Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel SCK I LEK Oc ASSISTENT ACCOUNTANT M. THOOLEN B.V. Slachtoffer hulp Leiden Accountantskantoor Kortekaas bi ZATERDAG 25 APRIL 1998 een modern, verzorgingshuis met plaats vo 143 bewoners, waaronder 30 substitutieplaatsc wijkfunctie-afdeling. Om de renovatie te realiseren, gaan bewone en medewerkenden tijdelijk elders wonen werken. De eerste afdeling, die gaat verhuiz verblijven PG-verpleeghuiszorg bewonei Per 1 juli asgaat deze afdeling naar Horstendaal, een tijdelijke huisvesting te Hillegom. Tezamen met PG-bewoners v andere huizen gaan in totaal 36 bewone naar Hillegom. Om aan deze bewoners zo te verlenen zijn wij nog op zoek naar nieu ZOEK JE EEN BAAN ALS VERZORGENDE MET VEEL EXTRA'S, GA DAN MET ONS NAAR HILLEGOM!! Wij verwachten van u: - een diploma bejaarden- of ziekenverzorgende; - een flexibele instelling; - affiniteit of ervaring met PG-problematiek. Wij bieden u: een salaris, conform de CAO-Verzorgingshuizen; een aanvulling op het salaris; een volledige reiskostenvergoeding; de reistijd naar Hillegom als werktijd; vergoeding op het gebied van kinderopvang; een arbeidsovereenkomst voor de periode van de renovatie (ongeveer 2 a 2,5 jaar) met de mogelijkheid na deze periode een functie te verkrijgen bij de SHDH (samenwerkingspartner); - een mogelijkheid om op oproepbasis werkzaam te zijn. Informeer telefonisch naar uw mogelijkheden bij Hans Nelis, teamleider projecten van zorgcentrum Schoterhof, tel. (023) 525 83 81. U kunt tot 8 mei 1998 een sollicitatieformulier aan vragen bij Joke Apswoude, personeelsfunctionaris van zorgcentrum Schoterhof, Plesmanlaan 12024 HV Haarlem, tel. (023) 525 83 81. Het Diaconessen- huis Leiden is een modern, professio neel en financieel gezond regionaal ziekenhuis, met ruifti 300 bedden en ongeveer 900 medewerkers, inclusief een zestigtal medisch specialisten. Vrij wel alle specialis men zijn vertegen woordigd. Jaarlijks bezoeken 130.000 patiënten de poli kliniek en fijn er ongeveer 13.500 opnam i/bouw van Deddenh voorbereiding. Op de polikliniek dermatologie is 1® medewerk(st)er 23,5 uur per week Functie-inhoud: De eerste medewerker is het aanspreek punt binnen de polikliniek dermatologie voor de dokter sassistenten, 0e verpleegkundigen, de specialisten alsook voor het hoofd poliklinieken. Verder regelt hij/zij in overleg met het hoofd poliklinieken de spreekuurassistentie, ziet toe op een goede uitvoering van de werkzaamheden en organiseert regelmatig werkoverleg. Een functie beschrijving is op aanvraag verkrijgbaar. Functie-eisen: De voorkeur gaat uit naar een ervaren doktersassistent. Daarnaast zijn leidinggevende capaciteiten en sociale vaardigheden een vereiste. Arbeidsvoorwaarden: Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in functiegroep 35. Inlichtingen: Inlichtingen over deze functie wordt verstrekfdoor mevrouw J.J.M. van Asselt-Mutsaers, waarnemend hoofd poliklinieken, telefoon 071 - 517 81 78, toestel 8497, of via pieper 21092. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, onder vermelding van vacaturenummer 227-3, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden VELSERBROEK - HOLLAND M. Thoolen B.V. is een internationaal opererend bloembollenbedrijf met het hoofdkantoor in Velserbroek en een vestiging in Engeland. Het bedrijf verkoopt bijzondere bolgewassen en botanische tulpen aan groothandelsbedrijven, tuincentra en supermarktketens in Europa en het Verre Oosten. Voor ons bedrijf in Velserbroek zijn wij op zoek naar een: MEDEWERKER KLEINVERPAKKING M/V Die mede verantwoordelijk is voor een correcte uitvoering van onze verpakte bloembollen. Wij zoeken iemand die ervaring heeft met moderne inpakmachines en in staat is zelfstandig te werken. MEDEWERKER M/V Die geheel zelfstandig export-orders kan uitvoeren. Enige ervaring in het werken met bloembollen geniet de voorkeur. SEIZOENSMEDEWERKERS M/V Vanaf medio juli hebben wij plaats voor enkele energieke produktiemedewerkers. Heb je ervaring of interesse in bloembollen en wil je in een leuk bedrijf werken, dan moedigen wij je aan te reageren. Voor verdere informatie kunt u zich telefonisch of schriftelijk wenden tot: M. Thoolen B.V. Rijksweg 299 1991 AA VELSERBROEK t.a.v. dhr. R. Beij tel. 023-5201010 1 X Nederland Slachtofferhulp Nederland is een onafhankelijke organisatie die opkomt voor de belangen en rechten van slachtoffers van misdrijven en verkeersongelukken. De Stichting Slachtofferhulp Hollands Midden zoekt voor haar Buro's in Alphen en Leiden vrijwilligers voor 12 uur per week De vrijwillige medewerkers werken vanuit het Buro Slachtofferhulp en krijgen begeleiding van een beroepskracht. Iedere vrijwilliger volgt een uitgebreide training die bestaat uit 12 dagdelen. De vrijwillige medewerkers helpen en adviseren mensen die het slachtoffer zijn van bijvoorbeeld een inbraak, tasjesroof, mishandeling, seksueel geweld of een verkeersongeval. Gevraagd worden mensen die: - inzicht en/of ervaring hebben op het gebied van algemeen juridische aspecten en/of verzekeringsaspecten psycho-sociale aspecten - beschikken over enige levenservaring - belangstelling hebben voor het werken met slachtoffers - contact willen onderhouden met verschillende instanties als politie, justitie en hulpverlening - tenminste 12 uur beschikbaar hebben Vrijwilligers krijgen na de basistraining werkbegeleiding en deskundigheidsbevordering. Zij zijn tijdens het werk verzekerd en ontvangen een onkostenvergoeding. Voor geïnteresseerden zal een informatiebijeenkomst worden gehouden. Indien u zich voor deze bijeenkomst wilt aanmelden of indien u meer informatie wilt kunt u contact opnemen met: Buro Alphen telefoon: 0172-47 76 41 Slachtofferhulp helpt, helpt U? Stichting Slachtofferhulp Hollands Midden Langegracht 11 2312 NV Leiden Pels Rijcken Droogleever Fortuijn advocaten notarissen Het in Den Haag gevestigde Pels Rijcken Droogleever Fortuijn behoort met ruim 150 juristen en 100 niet-juristen tot de grotere advocaten- en notariskantoren. Pels Rijcken Droogleever Fortuijn rekent naast tal van ondernemingen en instellingen de Staat tot zijn cliënten. Het kantoor, dat is gehuisvest in 'Babyion', direct grenzend aan het Centraal Station, heeft in verband met de aanhou dende groei van de advocatenpraktijk plaats voor secretaresses v/m (37 uur per week) Wij vragen: minimaal een voltooide HAVO-opleiding een afgeronde secretaresse-opleiding bij voorkeur enige jaren werkervaring goede beheersing van de Nederlandse taal goede typevaardigheid kennis van wp 5.1 en Windows een dienstverlenende en collegiale instelling het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken belangstelling voor een juridische werkomgeving. Wij bieden: een prettige en open werksfeer een moderne werkomgeving met goede kantoorfaciliteiten gunstige salariëring (afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal f 2.327,- en maximaal f 4.898,- bruto per maand) 13e maand 8% vakantietoeslag reiskostenvergoeding minimaal 25 vakantiedagen pensioenregeling. Iedere secretaresse bij Pels Rijcken 6c Droogleever Fortuijn is werkzaam voor een beperkt aantal advocaten, voor wie alle voorkomende secretariële werkzaamheden ter ondersteuning van de prak tijk wordt uitgevoerd. De werkplek wordt gedeeld met één of meer andere secretaresses. Sollicitatiebrieven met curriculum vitae kunnen binnen twee weken worden gericht aan Pels Rijcken Droogleever Fortuijn, Postbus 11756, 2502 AT 's-Gravenhage, t.a.v. mevrouw J.C.M. Couwenberg, bij wie ook telefonische inlichtingen verkregen kunnen worden (tel. 070-3 48 8700). KATWIJK HBO'er met beleidservaring en vertrouwd met sociale zekerheid? Dan kan dit iets voor u zijn! Beleidsmedewerker Sociale Zaken v/m 36 uur p.w. Katwijk is een middelgrote gemeente, gelegen centraal in de Randstad. klimaat die investeert in de toekomst. De zee-, het strand en de duinen zijn zeer in trek bij de inwoners en toensten Voor de ruim 40.000 inwoners en meer dan 1000 ondernemingen staan 300 medewerkers van de gemeente klaar. Functie-inhoud De te noemen medewerk(st)er zal worden belast met het ontwikkelen van beleid en richtlijnen, het actueel houden van bestaand beleid en het beschrijven van in- en externe procedures. Daarnaast zal de te benoemen medewerk(st)er deelnemen aan in- en externe werk- en projectgroepen en wordt een bijdrage verwacht aan diverse op het bureau voorkomende werkzaamheden Functie-eisen Wij zoeken voor deze functie een geschoolde medewerk(st)er op HBO-nivea met ervaring op het gebied van de sociale zekerheid, bij voorkeur beleids matig, Goede contactuele eigenschappen en redactionele vaardigheden zijn vereist. Van u wordt verwacht dat u zelfstandig kunt werken en flexibel inzetbaar bent. Salaris Afhankelijk van ervaring en opleiding bedraagt het salans minimaal 3.594,- en maximaal 5.911,- bruto per maand (functioneel schaal 9). Op termijn behoort uitloop naar schaal 10 tot de mogelijkheden. Informatie Voor nadere informatie over deze funciie kunt u zich wenden tot de heer R.FJ.M. van Hest, telefoon 071-4050572, hoofd van het bureau Algemene en Juridische Beleidszaken of de heer D H. Vos, hoofd van de afdeling Sociale Zaken en Werkgelegenheid, telefoon 071-4050584. Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen naar de gemeente Katwijk, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 589, 2220 AN Katwijk. Dc gemeenu Katwijk voert een modern personeelsbeleid nvarin flexibiliteit en mobiliteit een,rooi staan De dienst Milieu en Beheer is opge bouwd uit vijf sectoren: Milieu, Stadstoezicht, Ondersteuning, Wijkbeheer en Stedelijk Beheer. Bij de afdeling Inzameling - Huisvuil en Bedrijfsafval van de sector Stedelijk Beheer zijn functies vacant van: Medewerker Inzameling m/v In verband met het gevoerde doelgroe penbeleid worden vrouwen en leden van etnische minderheden uitdrukke lijk verzocht te solliciteren. De afdeling Inzameling draagt zorg voor een adequate inzameling van huishoudelijk en bedrijfsafval alsmede voor de overslag, transport en verwer king van afval. De afdeling coördineert en voert deels de schoonmaak van de stad na grote festiviteiten en gladheid bestrijding uit. Binnen de functie voert u de volgende werkzaamheden uit: - inzamelen en afvoeren van huishou delijk en bedrijfsafval bij burgers en bedrijven; ior het rijdend - groot rijbewijs; - leeftijd bij voorkeur jonger dan 30 jaar*; - goede beheersing van de Nederland taal; - goede contactuele eigenschappen; - goede lichamelijke conditie; - in teamverband kunnen werken; - bereidheid om buiten de normale werktijden te werken. - diverse werkzaamheden, zoals b.v gladheidbestrijding. Werkgelegenheid. Het salaris kan, afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal 2.317,- en maximaal 3.405,- bruto per maand bedragen (schaal 3, nieuwe salaris- structuur) en een inconveniëntentoe- lage van 15% ca. 510,- bruto per maand) bij een 34-urige werkweek. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de team chef van de afdeling Inzameling - Huis vuil en Bedrijfsafval, de heer J.P. Bosnia, tel. 071 - 516 76 81. Procedure: De gemeente Leiden wil de mobiliteit van haar medewerkers vergroten, u wordt daarom in algemene dienst aan- Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning dit blad richt aan de dienst Milieu e Beheer, afdeling Personeel en Organisatie, Admiraal Banckertweg 15 2315 SR Leiden, onder vermelding van vacaturenummer: MB98.09. Dienst Milieu en Beheer Engelandlaan 270, 2711 DZ Zoetermeer. Telefoon 079-3412421 Postbus 7171, 2701 AD Zoetermeer zoekt De werkzaamheden van een assistent-accountant omvatten een grote diversiteit van activiteiten, waaronder het verrichten van controle-opdrachten alsmede overige administratieve en fiscale dienstverlening t.b.v. het midden- - het opstellen en uitvoeren van controle-programma's en opdrachten; - het samenstellen van jaarrekeningen en behandelen van fiscale aangiften; - het controleren en/of verzorgen van financiële en salarisadministraties; - het onderhouden van contacten met cliënten. Als assistent-accountant draagt u verantwoordelijkheid voor de uitvoering deze werkzaamheden en geeft u in voorkomende gevallen leiding en instructi aan junior-assistenten. Van u wordt verwacht dat u in het bezit bent van of studeert voor het diploma SPD of vergelijkbaar en de bereidheid heeft tot het behalen van het diploma AA Een ruime ervaring opgedaan bij een ander AA-kantoor alsmede affiniteit mfit automatisering is een must. Aan de openbare Jenaplanbasisschool De Regenboog, Van lersellaan 41 alhier, kunnen met ingang van het schooljaar 1998-1999 worden ge plaatst een a. stamgroepleider m/v (volledigeDetrekking) voor de nieuw te starten middenbouwgroep (groep 3-4-5) b. leerkracht m/v (circa 10 uur per week) voor de vervanging van ADV-uren en uren Weer Samen Naar School (5 volle weken in het jaar en het restant in dagen) Functie-eisen: Van de kandidaat verwachten wij, dat hij/zij: - voorstander is van het openbaar onderwijs; - de doelstellingen van het Jenaplanonderwijs onderschrijft; - bereid is om samen met de teamleden en de ouders gestalte te geven aan het Jenaplanonderwijs op onze school; - een positief-kritische instelling heeft naar kinderen, ouders en collega's - breed inzetbaar is. Overige informatie: Kandidaten uit de doelgroep W.A.G.W. (Wet arbeid gehandicapte werk nemers) en allochtonen worden eveneens uitgenodigd te solliciteren. Voor kinderopvang geldt de "regeling Kinderopvang Onderwijspersoneel" Inlichtingen over deze functies kunnen worden ingewonnen bij de direc teur van bovengenoemde school, Bert Voorn, tel. (0253) 37 43 33, privé (0253) 37 43 97. Indien u geïnteresseerd bent in een van deze functies zien wij uw solli citatie met belangstelling binnen 14 dagen tegemoet. U kunt deze richten aan het college van burgemeester en wethouders van Noordwijkerhout, Postbus 13, 2210 AA Noordwijkerhout, onder ver melding van vacaturenummer 98.02 in de linkerbovenhoek enveloppe en brief.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 44