ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel M C medewerker bewonerssecretariaat m/v IMMERCIEEL MEDEWERKER m/v ft AIKR f» Cunera lees in de klas de krant WANG Medewerker sales purchase orderadminis tratie m/v Directiesecretaresse m/v [ittlMIWfï Wie komt ons team versterken? ngWol psychl stichting Cunera, tot 1992 .idwinahuis en Huize Angela, jeheert in Den Haag en Leiden ;n: ni^opgdagogische centra voor de iekte\iehandeling van jongeren met een ne) icht verstandelijke handicap, varië- end in leeftijd van 6 tot 22 jaar. 'esterif vakinpnderdeel van de Angela Stichting, jntstaan uit het, in 1931 begonnen, verk van de zusters Ursulinen van er"erbergen (N-H). mersglestaat inmiddels uit huize Ursula en Je Viergangschool (Nieuwveen), de feunera-huizen (Leiden en Den Haag) ncentt1016 Schievaart-woningen en jagcentra (Schiedam,.Vlaardingen en 'gshodjaassluis). lelegetfeer dan 900 medewerkers bieden daar en vair0 ruim mensen van alle gezindten fefdevol eigentijdse zorg, behandeling in ontwikkelingsmogelijkheden. In verband met het vertrek van de huidige functionaris zijn wij, voor Cunera Leiden, op zoek naar een voor 32 uur per week Het bewonerssecretariaat maakt deel uit van de behandelingsondersteunende dienst en is recht streeks verantwoording verschuldigd aan de manager behandelingszaken. De functionaris verricht werkzaamheden gericht op de registratie en verwerking van alle kerngegevens inzake op te nemen of opgenomen jongeren. De functionaris is het aanspreekpunt voor de zorginformatie betreffende bewoners. Functie-inhoud De functionaris is verantwoordelijk voor alle secretariële werkzaamheden betreffende bewoners. Daarnaast verzorgt hij/zij diverse vor men van registratie. De taken van de functionaris zijn onder andere: - Het informeren van diverse in- en externe geledingen bij opname, overplaatsing en vertek van een bewoner. - Het beheren van bewonersdossiers. - Het plannen, verzorgen en notuleren van behandelingsoverleggen. - Het verzorgen van typewerkzaamheden inzake bewonersverslagen. - Het verzorgen van diverse correspondentie (zelfstandig of in opdracht) inzake bewoners. - Het verzorgen van de LRZ (Landelijke Registratie Zorg- en dienstverlening) registratie. - Het secretarieel ondersteunen van de MIB-(Melding Incidenten Bewoners) commissie. Functie-eisen Voor deze baan zijn wij op zoek naar iemand die: - Een MAVO/HAVO diploma, aangevuld met een secretaresseopleiding of een opleiding MBO secretarieel. - Ervaring met het softwareprogramma Word onder Windows en ervaring/interesse in het spreadsheetprogramma Excel en het database programma Access. - Goede contactuele eigenschappen. Wij bieden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Ziekenhuiswezen. Het bruto maandsalaris is, afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal 2.804,- en maximaal 3.857,- bij een full-time dienstverband (36 uur), functieschaal 35. Solliciteren? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Dhr. A. van Doorn, manager behandelingszaken. Telefoon 071-5146141 of 070-3216500. Indien je wilt solliciteren stuur dan vóór 15 mei 1998 een sollicitatiebrief t.a.v. P O. Stichting Cunera Zoeterwoudsesingel 34 2313 EJ Leiden Aquisitie n a.v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld doen. anage^icomfort te Sassenheim, is een dynamisch bedrijf met 50 medewerkers, w l ervaff wer^zaani z'Jn 'n Nederland. Practicomfort verkoopt elektroscootei Hen en relaxfauteuils aan senioren. De producten worden bij de klanten gedemonstreerd. In de 5 jaar van haar bestaan is Practicomfort uitge- d tol een gerenommeerde organisatie met vestigingen in het buiten- rthuis%anwege de groeiende vraag naar haar producten is Practicomfort VG (iwederland op zoek naar een: i 36-ui lomfort Maakt het u gemakkelijk leer goede verdienste! Een dankbare functie! Bij een collegiaal bedrijf. U maakt afspraken voor de verkoop buitendienst. Na kennismaking met het bedrijf en de producten kunt i snel zelfstandig aan de slag. Wie passen in deze functie? Een enthousiast en gedreven, commercieel talent. U weet goed in te spelen op de behoefte van de klant U bent creatief, flexibel en u heeft doorzettingsvermogen. U heeft graag telefonisch contact met klanten. Inzet, positieve uitstraling en contactuele vaardigheden zijn belangrijk! Spreekt deze functie u aan? En wilt u groeien binnen een organisatie en branche met zeer veel toekomstmogelijkheden'' Plus een goed vast salaris en een aantrekkelijke provisieregeling? Stuur dan binnen 10 dagen uv sollicitatie voorzien van C.V. en een recente pasfoto naar nevenstaand adres, t.a.v. Dhr. J. Mutsc rsusse are str len var Drgani in mev Het Academisch Ziekenhuis Leiden is geïntegreerd met de Medische Faculteit van de Rijksuniversiteit Leiden als Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen het LUMC worden drie kernactiviteiten ver richt, t.w. patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. rvolgopleiding Intensive Care Verpleging 1998 LUMC is georganiseerd in een divisiestructuur. Er zijn vijf nes met elk meerdere organisatorische eenheden onder In Divisie I is de organisatie van Intensive Care's onderge- :ht Er zijn 5 kernteams te weten: Heelkunde. Interne leeskunde, Thorax-chirurgie. Neurochirurgie en Kinder- leskunde. leder verpleegkundig kernteam wordt aange- rd door een teamleider. De Intensive Care's werken op veel eden samen. Het Patiënten Data Management Systeem MS) is hier een voorbeeld van. Dit systeem bevat het ver- gkundig en medisch dossier, ingevoerd op een terminal bij latiënt aan het bed. In het LUMC zullen alle Intensive Care's irust worden met dit systeem. r de vervolgopleiding Intensive Care-verpleging welke in >ber 1998 van start gaat zoeken wij: nthousiaste erpleegkundigen m/v nr.98.LI9.19.LD nctie-eisen: me* fyoma A-verpleging/HBO-V; nimaal I jaar praktijkervaring. 9' ormatie over de opleiding: '6 ultdl vervolgopleiding Intensive Care-verpleging duurt 18 maan- ellen I Het theoretisch gedeelte wordt verzorgd door de afdeling üalistische Opleidingen. tl© mdeen theoretlsche introductieperiode beginnen praktische !S op een aantal I.C.-afdelingen. deze opleiding nemen de volgende afdelingen deel: 'rax-chirurgie Intensive Care/Heelkunde Intensive Care/ irochirurgie Intensive Care/Intensive Care Inwendige :eskunde. lerced|sin8 °P een van eze afdelingen geschiedt voor de duur van de opleiding. Na diplomenng kan men solliciteren naar de op dat moment bestaande vacatures. Salaris: Gedurende de opleiding bedraagt het salaris maximaal f 3.960,- bruto per maand (schaal A6) bij een voltijdsaanstelling. Voor een gediplomeerde I.C.-verpleegkundige bedraagt het sala ris maximaal f 4.941,- bruto per maand (schaal A8) bij een vol- tijdsaanstellmg. Er is een centrale selectiecommissie ingesteld, bestaande uit team leiders van de I.C.-afdelingen en de cursusleider van de oplei ding. deze commissie zal alle sollicitatiegesprekken voeren. Het voornemen bestaat om de selectiegesprekken te plannen in week 28. Er zal een informatiebijeenkomst worden gehouden. Aansluitend bestaat de mogelijkheid om een I.C. te bezichtigen. Informatie: Nadere inlichtingen over de theorie-opleiding worden gaarne verstrekt door de heer J.G.M. Warmerdam (Specialistische Opleidingen), (071 - 526 36 75). Nadere inlichtingen over de praktijkopleiding worden gaarne verstrekt door de heer J.G. Nonkes (071 - 526 26 90). (ICIG/NEIC) en door mevrouw A.A.M. Keijzer (071 - 526 23 39). (ICHK). Meer informatie over ons ziekenhuis en wat het betekent om er te werken is te vinden op internet www.azl.nl Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, gaarne voor I juni a.s. zenden aan: Leids Universitair Medisch Centrum. Postbus 9600. 2300 RC Leiden. t.a.v. mevrouw C. van Oudshoorn. P&O-adviseur Divisie IK6-Q IMi B Wang Global, ontstaan uit de fusie tussen Olsy -een volle dochter van Olivetti- en Wang Laboratories Ine, is een internationaal ITconcem, gebaseerd op kennis van de indus trie en klanten in het bankwezen, de overheid en telecommunicatie sector. Wang Global, dat een jaarh/k se omzet van circa 3,6 miljard dollar vertegenwoordigt, is één van 's werelds grootste leveranciers op het gebied van desktop IT-services, business- en network solutions. Het concern neemt op het gebied van desktop IT-services de eerste plaats in op de Europese ranglijst. Wereldwijd neemt Wang Global een positie in binnen de top vijf. Wang Global heeft mondiaal gezien ongeveer 21.000 professionals in dienst verspreid over 47 landen. Wang Global Nederland zorgt met 700 medewerkers voor een omzet van circa 400 miljoen gulden. Wang Global in Leiden heeft Content ingeschakeld voor de werving en selec tie van de volgeode vacatures. die nauwkeurigheid hoog in het vaandel heeft staan Werkzaamheden: Je houdt je bezig met het op perfecte wijze invoeren van gegevens in het computersysteem en het complementeren en registreren van verkoopor ders van een accountteam zodanig dat per order de verplichtingen, soort goederen, prijzen, aantallen en leveringsdata correct zijn vastgesteld. Tevens verstrek je inkoopaanvragen aan de afdeling inkoop en je wijst ont vangen goederen toe aan orders. Voorts controleer je de bestandsinforma tie en pas je deze waar nodig aan. Profiel: Een initiatiefrijke kandidaat met een mbo-diploma (bijvoorbeeld meao) en enige relevante werkervaring zit hier zeer op haar/zijn plaats. Je hebt erva ring met het werken met computersytemen en kennis van Windows en Excel. waarvoor de Engelse taal geen geheimen kent Werkzaamheden: In deze spilfunctie werk je voor zowel de financieel directeur als de manager finance administration. Tot je taken behoren het beheren van de agenda's, het voorsorteren en indien mogelijk zelfstandig afhandelen van de post plus het maken van presentaties en het verzorgen van de correspondentie in zowel de Nederlandse als Engelse taal. Tevens draag je zorg voor het orga niseren van vergaderingen, het afhandelen van verzekeringsclaims en juridi sche zaken. Verder beheer je de vennootschapsdocumenten en ben je de spil van vele interne en externe contacten. Profiel: Om een goede invulling aan deze zelfstandige functie te kunnen geven dien je te beschikken over een havo-diploma, aangevuld met een secretaresse- opleiding en enige jaren relevante werkervaring. Goede beheersing van pro gramma's als Word for Windows alsmede Powerpoint en Excel is een must. Denk jij aan een van bovenstaande banen de juiste inhoud te kunnen geven? Bel of kom voor meer informatie naar Content Leiden, Breestraat 1, tel. 071 - 5125745. De Vereniging heeft vijf scholen onder haar beheer. Iedere school kent een eigen sfeer, maar op het gebied van kwaliteitsverbetering m.b.t. de onderwijsinhoud en individuele leerlingbegeleiding, methodeaanschaf, nascholing, inzetbaarheid en de ontwikkeling van de mobiliteitsvaardigheid van het personeel, is er een nauwe samenwerking. Wij zoeken met ingang van het nieuwe cursusjaar voor de vijf scholen leerkrachten die geïnteresseerd zijn in zowel voltijd- als deeltijdbanen. Combinatie van uren op meerdere scholen behoort tot de mogelijkheden. Wij vragen: een afgeronde studie leraar basisonderwijs actuele kennis van het primair onderwijs bereidheid tot verdere professionalisering brede inzetbaarheid flexibele instelling visie op christelijk onderwijs Benoemingsprocedure: De benoemingscommissie bestaat uit vertegenwoordigers van het bestuur, m.r. en de directieraad. N.a.v. de sollicitatiebrieven en de gesprekken zal in overleg met u worden vastgesteld op welke school en voor hoeveel uur u benoemd zult worden. Inlichtingen worden verkregen bij de heer F. Vroon, directeur personeelszaken, tel. 071-5896355 of 071-5893813. Uw sollicitatie kunt u richten voor 18 mei aan het bestuur van de Protestants Christelijke Schoolvereniging te Leiderdorp, p/a De Driemaster, t.a.v. F. Vroon Wilddreef 2, 2352 CD Leiderdorp. CELBETON BV Faber Celbeton verzorgt het leveren en aanbrengen van schuimbeton/celbeton aan de bouwsector. SCHUIMBETON-VERWERKER m/v Ervaring is absoluut niet nodig. Die wordt verkregen door een inwerkperiode onder leiding van een ervaren collega. Uw enthousiasme en inzet worden uitstekend beloond. FABER CELBETON B.V. Produktieweg 52 2382 PD Zoeterwoude t.a.v. Richard Faber Tel. (071)541 73 57 Privé (071)589 19 95 Wij zoeken iemand die op zoek is naar een nieuwe uitdaging geen "8-5"-mentaliteit heeft inzet toont en flexibel is minimaal rijbewijs B/C verantwoordelijk heidsgevoel heeft Wij bieden een vrije en zelfstandige Het Price Waterhouse Shared Services Centre verzorgt voor internationaal gerenommeerde opdrachtgevers onder meer financieel administratieve werkzaamheden ten behoeve van bedrijfsonderdelen in diverse Europese landen. Bij het uiterst modern ingerichte Shared Services Centre - gevestigd in Rotterdam en prima bereikbaar met het Openbaar Vervoer en op loopafstand van het Centraal Station - werken op dit moment ruim 120 medewerkers. Teamspirit en service kenmerken de cultuur van onze jonge onderneming die op 1 januari 1997 van start ging. We zijn onderdeel van de wereldwijde Price Waterhouse organisatie. Met ruim 700 medewerkers in Nederland en ruim 58000 medewerkers wereldwijd is Price Waterhouse toonaangevend in financiële dienstverlening. Als gevolg van onze snelle groei zijn er een groot aantal vacatures binnen de diverse administratieve teams. We komen graag op korte termijn in contact met enthousiaste en servicegerichte mensen die onze teams willen versterken en/of leiden. (assistant) ADMINISTRATORS Als lid van een van de administratieve teams ben je actief in de uitvoering van relevante werkzaamheden. Je hebt kennis van en ervaring met software zoals MS Office, JD Edwards of Oracle Financials of een ander groot boekhoudpakket. Geschikte kandidaten beheersen het Nederlands en het Engels uitstekend en hebben kennis van de Duitse taal. Als je daarnaast minimaal PD boekhouden (voor assistenten) of MEAO BA op zak hebt dan kun je in principe je krachten kwijt in een van de volgende administratieve teams: Crediteuren Debiteuren Kas Bank Van assistants vragen wij ongeveer 1 jaar ervaring en van administrators 1-3 jaar werkervaring opgedaan op een afdeling boekhouding bij voorkeur in een internationale omgeving. country process TEAMLEADERS Als teamleader ben je betrokken bij het opzetten en leiding geven aan een van de bovenstaande teams, het plannen en managen van en het assisteren bij de dagelijkse werkzaamheden. Je bent daarnaast aan spreekpunt voor de klant en nauw betrokken bij de beoordeling en de samenstelling/opleiding van het team. Indien je 3-5 jaar ervaring hebt opgedaan op een financiële afdeling, bij voorkeur bij een internationaal opererende onderneming en als je boek houdkundige kennis hebt op HBO-niveau, dan kom je in aanmerking voor deze uitdagende positie. Ook hier geldt dat een uitstekende beheersing van het Nederlands en Engels vereist is. Kennis van het Duits is een pré. Solliciteren? Ben je geïnteresseerd om een van onze teams te versterken? Zend dan een sollicitatiebrief en engelstalig curriculum vitae aan: Price Waterhouse Shared Services Centre, t.a.v. Yvette Been, Postbus 1461, 3000 BL Rotterdam. Voor nadere inlichtingen kun je natuurlijk ook bellen, tel. 010 2712202. Price Wüterhouse

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 31