Personeel Personeel Personeel Personeel Persone MEDEWERKER VERKOOP JHVJB rav GEZOC TOEKOMSTIGE VAKLUI! Toezichthouder milieu op MBO-niveau v/m initiatiefrijke secretaresi managementassistente Heb jij verstand van schadeverzekering* Acceptant of Schadebehandel Denk vrij. Denk ^EG ZATERDAG 9 MEI 1998 Houthandel Klinkenberg, de grootste in de wijde omtrek op het gebied van hout, vloerdelen, tuinhout, plaatmaterialen, gipsplaten, deuren, kozijnen enz voor consument en bedrijfsleven, zoekt met spoed voor haar nieuw te openen showroom/maqazijn een qemotiveerde, enerqieke Onze gedachten gaan uit naar iemand van ca 25-35 jaar met ervaring in hout en bouw Tevens is hij enthousiast en heeft goede contactuele eigenschappen en een representatief voorkomen Na een ruime inwerkperiode informeert en adviseert u de afnemers in zowel de showroom als het magazijn. Voor de juiste persoon hebben wij een afwisselende, vaste betrekking met een salariëring volgens de houthandel c a.o. Voldoet u aan ons profiel en bent u toe aan een nieuwe uitdaging, aarzel dan niet en stuur uw sollicitatie met c v. vandaag nog naar: Houthandel Klinkenberg, ta v. J. Ammerlaan Zijldijk 22, 2352 AB Leiderdorp HOUTHANDEL KUNKENBERGI Zijldijk 22, 2352 AB leiderdorp. Tel. (071) 581 51 00 NS Materieel Revisiebedrijf Haarlem techniekI j met ingang van het schooljaar '98-'99 Werk Vakmanschap zoekt voor het NS Revisiebedrijf Haarlem en de NZH Techniek enthousiaste schoolverlaters die een vak willen leren en bereid zijn te investeren in hun toekomst. In samenwerking met het leerlingwezen wordt je opgeleid voor carrosseriebouwer, bank/ plaatwerker of automonteur. Tijdens de opleiding ga je 1 dag in de week naar school en werkje 4 dagen in de week bij de NS of de NZH. De opleiding duurt twee jaar. Tijdens deze twee jaar krijg je een arbeidsovereenkomst bij Werk Vakmanschap. Als je de opleiding succesvol hebt doorlopen, is de kans groot datje een arbeidsovereenkomst krijgt rechtstreeks bij een van de bedrijven waar je werkervaring hebt Ben jij de toekomstige vakman/vakvrouw? Heb je een LTS/LBO of VBO-opleiding op minimaal niveau B? Of heb je een afgerond MAVO-diploma op minimaal C-niveau met v Bel dan met: Werk Vakmanschap Haarlem Telefoon: 023-5318232 UI Corveeërs m/v ir dezelfde technische groothandel in Alphen aan de Rijn fulltime functie werktijden variëren van 8.00 tot 16.30 uur en van 14.00 tot 22.30 uur Telefonisch verkoper m/v advertentieverkoop bij een relatie in Leiden ervaring met telefonische verkoop zowel fulltime als parttime mogelijkheden beschikbaar vanaf half mei tot en met oktober Magazijnmedewerker m/v voor een relatie in Voorschoten het betreft een fulltime functie de Nederlandse taal goed in geschrift beheersen leeftijd tussen 18 en 20 jaar. voor het laden en lossen van rolstoffen en het controleren van binnenkomende stoffen Commercieel medewerker binnendienst m/v voor de afdeling Financieel Advies. Verzekeren en Huis en Hypotheek bij een bank in de omgeving van Leiden minimaal mbo niveau en relevante commerciële en administratieve werkervaring werkzaamheden bestaan uit het onderhouden van telefonische met klanten en het geven van advies, agenda beheer, het verzorgen van de administratie en het assisteren bij commerciële Horeca medewerkers m/v voor een hotel in Noordwijk voor de volgende functies zwembadmedewerker, in bezit van EHBO diploma en werkervaring medewerker bediening, in het bezit van eigen zwart/wit kleding en werkervaring nachtreceptionist, met werkervaring barkeeper, met werkervaring kamermeisjes, met werkervaring Leiden, Morssingel 3, (071) 514 42 46 De grootste uitzendorganisatie ter wereld Voor meer vacatures: http://www.adecco.nl KMI De provinciale organisatie is opgebouwd uit vijf directies, te weten de directie Ruimte, Groen en Gemeenten, de directie Economie en Vervoer, de directie Water en Milieu, de directie Strategie. Zorg en Cultuur en de directie Centrale Afdelingen. Er zijn drie uitvoerende diensten, te weten de Facilitaire Dienst en de diensten Muskusrattenbestrijding en Groenservice Zuid-Holland. Ter bevordering van kwaliteit en mobiliteit van personeel en orga nisatie heeft de provincie gekozen voor een actief loopbaanbeleid Dit betekent o.a. dat pas tot externe werving wordt overgegaan als er intern geen geschikte kandidaat voor de vacature is gevonden. Medewerkers worden in algemene dienst aangesteld met een in tijd begrensde plaatsing (3 5 jaar) in een specifieke functie. In onderling overleg wordt de verdere loopbaan na die periode bezien binnen de daarvoor geldende rechtspositionele begrenzingen. Het provinciaal beleid is gericht op het in dienst nemen van een groter aantal vrouwen. Vrouwelijke kandidaten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Solliciteren Sollicitaties met veYmelding van het vacaturenummer (op brief en enveloppe) binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan de Directie Water en Milieu, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Provincie Zuid-Holland De provincie Zuid-Holland heeft tal van plannende en sturende taken op het gebied van ruimtelijke ordening, milieu, economie, vervoer, groen, zorg en cultuur. De provincie streeft naar een veilig en gezond milieu, een gevarieerde leefomgeving in het stedelijke en het landelijke deel van de provincie, een wervende sociale en culturele omgeving en een concurrerend economisch klimaat. Dat is een lastige doelstelling omdat de verschillende belangen in het drukke Zuid-Holland snel conflicteren. Op vele terreinen heeft de provincie bevoegdheden en middelen om de doelstellingen te bereiken. De provincie werkt samen met andere overheden en maatschappelijke partners, gericht op een maximaal maatschappelijk effect. Onze organisatie streeft daarin naar concrete resultaten. Het integrale karakter van de (beleids-) producten is daarbij van wezenlijke betekenis. Directie Water en Milieu afdeling Handhaving regiobureau Noord-Oost (Alphen a/d Rijn) (voor een training-on-the-job zoals de politie. Voor alle onderdelen van je werk geldt dat je de eerste tijd onder begeleiding van je mentor aan de slag gaat. Je profiel Je bent een enthousiaste MTS'er met een opleiding die gericht is op de inhoud van de functie toezichthouder. Ook als je binnenkort het diploma denkt te behalen, word je uitgenodigd om te solliciteren. Een beetje (stage)ervaring met activiteiten en/of wetgeving op het milieuterrein is zeer welkom. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Doozettingsvermogen, tact en vasthoudendheid vinden we belangrijke persoonlijke eigenschappen. Je beschikt over het rijbewijs B. De organisatie Om schade aan het milieu te voorkomen en te herstellen zijn er regels opgesteld. Toezicht houden op de naleving van deze regels door bedrijven is de doelstelling van de afdeling. Er worden bedrijfscontroles en andere opsporingsactiviteiten uitgevoerd Daaronder vallen ook administratieve controles en het koppelen van gegevens. Aan overtredingen van de milieuregels zijn sancties verbonden. De provincie heeft een aantal bestuursrechtelijke bevoegdheden en werkt nauw samen met het Openbaar Ministerie als strafrechtelijke sancties aan de orde zijn. Communicatie, voorlichting en positieve prikkels zijn belangrijke strategische instrumenten op het gebied van preventie. Bij de afdeling werken ongeveer 90 mensen De taken Je krijgt een gedegen training-on-the-job. In deze periode leer je alle facetten van het werk kennen. Op die manier ben je na verloop van tijd klaar om zelf standig alle werkzaamheden uit te voeren Dat betekent onder andere het uitvoeren van integraal toezicht (inclusief administratief toezicht) op het naleven van de milieuregels. Je stelt van de bezoeken aan bedrijven rapporten op. Op basis van jouw bevindingen worden zonodig verdere stappen gezet. Je gaat ook toezicht houden op afval-transporten. Dat gebeurt vaak in erking met andere handhavingspartners, Ons nbod We bieden een prima start voor een mooie loopbaan in het milieuwerk. Het salaris voor deze functie bedraagt bij indiensttreding minimaal f 2831,00. Een salaris van maximaal f 5077,-- is op termijn bereikbaar. De provincie leent een gemiddeld 36-urige werkweek. De standplaats is Alphen a/d Rijn. Belangstelling? Voor meer informatie over deze training-on-the job kunt je contact opnemen met Wouter Smit. hoofd van het regiobureau Noord-Oost of met zijn plaatsvervanger. Evert Geerlofs. Beiden zijn bereikbaar op: 0172-424131. Jeugdhulpverlening en Jeugdbe mm De Inspectie JeugdhulpveHening en Jeugdbescherming is een professio nele toezichthoudende instantie die circa 35 medewerkers telt - verspreid over vier regionale bureaus en de hoofdinspectie in Rijswijk. De inspec tie valt onder de politieke verant woordelijkheid van de ministers van VWS en Justitie en verricht haar inspectietaken binnen het kader van de Wet op de Jeugdhulpverlening. De inspectie houdt toezicht op de kwali teit van de jeugdhulpverlening en •bescherming en doet op basis van haar ervaringen zo nodig voorstellen voor de verbetering daarvan binnen instellingen. Bovendien verzorgt de Inspectie rapportages en beleids adviezen voor bestuurders van provin cies en grootstedelijke regio's en de ministers van VWS en Justitie. Bij het toezicht op de naleving van wet- en regelgeving ligt het accent op het proces van de jeugdhulpverlening en -bescherming, de organisatie van dat proces en de positie van de cliënt. De inspectie verricht ook toezicht in de instellingen op de uitvoering van het beleid door de rijksoverrheid en de provinciale overheden. Dit toezicht levert beleidsinformatie op. Nieuw is de aandacht voor het kwaliteitsbeleid en de kwaliteitssystemen. Naarmate deze zijn ingevoerd in de instellingen, zal het toezicht zich ook hierop De Inspectie jeugdhulpverlening en Jeugdbescherming, regio Noord-West, zoekt et met organisatietalent (18 uur per week) Het regionale bureau Noord-West bestaat uit een regionaal Uw standplaats is Haarli Als secretaresse/managementassistente ondersteunt u de (schaal 6 BBRA 1984) b regionaal inspecteur en de inspecteurs op secretarieel en ling is afhankelijk van uv. administratief gebied. Daarnaast verricht u managementonder- cimaal f 4,101.- brutcl een volledige werkwed eefti|d. opleiding en er.j st, de U heeft een MBO werk- en denkniveau, aangevuld met kennis brief, kunt -ken met Windows NT/MS Ri|Swi|k.Wi an en ervaring met Excel en Acces een pre. Bovendien bent u bereid om met nieuwe De overhei informatiesystemen om te (leren) gaan U bent zelfstandig. dicapten en linge en schriftelijke vaardigheden zijn goed. Daarnaast heeft 023 - SI60300. Uw sollicitatiebrief, onder vtj aturenummer IJHV/JB-9801 in de linker bove^ ;f. kunt u richten aan de Directie Bedri|fsl vrouw Y. Pieper. Kamer H-I6I0. Postbus 583 ictie graag binnen 14 dJ ikkelijk uitgenodigd te sollicitere tie Volksgezondheid, Welzijn en Sport Dat komt goed uit, want ik zoek collega's diei AEGON Schade Bedrijven willen werken als van zakelijke risico's! Daadwerkelijk internationaal AEGON Nederland N.V maakt deel uit van de te Den Haag gevestigde AEGON Groep, het Internationale verzekerings concern met belangen In onder meer de Verenigde Staten, het Verenigd Koninkrijk, Spanje, Taiwan. De Groep behaalde in 1997 een omzet van ruim 31 miljanJ gulden waarvan 34% In Nederland werd gerealiseerd. AEGON opereert Internatio naal en is genoteerd aan de effecten beurzen van Amsterdam, Fmnkfurt, Landen, New York, Tokio en Zürlch Winst 5e ter wereld Gemeten naar nettowinst over 1996 staat AEGON op de wereldranglijst van beursgenoteerde verzekeraars op de 5e plaats [Wall Street Journal, september 1997, gecorrigeerd voor acquisitie Providian!. Beurswaarde: 6e ter wereld De beurswaarde van de AEGON Groep bedraagt circa 75 miljard gulden, waar mee het concern nummer 6 staat van alle verzekeraars ter wereld /Datastream, maart 19981 Beleggingen De totale beleggingsportefeuille voor de verzekeringsactlvitelten van de AEGON Groep bedraagt 239 miljard gulden. AEGON Nederland heeft daarin een aan deel van 62 miljard gulden. Het balans totaal van de Groep Is 273 miljard en het eigen vermogen 18 miljard Tien Business Units AEGON Nederland bestaat uit tien Business Units die leder hun eigen deel van de markt bewerken: - AEGON Zakelijke Markt Leven IDen Haagl AEGON Particulieren Leeuwarden AEGON Schade Bedrijven /Den Haagl Spaarbeleg /Nleuwegein/Brusselj AXENT/AEGON lUtrechtl De Nederlandse Verzekeringsgroep /Groningen/ Van N/erop Assuradeuren IAmsterdamI NOWM Verzekeringen IGronlngenj Labouchere IAmsterdamI AEGON Lebensverslcherung AG IDüsseldorfj Je vindt je werk leuk en je hebt het naar je zin bij je huidige werkgever, dus waan AEGON Schade Bedrijven overstappen? Zeker ais je weet dat het daar "druk, drukj omdat wij zo succesvol zaken doen. Ik werk nu bijna 25 jaar in dit boeiende bedrijf. Toch kan ik in mijn werk, het vera) j van bedrijfsmatige risico's, mijn ei en mijn creativiteit nog volop kwijt. Mijn vorige oproep leidde tot een aantal nieuwe, plezierige en vakbekwame collega 1 de zaken gaan goed dus er is nog ruimte. Mag ik een poging wagen je te interest» - In dit aantrekkelijke vak biedt AEGON je volop kansen omdat de verantwoorde) voor het werk op de werkvloer ligt, geen betutteling dus. - Samen met collega's heb je direct invloed op de manier van werken, de wijzei schadebehandeling maar indirect ook op de productontwikkeling. - Vanuit acceptatie- en schadeteams werk je met de accountmanager nauw sal de assurantietussenpersoon. Je kent het intermediair en het intermediair kent) vind het leuk om met mijn team in een informele sfeer partner in business te mijn tussenpersonen. - Voor echt commercieel zijn krijg je bij AEGON alle vrijheid. - Ook financieel gezien is AEGON een prettige werkgever: naast de aantrekkelij looncomponenten is er een heel palet aan extra's. - De sfeer bij AEGON? Die laat zich het mooist samenvatten in een citaat van Kees Storm, onze topman: "respect people, make money and have fun" B J «e» «ft Klinkt leuk? Bedenk wel dat we hard werken en In hoge mate zelfredzaam en pro-actief zijn. Gespreide bedjes kennen we bij AEGON niet. Spreekt dit je aan en herken je bij jezelf de volgende kwaliteiten: - resultaatgericht; - passie voor je vak; - afspraak is afspraak; - teamplayer die kritiek ontvangt en geeft; - aantoonbaar verstand van schadeverzekeringen (opleidingen, ervaring); - het leuk vinden om aan de telefoon succesvol zaken te doen, bel mij dan voor een oriënterend gesprek Hieruit zal duidelijk worden of we verder met elkaar in gesprek willen komen. Eind mei weet je of Je een nieuwe baan hebt! Overigens, met name vakmensen op het gebied van Vervoer en Mediva zijn extra welkom. Op 11 en 12 mei reken ik, samen met enkele collega's, tussen 16.00 en 19.00 uur op je telefoontje: 070-3447740. Arnold Kooloos, acceptant bij AEGON Schade Bedrijven 'Na drie maanden bil AEl Schade Bedrijven heb Ik dot de oproep van Arnold i loze belofte Is. Directe, kar communicatielijnen en bi eigen vakgebied volledig zelfstandig kunnen werta waren de eerste zaken dit opvielen. Mij geeft het in geval écht de mogelijkhei: verder te ontwikkelen. Ik trouwens al na drie dager die nieuwe collega's het} dat Ik me er echt thuis vo Marcus Kuling, sinds 1 acceptant Transport bi] Al de slag. L.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 34