp m.i.v. 1 september 1998 een Cytologie De Hogeschool Leiden heeft zim blik op de toekomst gericht. Verdeeld over een vijftal locaties kunnen studenten bij de Hogeschool Leiden opleidingen volgen in de sectoren Hoger Gezondheidszorg (HGZO), Gedrag en Maatschappij HSAO), Hoger Laboratorium Onderwijs (HLO) en de Opleiding Leraar Basisonderwijs (H PO/Pabo). De Hogeschool Leiden is momenteel volop in beweging. Vanaf het studiejaar 1999-2000 zijn alle opleidingen van de Hogeschool Leiden te volgen vanuit een nieuw gebouw in Leiden. De Opleiding Leraar Basisonderwijs wordt aangeboden in Leiden, Den Haag en Rotterdam. De Hogeschool Leiden hanteert voor haar onderwijs de 'Bas-visie'; Beroepsgericht, Actief Studeren en Studentgericht. De Hogeschool Leiden telt momenteel zo'n 3200 studenten en 330 medewerkers. hogeschool Taken: Wij zoeken een collega om het onderwijs in de cytologie te verzorgen en ons te ondersteunen hij het ontwikkelen van nieuw onderwijs. Onze nieuwe co'lega begeleidt ook stages en afstudeer projecten van studenten. Het meedenken over de organisatie en het beheer van de afdeling behoort tot de taken van alle medewerkers. Functie-eisen: Het bezit van een getuigschrift Hoger Onderwijs (HBO of WO) is een vereiste, evenals een specialisatie in moderne cytodiagnostische technieken en immunocytochemie. We gaan ervan uit dat onze nieuwe collega enige jaren relevante werkervaring heeft en goed'kan functioneren in teamverband. Onze voorkeur gaat uit naar een collega, die over een diploma didactische bekwaamheid beschikt en bekend is met nieuwe onderwijsvormen (w.o. projectonderwijs) en het een uitdaging vindt om in het hoger beroeps onderwijs aan de slag te gaan. Hogeschool Leiden Arbeidsvoorwaarden: De CA0-HB0 is van toepassing. De aan stelling is in een tijdelijk dienstverband voor de duur van een jaar met daarna de mogelijkheid van een vast dienstverband. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal 4.097,- (CAO/Schaal 9) en maximaal 7.250,- (CAO/Schaal 11) bruto per maand bij een volledig dienstverband. Informatie: De heer drs. J. A. van der Willik verstrekt u gaarne inlichtingen over deze functie. Telefoon 071 - 589 93 47. Schriftelijke reacties, onder vermelding van het vacaturenummer T98/04, binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan: Hogeschool Leiden, afdeling Hoger Laboratorium Onderwijs, t.a.v. de heer drs. J.A. van der Willik (afdelingsdirecteur HLO)', Leidsedreef 5, 2352 BA Leiderdorp. Ifer (a-6 st,c 93 ^scv^0 De Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten (CSKV) beheert de kinderdagverblijven Bibelebon, de Hummelhof en De Sterrenboom, die elk zowel bedrijfs- als gesubsidieerde opvang realiseren voor kinderen van 0-13 jaar. De CSKV zoekt per 1 juni 1998 voor het kinderdagverblijf De Hummelhof LEIDER (M/V) voor de babygroep voor 4 dagen per week Die voldoet aan de volgende functie-eisen: - relevante MBO of HBO-opleiding; - ervaring in het werken met de desbetreffende leeftijdsgroepen is een pre; - zowel individueel als in groepsverband met kinderen kunnen werken; - goede contactuele vaardigheden; - in teamverband kunnen werken Salariëring vindt plaats conform CAO-Welzijn. Sollicitaties voor 31 mei 1998 richten aan: CSKV Papelaan 85e 2252 EG Voorschoten Voor nadere informatie kunt u zich maandag-, dinsdag- of woensdagochtend wenden tot: Enny van Gilst, hoofd van het kinderdagverblijf De Hummelhof tel. 071-5612506. Vacature Dynamische baan bij een groeiend bedrijf. Met 27 vestigingen, 2200 associés en een omzet van ruim 500 miljoen gulden is Vomar een snel groeiende zelfstandige supermarkt-keten. Aan het succes van Vomar liggen begrippen als voordeel, kwaliteit, goed koopmanschap en service ten grondslag. Vomar heeft een 'platte' organisatie waarin betrokkenheid, eigen initiatief, verantwoordelijkheid de doorslag geven. MET GEVOEL VOOR SERVICE Voor het service centrum in IJmuiden vragen wij een ASSISTENT CONTROLLER M/V De doelstelling van de functie: - Informatievoorziening aan alle management nivo's m.b.t. interne bedrijfseconomische informatie. - Interne controle van informatie op het gebied van omzet en kosten. - Het opstellen en bewaken van budgetten. - Meewerken aan jaarrekeningen. De assistent controller rapporteert aan de adjunct directeur Financiën Sr Administratie. Wij vragen: - HEAO-BE opleiding. - 2 jaar ervaring in een soortgelijke funktie. - Goede contactuele eigenschappen. - Flexibele en klantgerichte instelling. Wij bieden: Een zelfstandige en afwisselende functie met volop ontplooiingsmogelijkheden. Stuur uw sollicitatiebrief aan: VOMAR, antwoordnummer 312, 1970 VB IJmuiden (een postzegel Is niet nodig), t.a.v. dhr. P.C. Kuyper. Tel. 0255 - S63746 Voordeelmarkt Jongeneel Zn. Transport B.V. is een snel groeiend, succesvol bedrijf, dat is opgericht in 1956, de organisatie is sinds 1992 gecertificeerd volgens de NEN ISO 9002 norm. Ons bedrijf is onder andere gespecialiseerd in het vervoer van gevaarlijke stoffen voor industrieel en particulier gebruik en alle andere vormen van Transportdiensten. Bij Jongeneel Zn. werken momenteel 95 medewerkers en het wagenpark bestaat uit 86 eenheden. Op korte termijn is er plaats voor een Functie-informatie Toezicht houden op en de uitvoering van het ISO NEN-ISO 9002 kwaliteitssysteem Het toepassen van de normen die noodzakelijk zijn voor veiligheid, hinderwet en milieu Het verrichten van diverse personeelszaken Geen negen tot vijf type Affiniteit met Transport over de weg Kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking en de organisatie daarvan Projectmatig kunnen werken Leeftijd t/m 35 jaar Het controleren van diverse documenten Contact onderhouden met klanten Functie-eisen Opleiding op HTS/HBO-niveau Enige kennis van de Franse en Engelse taal Bereid tot het volgen van cursussen Beschikt over een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid Enige kennis van gevaarlijke goederen Ervaring met wegtransport over de weg Geboden wordt: Een aantrekkelijke baan, bij een snel groeiend bedrijf Een prettige werksfeer met veel variatie en de kans om op een breed gebied ervaring op te doen Een prima salaris in een prettige werksfeer. Uw sollicitatie kunt u richten aan; 2235 SH Valkenburg (ZH) t.a.v. Dhr. J. P. Jongeneel elektrogroothand afdeling Zoeterwoude ROLFF Elektrogroothandel B.V. is een goed ingevoerde opj klantgerichte groothandel in elektrotechnisch installatiematf en schakel- en besturingscomponenten. Vanuit vestigingeni Alkmaar en Zoeterwoude-Rijndijk wordt geleverd aan installa industrid en overheid. Het werkgebied omvat het westen van het land. Voor de vestiging Zoeterwoude zoeken wij een klantgericht? WORTH ren tij' en two irimp 58 slag je den Zwei gop double ol mei Vlet ee elde6 Tot zijn taken zal behoren - Het adviseren van de klanten, het doen van prijsopgaven, het onder de aandacht brengen van speciale acties en de telefonische verkoop. - Het leveren van een bijdrage aan de offertevoorbereiding orderbehandeling. - Het mede zorgdragen voor een optimaal functionerend voorraadbeheer. - Het actief meewerken aan het assortimentsbeheer. ridfc De Teling lafgeli door V en kor ichin plaat ide ju e lok bij :comn eed se bij De dri :dope MBO-er/MTS-er E met productken en /ja, gehu\ iin he In h; die ervaring en een opleiding heeft genoten op MBO-elektro techniek niveau en goed in teamverband kan samenwerken. Deze commerciële binnendienst functie vereist extra inzet en eigen initiatief. Telefonische inlichtingervworden verstrekt door Drs. J. de Ze telefoon 075-6161725. Kandidaten, m/v, die aan de bovenstaande eisen kunnen vo en bovendien uitstekende kontaktüele vaardigheden hebbenjüpAM wordt verzocht hun schriftelijke reacties te richten aan de hi MTS Drs. J. de Zeeuw, onder code "commercieel Telefoon: 075-6161725 Psychologisch Instituut Drs. J. de Bedrijfsadviesbureau Personele Organis Rozengracht 72 - 73 - 1506 SH Zaan Zer' lefige s de ee ;rnog hvam :d. Dc ajic nt. Pat Iaranf ificati Stannah Trap liften B. V. maakt onderdeel uit van de Britse Stannah Groep, dat wereldwijd ondermeer marktleider is op het gebied van traplifien. Het bedrijf in Nederland is verantwoordelijk voor de marketing, verkoop installatie en service van hoge kwaliteit traplifien Deze worden geleverd aan mensen met traploopproblemen, die zo in hun vertrouwde omgeving kunnen blijven wonen. Stannah is een begrip op de markt, en staat voor kwaliteit, innovatie en een goede service. Wegens de toenemende vraag in de mai voor onze nieuwe producten, zoeken wij voor onze service afdeling een jonge, enthousiaste Installateur/ Servicedienst medewerker die ondermeer: its tw< JUUTI make slooti ipei is a heef armee irini u omen wind Idbek Baller leMu ee tentet Na een gedegen producttraining in Engeland, Stannah producten in geh Nederland in teamverband zal installer Onderhouds- en storingsdienst werkzaamheden zal uitvoeren. Voor deze uitdagende functie zoeken wij iemand die: Een opleiding heeft op LTS/MTS niveai (bij voorkeur elektrotechnische kennis) Zowel zelfstandig als in teamverband k werken; f Het een uitdaging vindt een persoonlij! eede tintje te geven aan onze serviceverlenii1 en prestatiegericht is; De Engelse taal redelijk spreekt; In het bezit is van rijbewijs B. de 1 op ht stom eiling .an d< tordel Stannah biedt een goed pakket aan ysiok arbeidsvoorwaarden. Spreekt deze fund Ge jou aan, stuur dan snel je sollicitatiebrief c.v. naar: Stannah Trapliften B.V., t.a.v. Personeelszaken, Postbus 3073, 2220 CB Katwijk. het 1" inbec hart kte he oorde inrusl ie w; herst ïpak. Als je een baan wilt bij een klein maar groeiend bedrijf, sollici dan nu bij bureau WESP bv. WESP is een projectenorganisat voor Sociaal Marktonderzoek. Met behulp van interviews wo |eters tevredenheidsonderzoek gedaan bij klanten van dienstverlei de instellingen. Het doel van het onderzoek is dat het aanbod instellingen verbetert. Van de onderzoeken worden rapporta gemaakt. Daarnaast verzorgt bureau WESP trainingen en ge f het handleidingen, voorlichtingsmateriaal en periodieken uir Het projectmatig werken vraagt om een goede financiële pla ning in controle. Het vraagt ook flexibiliteit om in te kunnenl^'^ len op spitstijden. Ons team van ongeveer 20 medewerkersh ^et c op korte termijn versterking nodig van een enthousiaste pencj, Financieel medewerker (m/v) Wij vragen een opleiding op pd/MBA niveau ervaring in een administratieve functie bij te springen bij algemene secetariaatswerkzaamheden kunnen werken in een klein team nauwkeurig kunnen werken ervaring met het werken met financiële pakketten leeftijd bij voorkeur vanaf 30 jaar Wij bieden: een werkweek van ongeveer 24 uur een salaris afhankelijk van opleiding en werkervaring een afwisselende en uitdagende functie Wij zien graag je sollicitatie met c.v. binnen twee weken tege "et moet. &ens Bureau WESP bv, t.a.v. mevrouw drs. J. Meerdink, Componis v laan 55a, 2215 SN Voorhout, telefoon (0252)218521. n, oo 1 ilers met vnei tegei )edeli Ac de uk, trd, L «t - ereid van n ant, doe nedia lijk I iet mi tn en achti uilen

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 28