Personeel Personeel Personeel Personeel Personei ZENECA Koks die passagiers kunnen laten smullen ÉT'Hfic klm catering services schiphol bv Uitgerekend Caltek magazijn manaq 1/ stichting ROSENBURCE MARKTLEIDER ZOEKT COMMERCIËLE TALENTEN je komt ogen en oren tekort LABORATORIUM MEDEWERKER (M/V) MO GEN -\r randstad uitzendbi ZATERDAG 16 MEI 1998 KLM CateringServiccs Schiphol BV (KCS) is een zelf standige dochter van de KLM en is de grootste mfligjit- cateraar van Neder/and Dankzij de inzet van 1500 mensen worden dagelijks ruim 240 vluchten voorzien van 40.000 maaltijden, duizenden liters drank en stapels kranten en tijdschriften. KCS werkt voor ruin: 17 luchtvaart-maatschappijen. Functie-inhoud: KLM Catering Services Schiphol BV bevoorraadt dagelijks meer dan 240 vluchten met ondermeer zo n 40.000 maaltijden. Het bereiden van deze maaltijden gebeurt in ploegendiensten in onze eigen keukens. De keukens zijn: de voorbereidings-de warme-, koude- en dicctkeuken en de patisserie. Voor deze keukens zoeken wij koks, dieetkoks en patissiers die op basis van de opdrachtgeving verstrekkingen en/of maaltijdcomponenten bereiden. Deze koks denken mee in het proces en helpen het te optimaliseren. Kwaliteit, hygiëne en het begeleiden van het HACCP proces wordt hun verantwoordelijkheid, samen met het hanteren van het FIFO principe en de kostenbewaking bij het grondstoffenbeheer. Wat vragen wij: zelfstandige teamworkers met een SVH voortgezette opleiding voor instellings- of restaurantkok. Voor de dieetkok bij voorkeur opleiding dieetkok en voor de patissier de banketbakkersopleiding le bediende SBOB of LTS stroming consumptieve techniek Vakmensen met een uitstekende warenkennis en een grote praktische kennis van de moderne bereidingstcchnieken. Servicegerichte koks met grootkeukenervaring die soepel omgaan met flink wat druk op de keteL Wat stellen wij daar tegenover: een bruto salaris van f 3010,14 met een uitloop naar f 3259,55 (excl. inconveniënten) afhankelijk van opleiding en ervaring. Een vast en te voren bekend rooster plus 25 vakantie- en 14 ATV dagen volgens de CAO voor de Contract- cateringbranche. Interesse? Spreekt één van bovenstaande functies u aan en wilt u graag werken in een grootkeuken, stuur dan vóór 30 mei as. uw brief met c.v. naar KLM Catering Services Schiphol bv, ta.v. mevrouw S. Brenninkmeijer, Personeel Organisatie, Postbus 75178, 1117 ZS Schiphol. Voor meer informatie over de functies kunt u contact opnemen met mevrouw S. Brenninkmeijer, 020-6492969. administratief medewerker Wij zoeken een enthousiast persoon m/v die gedurende 2 dagen per week onze afdeling administratie komt versterken. Je werkzaamheden bestaan uit het andere voorkomende werkzaamheden binnen ons bedrijf. Heb je (enige) ervaring met bovengenoemde werkzaamheden, een goede beheersing van de Nederlandse taai, kennis van diverse softwarepakketten, bezit je accuratesse en flexibiliteit en wil je werken in een gezellige werksfeer, aarzel dan niet en stuur binnen twee weken na verschijningsdatum je sollicitatiebrief, voorzien van een curriculum vitae, naar: Bouwkundig Bureau Caltek b.v. t.a.v. Erik Blote Postbus 128 2210 AC Noordwijkerhout 1 0LGENS DE ISO 9002 NORM meubelmaker/interieurbouwer Vereisten: opleiding meubelmaker M.T.S. leeftijd 20-26 jaar goede contactuele eigenschappen enthousiasme en doorzettingsvermogen zelfstandig kunnen werken rijbewijs BE Wij bieden een goed salaris, gezellige werksfeer, zeer afwisselende baan. Een bedrijf met toekomst. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties richten aan: het HOUTPALEIS NTI is een erkende schrif telijke onderwijsinstelling die al ruim 50 jaar aan de top Uitgeverij Educatief is een uitgeverij van studieboeken en verzamelwerken. Eurodidakt is een schriftelijke onderwijsinstelling met ruim 25.000 cursisten per jaar. Hier mee behoort zij tot de groot ste schriftelijke onderwijsin stellingen van Nederland. EURODIDAKT (full-time m/v) Werkzaamheden: Bestaan voornamelijk werking met de afdelingen Inkoop, ontwikkeling en Cursuscoördinatie, en administreren van de in- en uitg goederenstromen t.b.v. het Schrifte Onderwijs en de Uitgeverij. Tevensj woordelijk voor de opslag van cursusmateriaal, zoals boekwei drukwerk, software etc. "9 ft, -J Vereisten: - Zelfstandig en in teamverband kir werken; - Leidinggevende capaciteiten; - Flexibele instelling; - Affiniteit met automatisering. Belangstelling voor deze leuke en uitdagende baan? Stuur een brief met c.v. en pasfoto aan: EURODIDAKT HOLDING t.a.v. Dhr. |ng. D.U. van der Maal Postbus 2222 2250 MP Voorschoten mp Woongebouw voor ouderen Rosenburch 71 2321 RB Leiden K.v.K.: 41.5165417 GEVRAAGD i.v.m. vakantievervanging INVAL HUISMEESTER m/v Voor de periode van 13 juli t/m 7 augustus 1998 (en eventueel voor verdere ver bij vakantie of ziekte) Wij denken aan een man of vrouw met enig technisch inzicht, maar die o< hulpvaardige instelling heeft naar onze bewoners. - Werktijden: maandag t/m vrijdag tussen 08.30 en 16.30 uur minimaal 3 en maximaal 5 uur per dag, in overleg met huismeester/beheerder - In bezit van geldig EHBO-diploma - Beloning in overleg DIXONSbvis de snelst groeiende elektronicaketen van Nederland. De Dixons filialen bieden keus uit een breed assortiment in PC's, printers, accessoires, CD-Rom software, enter tainment. personal audio, telecommunicatie en foto grafie. De formule van ons succes? Een aantrekkelijk assortiment, des kundige informatie en bovenal een klantgerichte service FULL-TIMER Dixons bv zoekt commerciële talenten, die er plezier in hebben de consument op een prettige manier van dienst te zijn. Wij hebben momenteel een vacature voor een full-timer van 36 uur per week voor ons filiaal in Leiden. Onze interesse gaat uit naar kandidaten met een opleiding op LBO of MAVO niveau en enige verkoopervaring, bij voorkeur op het gebied van PC's, printers en mobiele telefonie. Belangstelling voor fotografie en personal audio is een pré. Klantvriendelijkheid is echter een absolute must. Wij stellen daar het nodige tegenover: - prima basis salaris - premiesysteem waarbij u heel veel invloed kunt uitoefenen op uw inkomen - opleidingsfaciliteiten - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse in bovengenoemde functie; stuurt u dan uw sollicitatiebrief onder vermelding van LD-22 aan: Dixons bv, t.a.v. Mevr. I. Rustige, afdeling personeelszaken. Postbus 3480, 5203 DL 's-Hertogenbosch. U kunt ook reageren via internet: www.dixons.nl ZENECA MOGEN, onderdeel van Zeneca Agro- chemicals, is een plantenbiotechnologische onder neming met circa 60 werknemers en verricht geavanceerd onderzoek naar genetische modifica tie van voornamelijk land- en tuinbouwgewassen. ZENECA MOGEN is een jong en dynamisch bedrijf waar met inzet en enthousiasme wordt gewerkt. In de sterk groeiende onderneming van ZENECA MOGEN bestaat binnen de MOGEN sequence facility een vacature voor een: Werkzaamheden: De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het sequencen van DNA samples, bedienen en onderhoud van automatische sequencer en het verwerken van data. Functie-eisen: MLO opleiding, bij voorkeur biochemische richting; kennis van PCR en DNA technologie; flexibele ervaring is een pre; grote mate van zelfstandigheid. Dit bieden wij: Een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden, een leuke werksfeer en een uitste kende accommodatie. Het gaat om een fulltime functie, 40 uur per week, op contract basis voor een periode van 2 jaar met uitzicht op een vaste aanstelling. Sollicitaties: Brieven met curriculum vitae onder vermelding van vacaturenummer 98.010 binnen twee weken richten aan ZENECA MOGEN, t.a.v. R.A. Berends, Postbus 628, 2300 AP Leiden. Voor meer informatie over de functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Ben Dekker (071-5258282). Logistiek planner m/v Voor een transport en expeditiebedrijf in Hillegom zoeken wij een ervaren logistiek planner Om in deze transportwereld je mannetje te kunnen staan is het belangrijk dat je ervaring in de-vervoers- branche hebt. Je krijgt de verantwoordelijkheid over de planning van opslag en transport van goederen. Je onderhoudt tevens contacten met leveranciers en klanten uit Frankrijk. Ben jij klaar voor deze nieuwe uitdaging? Kom dan langs of bel. Informatie bij Eline Mastrobattista, tel. (0252) 53 52 63, Hillegom, Houttuin 11 Financi+le hoogvliegers m/v Dit is de ideale periode om van baan te wisselen als u op zoek bent naar een nieuwe uitdaging. Randstad Uitzendbureau heeft momenteel een ruime keuze aan vacatures op financieel admini- statief gebied. Wij nodigen u daarom van harte uit om eens langs te komen voor een oriënterend gesprek, zodat wij samen met u uw wensen en mogelijkheden door kunnen nemen. Tot ziens bij een van de vestigingen in de regio. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 514 55 88. Leiden, Kort Rapenburg 6. Docent Nederlandse Taal m/v Voor een onderwijsinstelling in Leiden zoeken wij met spoed een docent Nederlandse taal (NT2). De kandidaat zal Nederlandse les, rekenen en wereldoriëntatie gaan geven aan een kleine groep vluchtelingen De werktijden zijn van 9.00-13.45 uur iedere maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag. Wij verwachten dat deze vacature tot het einde van dit schooljaar duurt. De kandidaten die in aanmerking komen voor deze functie hebben minimaal lesbe voegdheid, maar bij voorkeur ook ervaring in een soortgelijke functie. Informatie bij Esther Gueret, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6 Medewerker proces/produkt administratie m/v Ben je bijna klaar met je MBO opleiding en popel je om je carriere in de financiële dienstverlening te starten? Wij bieden ambitieuze en nauwkeurige MBO-ers een baan op de procesadministratie of de projectadministratie van een landelijke bank. Op de procesad ministratie ben je verantwoordelijk voor de administratieve afhan deling van financiële mutaties en spoedbetalingen van de bank. De projectadministratie handelt alle administratieve taken met betrekking tot kredieten, woninghypotheken en spaarprodukten af. De bank biedt je uitgebreide opleidingsfaciliteiten, een baan voor lange tijd, en een goede werksfeer in teamverband. Ben je geïnteresseerd, neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Esther Gueret, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Voor een overheidsinstelling in Leiden zoeken wij met spoed een jurist met arbeidsrecht of sociaal-juridisch recht De voorkeur gaat uit naar kandidaten met enige relevante werkervaring, maar je kunt ook solliciteren als je net afgestudeerd bent. De werkzaam heden in deze functie zullen bestaan uit het behandelen van beroep- en bezwaarschriften en alle hieruit voortvloeiende taken. Ben je geïnteresseerd in deze fulltime functie voor lange tijd, reageer dan snel! Informatie bij Esther Gueret, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. ■I mnmMÊÊÈÊËmiu 11 Heel veel secretaresses m/v Op dit moment zijn veel bedrijven en organisaties op zoek naa een goede secretaresse of management assistente. Randstad Uitzendbureau biedt de helpende hand om u kennis te laten maken met deze bedrijven. Wij gaan samen met u aan de slag uit te zoeken wat het beste bij uw wensen en capacitei Indien nodig bieden wij ook opleidingsmogelijkheden via de Randstad Secretaresse Academie en Randstad Opleidingscenti Bent u secretaresse of wilt u secretaresse worden, neem dan contact op met een van onze vestigingen in de regio; wij zien graag tegemoet" Informatie bij Susanne Rosman. tel. (071) 514 55 88, GEZONDHEIDSZORG Gezinsverzorgende m/v Voor Leiden en omgeving zijn wij met spoed op zoek n verzorgenden voor de Thuiszorg. Heb je affiniteit met i mensen en lijkt het je leuk om bij hen huishoudelijk w< verrichten, neem dan snel contact met ons op! Beschik ruime ervaring als verpleeghulp, dan zijn wij hard op* jou! Wij kijken uit naar thuishulpen D die verzorgend v mensen thuis kunnen verrichten. Spreekt bovenstaandei neem dan snel coatact op met ons, wij helpen je graag Informatie bij Marijke Komen, tel. (071) 523 53 60, Leiden, Schuttersveld 9. Verpleegkundigen A, B, Z, HBO- Wil je als verpleegkundige eens iets anders? Dan hebbe» misschien de perfecte baan voor jou! Voor diverse Leiden en omgeving zoeken wij enthousiaste mens wisseldiensten willen werken of graag voor langen willen. Ook hebben wij volop werk in de thuiszorg ouderenzorg. Pak snel de telefoon en bel ons! Informatie bij Marijke Komen, tel. (071) 523 53 60. Leiden, Schuttersveld 9. Ziekenverzorgende/ bejaardenverzorgende m/v Parttime of fulltime werken als ziekenverzorgende/beja zorgende, het kan allemaal want wij hebben voor zovve huizen, verzorgingshuizen als ook inde gehandicapten^ Thuiszorg continue werk. Ook leerling-ziekenverzorg bij ons aan de slag! Kom gerust bij ons binnen of bel Informatie bij Marijke Komen, tel." (071) 523 53 60, Leiden, Schuttersveld 9. t Rapenburg 6. n!i,nmn— Oproepkrachten WK actie Heineken Brouwerijen m/v Snel nog voor de zomer een leuk zakcentje verdienen? Dat kan. Bij Heineken Brouwerijen moeten alle bierkratten worden voorzien van een leuke WK-attentie. Je werkt in ploegendiensten. Heb jij zin om vanaf 18 mei tot 2 juni mee te helpen deze actie voor te bereiden, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 13 66, Leiden, Schuttersveld 9. Chauffeurs voor Heineken Brouwerijen m/v Voor Heineken Brouwerijen zijn wij op zoek naar enthousiaste chauffeurs. U draagt zorg voor ontvangst, voorraadbeheer en de aanvoer van verpakkingsmaterialen (flesjes, karton, folie etc.) op de productielijnen. Hierbij maakt u gebruik van een terminal- trekker en een vorkheftruck. U bent in bezit van een groot rijbewijs CE, CCVB en bij voorkeur een EVO-VHT diploma Uiteraard is relevante werkervaring een vereiste. Heeft u interesse in deze voltijd functie in ploegendienst, neemt u dan snel contact met ons op. Productiemedewerkers Heineken Brouwerijen m/v Een brandende zon, een vol terras; de zomer is in volle gang Heineken Brouwerijen in Zoeterwoude draait op volle kracht om iedereen te voorzien van een koel glas bier Bent u gemotiveerd, bereid om in ploegendiensten te werken en in bezit van minimaal een LBO-diploma, dan hebben wij volop werk voor u. Wij nodigen u van harte uit te solliciteren. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 523 13 66, Leiden, Schuttersveld 9 Verpleeghulpen m/v Heb je 1 jaar ervaring als verpleeghulp, dan kun je bij slag" In verschillende verpleeg- en verzorgingshuizen i de psychiatrie. Thuiszorg en gehandicaptenzorg hebber werk voor jou. Parttime'of fulltime beschikbaar, pak de:' kom langs zodat we je uitvoerig kunnen informeren mogelijkheden die we voor jou hebben Informatie bij Marijke Komen, tel. (071) 523 53 60, Leiden, Schuttersveld 9. Werken in de Horeca, maar gééi ervaring? Wil je graag in de horeca werken, maar heb je nog geer doende ervaring, dan kun je je nu aanmelden voor cursus Serveren. Wij organiseren deze cursus op 25 a.s., afhankelijk van de belangstelling. De onderwerpen cursus behandeld worden zijn: Borden dragen, diverse thodes, ontbijt en receptie en nog veel meer. De oplei plaats in het Holtland College en duurt van 17.00-22.OOi Geïnteresseerde, representatieve kandidaten, die van zwart/wit kleding kunnen zich deze week nog opge Reageer dus snel!!! Informatie bij Irma Dijkstra, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Cateringmedewerker m/v Zijn de kindei hebben wij ei Infoi i groot genoeg en bent u geïnteresseer naar heeft u lange tijd niet meer gewei leuke baan voor u in de catering, wij hi natig werk voor een aantal uren per dag bij grote catt Jrijven. Heeft u enige ervaring en bent u gastvriendelij eageer dan snel en schrijft u zich in bij onze vestiging bij Frank de Zwart, tel. (071) 523 27 22, iden. Schuttersveld 9.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 34