eersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Picaj UNIVÉ SECRETARESSE/ TYPISTE GEMIVA Assistent begeleider 'VEGRO' J)OFD BOEKHOUDING/ r>MINISTRATEUR Ruijter de Wildt De Vroom Advocaten unique uitzendburo bedrijfsleider Dé automatiseerder in de bibliotheekbranche EEN ASSURANTIE-ADVISEUR EN EEN BEDRIJFSADMINISTRATEUR AG 2 ME11998 maakt onderdeel uit van de Gemiva-SVG Groep Zin in een nieuwe uitdaging? Die vind je bij ons. De naam is Gemiva. g en ondersteuning aan bijna 1400 n verstandelijke handicap en gaan m hun eigen keuzen en mogelijk- e zorgvormen die je bij ons aantreft, ion- en leefgemeenschappen, [derijen, logeerhuis, kort-verblijfhuis, langende tehuizen voor kinderen en i, activiteitencentra, kinderdag- Jgeleid zelfstandig wonen, centrum ir jongeren met een auditieve en I verstandelijke handicap, begeleid werken en thuiszorg. Durf jij met ons de uitdaging met een verstandelijke Kap hun eigen plek in de same leving te helpen verwervei lant dat is waar wij voor staar Swetterhage is een woon- en leefgemeenschap voor mensen met een verstandelijke handicap te Zoeterwoude-Dorp en maakt deel uit van regio Noord van Stichting Gemiva. Sociowoning de Zonnegaarde is een woning waar zes bewoners wonen, in de leeftijd van 8 t/m 18 jaar. De jonge bewoners vragen om een veilige en warme woonsituatie met voldoende structuur. Van daaruit moet er veel aandacht zijn voor ontwikkelingsmogelijkheden. De opvoeding wordt zoveel mogelijk afgestemd op de individuele zorgvraag van de bewoner. Wij zoeken zo spoedig mogelijk een voor 24 uur per week verdeelt over 5 dagen (voorlopig tot I januari 1999) De diensten zijn als volgt vastgesteld: De ene week op zondag een dienst van acht uur; De andere week op woensdag een dienst van acht uur; De vier overige diensten worden ingezet van 15.00 uur tot 19.00 uur. Het team is op zoek naar: Iemand die belangstelling toont voor het werken met jonge kinderen; Iemand die zich kan inleven in de diverse problematieken (o.a. autisme) van de bewoners en daar adequaat op kan reageren; Iemand die goed kan samenwerken en zich flexibel kan opstellen; Iemand die een enthousiaste en gemotiveerde werkhouding heeft; Iemand die bij voorkeur beschikt over relevante werkervaring en /of een afgeronde beroepsopleiding. Wij bieden: Persoonlijke aandacht en feedback; Een positieve werksfeer; Uitdagend werkklimaat; Een leuk team met een collegiale werksfeer; Arbeidsvoorwaarden en salaris conform CAO-Ziekenhuiswezen, FWG 30 dan wel FWG 35 afhankelijk van opleiding en ervaring (max. 3.760,- 3.857,- bruto per maand bij een volledig dienstverband). Medewerkers van Gemiva worden aangesteld per regio. Voor deze vacature geldt een aanstelling voor regio Noord met al eerste standplaats Zoeterwoude-Dorp. Wil je meer informatie bel dan naar het team van de Zonnegaarde, 071 - 580 19 55. Denk je dat dit precies de baan is die bij je past, schrijf dan een uitgebreide sollicitatiebrief vóór 13 mei a.s. aan Swetterhage, afdeling P&O, Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude. ZORG- EN DIENSTVERLENING AAN MENSEN MET EEN VERSTANDELIJKE HANDICAP jRO ÉEEGARTIKELEN I/IJK - VOORSCHOTEN art, verkoopt, distribueert landelijke :en voor verpleging en verzorging thuis. •band met de sterke groei van ons f is er behoefte ontstaan aan een andig werkende administrateur. 8 euwe medewerker/ster zal in staat moeten zijn samen met 5 andere werkers onder zijn/haar verantwoordelijkheid de volledige 1 het listratie te voeren. 'Hen; |s zal hij/zij betrokken worden bij de keuze en installatie van nieuwe are ten behoeve van de financiële administratie en het aadbeheer. jn/haar taak zal tevens behoren het opmaken van tussentijdse ichten en het in samenwerking met de externe accountant opstellen fe jaarrekening. de vervulling van deze funktie denken wij aan een medewerker/ster van 1 Hrca 28 tot 32 jaar met HiE.A.O. Bedrijfseconomische richting of I. diploma met enige jaren en ervaring en enige kennis van brutoaatisering. Affiniteit met de branche strekt tot aanbeveling. eek). ieve uw sollicitatie schriftelijk te richten aan Verpleegartikelen, us 79, 2250 AB Voorschoten. verdere informatie met betrekking tot deze functie kunt u contact unctienen met Mevr. C. M. de Groot, tel. 0715 601561. een ldie J gevestigd te Leiden en te Rijnsburg nt van met de voortdurende toename van de vraag naar onze neemt het aantal advocaten en medewerkers van ons kantoor stemenaêtoe- Hierdoor is een uitbreiding van ons hoofdkantoor in Leiden systemi® Haagweg 5 noodzakelijk geworden. ïicatieW; lm' Voor ons hoofdkantoor te Leiden zoeken wij een CAO ,k voor 40 uur per week lings- I per lenken aan een enthousiaste kandidate die voldoet aan de tcteende eisen: oevers-, MEAO-secretariële of gelijkwaardige opleiding uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en thrift Ssbestendigheid en klantvriendelijkheid -natie" ^ex^e^e ^Stelling der hing met tekstverwerkende apparatuur /oorkeur enige ervaring in de advocatuur. ftelijke reacties gaarne binnen een week richten aan: ier W. Baars, postbus 11231, 2301 EE Leiden (071-5124445). Voor een grote sociale instelling in Voorhout zoeken wij een voor de afdeling engineering en commercie. Heeft u leidinggevende ervaring, goede sociale vaardigheden en technisch inzicht neem dan contact met ons op. Voor informatie Christine Robben/ Vivian Strijden 071-5125841. Functies in de gezondheidszorg vereisen een cialistische aanpak. Door de kwaliteit, flexibiliteit en 24-uur.s bereikbaarheid van onze dienstverle ning zijn wij in staat uiteenlopende vragen op per soneelsgebied op te lossen. Medi Interim houdt zich bezig met de bemiddeling van vakbekwaam L (para)medisch, civiel en administratief personeel. Medi Interim heeft een landelijk netwerk en maakt deel uit van de Start organisatie. Wij zijn voor een groot ziekenhuis in Leiden op CCU/l.C. verpleegkundigen, t.b.v. de afdeling Hartziekten/bewaking. A-verpleegkundigen, voor de volgende verpleegafdelingen: Het kinder- en jeugdcentrum (zaal of boxé^j) I ervaring met het specialisme of in het bezit^ijn van de kinderaantekening is een pré. I Nierziekten/Niertransplantatie Chirurgie Ook Medisch- en directieseci open armen ontvangen. Heb je interesse, kom dan langs of bel o Start Medi Interim Leiden Rapenburg 4 Telefoon 071 -514 31 45 worden met Start Werkt zeker Brasserie St. Moritz aan Zee Wassenaarseslag 15 2242 PG Wassenaar 070 5114013 gevr. zelfst. werkend kok jaarbetrekking 38-urige werkweek salaris volgens CAO leeftijd tot 30 jaar voor informatie telnr. 070 5114013 Bij de stafafdeling van Pica is er een vacature voor een Directiemedewerker mlv spilfunctie voor een jurist die meer wil Pica is internationaal een toon aangevende organisatie voor de ontwikkeling van bibliotheeksystemen en on-line informatiediensten. Van de diensten van Pica wordt door honderden wetenschappelijke, open bare en andere bibliotheken in Europa gebruik gemaakt. In nauwe samen werking met haar klanten werkt Pica aan de verdere ontwikkeling, verwer ving en beschikbaarstelling van digitale informatie. Vanuit het kantoor in Leiden aan de Schipholweg, op loop afstand van het station, werken circa 70 hoogopgeleide medewerkers aan het optimaliseren van de dienst verlening. Meer informatie over deze innovatieve en succesvol opererende organisatie is te vinden op http://www.pica.nl De stafafdeling (het bedrijfsbureau) van Pica kent de volgende hoofdactiviteiten: juridische zaken, secretariaat van bestuursorganen, beleidsondersteuning van de directie, personeelszaken, financiën en administratie en algemeen secretariaat. Rechterhand van de directiesecretaris Kern van de functie is dat u de directie secretaris, tevens hoofd van de afdeling, op zelfstandige wijze ondersteunt op een breed terrein van staftaken, waaronder met name de juridische zaken. In deze spilfunctie maakt u met vele facetten van de afdeling in het bedrijf kennis. Bij voor keur bent u ook in staat te fungeren als interne vraagbaak op het terrein van kantoorautomatisering. Een vervulling van de functie in deeltijd is bespreekbaar. Initiatiefrijke en perfectionistische allrounder U beschikt over een juridische opleiding op academisch niveau en heeft enige jaren werkervaring, bij voorkeur ook in het opstellen en beoordelen van contracten. U zoekt een brede functie, waarbij naast uw juridische kennis ook een beroep wordt gedaan op uw initiatief, organisatie vermogen en het bezig kunnen zijn met zeer uiteenlopende zaken tegelijkertijd. U werkt graag zelfstandig, snel en accuraat en u beschikt over tact en doorzettings vermogen. Gevoel voor taal en schriftelijke en mondelinge beheersing van het Neder lands en Engels zijn belangrijk; kennis van Duits en Frans, alsmede praktische ervaring met kantoorautomatisering zijn een pre. Pica kent goede arbeidsvoorwaarden, waaronder een premievrij pensioen. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Meer informatie over de functie is te ver krijgen bij de directiesecretaris, per e-mail dorien.hooman@pica.nl of per telefoon (07152 46 500, vanaf 6 mei. Een schrifte lijke sollicitatie dient te worden gericht, binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad, aan de directeur van Pica, de heer L. Costers, Postbus 876, 2300 AW Leiden. FFF F F F F F Univé Roelofarendsveen is een actieve, zelfstandige verzekeringsmaatschappij, met als werkgebied Alkemade en Ter Aar e.o. en de Duin- en Bollenstreek. Naast de vestiging in Roelofarendsveen is er recent een nieuw kantoor geopend in Bij Univé Roelofarendsveen werkt een enthousiast en jong team van 12 mensen aan een hoge graad van dienstverlening Voor de komende jaren is het vizier sterk gericht op continuering van het seivice- niveau en een verdere uitbreiding van de organisatie. Univé Roelofarendsveen biedt naast de brand-, glastuinbouw- en aanverwante verzekeringen een totaalpakket zorg-, schade- en levensverzekeringen, voor zowel de particuliere als de zakelijke markt, alsmede financieringen, spaarproducten en hypotheken. Univé Roelofarendsveen werkt op onderlinge basis en wil de herkenbaarheid daarvan graag vergroten. Univé Roelofarendsveen is aangesloten bij de landelijke verzekeringsmaatschappij Univé Verzekeringen, waar totaal 2300 Bij Univé Roelofarendsveen bestaan een tweetal vacatures. Een voor de functie van assurantie-adviseur (m/v) in de buitendienst en een voor de functie van bedrijfsadministrateur m/v). O ASSURANTIE-ADVISEUR m/v (aankomend) agrarisch specialist met belangstelling voor verzekeringen. Als (aankomend) adviseur van een breed pakket verzekeringsproducten bent u actief in de regio Alkemade en Ter Aar e.o, U bent verantwoordelijk voor het onderhouden van de contacten met bedrijfsmatig verzekerden, welke vooral werkzaam zijn in de (glas)tuinbouw en de veehouderij. Voor de bijbehorende particuliere verzekeringen bent u eveneens hel aan spreekpunt. Daarnaast werkt u actief mee aan de verdere groei van Univé Roelofarendsveen; u durft te zaaien en te oogsten op braakliggende grond. Het opzetten en uitvoeren van commerciële acties vormt dan ook een belangrijk aandachtsgebied. Profiel U bent een agrarisch specialist die toe is aan een volgende stap in zijn loopbaan (opleiding op minimaal MBO-nivcau). Relevante werkervaring en het Assurantie B diploma zijn in uw voordeel. U bent nooit uitgeleerd en vindt het volgen van aanvullende opleidingen een vanzelfsprekendheid. Uw wortels liggen in de agrarische sectoren u spreekt 'de taal van hel gebied'. Minstens zo belangrijk zijn eigenschappen als zelfstandigheid, doortastendheid en resultaatgerichtheid. In uw werk heeft u een positief- kritische, commerciële en flexibele instelling. Als enthousiaste teamplayer spreekt het werken in een kleine groep u bijzonder aan. waardoor uw collega's kunnen rekenen op uw inzet en ondersteuning. BEDRIJFSADMINISTRATEUR m/v enthousiast doener met belangstelling voor verzekeringen. U bent o.a. verantwoordelijk voor de invoering en controle van data met behulp van de vrijwel volledig geautomatiseerde administratie voor zowel de vestigingen in Roelofarendsveen als in Sassenhcim. U beheert de debiteuren-, crediteuren- en grootboekadministratie. U stelt de jaarcijfers op en levert (tussentijdse) managementinformatie aan. Verder bent u contactpersoon voor de accountant en andere externe instanties, zoals het GAK. de ARBO-dienst en de belastingdienst. Ook bent u betrok ken bij andere beheerstaken. U rapporteert rechtstreeks aan de directeur. Profiel U heeft een opleiding op minimaal MBO-nivcau (bij voorkeur MBA/SPD. dan wel studerend hiervoor). Relevante werkervaring is een vereiste. Bekendheid met Windows 95 en MS Word is een pre. Minstens zo belang rijk zijn eigenschappen als enthousiasme en accuratesse. In uw werk bent u flexibel, systematisch, positief-kritisch en zelfstandig. Uiteraard kun u mondeling en schriftelijk goed coi Aanbod Wij bieden u een zelfstandige en verantwoordelijke functie in een groeiend bedrijf, waarin ruimte is voor eigen inbreng en ontwikkeling. Bij Univé Roelofarendsveen bent u verzekerd van goede arbeidsvoorwaarden, zoals een vast salaris, autoregeling (bij functie Istudiekostenregeling, premievrij pensioen, premicspaar- en .spaarloonregeling en een gereduceerd tarief voor eigen verzekeringen. Geïnteresseerd? Vindt u dat uw capaciteiten in overeenstemming zijn met wat wij vragen en denkt u aan één van deze functies een goede inhoud te kunnen geven, stuur dan binnen 7 dagen uw brief met uitgebreid curriculum vitae naar: Univé Roelofarendsveen, t.a.v. de heer W, van Klink (directeur), Postbus 72, 2370 AB Roelofarendsveen. Voor nadere informatie kunt u, tijdens kantooruren, contact opnemen met de heer Van Klink, telefoon (071) 33 20 110. Een psychologisch onder/ sollicitatieprocedure. ck kan deel uitmaken van de VERZEKERINGEN B J F F F F F FFF FFF F F F F F t

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 35