'ersoneel Personeel Personeel ZOEKT: Vbn dministratief commercieel medewerker(ster) illround stoffeerders eerling stoffeerders ictiviteitenbegeleider m/v ^PE LEEUW VAN MARWIJK KRAANVERHUUR Chauffeur m/v Directiesecretaresse en Afdelingssecretaresse (0,8) ONKEN HOUTm Schoon verdienen? Schoonmakers (m/v) LOGISTIEK MEDEWERKER (M/V) MAVOM ÈRDAG 25 APRIL 1998 Vanwege uitbreiding van de activiteiten i de scooterdivisie zoeken wij met onmiddellijke ingang een Onze gedachten gaan uit naar een jonge dynamische kracht tot ca. 35 jaar met duidelijk commercièle eigenschappen. Hij/zij is de belangrijkste "spil" voor de binnen dienst en eerste aanspreekpunt voor de District Managers die in rayons opereren in de Benelux. Een opleiding op MBO niveau met een goede beheersing van de Franse taal is een absolute pré. Tevens verwachten wij een meer dan adequate administratieve achter grond bij kandidaten voor deze functie. Greenib B.V. kent een open organisatiestructuur, waarbij u ressorteert onder de Marketing Sales Manager van de Scooter Division. Bij de functie hoort een passende honorering alsmede een dito pakket arbeidsvoor waarden. Wij verzoeken kandidaten om binnen 7 dagen na verschijnen van deze ad vertentie hun sollicitatie me C.V. onder vermelding van: vacature Scooter Division, te sturen naar: Greenib B.V. T.a.v. Dhr. J. Versteeg, Manager P&O, Postbus 71 2360 AB Warmond. 'houd jving jport. Eea Stevens PRojectStoffering b.v. zoekt met spoed: Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met dhr. Wijbrand Buma, R. Peereboomweg 13, 2031 BC Haarlem. Telefoon 023-5341911, telefax 023-5329447. In deze respond! beheers progran tietalent uke baar baf" Deze ba: lurt tot IARIÊNHAVEN te Warmond is een psychogeriatrisch Centrum voor consultatie, agbehandeling en verpleging. Het biedt aan ruim 200 bewoners zorgverlening. V/Hewonersgericht en in interdisciplinair verband. Daarnaast vindt er dagbehandeling laats met een omvang van 15 plaatsen, verdeeld over 2 locaties. Extramuraal i Iariënhaven actief in een groot aantal samenwerkingsprojecten. IARIÊNHAVEN heeft circa 330 personeelsleden die in goede collegiale enwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. I juni a.s. ontstaat op de afdeling KOMPAS de /oor 24 uur per week) unctie-informatie: de taken van de activiteitenbegeleider behoren het organiseren, egeleiden en/of stimuleren van activiteiten die voor onze bewoners :rkenbaar zijn. kunnen zowel in huis als buitenshuis plaatsvinden. begeleider maakt deel uit van het afdelingsteam en draagt eigen inbreng bij tot het scheppen én instandhouden van een zo rettig mogelijk woon-, leef- en werkklimaat, wordt gewerkt met een individueel multidisciplinair zorgdossier. t voorts deel aan multidisciplinaire overleg- t vakinhoudelijk overleg met collega- Ie activiteitenbegeleider r op de afdeling en :tiviteitenbegeleiders. de kandidaten verwachten wij dat zij minimaal beschikken een vakopleiding op MBO-niveau; aantoonbare ervaring in het psychogeriatrische werkveld, bij voorkeur met muziekactiviteiten en zintuigactivering: goede contactuele en organisatorische eigenschappen: spontaniteit, inventiviteit en flexibiliteit naar de bewoners toe: bereidheid en het vermogen om in teamverband te werken; het vermogen om voor wat betreft het eigen vakgebied zelfstandig te functioneren; een verhoogde mate van fysieke draagkracht om tegemoet te komen aan de beperkte mobiliteit van onze bewoners. dVat bieden wij u? salariëring conform de CAO-Ziekenhuiswezen in functiegroep 35; een aantrekkelijk pakket extra secundaire arbeidsvoorwaarden op het gebied van verzekeringen en inkoop; een voorziening voor kinderopvang in Warmond. ructe rstaan.: ing Mac ïrhout taak-/functieomschrijving van activiteitenbegeleider is op aanvraag rkrijgbaar bij de dienst P&O. foor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer Thomas Evers, :tei orgmanager Kompas, bereikbaar onder telefoonnummer 071305 1 9 99, toestelnr. 837, of piepernummer *81 12 38. :en schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen, richten a; R. Bakker, coördinator P&O, Postbus 6, 2360 AA Warmond. MARIËNHAVEN PSYCHOGERIATRISCH CENTRUM Iedere schade is anders! Zakelijk handelen, maar met aandacht de mens achter de klant, is mijn uitgangspunt. Tevredenheid is de mooiste beloning. De schade-correspondent (m/v) die wij zoeken: De onderneming De mensen staan centraal Regionaal actief en innoverend met 7 vestigingen De Leeuw Adviesgroep bestaat uit woning- en bedrijfsmakelaardi), taxateurs, assurantiën, pensioen- en hypotheekadviezen De uitdaging Zelfstandig functioneren in het Rijnsburgse team met drie enthousiaste professionals Verantwoordelijk voor alle soorten schaden A Gevarieerde werkzaamheden, dus veel afwisseling en uitdagingen De beloning A Dankbaarheid en tevredenheid bij je cliënten A Respect voor je zorgvuldigheid en eerlijkheid van je zakelijke partners A Goede begeleiding om uit te kunnen groeien tot een allround schade-correspondent Zeer professionele werkomgeving, uitgerust met de nieuwste informatie-technologie A Uiteraard een uitstekend salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en studie-faciliteiten De functie-eisen A Opleiding op MBO-niVeau, assurantie B diploma en ongeveer 2 jaar ervaring als schade-correspondent, bij voorkeur bij een assurantie tussenpersoon De sollicitatie Binnen 2 weken ontvangen wij graag je sollicitatiebrief met c.v., t.a.v. mevrouw C.L. Roodenburg, Postbus 27, 2230 AA in Rijnsburg. WEGENS GROEI VAN HUN BEDRIJF EN WAGENPARK Hij of zij moet inzetbaar zijn op zowel een semi-dieplader alsmede een vrachtwagen met laad-en loskraan. Het werk bestaat hoofdzakelijk uit het vervoer van eigen hulpmateriaal van en naar de bouwwerken. Kandidaten moe ten in het bezit zijn van een groot rijbewijs en een chauffeursdiploma Geïnteresseerden kunnen uitsluitend telefonisch een afspraak maken van maandag t/m vrijdag tus sen 8.00 en 17.00 uur. Tel. 071-5899344 Nederland... hi jsland bij uitstek. Nergens ter wereld wordt zovet gebruik gemaakt van mobiele kranen als hie In de bouw, de industr de weg- en waterbouw de olie- en offshore Produktieweg 36 2382 PC Zoeterwouc Tel. 071-5899344 Fax 071-5897824 Vereniging van Bloemenveilingen in Nederland n bloemenveilingen in Nederland. transportmiddelen, verpakkingen, de VBN een secretaresse vi organiseren van vergaderingen, uitnodigingen en facilitaire ondersteuning notuleren/verslaglegoing van vergadenngen n correspondentie afdelingssecretaresse van de VBN. De belangrijkste taken zijn: organiseren van vergaderingen, uitnodigingen en facilit. notuleren/verslaglegging van vergaderingen verzorgen uitgaande post, archivering stukken overige secretaresse taken Wij zoeken mensen die: deel uit willen maken van het team van de secretaresse: voldoende (enige jaren) ervaring hebbe stressbestendig en representatief zijn een voor de functie geschikte opleiding h woord Engels en Duits Mogen wij uw kwaliteiten bevestigen? Onkenhout Onkenhout B.V. is een gespecialiseerde leverancier van kwalitatieve mechanische bevestigingssystemen voor industrie, bouw en technische handel. Onkenhout Onkenhout B.V. Diemen telt 45 medewerkers en heeft daarnaast vestigingen in Duitsland en België. Het productassortiment bestaat o.a. uit klinksystemen, snelsluitingen, kunststof bevestigers, bouwbevestigings- systemen voor industriële daken en gevels en gereedschappen. Door de grote hoeveelheid kennis en ervaring heeft Onkenhout Onkenhout B.V. een uitstekende reputatie in de markt opgebouwd als expert in mechanische bevestigingstechnieken. EXPERTS IN MECHANISCHE BEVESTIGINGEN Voor de afdeling Industrie zoeken wij een: Technisch Commercieel Adviseur De functie U bent verantwoordelijk voor de verkoopresultaten in het rayon Noord-Holland/Randstad en Midden-Nederland. U analyseert uw bestaande en potentiële klanten en stelt omzetdoelstellingen vast. Hierbij wordt u ondersteund door o.a. uw manager, de commerciële binnendienst en de afdeling Product Management. Bij (potentiële) klanten heeft u contacten met meerdere disciplines. Denkt u hierbij aan product ontwikkeling, productie, inkoop, maar ook aan externe adviesorganisaties. U stelt samen met de klant het programma van eisen vast en vertaalt dit naar pasklare oplossingen Bij Key Accounts en complexe projecten werkt u intensief samen in projectteams. U rapporteert aan de Sales Manager. Wij vragen Een extraverte en assertieve persoonlijkheid met goede contactuele eigenschappen en commerciële vaardigheden. Uitstekende relatiebeheerder met een klantvriendelijke en resultaatgerichte instelling. Opleiding op MTS/HTS-niveau. Een aantal jaren ervaring in de verkoop van technische producten aan de industrie Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal en ervaring met PC-gebruik. Woonachtig in het rayon of de bereidheid tot verhuizen. Leeftijd 25-35 jaar Dat staat vast: Een verantwoordelijke en afwisselende baan met veel ruimte voor initiatief, daadkracht en humor in een collegiale en informele werkomgeving. Een sterk productenpakket en ambitieuze groeidoelstellingen, waar veel waarde wordt gehecht aan het stimuleren van persoonlijke ontwikkeling. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een winst- delingsregeling. Wilt u uw interesse komen bevestigen, stuur dan uw sollicitatiebrief met cv binnen 10 dagen aan: Onkenhout Onkenhout b.v., t.a.v. c.m. Genee, Postbus 66. 1110 ab Diemen. Het verschil tussen goed of excellent schoonmaakwerk wordt niet bepaald door middelen maar door mensen. Vakmensen. Voor versterking van onze schoonmaakploegen in de omgeving van Leiden en Wassenaar zijn wij dan ook op zoek naar Het werk Schoonmaken op een plek waar geen dag hetzelfde is, Duinrell in Wassenaar! Of maakt u liever schoon op een kantoor of school in Leiden en omgeving7 Het is allemaal mogelijk bij Abilis-Cemsto Bij Duinrell staan de werktijden vast op maandag en vrijdag van 10.00 -15.00 uur. Bij kantoren en scholen kunt u zowel in de ochtenduren (6.00 - 8.00 uur of 7.00 - 9.00 uur) als in de avonduren (17.30 - 20.00 uur) met mop en veger aan de slag. Uw voordeel Bij Abilis-Cemsto liggen de voor delen voor het oprapen. Zo wordt u in de praktijk opgeleid, Bovendien verdient u een uurloon boven het minimumloon, u krijgt 8% vakantie toeslag én u bent verzekerd In het ziekenfonds. Interesse? Houdt u van een opgeruimd gevoel? Ga dan met ons de strijd tegen het 'vuil aan. Pak de telefoon en bel met Abilis-Cemsto Den Haag. 070-3839100 Mavom is producent en importeur van hoogwaardige chemische specialiteiten voor industriële toepassingen. Mavom importeert o.a. Molykote speciaal smeermiddelen en Dow Coming silico- nenprodukten en vervaardigt reinigers en oppervlaktebehandelingsprodukten. Toepassingen in de metaal, chemie en elektronica. Vanwege uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar een Jij zoekt een baan waarin je kwaliteiten op het gebied van logistiek het best tot hun recht komen. Dat komt goed uit. Mavom zoekt een logistiek medewerker. De werkzaam heden omvatten het verzame len en inpakken van orders, het lossen en uitpakken van bin nenkomende goederen en de administratieveverwerking van de in- en uitgaande goederen stroom. Heb je een opleiding op MAVO-niveau aangevuld met een opleiding magazijnmede werker, een heftruckdiploma danwel ervaring met een hef truck, ben je niet ouder dan 30 jaar en heb je een goede beheersing van de Neder landse taal in woord en ge schrift, aarzel dan niet om te reageren. Wij bieden je naast prima voorwaarden, een boeiende funktie in een stimu lerende werkomgeving. Je sol licitatie, voorzien van c.v. kun je richten aan de heer J. Niel sen. (E-mail: Nielsen@mavom.nl). Mavom b.v., Handelsweg 6, Postbus 5, 2400 AA A lp hen aan den Rijn. TeL 0172-436361. MAATWERK MET CHEMIE

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 35