Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Hire Shop: Swets HIJsCOM HSS liaalmanager TELEFONISTE/ RECEPTIONISTE M/V Shopmanager (m/v) Assistent- Shopmanager (m/v) ZATERDAG 25 APRIL 1998 Swets Zeitlinger BV is een internationale onder neming met 700 mede werkers en kantoren in 18 landen. Het hoofdkantoor bevindt zich in Lisse. Onze hoofdactiviteit is het leveren van abonnementen op weten schappelijke tijdschriften aan bibliotheken in de gehele wereld. Naast gedrukte tijdschriften leveren wij in toenemende mate ook elektronische publicaties. In de wereld van de elek tronische informatie voorziening, waar nieuwe ontwikkelingen elkaar snel opvolgen, neemt Swets Zeitlinger een vooruitstrevende plaats in. Naast de bovengenoemde hoofdactiviteit zijn er nog vier divisies met de volgen de producten en diensten: opslag van informatie op microfilm en CD-ROM wetenschappelijke uitgeverij psychologische test uitgeverij antiquarische tijdschriften De divisie Swets Zeitlinger Publishers publiceert ruim 30 inter nationale Engelstalige tijdschriften en boekenseries in diverse wetenschappelijke gebieden. Sommige van deze uitgaves zijn on-line beschikbaar of worden uitgegeven op CD-ROM. Wegens uitbreiding van werkzaamheden op de afdeling zoeken wij een Adjunct Uitgever (m/v) 40 uur per week De werkzaamheden Als adjunct uitgever bent u ver antwoordelijk voor de groeiende educatieve lijst die bestaat uit boeken en tijdschriften op het gebied van educatief onderzoek, op het gebied van computers en educatie en op het gebied van educatieve technologie voor hoger opgeleiden. Dit houdt o.a. het volgende in: - Onderhouden en uitbreiden van de huidige boek- en tijdschriftenfonds - Zoeken naar nieuwe auteurs en editors en het uitbrengen van nieuwe titels - Het beoordelen van nieuwe educatieve markten en het opstellen en implementeren van een strategie daarvoor - Identificeren en onderzoeken van database-uitgeefmogelijk- heden De functie-eisen - Academisch/HBO- niveau - Bij voorkeur enige jaren ervaring in de uitgeefwereld - Goede project-management vaardigheden - Zeer goed commercieel inzicht - Kennis van de markt voor educational research is een pre - Uitstekende beheersing van de Engelse taal, zowel in woord als geschrift - Bereidheid om gedurende 6 tot 8 weken per jaar op zakenreis naar het buitenland te gaan Aantrekkelijk perspectief Naast een boeiende functie in een dynamische en internationale werkomgeving bieden wij u een aantrekkelijke honorering cn goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Hebt u belangstelling en wilt u de uitdaging van deze functie aangaan, dan nodigen we u uit te solliciteren. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Stuur uw elektronische of schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae naar: Swets Zeitlinger BV Afdeling Personeelszaken t.a.v. de heer drs. L. ten Cate Postbus 800 2160 SZ Lisse c-mail: ltencate@swets.nl Meer informatie over de dienst verlening van Swets Zeitlinger vindt u op onze website: www.swets.nl ZIEKENHUISINFORMATIESYSTEMEN Productiemedewerker Bloemen m/v Voor diverse bloemenbedrijven in de omgeving van Rijnsburg zoeken wij regelmatigmensen die als oproepkracht of voor langere tijd met bloemen willen werken. Uw taken bestaan o.a uit het sorteren en verpakken van bloemen en bloemstukjes De functie- eisen zijn een gemotiveerde instelling en met plezier in de bloemen willen werken. Nederlands spreken is geen vereiste maar u moet wel Nederlands kunnen begrijpen. Ook nodigen wij Engels sprekende mensen uit om bij ons langs te komen. Informatie bij Linda de Wit, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Meewerkend voorvrouw m/v Voor een wasserijbedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een fulltime kracht Het bedrijf verzorgt wasgoed voor hotels en restaurants. U heeft telefonisch contact met klanten en zet bestel lingen klaar. Bovendien bent u bereid waar nodig bij te springen in de wasserij. Het gaat om een baan voor langere tijd. Heeft u interesse? Kom even langs of bel! Informatie bij Nanna Stolze, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9 Groene vingers en verkooptalent? m/v Voor een gerenommeerde bloemenwinkel in Oegstgeest zijn wij op zoek naar een representatieve verkoper Voor deze functie is het een absoluut vereiste dafje groene vingers hebt Naast het verkopen van bloemen en planten bestaan de werkzaamheden ook voor een deel uit het maken van boeketten. De voorkeur gaat uit naar iemand die bezig is met een opleiding in deze richting en werkervaring op wil doen. De functie is full time voor langere tijd. Bij gebleken geschiktheid hoort een vast contract tot de mogelijk heden. Is dit iets voor jou, aarzel dan niet en neem snel contact met ons op! -ir randstad uitzendbureau gp* Health Beauty The Boots Company is een internationaal gerenommeer de winkelketen. In Engeland is het bedrijf een begrip door de verkoop van cosmetica, toiletartikelen, babyproducten en (recept)geneesmiddelen. In 1997 opende Boots haar eerste drie vestigingen in Nederland te weten Rotter dam, Breda en Maastricht. Boots staat daarbij bekend om een uitstekende service aan klanten. Deze zomer opent Boots de deuren van haar winkels in Haarlem en Amsterdam Noord. Hoe kunt u reageren? Stuur u brief en CV vóór 28 april a.s. naar: Boots Health Beauty Afd. Werving en Selectie Postbus 1270 6201 BG Maastricht Wilt u zo vriendelijk zijn op uw brief en enveloppe het betreffende referentienr. te vermelden: verkoop consulenten Amsterdam (Vc/Ams/01) Haarlem (Vc/Haa/02) verkoop ondersteuning Amsterdam (Vo/Ams/01) Haarlem (Vo/Haa/02) administratief medewerker Amsterdam (Ad/Ams/01) Haarlem (Ad/Haa/02) apothekers assistenten Amsterdam (Apo/Ams/01) Haarlem (Apo/Haa/02) Wij zijn op zoek naar gemotiveerde en enthousiaste parttime, weekend full-time: Verkoop consulenten (m/v) Medewerkers verkoop ondersteuning (m/v) Administratief medewerkers (m/v) Apothekers assistenten (m/v) Wat verwachten wij van u als Verkoop consulentfejl U adviseert klanten en helpt hen bij de aankoop van producten in de winkels in Haarlem en Amsterdam. Hoewel verkoopervaring en/of kennis van drogisterij en/of parfumerie artikelen zinvol is, is dit niet persé noodzakelijk. Belangrijk is dat U in staat bent met mensen om te gaan en hen op een enthousiaste en plezierige wijze van dienst te zijn. Wat verwachten wij van u als Medewerker verkoop ondersteuning U houdt zich bezig met het op orde houden van het magazijn en de overige delen van de winkel achter de schermen. U zorgt ervoor dat binnenkomende goederen op de juiste wijze worden opgeslagen en, indien nodig, worden aangevuld in de winkel. Uw werkzaamheden zullen grotendeels achter de schermen plaatsvinden, echter,u bent ook in staat, en vindt het leuk, om klanten in voor komende gevallen te helpen. U bent in staat met behulp van procedures en systemen gedisciplineerd en zorgvuldig te werken. U bent zeer gemotiveerd en zeer flexibel. U bent service gericht en in staat op een correcte en vriendelijke wijze klanten en collegae te helpen. Wat verwachten wij van u als Administratief medewerker U houdt zich bezig met de zorgvuldige afhandeling van uiteenlopende administratieve, telefoon- en receptiewerkzaamheden. U bent in het bezit van goede administratieve en computervaardigheden. U bent in staat met behulp var. procedures en systemen gedisciplineerd en zorgvuldig te werken. U bent zeer gemotiveerd en zeer flexibel. Uw werkzaamheden zullen grotendeels achter de schermen plaatsvinden, echter u bent ook in staat, en vindt het leuk, om klanten in voorkomende gevallen te helpen. U bent service gericht en in staat op een correcte en vriendelijke wijze klanten en collegae te helpen. Wat verwachten wij van u als Apothekers Assistenten U heeft een afgeronde opleiding tot apothekers assistent(e). Daarnaast beschikt u over uitstekende communicatieve vaardigheden en een klantgericht houding. U werkt nauw samen met de apotheker en tevens werkt u graag in een team. U bent service gericht en in staat op een correcte en vriendelijke wijze klanten en collegae te helpen. U -bent zeer gemotiveerd en zeer flexibel. Wat heeft Boots Health Beauty u te bieden? Een uitdagende functie in een modern bedrijf/winkel; Een breed assortiment met kwaliteitsproducten; Een professioneel en vriendelijk team; Uitgebreide trainings- en opleidingsfaciliteiten; Uitstekende doorgroei mogelijkheden en salariëring; Alle gelegenheid om u in te werken en waar nodig persoonlijke begeleiding. Wat willen wij weten? Voor welke positie/functie u interesse heeft; Uw persoonlijke gegevens/adres/telefoonnummer e.d.; Uw genoten opleiding/werkervaring; Aantal dagen/uren waarop u beschikbaar bent. Natuurlijk kunt u rekenen op een zorgvuldige behandeling van uw gegevens. De gesprekken zullen in Haarlem plaatsvinden in week 19 en 21. 'ISCOM B.V., een organisatie met ca. 230 enthousiaste medewerkers, werkt actie]nil aan een betere gezondheidszorg door de ontwikkeling en levering van geavanceerde informatiesystemen. HISCOM is onbetwist marktleider in de ziekenhuissector. Voor onze receptie zoeken wij uitsluitend voor vijf middagen (12.45 - 17.45 uur) een PARTTIME die onze klanten zowel telefonisch ols aan de balie klantvriendelijk Ie woord staat, de fax bedient, de post verzorgt en lichte administratieve werkzaamheden verricht Voor deze functie vragen wij minimaal een MAVO-diploma mei Engels aangevuld met een receptionis.tenopleiding, dan wel aantoonbare ervaring. Kennis van post- en pakketservices wordt op prijs gesteld Wij bieden een gevarieerde baan, een prettige werksfeer en een uitstekende CAO, Voor nqplere inlichtingen kunt u contact opnemen met mevrouw M P.M. Toelen, facilitair manager, tel. 071 - 525 67 14 Bent u geïnteresseerd dan nodigen wij u graag uit uw sollicitatiebrief onder vermelding van vacaturenumer 98.DI.12 binnen 14 dagen te sturen aan. HISCÓM B.V., ter attentie van mevrouw C.J.M. Vrij-van Egmond, Personeelszaken, Postbus 901, 2300 AX Leiden. BETERE ZORG DOOR BETERE INFORMATIE V| HSS Hire Shops is een nieuwe keten die zich met de verhuur van gereed schappen richt op de professionele bouw en op de ervaren vakman. Daarbij is ons uitgangspunt dat wij onze huurders steeds de modernste gereedschappen bieden. Wereldwijd zijn er inmiddels ca. 350 HSS Hire Shop-vestigingen. In Nederland werkt HSS Hire Shop nauw samen met BouwCenter, het collectief van 40 regionale groothan dels in bouwmaterialen die met hun 70 vestigingen de grootste leveran cier zijn voor de professionele bouw. HSS Hire Shops kent inmiddels in Nederland reeds vestigingen in Almaar en Wormer. De opening van HSS Hire Shops in Katwijk en Amsterdam (2x) staat voor de komende maanden op het programma. In deze functie bent u verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken Avart uw HSS Hire Shop. U stelt het jaarplan op, geeft leiding aan uw medewerke onderhoudt het contact met de relaties en bent het aanspreekpunt voor de trale HSS Hire Shop-organisatie aan wie u ook rabporteert. Als ideale kandidaat voor deze functie heeft u een opleiding gevolgd op MBO/HBO-niveau. bij voorkeur aangevuld met branchegerichte cursussen. U beschikt naast leidinggevende capaciteiten over een goed technisch en c mercieel inzicht en bent vertrouwd met het werken met geautomatiseerde systemen. U paart een gevoel voor ordelijkheid en systematiek aan een ser gerichte instelling en een representatief optreden. Uw leeftijd ligt tussen 25 32 jaar. In deze functie assisteert u de Shopmanager bij de uitvoering van diens wetL zaamheden en vervangt hem bij afwezigheid. U voldoet aan hetzelfde basisj fiel, doch bent duidelijk nog bezig met de opbouw van uw carnère. Uw leefqv ligt tussen 22 en 28 jaar. Indien u geïnteresseerd bent in een van bovenstaande functies geeft de hee Josl L.F. van Koert (0348 - 48 61 61) u graag verdere informatie. Uw schriftelijke s citatie kunt u. aangevuld met een c.v., sturen naar HSS Hire Shops, Postbus a 296, 3440 GA Woerden. Promiss is een succesvolle en expansieve modeketen met 37 filialen verspreid over heel Nederland. De organisatie is jong en dynamisch en telt 350 enthousiaste medewerkers. Onder het motto: 'Relax, it's guaranteed' richten wij ons op de modieuze vrouw die met oog voor kwaliteit haar garderobe samenstelt. Onze klant stelt hoge eisen en krijgt het beste: een eigentijdse collectie in een sfeervolle omgeving en met een hoogwaardig serviceniveau. Voor ons filiaal te Haarlem zijn wij op zoek naar een U wordt verantwoordelijk voor uw 'eigen' filiaal. Dit betekent dat u direct leiding geeft aan een team en zelf ook enthousiast meewerkt in het filiaal. U bent verantwoordelijk voor de omzet van het filiaal, de uitstraling van de winkel, de presentatie van de goederen volgens onze richtlijnen, de uitvoering van ons personeelsbeleid, de begeleiding en ontwikkeling van uw medewerkers en bovenal voor tevreden klanten. Tot uw taken behoren ook de administratie en de planning van de w erkzaamheden van uw filiaal. U heeft een opleiding op MBO-niveau aangevuld met een Detex-certificaat. U heeft een commerciële instelling, gevoel voor service, organisatietalent en leidinggevende capaciteiten. U denkt actief mee en bent een goede gastvrouw. Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief, met curriculum vitae. naar Promiss B.V., t.a.v. Renate Brandwijk, Postbus 831, 2700 AV Zoetermeer. te&pltv-, 'VCZA'

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 32