Personeel Personeel Personeel Personen J BaalU®! Oproepkrachten assistent accountant/ assistent belastingadviseur i MENS Banen op de weg VERTEGENWOORD IGER m/v Willem AANKOMENDPC- EN NETWERK SPECIALIST (M/V) MAVOM srv ZATERDAG 25 APRIL 1998 joh. mens b.v. loodgieters- en cv-bedrijf Wij vragen een leerling loodgieter m/v tussen 16-19 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Joh. Mens b.v. Schoolstraat 109-111 2251 BG Voorschoten tel. 071 -616977 (3 lijnen) fax 071 -611404 K 6 Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijk heden om op projectbasis voor opdracht gevers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aan vullende opleiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus-, of privéchauffeurs. Zaterdag 25 april houden wij een banenmarkt Randstad Transportdiensten organiseert een banenmarkt. Op zaterdag 25 april staat de deur van de vestiging in Leiden voor u open. Wat hebben we chauffeurs te bieden? Via Randstad Transportdiensten krijgt u gevarieerd werk bij wisselende werkgevers. Door het ruime aanbod van tijdelijke banen kunt u altijd aan de slag. Bovendien houden wij als geen ander rekening met uw wensen en capaci teiten, zodat u werk krijgt dat uitstekend bij u past. Bent u op zoek naar werk of heeft u vrienden en kennissen die graag als chauffeur aan de slag willen, neemt u die dan gerust mee. Wij hopen u op zaterdag 25 april aanstaande tussen 10.00 en 16.00 uur te begroeten. Voor informatie kunt u gratis bellen naar 0800-1493. Informatie bij Hilde Boere, tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. Buschauffeurs gezocht m/v Voor het rijden van lijndiensten in de regio Leiden zijn wij op zoek naar buschauffeurs. U dient in het bezit te zijn van rijbewijs D. Enige ervaring is een pré. Geschikte kandidaten worden volgens een rooster ingedeeld. Het betreft werk voor een lange tijd. Ook indien u maar enkele dagen per week beschikbaar bent of alleen op zaterdagen wordt u uitgenodigd om te reageren. Informatie bij Marcia van Dooren, tel. (010) 495 47 49, Rotterdam, W. Barentzstraat 1b. ir randstad transportdiensten Hobaho Intermediairs is een vooraanstaand bemiddelingsbedrijf in siergewas sen, waarbij het accent ligt op het bloembollenvak. Binnen haar organisatie, met totaal ±100 medewerkers, zijn er zo'n 55 als intermediair in siergewassen werkzaam. Ten behoeve van het secretariaat zijn wij op zoek ri ingestelde en enthousiaste i professioneel SECRETARIELE DUIZENDPOOT De baan: full time secretariële functie met een hoog administratief gehalte I contacten met interne medewerkers en externe relaties beheer contract - administratie secretariële ondersteuning van intermediairs, management en dirt Het profiel: opleiding secretariëel medewerker of gelijkwaardig goede mondeling en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden relevante ervaring kennis van wpó.O en/of ms office accuraat, practisch denkvermogen, zelfstandig kunnen werken teamplayer, gevoel voor humor flexibele instelling t aanbod: een dynamische werkomgeving informele en professionele werksfeer i; uitdagende en veelzijdige baan Voor nadere informatie kunt u contact opnemen n (0252 - 434 777). Wij nodigen geïnteresseerde kandidaten uit binnen 14 dagen schriftelijk te reageren bij Hobaho Intermediairs, t.a.v. de heer C. Schavenmaker, Postbus 6, 2160 AA Lisse. HOBAHO INTERMEDIAIRS Hobaho bv Haven 10,2161 HK Lisse, Postbus 6, 2160 AA Lisse Telefoon 0252-434777, telefax 0252-412569 Een aktiviteit van de Hobaho Horti Groep bv I11I1 SERVICENUMMER NEDERLAND B.V. Tesselaar Marketing Services B.V. Tesselaar Marketing Services B.V. te Haarlem, is ruim zes jaar een toonaangevende organisatie op het gebied van telefonische dienstverlening. Wij bieden een totaalpakket aan marketingdiensten vanuit onze vier vestigingen in noordwest Nederland en onze vestiging in Luxemburg. Tesselaar Marketing Services B.V. is een bedrijf met een missie: het wil de beste zijn. Het kunnen aanbieden van een technologisch hoogwaardige infrastructuur, scherpe prijzen en een goede dienstverlening zijn daarvoor niet meer voldoende. Het zijn slechts noodzakelijke randvoorwaarden om als potentieel leverancier overwogen te worden. Inzet, enthousiasme, ambitie en de ruimte om flexibel en creatief maatwerkoplossingen voor de klanten te leveren: daar zit het 'm in. De basis van het succes zijn de mensen, de mentaliteit en de manier van zaken doen. In verband met de binnen Tesselaar Marketing Services B.V. altijd aanwezige groeidoelstellingen, komen wij graag in contact met: SYSTEEMONTWIKKELAARS ICT (m/v) AJs Systccinontwikkclaar ICT converteert u bestanden, genereert u rapportages uit databases en programmeert u tclefoonscripts, aan de hand waarvan de telcmarketinggesprekken worden gevoerd. (Junior) PROJECT MANAGERS (m/v) Ais (Junior) project manager bent u de spin in het web bij de organisatie van projecten. Ondersteund door een Senior Project Manager voert u verschillende projecten uit en onderhoudt u zowel contacten met interne afdelingen als met de opdrachtgevers, die u regelmatig informeert over de behaalde resultaten. Wat verwachten wij van onze medewerkers? - U bent jong en u hebt volop ambitie om te leren in een commerciële organisatie. - U beschikt over een relevante (HBO) opleiding en uw communicatie (mondeling en op papier) is goed. - Als (Junior) Project Manager denkt u commercieel en kunt u uitstekend organiseren. - Als Systeemontwikkelaar beschikt u over aantoonbare programmeercapaciteiten (op MBO/HBO-niveau) en is ervaring met SQL of binnen een Windowsomgeving een pre. - U denkt probleemoplossend en u werkt snel en accuraat, waardoor u goed blijft presteren, als de werkdruk toeneemt. Wij bieden afwisselend werk met goede ontwikkelingsmogelijkheden en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden op een werkplek vlakbij het station van Haarlem, die per auto filevrij en per openbaar vervoer uitstekend bereikbaar is. Als een van deze functies u aanspreekt of wanneer u vragen hebt, nodigen wij u uit om te solliciteren. Schrijft u binnen tien dagen een sollicitatiebrief met C.V. aan: Tesselaar Marketing Services B.V., Kennemerplein 2, 2011 MJ Haarlem. Voor informatie kunt u tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met: 023-5421313 en kunt u vragen naar Anneke Berkhout (manager P. en O.) Onze opdrachtgever, Lucullus B.V. te Leiderdorp, is actief in de handel van Aziatische producten voor de oosterse keuken Het bedrijf bestaat al meer dan een halve eeuw en heeft een schat aan ervaring en kennis opgedaan. Inmiddels is Lucullus, met negen medewerkers, een specialistisch en informeel bedrijf met een agenda vol befaamde namen van producenten en leveranciers! Het assortiment omvat rijsttafelartikelen, specerijen uit Azië en vele andere benodigdheden voor de oosterse keuken. Kwaliteit staat hoog in het vaandel. Onder de klanten bevinden zich veel toko's en speciaalzaken, maar daarnaast weet ook de horecagroothandel de weg naar Lucullus te vinden. Voor de Randstad zoekt Lucullus een enthousiaste: Van der Velde werving en selectie salesfiuiches Postbus 140 5260 AC Vught (073) 65 65 755 zelfstandig werkend in 'Aziatisch Nederland' Een interessante functie! Uw belangrijkste taak is het beheren van uw eigen relatienetwerk. Daarnaast werft u nieuwe relaties; u heeft uw ogen en oren altijd wijd open! Met uw afnemers onderhoudt u intensief contact. U bent verantwoordelijk voor verkoop en verkoopondersteuning. Uiteraard houdt dit ook de introductie van nieuwe producten in. U maakt gebruik van de kwaliteit en exclusiviteit van de producten van Lucullus om tot resultaat te komen. Ten slotte bent u omzetverantwoordelijk. U werkt vanuit huis en u zorgt voor uw eigen planning en de daarbij behorende administratie. U noteert zelf een deel van de orders. Vertegenwoordiger bij Lucullus? U bent een commerciële en gedreven persoonlijkheid vol initiatieven. Vanzelfsprekend heeft u een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheidsgevoel. U bent communicatief zeer vaardig. Andere nationaliteiten boeien u. Gebruiken en gewoontes uit oosterse culturen verliest u niet uit het oog. U voelt zich betrokken bij uw baan. Loyaliteit naar uw werkgever en plezier in uw werk vindt u belangrijk. Leeftijd? Tussen de 25 en 35 jaar. Door opleiding en/of ervaring functioneert u op MBO-niveau. Buitendienstervaring is voor deze functie een pré. De wil om te leren en een grote inzet zijn noodzakelijk. Is uw interesse gewekt? En zoekt u een zeer zelfstandige, uitdagende functie binnen een organisatie met een informele sfeer en korte communicatielijnen? Met daarnaast een goed salaris en prima arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak? Stuur dan binnen 10 dagen uw brief, voorzien van C.V. en recente pasfoto, naar nevenstaand adres t.a.v. mevrouw drs. E. van der Velde, o.v.v. referentienummer LU982. INSTITUUT VOOR COMMUNICATIE LOOPBAANBELEID -uIèsi» ONDERNEMEN IN JE LOOPBAAN Ondersteuning bij het onderzoeken van uw mogelijkheden en beperkingen op de arbeidsmarkt. Bel voor meer informatie: 071-561 71 38 Hannie van Dijk BAALBERGEN MEUBELEN is een dynamische en gerenommeerde onderneming die met meerdere vestigingen en een 70-tal enthousiaste medewerkers actief is in de meubelbranche. Onze bedrijfscultuur is het best te omschrijven als open, korte lijnen en een grote betrokkenheid van alle medewerkers. Voor onze afdeling montage en service zoeken wij op korte termijn een ervaren all-round meubelmaker (volledige werkweek) Wij zoeken: een collega die vakmanschap, flexibiliteit en het werken in teamverband vanzelfsprekend Vindt. ook affiniteit heeft met meubelstoffering. daarnaast over een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijlcheidsgevoel t.o.v. zijn werk beschikt. Wij bieden: een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke of mondelinge sollicitatie kunt u richten aan Baalbergen Meubelen t.a.v. de heer H. Bergen, p/a Wattstraat 7, s 2171 TP te Sassenheim. Telefoonnummer: 0252-240080 van den Bergh Willem van den Bergh maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo ie Amersfoo Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten beh< van mensen met een verstandelijke handicap. Op korte termijn zoeken wij ten behoeve van het project WACHTLIJSTBEGELEIDING een aantal (flexibele werktijden) die op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging en zich willen inzetten binnen' tweetal gezinnen met kinderen met een verstandelijke handicap in Leiden] Voor deze gezinnen zoeken wij mensen die: een afgeronde Z- of HBO-V-opleiding hebben op flexibele tijden kunnen werken ervaring hebben in het werken met kinderen zelfstandig kunnen werken en initiatieven nemen in het bezit zijn van een rijbewijs. Gezien de identiteit van het zorgcentrum is een christelijke levensovertu ezer gewenst. Phov Salariëring Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en conform de CAO voo Ziekenhuiswezen. etFi Inlichtingen (e Voor meer informatie kan contact worden opgenomen met mevrouw A. Mo; fer. Hoofd Deeltijdzorg, telefoon (071) 364 21 79. fde, te de Sollicitatie Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 te richten aan mevrouw M.A. Kret, Assistent Personeelsconsulent Uw worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. ree 1 vel n tatei del inck strij< ddel denk Je we iitw ERDA :bal i ïr vai looi de n niet ua im Willem van den Bergh, Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 10711364 21 00. haa igdc Istrij agh dut Het WAA accountants- en belastingadvieskantdor bv werkt met ruim 130 medewerkers vanuit het hoofdkantoor te Utrecht en vanuit tien regionale kantoren. Voor onze kantoren in Leiden en Den Haag zoeken wij kandidaten voor de functie van De WAA groep bv richt haar activiteiten op ruim 64.000 leden van de Nederlandse Vereniging van Artsen en is daarmee de grootste zakelijke dienstverlener voor beroepsbeoefenaren in de gezondheidszorg. Zij bundelt onder meer een financieel- economisch adviesbureau, een schade- en een levensverzekeringsmaatschappij, een accountants- en belastmgadvieskantoor en een reisbureau. Zij heeft circa 500 medewerk(st)ers in dienst en een omzet van meer dan 440 miljoen gulden. De WAA groep bv heeft haar hoofdkantoor in Utrecht. VVAAGROEP Atoomweg 100, 3542 AB Utrecht. De assistent accountant/belastingadviseur zal zich de eerste jaren voornamelijk bezighouden met het uitwerken van financiële administraties, het opstellen van financiële rapporten en aan giften inkomstenbelasting en vennootschaps belasting en het verzorgen van eenvoudige bezwaarschriften. Na bewezen vaardigheden en behaalde diploma's zijn er doorgroeimogelijkheden aanwezig. De WAA heeft in haar organisatie structuur het werken in teams als uitgangspunt gekozen. De geschikte kandidaten voldoen aan de volgende eisen: - afgeronde MBO-opleiding met het diploma PB en MBA; - enige jaren ervaring in soortgelijke functies: - affiniteit met automatisering; - leeftijd 25-35 jaar. Voor het optimaal vervullen van de functie van assistent zijn goede communicatieve vaardig heden, representativiteit, zelfstandigheid en een gezonde ambitie noodzakelijk. Wij bieden een frequente collegiale ondersteuning, een prettige werksfeer, veel ruimte voor initiatii een duidelijke individuele verantwoordelijk!! Wij bieden naast een goed vast salaris uitste arbeidsvoorwaarden zoals een premievrij pei 11,5 ATV-dagen en een dertiende maand. Daarbij kennen wij ruime studie- en opleidini mogelijkheden. Voor nadere informatie omtrent deze fu :r(2j iejaff. ma; kunt u contact opnemen met het hoofd van kantoor, de heer mr. W. Kreukniet, telefoonni 071 523 02 40. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan WAA Groep bv, t.a.v. de heer W.W. de Jong, afdeling P 0, Postbus 8153,3503 RD Utret onder vermelding van vacaturenummer 1286 Mavom is producent en importeur van hoogwaardige chemische specialiteiten voor industriële toepassingen. Mavom imp; o.a. Molykote speciaal smeermiddelen en Dow Corning siliconenprodukten en vervaardigt reinigers en oppervlaktebeh lingsprodukten. Toepassingen in de metaal, chemie en elektronica. Wij zijn op zoek naar een Jij zoekt een baan waarin je kwaliteiten op het gebied van automatisering het best tot hun recht komen. Dat komt goed uit. Mavom zoekt een automarise- ringsmedewerk(st)er. De werkzaam heden omvatten naast het zorgen voor installatie, implementatie en beheer van pe's, Novell server en randapparatuur ook het beheer van het Novell en NT net werk zodanig dat de beschikbare appa ratuur en programmatuur optimaal functioneert en de beveiliging van de gegevens is verzekerd. Daarnaast behoren tevens tot de werkzaamheden het onderhoud en beheer van het Verkoop Informatie Systeem (geschreven in Fox- pro), programmeren in Foxpro en de begeleiding van gebruikers op het gebied van Office 97, Windows 95 en/of NT en Lotus Notes. Heb je een relevante opleiding minimaal op MBO-niveau, ervaring met de genoemde werkzaamheden, kennis en deskundigheid van de genoemde soft- ware-pakketten en heb je een dienstverle nende instelling en goede contactuele eigenschappen, aarzel dan niet om te reageren. Wij bieden je naast prima waarden, een boeiende funktie in e mulerende werkomgeving. Pa werken behoort ook tot de moj heden. Je sollicitatie, voorzien va kun je richten aan de heer J. N (E-mail: Nielsen@mavom.nl). Mavom b.v., Handelsweg 6, Postbus 5, 2400 AA Alphen aan den Rijn. Tel 0172-436361. MAATWERK MET CHE offic anisc »en\ e we iedr; naak lersr •nde nse] cD

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 30