Personeel Personeel Personeel Personeel Personee^- KLM Catering Services zoekt technici (m/v) ALLROUND LOODGIETER Van den Hoed loodgieter CV monteur administratief medewerker m/v Wie komt ons team versterken? voor 'n Logisch Denker die Doet Medewerker Automatisering asa JUNIOR VERTEGEN WOORDIGERS WÊÊaSÊËSÊê IBDO BDO Consultants ZATERDAG 16 MEI 1998 Loodgietersbedrijf v H. van Leyden en Zoon vraagt met spoed Bekendheid met cv is een pre. Informatie na 19.00 uur tel. 071-5218389 montage in en om uw huis zoekt met spoed 24 jaar. In bezit van rijbewijs. Moerbeistraat 3 - 2321 DJ Leiden - Tel. 071-5762402 Fax 071-5769718 - Mobiel: 06-54611146 gemeente Bennebroek is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met ruim 5.000 inwoners. De ambtelijke organisa tie waarin 33 personen werkzaam zijn, is opgebouwd uit drie sectoren: Algemeen Bestuur en Welzijn, Gemeentewerken en Financiën. Graag zien wij uw sollicitatie binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie tegemoet. U kunt deze richten aan Burgemeester en wethouders van Bennebroek, postbus 48, 2120 AA Bennebroek. aanleiding van dezt op prijs gesteld. CD voor 36 uur per week De functie omvat de volgende werkzaamheden: Sector Algemeen Bestuur en Welzijn (14 uur per week) - voorbereiden welzijnsjaarprogramma en afrekenen van diverse subsidies aan welzijnsinstellingen - verdelen van woonruimte (onder andere labeling vrijgekomen wonin gen) - behandelen van aanvragen individuele huursubsidie - verhuren van sportaccommodaties en onderhouden contacten met de beheerder - uitvoeren Verordening ouderbijdragen kinderopvang - verrichten van overige voorkomende administratieve werkzaamheden. Sector Financiën (22 uur per week) - bijhouden gegevensbestanden in het kader van de Wet Waardering Onroerende Zaken - vervaardigen aanslagen diverse gemeentelijke belastingen - invorderen diverse gemeentelijke belastingen - afhandelen van bezwaarschriften gemeentelijke belastingen en verzoe ken om kwijtschelding Wij vragen - werkervaring op administratief gebied - 'een administratieve opleiding (mba/ meao) - bereidheid tot het volgen van aanvul lende opleidingen - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden - aantoonbare affiniteit met automatise ring - een flexibele, klantgerichte werkinstel- Wij bieden - aan afwisselende baan binnen een klein en hecht gemeentelijk team - een prima gelegenheid om allround ervaring op te doen op het gebied van welzijn en gemeentelijke belastingen - een salaris afhankelijk van opleiding en ervaring tussen f. 2.780,- en f. 4.620,-. Informatie en sollicitatie Voor verdere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met het sectorhoofd Algemeen Bestuur en Welzijn, de heer J.D. de Kort of met het sectorhoofd Financiën, de heer G.E.P. Meijer. Beiden zijn bereikbaar onder telefoonnummer (023) 5847771. Auton Rijnsburg bouwt en onderhoudt bedrijfs- zekere computers en netwerken. Ons enthousiaste team levert hoge kwaliteit en verbindt daaraan een onvoorwaardelijke service voor de klant. Omdat het aantal opdrachtgevers waan/oor wij werken nog steeds groeit, zijn wij op korte termijn op zoek naar enkele nieuwe collega's: Technisch commercieel medewerker (voor de buitendienst) Na een interne opleiding ga je je geheel zelfstandig bezighouden met het installeren en onderhouden van PC's, netwerken en mobiele systemen. Maar ook zorg je voor het oplossen van storingen aan computers en printers. Een technische opleiding (minimaal MTS) is daarvoor noodzakelijk; ervaring met de technische kant van de apparatuur en met de werking van Windows 95 vormt een pré. LTS'er (elektro) (eventueel partieel leerplichtig) Je bent gek van computers en gaat eigenlijk hetzelfde werk doen als onze technisch commercieel mede werker. Maar, je staat nog aan het begin van je informatica-carrière. En dus stellen we je -indien nodig- graag in de gelegenheid om werken en leren (MB-I) te combineren. Oproepkrachten (voor lichte onderhoudswerkzaamheden) Een aardige bijverdienste voor iedereen die het leuk vindt om hand- en spandiensten te verrichten bij het onderhoud aan in- en exterieur van PC's. De werkzaamheden kunnen zowel overdag als in de avonduren plaatsvinden. Technische kennis is voor deze job njsl noodzakelijk. Ben je commercieel en flexibel ingesteld, beschik je over goede-eontactuele eigenschappen en vind je het leuk om in een klein en dynamisch team te werken? Schrijf dan snel een sollicitatiebrief aan mevrouw C.V. Naves-van Faassen. Eerst telefonisch informeren, mag natuurlijk ook. Auton Rijnsburg, Laan van Verhof 10, 2231 BZ Rijnsburg, Telefoon (071)403 31 99 Auton Rijnsburg c/ o° er Het Price Waterhouse Shared Services Centre verzorgt voor internationaal gerenommeerde opdrachtgevers onder meer financieel administratieve werkzaamheden ten behoeve van bedrijfsonderdelen in diverse Europese landen. Bij het uiterst modern ingerichte Shared Services Centre - gevestigd in Rotterdam en prima bereikbaar met het Openbaar Vervoer en op loopafstand van het Centraal Station - werken op dit moment ruim 120 medewerkers. Teamspirit en service kenmerken de cultuur van onze jonge onderneming die op 1 januari 1997 van start ging. We zijn onderdeel van de wereldwijde Price Waterhouse organisatie. Met ruim 700 medewerkers in Nederland en ruim 58000 medewerkers wereldwijd is Price Waterhouse toonaangevend in financiële dienstverlening. Als gevolg van onze snelle groei zijn er een groot aantal vacatures binnen de diverse administratieve teams. We komen graag op korte termijn in contact met enthousiaste en servicegerichte mensen die onze teams willen versterken en/of leiden. (assistant) ADMINISTRATORS Als lid van een van de administratieve teams ben je actief in de uitvoering van relevante werkzaamheden. Je hebt kennis van en ervaring met software zoals MS Office, JD Edwards of Oracle Financials of een ander groot boekhoudpakket. Geschikte kandidaten beheersen het Nederlands en het Engels uitstekend. Kennis van Duits en/of Frans is een pré. Als je daarnaast minimaal PD boekhouden (voor assistenten) of MEAO BA op zak hebt dan kun je in principe je krachten kwijt in een van de volgende administratieve teams: Crediteuren Debiteuren Kas Bank Van assistants vragen wij ongeveer 1 jaar ervaring en van administrators 1-3 jaar werkervaring opgedaan op een afdeling boekhouding bij voorkeur in een internationale omgeving. country process TEAMLEADERS Als teamleader ben je betrokken bij het opzetten en leiding geven aan een van de bovenstaande teams, het plannen en managen van en het assisteren bij de dagelijkse werkzaamheden. Je bent daarnaast aan spreekpunt voor de klant en nauw betrokken bij de beoordeling en de samenstelling/opleiding van het team. Indien je 3-5 jaar ervaring hebt opgedaan op een financiële afdeling, bij voor keur bij een internationaal opererende onderneming en als je boek-houd- kundige kennis hebt op HBO-niveau, dan kom je in aanmerking voor deze uitdagende positie. Ook hier geldt dat een uitstekende beheersing van het Nederlands en Engels vereist is. Kennis van Duits en/of Frans is een pré. Solliciteren? Ben je geïnteresseerd om een van onze teams te versterken? Zend dan een sollicitatiebrief en engelstalig curriculum vitae aan: Price Waterhouse Shared Services Centre, t.a.v. Yvette Been, Postbus 1461, 3000 BL Rotterdam. Geef in je sollicitatiebrief duidelijk aan welke vreemde talen je beheerst. Voor nadere inlichtingen kun je natuurlijk ook bellen, tel. 010 2712202. Price Waterhouse De assurantieafdeling v s kantoor willen wij op korte termijn versterken met ASSURANTIEMEDEWERKER (M/V) De hoofdtaken bestaan uit: zelfstandig behandelen van aanvragen commercieel ondersteunen van de buitendienst behandelen van schades Functie eisen: in bezit van assurantie B-diploma, of studerend hiervoor enkele jaren relevante werkervaring commerciële en klantgerichte instelling goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift bereidheid tot het volgen van aanvullende vakopleidingen Wij bieden een zelfstandige functie in een jong en enthousiast team. Het spreekt vanzelf dat de juiste kandidaat kan rekenen op een bij deze functie passende honorering. Uw schriftelijke reactie zien wij graag binnen veertien dagen tegemoet. Hiep Assurantiën en Makelaardij Molenstraat 2 2201 KZ Noordwijk Tel. 071-3611002 Met i8 vestigingen in alle regio's is ASA Studenten Uitzendbureau het grootste en enige gespecialiseerde uitzendbureau voor studenten. Denken en Doen, dat zijn de handels kenmerken van ASA. Daarmee zijn we in dit segment een onbetwist marktleider. In het kader van de vestigingsautomatisering zijn wij. voor ASA en onze dochteronderneming Starjob Uitzendbureau op zoek naar een Medewerker Automatisering. Als medewerker Automatisering ben je de spil tijdens de implementatie van de centrale pakketten en verantwoordelijk voor de inrichting en het beheer van o.a. het NT-netwerk. Je houdt je bezig met de begeleiding en opleiding van onze mede werkers. Uiteraard ben je ook de vraagbaak voor tal van problemen. Je bent een doorzetter die in een vaak hectische omgeving flexibel en creatief naar oplossin gen zoekt Functie-eisen Aantoonbare werkervaring in een vergelijkbare functie, concrete kennis van databases eri Windows NT. Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Een opleiding op .minimaal HBO-niveau en rijbewijs B je leeftijd ligt tussen de 24 en 30 jaar. Wat biedt ASA Een dynamische baan in een organi satie waar eigen initiatief een vereiste is. De salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn passend voor deze functie. Je reactie Als deze baan je aanspreekt en je voldoet aan de functie-eisen, stuur dan je sollicitatiebrief voor zien van C.V. naar: ASA B.V., afd. PZ. t a v. mevr. A. Spuijbroek, Postbus 96, 2350 AB Leiderdorp. ASA heeft vestigingen in: KLM Cateringservices Schiphol BV (KCS) is een zelf standige dochter van de KLM en is de grootste inflight- cateraar van Nederland. Dankzij de inzet van 1500 mensen worden dagelijks ruim 240 vluchten voorzien van 40.000 maaltijden, duizenden liters drank en stapels kranten en tijdschriften. KCS werkt voor ruim 17 luchtvaart-maatschappijen. Functie-inhoud: als technicus bij KCS bent u verantwoordelij voor het verhelpen van storingen, het uitvoeren van reparaties en het verrichten van onderhoud Het betreft werkzaamheden op mechanisch, koeltechnisch en elektronisch gebied, aar productgebonden apparatuur als gebouwgebonden installatie nschipi Wat vragen wij: u bent een allround vakman, een teanuvorkc met en hebt een opleiding MTS-werktuigbouw en/of elektrotech niek. U beschikt over een goed analytisch denkvermogen en bent flexibel en praktisch ingesteld Ervaring met storingsonder houd aan productie-installaties is een vereiste. Ervaring besturingssystemen (PLC) is een pré. aan, di nkena envooi ulnw lin.Or jconst leterr; ebewi and vc ld van Wat stellen wij daar tegenover: een bruto-salaris van f 3654$ regen met een uitloop naar f4554,62 (exclusief inconveniënten) afhankelijk van opleiding en ervaring. Een vast en tevoren bekend rooster, plus 25 vakantie- en 14 ATV dagen volgens de CAO voor de Contract-cateringbranche. Interesse? Bent u geïnteresseerd in bovenstaande functie stuur dan vóór 30 mei a^. uw brief met c.v. naar KLM Catering Services Schiphol bv, ta.v. mevrouw N. van Bokhorst, Personeel Organisatie, Postbus 75178,1117 ZS SchiphoL Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer L. Langendijk, Hoofd Teclinische Dienst, 020-6491914. zett klm catering services schiphol bv [uiTIC ansed arretje kken! 1 eAme arden fcuwsg ie doe ranee Inde J: neme nkadc let pa Ispect Dehaco, een bedrijf gevestigd te Lisserbroek, is een snel groeiende en slagva; dige organisatie. Het bedrijf is gespecialiseerd in de im- en export van pneum S' tische en hydraulische sloophamers, trilblokken, scharen en vergruize !arda asbestsaneringsartikelen en bijbehorende faciliteiten. Dehaco levert pleet programma maatwerk in tril-, slag- en vergruiskracht, onder me aannemerij. Dehaco beschikt over een uitgebreid servicenetwerk en telt opr ta5 moment 24 medewerkers. De sfeer binnen Dehaco kan worden gekenmerkt; hardwerkend en collegiaal. mdaar ;terking van de organisatie is Dehaco 0 Etzaa' zoek naar commercieel ingestelde junior u 'oordigers (m/v). In deze functie voert u, sam jgbu team van vertegenwoordigers, onderma üjkst de volgende taken uit: - het afsluiten van orders met klanten; het verzorgen van een optimaal relatiebeheer; - het acquireren van nieuwe klanten; het vertegenwoordigen van Dehaco op beurze schoor - het verzorgen van een goede afwerking plaatste orders. ganisatorische uitvoering draagt u over aan de binnendienst, u houdt ecttt nadrukkelijk de vinger aan de pols. Verder bent u attent op marktontwikkelinge Bij dit alles wordt u begeleid door een ervaren vertegenwoordiger. geist en ziji Voor deze functie is een opleiding op MBO-niveau een vereiste en dientul ,l'en£ beschikken over enige commerciële en communicatieve vaardigheden. De bes? "8® kandidaten zijn verder te typeren als gedreven, resultaatgericht, vasthoudende voor de regio's Zuidwest- Nederland en Noord-Holland ij—» zelfstandig. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u sturen aa et^a£ BDO Consultants Personeel Organisatie, Gevers Deynootweg 130, 2586 Hl 's-Gravenhage, t.a.v. mevrouw drs T.E.B. Leutscher of mevrouw drs C.C. Huls Bij hen kunt u ook telefonisch nadere informatie inwinnen (tel. 070-35147111 lende Uw sollicitatie wordt vertrouwelijk behandeld. oeken. ïallig lop.C Personeel Organisatie Iverpl TCI ingenieursbureau is een middelgroot tekenbureau op het gebied van infrastructuur, cartografisch, geologisch, electrotechnisch en illustratief tekenwerk. Voor onze uitbreiding binnen de afdeling ondergrondse infrastructuui telecommunicatie markt zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerk(st)er j voor de volgendi en bedrijfsleven grafisch ontwerp- en tekenwerk. Voor Shell en overige olie- en petrochemische bedrijven, Duinwaterleidingbedrijf, Energiebedrijven verzorgt Ti de leidingregistratie, infrabeheer in digitale vorm zo nodig handmatig. AUTOCAD TEKENAAR, WERK VOORBEREIDER, ONDERGRONDSE KABELWERKER, ASSISTENT WERK VOORBEREIDtl Onze medewerk(st)er is verantwoordelijk voor het tekenen, voorbereiden en uitwerken omvangrijke en complexe projecten, met betrekking tot uitbreiding en renovatie v ondergrondse kabelsystemen. Ook het ontwerpen van nieuwe infrastructuur tekeningen is van belang (al of niet met behulp van interactieve tekensystemen). Enthousiaste inzet en in team verband kunnen werken Opleiding op MBO of HAVO niveau Goede tekenkwaliteiten en een goed technisch inzicht Ervaring met AutoCad/ Microstation is een pré Zelfstandig kunnen werken Wat bieden wij: Een prettige werksfeer Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Beroeps gerichte opleidingen Bent u in deze vacatures geïnteresseerd1 TC I stuur dan uw sollicitatie brief aan: TGI Ingenieursbureau bv t.a.v. J.P.P. AM rsbureau Pigmentsingel 2, 2718 AJ Zoetermeer

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 28