Personeel Personeel Personeel Personeel Personee, w Vestigingsmanager m/v ADMINISTRATEUR Biu-ON^ elke facilitair dienstverlener heeft huisvesting hoog zitten? Amsterdam Airport Schiphol Rigu Q£) Rotonde ZATERDAG 2 MEI 1998 bloemen yeiling flora laan van verhof 3, rijnsburg tel.: 071-4094444 mail: auction@flora.nl Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora hun weg over de hele wereld. Zo n 4.000 kwekers uil binnen- en buitenland, waaronder 1.800 leden, rekenen op Flora voor de afzet van hun producten aan groothandelaren en andere afnemers. Met ruim 550 medewerkers realiseren we een jaaromzet van bijna 800 miljoen gulden. Het resultaat van keihard werken, een eigentijdse bedrijfsvoering en producten en diensten van topkwaliteit. Het veiibedrijf van Bloemenveiling Flora bestaat uit de afdelingen logistieke veilzaken en commerciële veilzaken, productmanagement, marketing en kwaliteitsbeleid en wordt geleid door de manager veiibedrijf. Deze afdelingen zijn verantwoordelijk voor het zeker stellen en verder uitbouwen van het aanbod en afzet van sierteeltproducten qua volume, samenstelling, beschikbaarheid en kwaliteit. Onze collega's op deze afdeling zoeken op korte termijn versterking in de vorm van een Commercieel medewerker marktinformatie M/V MET DE JUISTE TEAMGEEST Als le commercieel medewerker marktinformatie ondersteunt u het proces van commerciële beleidsvorming in samenwerking met de verantwoordelijke afdelingshoofden. Tot uw taken beho ren het opbouwen en in stand houden van marktinformatie. Daarnaast geeft u ondersteuning aan uit te voeren marktonder zoeken of projecten. U verzorgt de aansturing van de medewerker marktinformatie en deeltijdmedewerkers vanuit andere afdelin gen binnen Flora. Affiniteit met de sierteeltsector is een pre. Deze functie eist tenminste een HEAO-CE opleiding en enige jaren ervaring in een beleidsondersteunende functie. U dient bovendien te beschikken over leidinggevende capaciteiten, een sterke teamgeest en goede contactuele eigenschappen. Wij ver wachten van u dat u initiatief neemt en ruime ervaring op het gebied van projectmatig werken heeft. Daarnaast heeft u brede ervaring met diverse softwarepakketten onder Windows, zoals Access en Excel. Wilt u Flora ook beter leren kennen-' Neem dan contact op met Fred Wever, coördinator productmanagement, marketing en kwaliteitsbeleid, tel.: 071- 4094168 4254. Uw sollicitatie stuurt u naar: Coöperatieve Bloemenveilingvereniging "Flora" B.A. T.a.v. Jaan Ype Jansen, personeelszaken Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg Wij verzoeken u in de linkerbovenhoek van de enveloppe te vermelden: Sollicitatie le commercieel medewerker marktinformatie Faber Betonpompen is een toonaangevend bedrijf op het gebied van het verhuren van betonpompen en het leveren en aanbrengen van schuimbeton. Voor de vestiging in Zoeterwoude zoeken wij een: die geheel zelfstandig de volledige boekhouding inclusief de personeels- en salarisadministratie kan Profielschets: - Enthousiaste en zelfstandige persoonlijkheid - goede contactuele eigenschappen - goede communicatieve vaardigheden - opleidingen op MBO/HBO-niveau of gelijkwaardig Wij bieden: - uitdagende zelfstandige functie - prettige werksfeer - goed salaris - Bij geschiktheid zijn doorgroeimogelijkheden in het bedrijf aanwezig Faber Holland B.V., Productieweg 52 2382 PD Zoeterwoude t.a.v. Richard Faber Voor informatie neemt u contact op met Richard Faber 071 -5417357 of privé 071-5891995. WF van der Klugt registeraccountant Onze accountantspraktijk is actief op het gebied van controle en advies in de meest uitgebreide zin. Onze cliënten bevinden zich 'branchebreed' in het midden- en kleinbedrijf met enkele vertakkingen in het buitenland. Het kleinschalige karakter van ons kantoor brengt met zich mede dat de werkzaamheden zeer gevarieerd van aard zijn, van puur boekhoudkundige taken t/m adviserende werkzaamheden op onder meer bedrijfseconomisch en fiscaal terrein. Ter uitbreiding van ons team is er op korte termijn plaats voor een ervaren assistent-accountant/controleleider die als rechterhand van de registeraccountant optreedt. De door ons beoogde kandidaat: - is verantwoordelijk voor een correcte afronding van controle-, samenstel- en adviesopdrachten - is in staat (na een korte inwerkperiode) zelfstandig cliënten te bedienen - is gevorderd met de opleiding tot accountant (NIVRA of AA) - heeft tenminste 3 jaar werkervaring - heeft een goede kennis van de Engelse en Duitse taal - vindt zelfstandigheid, ondernemerschap en zelfontplooiing essentieel beginnend assistent-accountant De beginnend assistent-accountant zal minder complexe jaarrekeningen samenstellen, aangiften inkomstenbelasting verzorgen en bij controlewerkzaamheden voor de cliënten worden ingeschakeld. Voor deze functie is een afgeronde HAVOA/WO en/of MEAO/HEAO-opleiding een vereiste. Bereidheid tot het volgen van aanvullende opleidingen is een 'must'. Voor beide vacatures bieden wij, naast een afwisselende en zelfstandige functie in een team van enthousiaste collega's, een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u sturen naar bovenstaand adres t.a.v. de heer G. S. M. van der Klugt RA. Luba Uitzend Buro is een 30 jaar |onge. dynamische uitzendorganisatie met op dit moment 30 vestigingen m het westen van Nederland Om de huidige sterke groei te kunnen voortzetten met behoud van de hoge kwaliteit van onze dienstverlening zoeken wij een vestigingsmanager voor de vestiging Schiphol Centrum In deze bijzonder veelzijdige functie opereert u als ondernemer in uw regionale markt en bent u verantwoordelijk voor de commerciële resultaten van de vestiging Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het reilen en zeilen op de vestiging en geeft u leiding aan de uitzendconsulenten. Uw analyses van omzetpotentieel, de concurrentie en de lokale arbeidsmarkt komen terug in het jaarlijkse vestigingsplan, dat u jaarlijks met uw mensen maakt en bij de directie verdedigt De doelstellingen uit dit vestigingsplan weet u.te behalen door uw planmatige en resultaatgerichte marktbenadering, 'waarbij behalve het koesteren van bestaande relaties het werven van 'new business' belangrijk is. Verder voert u tanefonderhandelingen en ontwikkelt u plannen en acties om steeds tijdig aan de vraag naar uitzendkrachten te voldoen. Luba zoekt voor deze functie initiatiefrijke, daadkrachtige en klantgerichte per soonlijkheden op HBO-mveau met enkele jaren operationele en commerciële ervaring, bij voorkeur in de uitzendbranche. Uw leeftijd is vanaf 25 jaar en u heeft rijbewijs B. Tegenover de hoge eisen die Luba stelt staan aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, waaronder een wmstdelings- en bonusregeling, een bedrijfsauto en uitstekende doorgroeimogelijkheden Uw schriftelijke sollicitatie met cv en bij voorkeur ook een pasfoto kunt u binnen 14 dagen zenden aan Luba Beheer B.V., t.a.v mevrouw C Drijver, afdeling Personeelszaken, postbus 1133, 2302 BC Leiden. Via het telefoonnummer 071-5134744 kunt u desgewenst nadere informatie krijgen. LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVE Aalsmeer Aohenaanden3ijn Capelle aan den Ussel Delft Den Haag Haariem Heerenveen Hillegom Hootddorp Katwijk Leiderdorp Leidschendam üsse Medemblik Noorcfwijk Rijnsburg Rotterdam Sassenheim Schiphol-Centrum Spijkenisse Stede Broec Voorschoten Woerden Wormen/eer Umuiden Zaandam Zoetermeer LubaCQ NDE INDRUK Amsterdam Airport Schiphol IMlUllllI "In een mensenleven breng je al snel zo'n 43.000 uur door op je werkplek. Het is dus belangrijk dat je je er thuis voelt." (Carla Bekkers. Manager Human Resources Amsterdam Airport Schiphol is een zelfstandige onderneming die het totale luchthaventerrein Schiphol beheert en exploiteert. Schiphol biedt ruimte aan 550 bedrijven en ongeveer 46.500 werk nemers. Bij Amsterdam Airport Schiphol werken zo'n 1750 mensen. De afdeling Office Accommo dation en Services van de bedrijfseenheid Schiphol Support Services is verantwoordelijk voor het facili- teren van de kantoorhuisvesting en huishouding van het concern. Een jonge dynamische afdeling, die wij graag zien aangevuld met een flexibele en klantgerichte assistent-projectcoördinator Huis vesting. Onze missie. Als afdeling Office Accommodation en Services dragen wij zorg voor een goede klant- en leveranciersrelatie met een kwalitatief goed pro duct en een gezond resultaat. Frequent doorlichten van processen en nakomen van afspraken liggen hieraan ten grondslag. Een goed voorbeeld van deze werkwijze is bijvoorbeeld onze after-sales service, gericht op de leveringen aan de klant. Voorop staat bij dit alles de waarde die Amsterdam Airport Schiphol toekent aan de werkplek van haar medewerkers. Het is onze overtuiging dat werk nemers die zich thuisvoelen op hun werkplek beter functioneren. Onze klanten. Onze klantenkring bestaat voor namelijk uit collega's van andere bedrijfseenheden en van dochtermaatschappijen behorende bij het concern. Zij bevinden zich verspreid over verschil lende locaties maar wel op het Schipholterrein. Uw taken. Als assistent-projectcoördinator vesting zet u zich in voor het coördineren van v huis- en inrichtingsprojecten, het adviseren van de klanten 'op het gebied van werkplekinrichting en het bewaken van planningscriteria van uit bestede activiteiten. U werkt in teamverband met vier collega's. Uw mogelijkheden. Doorgroeimogelijkheden bin nen de luchthaven zelf, dus in de breedte, zijn in ruime mate aanwezig. Hetzelfde geldt voor op leidingsmogelijkheden ten behoeve van de functie ontwikkeling (o.a. via seminars). Uw bagage. Van serieuze kandidaten verwachten wij een opleiding HBO Facilitair Dienstverlening, waarbij de tak huisvesting sterk in de praktijk is ontwikkeld. Een aantal jaren ervaring in een soort gelijke functie lijkt ons noodzakelijk. Gezien het karakter van de werkzaamheden dient u daarbij te beschikken over uitstekende communicatieve vaardigheden en een sterk gevoel voor optimale dienstverlening. Uw reactie. Voor meer informatie over de functie- inhoud kunt u contact opnemen met Annemarie Looren de Jong telefoon 020 - 601 2946. Uw schrif telijke sollicitatie, vergezeld van cv, kunt u - binnen 14 dagen - richten aan Amsterdam Airport Schiphol, t.a.v. Carla Bekkers, Manager Human Resources, Postbus 7501, 1118 ZG Luchthaven Schiphol. Bij gelijke geschiktheid gaat on:e voorkeur uit naar een medewerker uit de directe omgeving van Schiphol. Groothandel in compact discs zoekt per zo spoedig mogelijk JUNIOR MEDEWERK(ST)ER CREDITEURENADMINISTRATIE Wij vragen: - opleiding op meao-niveau - teamgeest bekendheid met WP en/of Word Wij bieden: - een goed salaris - pensioenregeling - goede secundaire arbeidsvoorwaar den - werken in een jong en dynamisch be drijf Uw schriftelijke reacties, voorzien van een CV, stuurt u naar Rigu Rotonde t.a.v. het hoofd van de afdeling Perso neelszaken Hanny van Baars, de Lasso 70, 2371 GZ Roelofarendsveen. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met Frank Kimman, tel. 071-3321130. Van Drongelen Koeling B. V. is een koeltechnisch installateur met diverse eigen importen. Wij leveren aan de detailhandel, voedingsindustrie en land- en tuinbouw. Ons leverings programma bestaat hoofdzakelijk uit: koelAriescellen supermarktmeubelen A. C. installaties. WSGD (°)(?®(n)©@0@(A) Wegens verdere groei zoeken wij voor onze nieuwbouwprojecten op korte termijn een: m/v allround koelmonteur Voor de volgende werkzaamheden: zelfstandig uitvoeren van koeltechnische nieuwbouwwerkzaamheden a zelfstandig oplossen van koeltechnische storingen Wij denken aan iemand met: minimaal 5 jaar ervaring als allround/- service monteur in de koeltechniek bij een koeltechnisch bedrijf diploma C.F.K. monteur elektronica ervaring met alarmsystemen, PLC besturing, etc. rijbewijs B.E. Wij bieden: een zelfstandige baan een goed salaris met aantrekkelijke vergoedingen Tevens zoeken wij: leerling koelmonteurs m/v voor de nieuwbouw Vooropleiding: elektra - gawalo - metaal Sollicitaties schriftelijk richten aan: Van Drongelen Koeling B.V. T.a.v. de directie Wasbeekerlaan 22 2171 AE Sassenheim ■fc centrale verwarming J. J. de Jong w Leiden zoekt een: ervaren administratieve kracht als service-coördinator die verantwoordelijk is voor: Verwerken van serviceadministratie Het beantwoorden van de telefoon Het aansturen van de servicedienst Het maken van een serviceplanning Heeft u: Een HAVO of VWO diploma met een administratieve vervolgopleiding Een goede kennis van de Nederlandse taal Goede PC-vaardigheid Schrijf dan voor 12 mei 1998 een sollicitatiebrief naar: J. J. deJongb.V. Flevoweg39F, 2318 BX Leiden Telefoon: 071-5222402 VIDEOLAND NEDERLAND B.V. is een organisatie, die met twee winkelformules actief is in de verhuur en verkoop van videofilms en game. Met de bekendste formule, de VIDEOLAND-franchiseformule, met thans 177 winkels, zijn wij marktleider. Daarnaast exploiteren wij op dezelfde basis 20 Cinerent-winkels. In verband met een vacature op de Afdeling Produkt Marketing zoeken wij op korte termijn een Assistent Produkt Manager Rental (M/V) ln deze functie ben je verantwoordelijk voor het commerciële aanbiedingstraject van verhuur-video en games aan onze winkels en de begeleiding van alle hieraan gerelateerde informatie binnen ons bedrijf. Je rapporteert rechtstreeks aan de Senior Produkt Manager, die tevens door jou wordt voorzien van relevante management-informatie. Functie-eisen: Enige jaren ervaring in een commerciële functie; Opleiding op MBO-nivo (MEAO of MDS); Aanvullende opleiding Management Assistent(e); Beheersing van WORD, EXCEL en POWERPOINT onder WINDOWS; Uitstekende communicatieve vaardigheden in woord en geschrift; Accuratesse en een planmatige werkwijze; Stressbestendigheid en service-gerichte instelling; Affiniteit met Home Entertainment; Leeftijdsindicatie ca. 25 jaar. Je kunt binnen onze dynamische organisatie rekenen op een verantwoordelijke baan, toekomstperspectief, uitstekende honorering en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een schriftelijke sollicitatie, inclusief curriculum vitae, kun je voor 12 mei a.s. richten aan: VIDEOLAND NEDERLAND B.V. t.a.v. Mevr. Fabiënne van den Berg Postbus 188, 2200 AD Noordwijk NB: Wil je er rekening mee houden, dat een eventueel eerste oriënterend gesprek zal plaatsvinden op vrijdag 15 mei a.s.? Waar anders!

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 32