katwijk gelooft r niet meer in Kampioenschap lonkt voor ARC er Leede richt fch op de vaalfcle plaats Rijnsburg geeft 'niet thuis' Amateurvoetbal g« Titel voor zaterdagtak van SJC Alphia verlengt verblijf in derde klasse MVKV speelt nacompetitie NDAC 27 APRIL 1998 WILLEM SPIERDIJK. C an het komend weekein- npioen in de hoofdklasse ag worden, maar Willem inkainp wil zijn hoofd ip hol laten brengen. De meester weet dat de reali- el harder is dan de eufori- stemming waardoor de optimistische supporters aten leiden. De 1-0 zege tiilles Veen afgelopen za- getuigde van enig herstel leurstellende nederlagen Tonegido en Rijnsburgse maar of het voldoende is verbijsterende zegereeks Lisse te doorbreken, valt twijfelen. En niet alleen ARC zelf winnen om de ioensvlag meteen uit te in hangen, ook moet Kat- unten laten liggen, theorie kunnen we kam- worden, maar ik wil er iet aan denken, al moeten insen in de organisatie er natuurlijk wel rekening mee houden." Beleed hij in woord anders, toch deed het Willem Berckenkamp zichtbaar deugd dat een aanstaande titel op ie ders lippen lag. In twee dagen tijd kan blijkbaar veel verande- De donderdag voorafgaande aan de wedstrijd riep de in de hoofdklasse debuterende trai ner de selectie voor overleg bij zich. Hij hield zijn spelersgroep na twee nederlagen op rij nog maar eens de afspraken voor die aan het begin van het sei zoen waren gemaakt. „Ik heb de positieve dingen benaderd en benadrukt wat we deden toen het goed ging", aldus Bercken kamp. Hij ging de vergelijking aan met een schip dat uit koers raakt. „Al is het maar één graad dan blijkt aan het slot de eindstreep heel ergens anders te liggen", gaf hij met zijn handen, waarmee hij op tafel figuren trok, aan. De lessen van Berckenkamp bleken voor rust nog niet aan de elf ARC'ers besteed. De Alphen- se ploeg ging mee in het uiterst trage tempo van Achilles Veen en ontbeerde de nodige agressi viteit om het defensieve blok van de bezoekers te ontrafelen. De doelrijpe kansen voor Ruud Bos - schot op de vuisten van de excellerende doelman Mar cel van de Broek - en Fabian Gelderblom leken dan ook inci denten. Toch had Gelderblom ARC op voorsprong moeten brengen, maar halverwege de eerste helft lepelde hij de bal naast het doel. Het was daarom niet het spel van de Alphense Racing dat de harten van de supporters sneller deed kloppen, maar de tussen standen bij andere duels. „Kat wijk 1-0 achter", zong de aan hang de kelen schor. Een tekst die na rust plaats maakte voor het kampioenslied toen bleek dat de concurrent voor de titel opnieuw een tegendoelpunt moest incasseren. Op dat moment ging ARC met 1-0 aan de leiding. In de ze ventigste minuut kopte Mark Jansen een corner van Johan Boer richting het doel. De bij kans op de lijn staande Ard Blok hoefde de bal slechts licht te toucheren voor de op dat mo ment verdiende voorsprong. Het was doelman Marcel van der Broek die tot dan toe een treffer voorkwam. Oog in oog met Johan Boer voorkwam hij snel na de hervatting een score. Ook schoten van Ard Blok, Rob Koster en een kansrijke voorzet van Boer bleven onbenut. De enige keer dat de doelman een bal losliet en Ruud Bos een ide ale mogelijkheid kreeg om bin nen te tikken, herstelde Van der Broek zich op wonderbaarlijke wijze. Na de openingstreffer braken voor Berckenkamp zenuwslo pende minuten aan. Hij kon niet meer op bank blijven zit ten, daarvoor was de voor sprong te broos. Omdat Mare Meyering, Johan Boer en Ruud Bos de bevrijdende tweede tref fer niet binnenschoten, kreeg Maurice Schilten in blessuretijd zo ongeveer de enige echte kans om Achilles Veen aan een punt te helpen. Hij miste de harde pass op een haar. ARC sloot daarmee een periode af waarin het zes tegentreffers incasseer de en zelf niet tot scoren kwam. Ard Blok groeide zo voor de tweede keer dit seizoen uit tot match winnaar. „We begonnen te mat aan deze wedstrijd, maar in het eerste half uur van de tweede helft hebben we Achilles Veen toch onder de voet gelo pen." Van psychische druk voorafgaande aan de wedstrijd was volgens Blok geen sprake. „We waren ons ervan bewust dat het na twee slechte weken vandaag moest gebeuren. Afge lopen donderdag hebben we open met elkaar gesproken en nu je hebt gewonnen kun je zeggen dat het goed was. De speelden als een stelletje zoutzakken 2 ijk heeft de strijd met ARC opgege- Dat is verrassend, want tot voor za- ïg bedroeg de marge met de Alphen- bploper drie punten. Nog niet kans dus, maar bij Katwijk dacht men er elijk anders over. Na de 2-2 tegen H op De Krom is de kloof vergroot tot )unten. Verdediger Wilfred Kwestro ift er niet meer in. ,,Dit gaan we niet redden." ROB ONDERWATER 'S, ASC Liss g2-2 beslissende fase van de competitie is Kat- kwijt. Natuurlijk miste 'oranje' be- ■3? e vormgevers als John van der Meer, Seger hoorn en Peter van Duyn, maar dat gemis zaterdag niet als excuus gelden voor het 2 [stellende gelijkspel tegen ASWH, de num- 2 foorlaatst op de ranglijst. 2 wijk miste inspiratie en vooral inzet. „Mis- het onderschatting", zocht Kwestro de oorzaak. „Aan de voorbereiding lag het Donderdag werd er nog scherp getraind, eenmaal in het veld speelden we als een tje zoutzakken." rainer Bob Kootwijk begon de wedstrijd domper. Kenneth Braaf, zelf ook niet ge- moest op het laatste moment de positie van der Meer overnemen. Van der Meer s morgens anderhalf uur op de massagetafel 2 le fysiotherapeut gelegen, maar het donder- :ipgelopen 'knietje' bleek te pijnlijk. Tijdens 2 irming-up kon de Vener niet vooruit. »vas een gevoelige aderlating, want Van der s een van de belangrijkste schakels in het De opbouw moest nu worden verzorgd Kenneth Braaf en daarin .schuilt niet de an de Rotterdammer. Het gevolg was dat raag en onzuiver rondging, ook al omdat Paul Jansen van de zenuwen bijna elke erkeerd inspeelde. Het matig opgekomen ek kreeg de befaamde 'Katwijk-driehoekjes' De 0-1 van Tonny Wurth na 17 en logisch gevolg van het Katwijks )ei. De ASWH-aanvaller kreeg de bal onge- Bert Duynhouwer aangereikt: 0-1 de kans maken, erden dl teniet ïn scoo e lartin De ovenAs, compel jj' togen ,eede had zaterdag de ach- and op Kozakken Boys, de mer vier van onderen, te- kunnen brengen tot twee en. Dat lukte niet. Zelfs een spel was de Sassenheimers gegund. Kozakken Boys met 2-0, reden waarom de van Arie Lagendijk zich nog kan handhaven via op een ieperiodekampioen' uit de klasse of een lotgenoot hoofdklasse. r kees.' pi er geslaa tal vaan als Verh ek. SJZh11 waren a INDAM CHRIS HARTMAN aan die isingsjwedstrijd wil La- ijk voorlopig niet denken, eidse oefenmeester: „Laten erst maar eens de twaalfde s op de ranglijst zien vast auden. ASWH staat maar punten achter." Over de trijd zelf kon Lagendijk ijn. „Kozakken Boys heeft onverdiend gewonnen, blijft het zuur dat we deze l uit handen gegeven heb- dat voor het grijpen hadden, had ik al geconsta- een overwinning er In zo'n geval is het geen risico's te nemen, de organisatie te spelen punt te pakken." zag er het i leede in die opzet zou sla- Tot vijf minuten voor het de reguliere speeltijd hield de ploeg zijn tegenstander in bedwang. Toen leed Luc van der Hoeven volkomen onnodig balverlies op eigen speelhelft. Kozakken Boys profiteerde daar onmiddellijk van en nam door een snoeihard schot van Patrick Leijtens de leiding. Ver in bles suretijd werd het ook nog 2-0. Hank Viveen bereikte met een voorzet de volkomen vrijstaan de Leijtens, die met een rake kopbal Ter Leede de laatste hoop ontnam. Kort na de eerste treffer van de Werkendammers kreeg Floor van Duyn een goede kans gelijk te maken. Doelman Edwin van Zwieteren keerde zijn inzet. Mede doordat Frank Bloemheu- vel met rood naar de kant moest, kon Ter Leede in de slot fase weinig meer uitrichten. De centrale verdediger kreeg de kaart van scheidsrechter Van de Weerthof na een akkefietje met Paul Malherbe, die er met een gele prent genadig vanaf kwam. Het venijn zat in deze wedstrijd dus duidelijk in de staart. In de eerste helft mocht Ter Leede zijn handen dichtknijpen dat de score op 0-0 bleef steken. Kozakken Boys, door de komst van trainer Hans van der Pluijm opgefleurd, was daarin duidelijk sterker. Goed keeperswerk van Jan Blankespoor en nonchalan ce in de afwerking bij Kozakken Boys voorkwamen een achter stand voor Ter Leede, dat zelf niet verder kwam dan een lobje Ed Borst. FOTO ARCHIEF Boer, Ard Blok; Gelderblom (89. Dijk man), Bos (93. Melsen), Remco Blok (67. Meyering). LEIDEN RUUD PATTIAPON Dat was tegen het 'zere been' van Marco de Ridder. De Noordwijker kon het geknoei van zijn collega's niet aanzien en probeerde het in zijn eentje. Hij wurmde zich geregeld langs zijn te genstander Bouwe Bos en legde de bal tot drie keer toe panklaar op het hoofd van Hans Zwaan. Maar de topscorer miste de anders voor hem zo karakteristieke trefzekerheid. Tijdens de rust wachtte Katwijk in kleedkamer een bepaald niet tevreden trainer Kootwijk. Kwestro: „Hij zei een paar rake dingen, over inzet en zo. Dat mag-ie wat mij betreft vaker doen, want zo denderend spelen we de laatste weken niet. We mogen best een uitbrander krijgen als we dat verdienen." Katwijk speelde in de tweede helft niet beter, maar het werkte wel harder. De aangeslagen Björn Raven (hij kampte de hele week met een ontsteken kies) was vervangen door Dennis de Ridder. De ploeg begon goed, want na dertien se conden tekende Albert de Haas, na een mooi steekballetje van Wilfred Kwestro, de gelijkmaker aan: 1 -1Hans Zwaan had tien minuten later de 2-1 op zijn hoofd, maar de de bal vloog voorlangs na weer een voorzet van de keihard werkende Marco de Ridder. ASWH toonde zich aan de andere kant slag vaardiger. Een snoeiharde pegel van aanvoerder Ron Tempelaar verdween langs de handen van doelman Jacco Schaap, vervanger van de zieke Hugo van Duyn. Marco van der Plas trok met een droge knal de zaken weer snel recht: 2-2. De gelijkmaker had het sein kunnen zijn voor een daverend slotakkoord. De wil was er wel bij Katwijk om er nog een zege uit te halen, maar de vorm ontbrak. Marco de Ridder stak als enige bo ven de muisgrijze middelmaat uit. Katwijk ont snapte nog aan een nederlaag, toen invaller John Hopstaken alleen voor Schaap niet in, maar naast het doel mikte. In de laatste secojiden smeekte heel Katwijk nog om een strafschop, maar dat was meer een wanhoopskreet. Scheidsrechter Veltrop zag niets in de overtreding op Marco de Ridder. Dat was zo'n beetje het enige wat de leidsman goed deed op een treurige, druilerige middag op De Krom. Katwijk: Schaap; Robbers, Jansen, Braaf, Kwestro; Van der Kooy (80. Hoogerdijk), De Haas, Van der Plas; Raven (46. Dennis de Ridder), Zwaan. Marco de Ridder. MEDEWERKER terdagvoet- ballers van de Noordwijkse vereniging verwierven het recht om in de vierde klasse te gaan voetballen dankzij een 8-0 zege op De Jagers. De tref fers werden gemaakt door Sven Frijlink, Ad Beukers (3x), Hilco de Roode (2x), David van der Holst en doelman Arjan Wijnands. De strafschop van laatst genoemde wekte wrevel bij de Hagenaars. Een spe ler van De Jagers kreeg tweemaal geel, een ander direct rood. Dat veroor zaakte enig tumult en be dreigingen van Haagse kant, waardoor arbiter Theuns drie minuten voor tijd de wedstrijd staakte. Wellicht een kampioen schap met een staartje. Docos verloor ondanks doelpunten van Alan Ru ben en Marcel Verburg verrassend met 6-2 van KSD. Foreholte klopte Marine dankzij John Muil wijk (2x) en René Hooy- mans met 3-2. De Wassen- aarders zullen desondanks vanwege een beter doel saldo dan het gelijk in punten geëindigde VCL, met DWO de nacompetitie spelen. De Vlietbewoners wonnen door Quint van der Wee (2x) en Hans de Canne met 3-1 van Roodenburg, waar Anwar Sanhaji het doelpunt voor zijn rekening nam. Op Middelmors kunnen geelzwarten maar niet winnen LOMAN LEEFMANS van Floor van Duyn (over). Over geluk had het Sassenheimse team niet te klagen. Voor de pauze trof Malherbe de lat en na de hervatting raakte Leijtens met een afstandsschot de paal. Toch had Ter Leede na rust meer greep op de wedstrijd. Jo han van der Stelt moest zijn keeper bij een kopbal van Ed Borst op de doellijn assisteren en Van Duyn schoot in een kansrijke situatie naast. Vervol gens ging Van der Hoeven, als linkerspits niet op zijn gemak, in de fout. Lagendijk: „Het mag niet gebeuren, maar toch ge beurt het. Jammer, want we wa ren net bezig aan een goede se rie. We waren ook vast van plan tegen Kozakken Boys iets te la ten zien. Helaas is dat niet ge lukt." Ter Leede Blankespoor; Geijsman (76. De Jong), Bloemheuvel, Dijlcman, Wa- jer; l'Ami," Stolk. Van Duyn; Scheltus (76. De Meza), Borst, Van der Hoeven. Rijnsburgse Boys uit of thuis blijft dit seizoen een verschil van dag en nacht. Als de ploeg de bus in moet, valt er op de te rugreis meestal wat te vieren. Op het eigen Middelmors zijn de prestaties daarentegen pover. Dit onverklaarbare ver schijnsel werd afgelopen zater dag nog eens onderstreept door het 0-1 verlies tegen Schevenin- gen waarbij de thuisploeg pas diep in de tweede helft enige drang en passie aan de dag leg de maar verder een matige ver toning opvoerde. En dat precies zeven dagen na de indrukwek kende 2-0 zege op koploper ARC. Maar ja, dat was dan ook Zeker in de beginfase leek Rijnsburg nog op een positief resultaat af te stevenen. Scheve- ningen werd op eigen helft vast gezet en de defensie van de kustploeg kon vaak niets anders dan lange ballen ter opluchting hanteren. In de loop van de eer ste helft werd echter duidelijk dat het noodgedwongen coun- terspel van Scheveningen meer kansen opleverde dan de druk die Rijnsburg opvoerde. Dat kwam het duidelijkst aan het licht in de 34ste minuut toen een Rijnsburgse hoek schop via drie steekpasses vlie gensvlug werd omgezet in een aanval voor Scheveningen. Kee per Lennert Hegie, uitblinker bij de Rijnsburgers, verijdelde met zijn voeten een goal en moest zich na de hoekschop die volg de nog twee keer strekken om zijn kooi schoon te houden. De eerste de beste aanval voor de Hagenaars daarna, re sulteerde wel in een treffer. Op nieuw lag snel combinatiespel, ditmaal tussen spits Ron de Ja ger en aanvoerder John Blok aan de basis. Een gestifte voor zet van de captain plofte bij de tweede paal op het hoofd van de ingekomen en compleet vrij gelaten Yurion Gregoria: 1 -0. Ook na de thee bleek dat Scheveningen, zonder vaste waarden als Tellier, Cramer en Marcel de Jager, een uitgekookt elftal op de been kan brengen. Tweederde van het veld werd aan Rijnsburg gelaten maar door een gebrek aan aanvallen de creativiteit ontstonden er nauwelijk kansen voor het doel van dikkige Dave Kraayenbrink. De 77ste minuut werd het breekpunt in het duel. De geel zwarten kregen binnen zestig tellen een plotselinge opleving die in zes kansen resulteerde. Eerst loste de ijverige spits Ste ven Faber twee dreigende af standsschoten. Vervolgens wist Kraayenbrink nog net zijn hand tegen een van richting veran derde inzet te krijgen. En als klap op de vuurpijl ontstond er na een lepe voorzet van Norbert van Lochem een scrimmage in het doelgebied waarbij op won derlijke wijze schoten van Fa ber, Tiberkanine, en invaller Bennekers tegen knieën, heup en en schenen van verdedigers botsten in plaats van over de lijn te rollen. Na dit spectaculaire spelmo ment was de wedstrijd ge speeld. Rijnsburg drong nog met de moed der wanhoop aan, maar dat leverde dusdanig veel ruimte aan de andere kant op dat Scheveningen in de slotmi nuten drie keer in overtal op Hegie af kon, zonder dat de stand veranderde. De Boys dropen af. Dinsdag werd in de halve finale van de beker via strafschoppen verlo ren en zaterdag ging de laatste kans op een periodetitel de in. In de laatste drie duels het seizoen, die Martin de L< vanwege een schorsing moet missen, kan RB niet anders dan wat voorwerk voor het nieuwe seizoen verrichten. Wellicht dat er op thuisduels kan worden ge oefend. tijnsburgsc Boys: Hegie, Roest, De Con, IClaassen, Van Locnem, Aalberts- >erg. De Louw (61. Bennekers). Slin gerland, Faber, Tiberkanine. Hermes MEDEWERKER Alphia heeft het verblijf in de derde klasse met een jaar verlengd. In een beslissingswedstrijd met de mede-degradatiekandidaat uit de derde klasse B, Hoekse Boys, won nen de Alphenaren met 2-1. Het duel werd uitgevochten op het ter rein van zondaghoofdklasser Wil- trainer had daar ook behoefte aan en ik geef hem geen onge lijk. Hij hoeft nu achteraf niet te zeggen, had ik toen maar inge grepen. Het is nu eenmaal even wennen als je twee maal na el kaar verliest." Blok besefte even later de iifipact van zijn woor den. „Het is natuurlijk wel mooi dat je kunt zeggen dat het even wennen is." Ook de middenvel der begrijpt dat welhaast nie mand aan hel begin van de competitie ARC kampioenskan sen toedichtte. Volgende week kan het een feit zijn. „Het wordt een moeilijke pot, Lisse heeft na de winterstop toch alles gewon nen. Dat zij al een kampioen schap hebben meegemaakt is voor hen een lekker gevoel, maar het hoeft voor ons niet per definitie een nadeel te zijn." De tijd zal het leren. HOOFDKLASSE A Rijnsburgse Boys-Scheveningen 0-1 (0-1). 33. Yurion Gingoria 0-1 Scheidsrechter Hooiveld Kozakken Boys-Ter Leede 2-0 (0-0). 85 Pa trick Lei|tens 1-0. 95. Patrick Lei|tens 2-0. Scheidsrechter Van de Weerthot Toeschou- de kaart Frank Bloemheuvel (87 Ter Leede) Katwijk-ASWH 2-2 (0-1) 17. Tony Wurth 0 I 46 Albert de Haas 1-167 Ron Tempelaar 1 2. 70 Marco van der Plas 2-2. Scheidsrechter Veltrop. Toeschouwers. 900. Gele kaarten: Wil- Ired Kwestro. Marco de Ridder (Katwijk) Excelsior M-Hoek 2-2(1-0) 9 Manuel Monte" ro 1-0, 48. Franky Standaert 1-1,71 Mare M.nnaert 1-2.74 Dave vermaas 2-2. Scheids rechter: Sardjoe. Toeschouwers: 500. Gele kaarten: Paola Jorge Mendonca (Excelsior M). Geert|an de Smet (Hoe Groote Lindt-Quick B* van Beelen 0-1. 10. V mond Corbeth 2-121Hicham Rbn 2- Hans van der Plas 2-3, 68 Marco Kle.ji 69 martin van Beelen 2 5. Scheidsrec Schippers Toeschouwers: 750. Gele k; Erwin de Ruiter (Groote Lindt). Jursen I (Quick Boys). It-Quick Boys 2-5 (2-3) :r 1-3 Scheidsrechter O.Sct I. 19. D 70. Ard Blok s: 600. 7 2 4 53 48-22 Katwi|k 23 15 3 5 48 62-28 FC Lisse 23 14 5 4 47 49-25 Scheven 23 12 4 7 40 39-25 Quick Boys 23 11 2 10 35 37-39 Excelsior M 23 9 6 8 33 42-40 Rijnsb Boys 23 8 9 6 33 26-26 Noordwijk 23 9 5 9 32 32-32 Hoek 23 7 9 7 30 38-39 Kozak Boys 23 8 5 10 29 36 40 Achil Veen 23 8 5 10 29 26-30 Ter Leede 23 6 3 14 21 25-35 ASWH 23 3 8 12 17 20-39 MMA: Scheveningen-Kozakken Boys. e-Katwi|k, ASWH-Excelsior M. Hoek ndt. Quick Boys-Noordwijk, FC Lisse- ullesVeen-Riinsburgse Boys luud Bos (ARC). H Zwaan (Katwijk) 17 doelpunten ~Dys) lèdoelpi baan (Kozakken Boys) 16 doelpunten. 4)Manu- el Monteiro (Excelsior M) 13 doelpunten 5) Jerrel Linger (FC Lisse) 12 doelpunten 6) Ro bert Visser (Excelsior M) 11 doelpunten HOOFDKLASSE B Zwart Wit'28-Marken 2-3, SHO-WOG 2-1, D0- VO-Spakenburg 3-1Capelle-Stri|en 3-1Hu. zen-GWV 1-2. Bennekom Barendrecht 2-1, Volendam-Spi|kenisse 6 1 EERSTE KLASSEB DOTO 1-0 TWEEDEKLASSEC f""oorschoten™!? 0-0 DERDE KLASSE A/B trijd: Alphia (nr 11/3A)-I- leiden ruud pattiaponhelmus in Voorburg. Het krachts verschil bleek niet groot, hoewel Alphia de betere kansen kreeg. De ploeg van Chris van Oostrom kwam door Nico de Gans op voorsprong waarna Martijn Hoekma Hoekse Boys langszij bracht. Na de rust had Hoekse Boys een kwartier lang het initiatief. Barry Knipscheer, de topscorer van De Boys, werd veelvuldig gezocht maar kreeg geen kans van de Alphense defensie. Alphia sloeg in blessuretijd toe. Luan Kameri verzilverde een voorzet van Lloyd Dreischor. SVOW-Schipluiden 2 2. LSVV70-Koud.-k.Tk 4-3, SV35-MVKV 2-3 Duinoord 22-53 LSVV70 22-27 MVKV 22-43 Blauw Zwart 22 25 Nootdorp 22-41 Koudekerk 22-22 SV'35 22-40 Woubrugge 22-21 SVOW 22-33 Schipluiden 22-13 Duinoord-»- 7-16 LSW7Ó 7-13 VIJFDE KLASSE A KSD-Docos6-2, Roodenburg-VCL 1-3, DWO- Mannek, GWSf.sw?* Ja8e'S8 F°' SJC 20-50 Foreholte 20-27 DWO 20-48 GWS 20-21 Marine 20-33 Roodenburg 20-19 VCL 20-33 Docos 20-13 Zoetermeer 20 30 KSD 20- 9 LEIDEN RUUD PATTIAPON Door de 3-2 zege op SV'35 heeft MVKV zich verze kerd van de twee de plaats én deel- competitie. Katwijkers r de periodetitel over van kampioen Duinoord. Voor MVKV scoorden Martin Krayenoord, Chris van Dijk en Jaap Kloos. Naast MVKV had den SV'35 en LFC zich reeds ge plaatst. De laatste ploeg verloor fors (1-4) van Nootdorp. Sidney van der Pluym maakte het Leid- se doelpunt. De 46-jarige grens rechter Eef Groen viel op omdat hij bij het door blessures ge kwelde LFC het zwartgele tricot mocht aantrekken. Hij kreeg nog ruim speeltijd toebedeeld. SVOW finishte tegen het reeds gedegradeerde Schipluiden op 2-2 terwijl LSW70 (twee tref fers van Niels Knollema, Peter Wierenga en Leon Jansen) Kou dekerk met 4-3 onder de duim hield. Bij Koudekerk namen re serve-doelman Dirk Vergunst (40) en aanvoerder Ron Paling (31) afscheid. Blauw Zwart sloot de competitie af met een 6-2 nederlaag bij Duinoord. Voor de Wassenaarders waren alleen Raymond Brouwer en Ron Lagerberg succesvol. Björn Raven (I) zit zijn tegenstander van ASWH op de hielen. IHOOGDALEM FOTO

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 23