Personeel Personeel Personeel Personeel Personei p|)üil Het Motorhuis Katwijk VOLOP WERK BIJ MANPOWER! Ir •Centocor verkoopadviseur m/v MARKTLEIDER COMMERCIËLE TALENTEN Zaterdag 25 april Banenmarkt Leiden Prinsessekade 3-4 O MANPOWER endoscopie- verpleegkundige m Ervaren administratei ZATERDAG 25 APRIL 1998 'EEN MBO'ER DIE BEKEND IS MET DATABASES, ZIEN WIJ GRAAG ALS BEHEERDER VAN ONZE PRODUCTIEDOCUMENTATIE." Annie Rietveld, Director QA, zoekt e Document Controller. Centocor B.V. heeft een vooraanstaande positie in de wereld van biotechnologie. Zo ontwik kelen, produceren en verkopen wij - als onderdeel van Centocor Inc. in de U.S.A. - genees middelen op basis van monoclonale antilichamen: eiwitten die zich kunnen binden aan specifieke stoffen of plaatsen in het lichaam. De medicijnen worden - world wide - toegepast voor diagnostische en therapeutische doeleinden. Met name ter bestrijding van hart-, vaat- en infectieziekten, auto-immuunziekten en kanker. De geneesmiddelen zijn niet alledaags, en dat geldt ook voor Centocor zelf. Een interessant bedrijf op alle fronten, waarin mede werkers centraal staan. Zij zijn de kern en vormen de basis voor het succes. Centocor kunnen we typeren als uiterst professioneel, informeel, jong (de gemiddelde leeftijd ligt rond de 30 jaar) en enthousiast. Maar ook als zakelijk, ambitieus, open en eerlijk. Momenteel zo'n 400 m/v sterk. De afdeling De afdeling Quality Assurance genereert en beheert kwaliteitssystemen en is verantwoor delijk voor de vrijgifte van eindproducten. Verder adviseert QA de verschillende productie (-ondersteunende) afdelingen. Onze producten gaan vergezeld van een aanzienlijke docu- mentenstroom. De afdeling Document and Change Control is binnen QA verantwoordelijk voor het controleren van het documentatiesysteem. Verder houdt deze afdeling zich bezig met Change Control: het documenteren en controleren van veranderingen in de productie. Bij Document Control werken vijf mensen en bij Change Control een. Ter versterking van dit team zoeken, wij een MBO'er als Document Controller. Document Controller Je houdt je vooral bezig met de gecontroleerde documentatie die nodig is om te voldoen aan de GMP-normen (Good Manufacturing Practice). Daarvoor verzamel en distribueer je documenten en archiveert ze. Je zorgt voor de begeleidende documentatie voor vrij te geven producten en houdt verschillende gegevensbestanden bij. Je beantwoordt vragen uit het bedrijf of zorgt ervoor dat ze bij de juiste mensen terecht komen. Je werkt met diverse geautomatiseerde systemen en databases. De vereisten Je hebt een relevante MBO-diploma en het liefst al ongeveer een jaar administratieve ervaring. Kennis van WP6.1, Microsoft Acces, D-Base IV en/of Oracle is zeer welkom. Je hebt affiniteit met archiefwerk en kunt nauwkeurig werken. Een goede kennis van het Engels is Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie Anita Lacroix, Officer Human Resources, Postbus 251, 2300 AG Leiden. Je kunt haar ook bellen voor mee informatie, telefoonnummer 071 - 5242762. Voor ons Verkoopcentrum aan de Ambachtsweg in Katwijk komen wij graag in contact met een Het Motorhuis Katwijk is een gerenommeerde Opel dealer met een sterk regionale functie. Het merk Opel is al 29 jaar marktleider in Nederland. Daarnaast beschikt Het Motorhuis Katwijk over een groot aantal occasions. De modern geoutilleerde en milieu vriendelijke werkplaats heeft een ruim gesorteerd onderdelen-magazijn. De kracht van Het Motorhuis Katwijk ligt voor een groot deel in het enthousiasme van de ruim 60 vakkundige medewerkers. Het Motorhuis Katwijk is een onderdeel van de Motorhuis Groep. De groep omvat een veertiental ondernemingen die actief zijn in de automobielwereld. Bij de Motorhuis Groep werken ruim Iemand die met veel enthousiasme gaat zorgen voor uitbreiding van ons klantenbestand en die service en kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan. Het Motorhuis Katwijk biedt u een plezierige werkkring en het rayon Katwijk e.o. is een welvarende, koopkrachtige regio met volop mogelijkheden voor het merk Opel (niet voor niets al 29 jaar het best verkochte merk in Nederland). De moderne showroom van het Verkoopcentrum beslaat zo'n 1.000 m2 en Ambachtsweg 1 is een prima verkooppunt. Naast de nieuwe auto's biedt de royale voorraad van 85 occassions ruime omzetmogelijkheden. Kortom, legio kansen voor een boeiende baan. Naast de voor onze organisatie vanzelfsprekende flexibele en dienstverlenende instelling vragen minimaal H.A.V.O.; T I.V.A.-opleiding is een pré; enige jaren verkoopervaring in de autobranche (of verkoopervaring in duurzame gebruiksartikelen); een leeftijd tussen 23 en 40 jaar; De juiste kandidaat kan bij Het Motorhuis Katwijk rekenen op een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Daartoe behoren: auto van de zaak 8% vakantietoeslag winstdeling bedrijfsspaarregeling studiekostenvoorzieningen Maakt deze interessante functie de ware handelsgeest in u wakker? Laat dit dan blijken via een schriftelijke sollicitatie, die u een CV, kunt richten Het Motorhuis Katwijk, t.a.v. mw. A. Koppert-Zwetsloot, postbus 3082, 2220 CB Katwijk. Eventueel kunt u voor nadere informatie telefonisch contact opnemen met de heer R. van Vreedendaal, directeur, tel. 071 - 4023200 of privé: 071-4081431. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. De Motorhuis Groep maakt ruim baan voor dynamische vakmensen FULL-TIMER Dixons bv zoekt commerciële talenten, die er plezier in hebben de c een prettige manier van dienst te zijn. Wij hebben momenteel e een full-timer van 36 uur per.week voor ons filiaal in Leiden. Onze interesse gaat uit naar kandidaten met een opleiding op LBO of MAVO niveau en enige verkoopervaring, bij voorkeur op het gebied van PC's, printers e mobiele telefonie. Belangstelling voor fotografie en personal audio is een pré. Klantvriendelijkheid is echter een absolute must. Wij stellen daar het nodige tegenover: - prima basis salaris - premiesysteem waarbij u heel veel invloed kunt uitoefenen op uw inkomen - opleidingsfaciliteiten - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse in bovengenoemde functie; stuurt u dan uw sollicitatiebrief onder vermelding van LD-22 aan: Dixons bv, t.a.v. Mevr. I. Rustige, afdeling personeelszaken. Postbus 3480, 5203 DL 's-Hertogenbosch. U kunt ook reageren via internet: www.dixons.nl je komt ogen en oren tekort van 10.00 tot 15.00 uur UITZENDORGANISATIE You can measure the difference. [I, Ret Dia huis Leiden is een modern, professio neel en financieel gezond regionaal ziekenhuis, met ruim 300 bedden en Ongeveer 900 medewerkers, meidlief een zestigtal medisch specialisten. Vrij wel alle specialis men zijn Vertegen woordigd. Jaarlijks bezoeken 130.000 patiënten de poli kliniek en zijp-er ongeveer >3.500 opnamep. Nieuwbouw van het beddenhuisfs in voorbereiding. Op de functie-afdeling is plaatsingsmogelijkheid v Functie-inhoud: Het assisteren van de geneeskundigi bij het verrichten van endoscopieën. De werktijden In principe zijn op vrijdag van 08.00 - 17.00 uur. Functie-eisen: De kandidaat dient in het bezit te z van het diploma A-Verpleegkundige, aangevuld mt endoscopiéopleiding, dan wel te beschikken over ruir ervaring in het assisteren bij endoscopieën. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Het salaris is ingedeeld in FWG functiegroep 40. Inlichtingen: Inlichtingen over deze functie worden graag verstrekt door mevrouw J.J.M. van Asselt-Mutx hoofd functie-afdeling, telefoon 071 - 517 81 78, toestel 8497, of via pieper 21092. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binne 2 Vveken richten aan de dienst Personeel Organisatii onder vermelding van vacaturenummer 218-3, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD .lt :t( ikeu i ie mix \ooitji litein \aar ii Een internationaal opererende onderneming met vestigingen in Groot Brittanië en Duitsland. TBMA gespecialiseerd in het ontwerp, de ontwikkeling, de fabricage en realisatie van complete procesinslal. ties en systemen voor de verwerking van bulkgoederen.TBMA heeft tevens een uitgebreid progamn van standaardapparatuur op het gebied van opslag, pneumatisch transport, weging, dosering, mengt en ontstoffen van vaste- en vloeibare stoffen. TBMA zoekt e die de totale verantwoordelijkheid krijgt voor de financiële en administratieve gang van zaken binnen de onderneming. Hij rapporteert aan de directie en is lid van het Management Team. Naast het voeren van de financiële administratie van TBMA Europe is een belangrijk onderdeel vanö functie de uitbouw van het interne controlesysteem en de projectadministratie; verder het liquidity beheer; financiële rapportage, controle van de financiële administratie van de buitenlandse vestigt gen en het samenstellen van de jaarrekening. De kandidaat die wij zoeken, beschikt minimaal over een HAVOA/WO opleiding en S.P.D.1 nivesj heeft tenminste 3 jaar relevante werkervaring, is niet ouder dan 35 jaar. Beheersing van het Engelsi woord en geschrift is noodzakelijk. Kennis van Exact is een pré. Bent u geïnteresseerd in deze functie, stuur dan binnen 2 weken uw schriftelijke sollicitatie en c.v.a de directie van TBMA Europe B.V. Postbus 140, 2210 AC Noordwijkerhout. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot E.A.J. Houben, tel: 0252 - 37 50 6 Succesvol zaken doen is een kwestie van samenwerken Medewerker Commer ciële Binnendienst m/v Particulieren Als je zélf ergens komt als klant, wil je ook gewoon goed en attent geholpen worden. Ais medewerker Rabobank Alkemade zorg je er dus voor dat de particuliere klanten vriendelijk te woord worden gestaan, volledig antwoord krijgen op hun vragen of doorgeleid worden naar 'hun' adviseur. Je maakt deel uit van het team v^n Financieel Advies, Verzekeren en Huis Hypotheekadvies. Met financieel adviseuré en hypotheekadviseurs bedien je een groep klanten die behoefte heeft aan langetermijn- advies. Op een gegeven moment leer je hun klanten dan ook zelf kennen en weet je precies wat er speelt. Voor de adviseurs ben je de steun en toeverlaat. Je houdt hun agenda bij, vraagt offertes voor ze aan, zorgt voor secretariële ondersteuning en houdt de administratie bij. Bij commerciële activiteiten zorg je voor assistentie. Er wordt, kortom, behoorlijk wat aan je toevertrouwd. De indruk die een klant van onze bank heeft, hangt voor een deel de Rabobank hun A'laar je staat diep gewortek Gezamenlijk werken we e klanten optimaal te helpei financiële zaken. Je hebt een opleiding op ten mins mbo-niveau en al enige relevante commerciële en administratieve ervaring. Belangrijk is dat je representatief bent en gevoel voo service hebt. Je bent collegiaal ingesteld en nooit te beroerd om aan te pakken. Een betrouwbare, Rabobank Alkemade prettige collega, dat is wat we zoeken, Ben je erin geïnteresseerd deel uit te maken van ons dynamische tean voor de particulierenmarkt? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer F. Biemond, manager commerciële zaken, telefoon (071) 501 29 54. Stuur je sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Alkemade, t.a.v. de heer A.J. van Trigt, directeur, Postbus 1, 2375 ZG Rijpwetering. DIXONS bv is de snelst groeiende elektronicaketen van Nederland. De Dixons filialen bieden keus uit een breed assortiment in PC's, primers, accessoires, CD-Rom software, enter tainment, personal audio, telecommunicatie en foto grafie. De formule van ons succes? Een aantrekkelijk

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 42