Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel J2E2SF L U M C Uitzendconsulenten m/v servicemonteurs E&l-installaties m/v instrumentatietechnicus/ inbedrijfsteiler E&l-installaties m/v servicecoördinator m/v j ss Medewerkers buitendienst v/m DOyWEINEN ZATERDAG 25 APRIL 1998917JAC Luba Uitzend Buro is een 30 jaar jonge, dynamische uitzendorganisatie met op dit moment 30 vestigingen in het westen van Nederland Om de huidige sterke groei te kunnen voortzetten met behoud van de hoge kwaliteit van onze dienst verlening zoeken wij voor meerdere vestigingen in ons marktgebied energieke Als uitzendconsulent(e) bent u de intermediair tussen vraag en aanbod van tijdelijk werk. U bedenkt manieren om uitzendkrachten te werven en te binden en bent direct betrokken bij de uitvoering van acties en het adverteren. U voert selectie- gesprekken en neemt indien nodig bepaalde testen af Vragen over de cao voor uitzendkrachten, de sociale zekerheid, bijscholing, de wekelijkse loonspecificaties en de arbeidsvoorwaarden en -omstandigheden bij de opdrachtgevers en dergelijke weet u direct te beantwoorden- U bezoekt regelmatig de bedrijven en instellingen waar uw uitzendkrachten werken, draagt oplossingen aan en wisselt ervaringen uit op het gebied van flexibele arbeid. U informeert over leveringsvoorwaarden, tariefstructuren en ontwikkelingen op de arbeidsmarkt Voor deze functie vraagt Luba een opleiding op VWO/HBO-niveau en minstens twee jaar werkervaring, bij voorkeur in een commerciële omgeving Verder zijn zelf standigheid en collegialiteit, klantgerichtheid en het bezit van rijbewijs B belangrijk. Uw schriftelijke sollicitatie met cv en bij voorkeur ook een pasfoto kunt u binnen 14 dagen zenden aan Luba Beheer B.V., t a.v. mevrouw C Drijver, afdeling Personeels zaken, postbus 1133,2302 BC Leiden. Via het telefoonnummer 071-5134744 kunt u desgewenst nadere informatie krijgen Alphen aan den Rijn Capelle aan den Ussei Delft Den Haag Gouda Haarlem Heerenveen Hillegom Hoofddorp Hoorn Katwijk Leiden Leiderdorp Leidschendam Rotterdam Sassenham SchiphoKentrum Spijkenisse Stede Broec Voorschoten Woerden Wormer.eer Umuiden Zaandam LubapQ l>uro—3 LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Ergon bv, deel uitmakend van HMI, Hollandsche Maatschappij Installatietechniek bv, groepsmaatschappij van HBG, Hollandsche Betongroep nv, is een slagvaardig en veelzijdig bedrijf met circa 700 medewerkers en 13 vestigingen. Ergon ontwerpt, levert, installeert en onderhoudt elektrotechnische installaties en tele- en datacominstallatles in de sectoren utiliteitsbouw, infrastructuur en industrie. Ergon bv is ISO 9001 en VCA" gecertificeerd en hecht grote waarde aan kwaliteit en veiligheid. Vanwege uitbreiding van onze activiteiten in de regio Amsterdam, Leiden en Utrecht zoekt Ergon kandidaten voor de functies: In overleg met de servicecoördinator voert u installatie-, inbedrijfstellings-, reparatie- en servicewerkzaamheden uit aan elektrotechnische en telematica-installaties bij klanten. Verder zorgt u voor teamwork binnen de toegevoegde groep medewerkers en u houdt de materiaalbehoefte, werkrapporten en project- documentatie bij. Voor deze functie bent u in het bezit van een MTS-E en/of VEV-tsi/tbi-diploma, danwel studerend hiervoor. Een ruime ervaring in de branche in een vergelijkbare functie is gewenst. U bent verantwoordelijk voor het adequaat [laten] uitvoeren van test-, beproevings- en inbedrijfstellingswerkzaamheden volgens de algemene en projectgebonden kwaliteits- en veiligheidseisen. Verder heeft u kennis van proces-, analyser- en enkele besturingssystemen en u heeft ervaring met het kalibreren van instrumenten en contrqlvalves. Storingen kunt u zelfstandig oplossen. U rapporteert aan de projectleider en verleent ondersteuning bij het opstellen van project-, kwaliteits- en veiligheidsplannen en verzorgt de overdracht van projecten, Diverse jaren ervaring als technicus in de chemische en petrochemische industrie is een must. U heeft een voltooide MTS-opleiding meet- en regeltechniek of een gelijkwaardige opleiding met aanvullende opleidingen. Leeftijd circa 30-40 jaar. Als servicecoördinator bent u verantwoordelijk voor het onderhouden van contacten met opdrachtgevers, adviseurs, architecten en overheden over de lopende Service- Onderhoud-werkzaamheden. U maakt de benodigde calculaties en offertes. Naast het uitvoeren van de toegewezen werkzaamheden binnen de daar voor gestelde budgetten en rendementen stuurt u ook de chefservicemonteurs, servicemonteurs en technici aan. U woont projectvergaderingen bij en behartigt hierin de belangen van Ergon adequaat. Daarnaast ziet u toe op de naleving van vastgelegde procedures en instructies betreffende kwaliteit, veiligheid en milieu. Functievereïste is een opleidingsniveau HTS-E, danwel MTS-E aangevuld met vakgerichte vervolgopleidingen. U beschikt over ervaring in de elektrotechnische installatiebranche en heeft een sterk organisatievermogen en commerciële affiniteit. Bekendheid met geautomatiseerde projectbeheersing Leeftijdsindicatie 30-45 jaar. Indien u belangstelling heeft voor deze vacature stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar Ergon, afdeling personeelszaken, ter attentie van de heer L.J.M. Bosland, Postbus 61036, 1005 HA Amsterdam. Wilt u meer informatie, belt u dan 020 6068217. gSMSUPMBMe Bert Schrier is een reeds lang bestaande, gerenommeerde herenmodezaak, met vestigingen in Leiden en Leiderdorp. Vele bekende merken behoren tot de collectie. Voor de vestiging in Leiden zijn wij op zoek naar een enthousiaste full-time verkoper (m/v) die vakbekwaam is en ervaring heeft in de herenmodebranche. U zou per 1 juli 1998 kunnen beginnen. Interesse? Schrijf dan een brief met alle relevante informatie naar Bert Schrier bv, Postbus 11001, 2301 EA Leiden, t.a.v. A.J.C. Schrier. HERENMODE Breestraat 152-154, 2311 CX Leiden, (071) 512 0905 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) is het product van de integratie van het Academisch Ziekenhuis Leiden en de Faculteit der Geneeskunde van de RUL. )M eei M Beheer Divisie 3 Bij het Leids Universitair Medisch Centrum is ten behoeve van de Millenniumproblematiek een stuurgroep samengesteld die met ondersteuning van het projectbureau Millennium- problematiek als doel heeft het LUMC te beschermen tegen enige hinder van de komende Millenniumomslag. Het projectbureau Millenniumproblematiek fungeert als infor matiecentrum van waaruit informatie over de Millennium- problematiek verzameld en verspreid wordt aan medewerkers en afdelingen/diensten binnen het LUMC en extern. De aanpak voor het oplossen van de Millenniumproblematiek zal vanuit het projectbureau gestuurd worden. De personele bezetting van het projectbureau bestaat uit een projectmanager en een secretaresse. De secretaresse heeft als primaire taak de ondersteuning van de projectmanager, de stuurgroep Millenniumproblematiek en de onder haar ressorterende werkgroepen. De secretaresse valt functioneel onder de Millenniummanager en hiërarchisch onder het hoofd stafsecretariaat Divisie 3. Ten behoeve van het projectbureau "Wordt gevraagd een: Secretaresse m/v (volledige dagtaak) Vac.nr. 98.N.06.17.LD x Taken: - agendabeheer, telefoon en postbehandeling; - voorbereiding en secretariële ondersteuning van vergade ringen, waaronder notuleren, voortgangsbewaking etc.: - voorbereiden en organiseren van bijeenkomsten en presenta ties, redactionele werkzaamheden; - ontwikkelen en onderhouden van een homepage op Intranet LUMC; - archiveren en documentatiewerkzaamheden; - fungeren als intermediair/aanspreekpunt voor zowel in- externe relaties, signaleren van knelpunten, informatie voorzi ning, procesgang e.d. Functie-eisen: - HAVO/VWO; - secretaresse-opleiding (Schoevers); - kennis van WP onder Windows en Internet; -grote mate van zelfstandigheid, organisatievermogen, flexibilldhe teit, communicatieve vaardigheden en stressbestendigheid; - in staat tot pro-actief optreden en enige assertiviteit. De looptijd van het project is bepaald tot I januari 2001. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximale eij f 3.960,- bruto per maand. ^n' (rund Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw rr C.H.C. van Steensel. projectmanager (071 - 526 22 45) en do< de heer G. Nieuwenhuijzen, P&O adviseur (071 - 526 16 43). Reacties gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van de2 advertentie. I indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP toepassing. Vakantietoeslag, 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur vd de dienst sociale zaken LUMC, Postbus 9600, 2300 RC Leidel Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermeldefcon jider Met een takenpakket dat varieert van verkoop van fregatten tot verpachting en verkoop van land bouwgronden staat Domeinen midden in de samenleving. Als zodanig opereert Domeinen in een com plex'en boeiend krachtenveld, waarin in overleg met diverse belanghebbenden wordt gestreefd naar een optimaal financieel en maatschappelijk resultaat. De regionale directies Domeinen onroerende zaken dragen, binnen de centrale beleidskaders, zorg voor de uitvoering van het beheer, de ingebruikgeving en de verkoop van onroerende staatseigendommen in haar geografisch afgebakend beheersgebied. De vijf regionale directies tezamen realiseerden in 1997 een opbrengst van f 746 miljoen. Domeinen bevindt zich aan het begin van een fors veranderingstraject. Deze veranderingen zijn met name gericht op het vergroten van professionele deskundigheid, het meer dienstverlenend optreden en het versterken van haar positie binnen haar omgeving. Dit veranderingsproces zal eind 1999, begin 2000 zijn afgerond. Bij de regionale directies Domeinen West te Leiden en Zuid te Breda zijn vacatures voor: standplaatsen: Leiden en Breda De dienst Domeinen vertegenwoor digt de Staat als eigenaar en is, zowel beleidsmatig als uitvoe rend, verantwoordelijk voor een zo rendabel mogelijk beheer van roerende en onroerende zaken van de Staat. Domeinen telt ongeveer 370 medewerkers en bestaat uit een centrale directie in Den Haag, vijf regionale directies Onroerende Zaken en een directie Roerende Zaken. Domeinen is onderdeel van het Ministerie van Financiën. Uw werkomgeving De regionale directies Domeinen onroerende zaken bestaan elk uit drie regioteams en een Afdeling Financiële en Administratieve Zaken (FAZ). DeVegioteams teams zorgen voor het beheer, de ingebruikgeving en de verkoop van onroerende staatseigendommen in hun regio. Een team, onder leiding van een regioteam-leider bestaat uit ongeveer 12 medewerkers, onder wie 2 medewerkers voor de buitendienst. Uw taken Als medewerker buitendienst zijn uw voornaamste taken: - het adviseren bij beheer en verkoop op technisch, financieel en economisch gebied - het toezicht houden op de instandhouding van de rechten van de Staat ten aanzien van de domeinobjecten - het zorgdragen voor het onderhoud en de instandhouding van de domeinobjecten - het adviseren over beleidsaangelegenheden van het bovengenoemde - relevante werkervaring in een gelijksoortige functie aanbeveling - kennis op het gebied van waardebepaling onroerende zake - een zakelijke instelling beheersing van onderhandelingstechnieken - uitstekende communicatieve vaardigheden Wij bieden - een interessante en afwisselende functie - ruime studiefaciliteiten - een salaris van maximaal 6.373,- bruto per maand MINISTERIE VAN F I N A N C I N Wij vragen - een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur bedrijfseconomisch of technisch (Weg- en Waterbouw) of een relevante, afgeronde opleiding op het gebied van vastgoedbeheer Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen twee weki vermelding van het vacaturenummer DMN 9801 (Leiden) of 0 (Breda) sturen naar: Ministerie van Financiën, Directie D< Afdeling Personeel, Organisatie en Informatievoorziening, kan Postbus 20201, 2500 EE DEN HAAG. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen heer N.R. van Emmerik, personeelsadviseur (tel. 070 - 342 met de hoofden van de regionale directies Domeinen West resp. de heer mr. J.J.B. de Swart (tel. 071 - 5686830) en mr. C.J.M. Carlier (tel. 076 - 5241345). Bij gelijke geschiktheid genieten vrouwen, etnische minderii gehandicapten de voorkeur.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 36