Personeel Personeel Personeel Personeel Personee- J a Hypotheek adviseur m/v J Verloskundige Docent zwangerengymnastiek (7%) P( Je ZATERDAG 25 APRIL 1998 H thuiszorg Groot Rijnland Thuiszorg Groot Rijnland, uit en thuis in de zorgverlening De stichting Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala aan zorgproducten op het gebied van Thuiszorg en Ouder- en Kindzorg. Als regionaal werkende, maatschappelijk georiënteerde zorgverlener stelt Thuiszorg Groot Rijnland zich klantgericht op in de stedelijke en plattelandsagglomeraties rond Leiden en Alphen aan den Rijn. Het hoofdkantoor Is gevestigd In Leiden. De stichting telt ruim 1.500 medewerkers. Voor de divisie Ouder en Kindzorgrayon Alphen aan den Rijn zoeken wij enkele enthousiaste collega's: Uw taak Op basis van een zogenaamde 'voorovereenkomst' verzorgt u thema-avonden voor groepen van aanstaande ouders. Het gaat om één maandagavond per twee maanden. De bijeenkomsten duren steeds anderhalf uur en worden gehouden in Zoeterwoude-dorp. Per avond kan een half uur voorbereidingstijd gedeclareerd worden Wij vragen Diploma verloskundige of bijna daarvoor afgestudeerd Wij bieden Salaris volgens de CAO Thuiszorg. ervaring als docent zwangerengymnastiek. Wij bieden Collegiale samenwerking en ondersteuning; een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Thuiszorg. Het betreft in beginsel een flexibel contract, dat jaarlijks De functie richt zich op het geven van zwangeren gymnastiek en postnatale gym. De bijeenkomsten worden gehouden in Koudekerk aan den Rijn op woensdagavonden. Wij vragen Een op de werkzaamheden als docent zwangerengymnastiek gerichte opleiding/ specialisatie: diploma fysiotherapie, Mensendieck, wordt bijgesteld. Caesar of lichamelijke opvoeding in combinatie met een zwangerengymnastiek-aantekening; Reageren Wilt u meer weten over dit werk' Neem dan contact op met de unitmanager, Hedwig Ploum, telefoon 0172-46 86 25 Heeft u interesse? Stuur ons dan binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie uw schriftelijke sollicitatie. U kunt uw brief richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t a v. mevrouw M. Rombouts Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Het projectbureau ruimte en bouwen van Bloemenveii Flora maakt deel uit van de sector Facilitaire Zaken. K projectbureau is verantwoordelijk voor de verhuur vf ruimte en de ontwikkeling en uitvoering van bouwprq ten. Tevens zorgt het voor ondersteuning en adviezen andere afdelingen op bouwkundig- en civieltechnisqMii gebied. Onze collega's van het projectbureau vragen |t t( korte termijn versterking in de vorm van een tn 1" Bouwkundig projectbegeleider M/V Namens Bloemenveiling Flora begeleidt u de door derden u voeren bouwkundige en civieltechnische projecten onder woordelijkheid van de projectmanager. Kleinere projecten k zelfstandig voorbereiden en (financieel) afwerken. Daarnaast zorgt u de planning van het bouivkundige onderhoud en bei en actualiseert u het tekeningen- en documentatiearchief oei an 1 bloemen ^veiling flora laan van verhof 3, rijnsburg tel.: 071-4094444 auction@flora.nl Deze functie vraagt om een AITS-plus of HTS bouwkunde-an leiding. U heeft enkele jaren werkervaring in het begeleid^ en uitvoeren van bouivkundige projecten. Bijvoorbeeld al^ bouwkundig uitvoerder of opzichter. Daarnaast beschikt u ceit een zakelijke klantgerichte instelling, kosteninzicht ei bandelingsvaardigheid. Naast uw praktische kennis en erva heeft u affiniteit met automatiseringspakketten op het vakgebi Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora hun weg over de hele wereld. Zo n 4.000 kwekers uil binnen- en buitenland, waaronder 1.800 leden, rekenen op Flora voor de afzet van hun producten aan groothandelaren en andere afnemers. Mei ruim 550 medewerkers realiseren we een jaaromzet van bijna 800 miljoen gulden. Het resultaat van keihard werken, een eigentijdse bedrijfsvoering en producten en diensten van topkwaliteit. Wilt u Flora ook beter leren kennen? Neem dan contact op i Jan Willem van Bern melen: tel.: 071-4094169. U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen veertien dagen sturen Coöperatieve Bloemenveilingvereniging "Flora" B.A. T.a.v. Jaan Ype Jansen, personeelszaken Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg Wij verzoeken u in de linkerbovenhoek van de enveloppe te vermelden: Sollicitatie Bouwkundig projectbegeleider Aan verzoeken om deze advertentie In andere media te plaatsen zullen wij geen Huis Hypotheek is een landelijke franchise organisatie van onafhankelijke Hypotheekadviseurs. De organisatie bestaat ruim 8 jaar en heeft meer dan 90 vestigingen in Nederland. Voor de vestiging in Lisse zoeken wij een ambitieuze Wij hebben u heel wat te bieden: Het betreft een uitdagende functie, waarin uw kwaliteit de bepalende factor is. U adviseert en begeleidt klanten bij het afsluiten van een hypotheek en onderhoudt contacten met banken, verzekeringsinstellingen en overige marktpartijen. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Daar moet je wel w at voor in huis hebben: - leeftijd 25-45 jaar - ervaring als hypotheekadviseur - affiniteit met makelaardij, assurantiën en pensioenen - commercieel gevoel en verkoopkracht - goede contactuele eigenschappen, gedrevenheid en persoonlijkheid - zelfstandig en in een klein teamverband kunnen functioneren - bereidheid tot flexibele werktijden - bij voorkeur diploma's van Assurantie A cq. Branche Leven. Assurantie B en WFI en/of II. Wilt u meewerken aan de verdere groei van de Huis Hypotheek organisatie en voldoet u aan de profielschets? Schrijf dan binnen 14 dagen uw brief met c.v. en stuur deze naar Huis Hypotheek Lisse, t.a.v. de heer F. R. Wilbrink, Postbus 339, 2160 AH Lisse. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer F. R. Wilbrink, tel. 0252-417240. HUIS HYPOTHEEK ONAFHANKELIJKE HYPOTHEEKADVISEURS V. D LIET Apotheek van der Vliet is een bedrijf dat in 1990 gestart is in Lisse. De apotheek is in 8 jaar tijd uitgegroeid tot een grote apotheek die in Nederland toonaangevend genoemd mag worden in zijn branche. Een van de redenen hiervoor is dat wij ons met name toe leggen op het service- en klantgericht werken. Wij werken veel met toegepaste software om onze klanten/patiënten van voor hen relevante informatie te voorzien Wij gaan onze apotheek nog verder professionaliseren. Daarom zoeken wij een fulltime Ervaren Directie secretaresse/Office Manager Bent u toe aan een nieuwe uitdaging en in staat om zelfstandig te werken en meent u voldoende capaciteiten te hebben om deze nieuwe afdeling op te zetten? Dan vragen wij u om schriftelijk te reageren. Apotheek van der Vliet Contactpersonen; Koninginneweg 87 Dhr. R. van der Vliet 2161 ZB Lisse Mw. A. Steenvoorden th uiszor g Groot Rijnland Thuiszorg Groot Rijnland, uit en thuis in de zorgverlening Stichting Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala van producten en diensten op het gebied van zorgverlening, hulp, verpleging en advies. Ca. 1500 medewerkers mogen rekenen op ondersteuning van een professionele organisatie, met het hoofdkantoor in Leiden. Gezamenlijk stemmen we onze hulp maximaal af op de mensen die onze hulp nodig hebben: onze klanten. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. Voor het cursusbureau van de afdeling GezondheidService zoeken wij een Administratief medewerker m/v voor 24 uur per week De functie De administratief medewerker voert alle voorkomende administratieve en secretariële werkzaamheden uit ten behoeve van het cursusbureau, hoofdzakelijk met betrekking tot het cursusbeheer. Tot uw taken behoort het opstellen van brieven, het verzorgen van de correspondentie en de archivering ervan. Daarnaast vormt het adequaat en klantvriendelijk te woord staan en informeren van cliënten een belangrijk aspect van het takenpakket. De werktijden worden in overleg vastgesteld, waarbij in ieder geval op de vrijdag gewerkt wordt. Een eventuele uitbreiding van het aantal uren in de (nabije) toekomst dient voor u geen bezwaar te zijn. Wij vragen Voor deze functie dient u in staat te zijn om uw werkzaamheden zelfstandig te organiseren en uit te voeren. Verder werkt u doelmatig, heeft u een scherp oog voor het verband tussen de verschillende activiteiten en stemt u uw werk goed en op prettige wijze af met de manager en uw collega's. Daarnaast beschikt u over: vooropleiding op HAVO-niveau in combinatie met een secretaresse-opleiding; goede vaardigheid in het gebruik van Windows en het werken met de programma's Word en bij voorkeur ook Excel; hét vermogen om cliënten klantvriendelijk en effectief telefonisch te woord te staan; flexibiliteit en stressbestendigheid; het vermogen en de bereidheid om waar te nemen voor uw naaste collega's bij hun afwezigheid wegens ziekte of vakantie. Wij bieden Wij bieden u een boeiende functie, waarbij u zowel zelfstandig als in teamverband werkt. Een inwerkprogramma op maat, goede werkbegeleiding en prettige collegiale samenwerking dragen bij aan de goede werkomstandigheden. Het salaris (schaal 4, maximaal f 3.553,- bruto per maand bij een volledige werkweek) en de arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Thuiszorg. De aanstelling geschiedt in eerste instantie voor 1 jaar. Reageren Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw G. Kass, manager GezondheidService, telefoon 071 - 516 14 04. Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 9 mei. U kunt uw brief richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. Afdeling Personeelszaken, dhr. G. Buchrnhornen, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 19 mei. Voor de pro/ecten Het Noorderlicht, Verpleeghuiszorg Thuis en Zorgverlening Zijloever, en het rayon Leiden Noord zoeken wij met spoed enkele Medewerkers Planbureau m/v Wij zoeken twee planningmedewerkers voor respectievelijk 20 en 24 uur per week voor de projecten Het Noorderlicht, Verpleeghuiszorg Thuis en Zorgvoorziening Zijloever. Wij zoeken één planningmedewerker voor 20 tot 32 uur voor het rayon Leiden Noord. De functie Als Medewerker Planbureau bent u verantwoordelijk voor de effectieve en efficiën te inzet van het personeel bij de uitvoering van de hulpverlening binnen het rayon Leiden Noord. U draagt zorg voor een goede, op het werkaanbod afgestemde, personeelsplanning; u signaleert kwantitatieve knelpunten in de personeelsbezetting; :ing :lub 5 Ot u draagt zorg voor de tijdige levering van output-gegevens aan de Zorgmanajetitii en ondersteunende diensten. tder ge ii Wij vragen Een afgeronde administratieve opleiding; kennis van het indicatiesysteem of het vermogen om deze kennis snel te verwei kennis van planningssystemen of het vermogen om deze kennis snel te verwei goede communicatieve vaardigheden; een resultaat- en klantgerichte instelling; stress-bestendigheid en probleemoplossende kwaliteiten. Wij bieden Salariëring volgens schaal 3 van de CAO Thuiszorg; een enthousiast team waarin prettig kan worden samengewerkt; een inwerkperiode en begeleiding onder verantwoordelijkheid van de planningsfunctionaris of zorgmanager; een aanstelling voor in eerste instantie 1 jaar. Reageren Voor nadere informatie over de functies bij de projecten kunt u contact opnemi met mevrouw M. Poorta of mevrouw M. Rijsdam. Zij zijn dagelijks tussen 9.00 10.00 uur bereikbaar op telefoonnummer 071 - 523 32 10. Voor informatie over de functie in het rayon Leiden Noord kunt u contact opnei met mevrouw A. de Jong, telefoon 071 - 516 13 23. Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie compleet met uw motivatie en CV gr; uiterlijk 9 mei. U kunt uw brief richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland t.a.v. Afdeling Personeelszaken, mevrouw M. Schuitema,' Postbus 2254, 2301 CG Leiden. 'e,P De sollicitatiegesprekken zijn gepland in de week van 18 mei. Voor de Cliëntenadministratie van de afdeling Financiële Zaken zoeken wij twt Medewerkers Data-entry m/v voor bij voorkeur 37 uur per week De functie De medewerker voert werkzaamheden uit ten behoeve van de cliëntenadmini stratie. Na instructie bent u in staat om te zorgen voor een zorgvuldige, snelle e efficiënte invoer van gegevens in een geautomatiseerd systeem. Ondanks het routinematige karakter van de werkzaamheden blijft u oog houden voor onvolledigheden of fouten en draagt u zorg voor signaleringen of noodzakelijke aanpassingen. Wij vragen Bij voorkeur een afgeronde administratieve opleiding op VBO/LBO-niveau; ervaring en snelheid met data-invoerwerkzaamheden via een geautomatiseerd systeem; flexibiliteit en stressbestendigheid. Wij bieden Wij bieden u een boeiende functie, waarbij u zowel zelfstandig als in teamverl werkt. Het salaris (schaal 2) en de arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Thuiszorg. De aanstelling geldt in eerste instantie voor 1 jaar in verband met de mogelijke decentralisatie van de cliëntenadministratie. Reageren Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. van Duyn, telefoon 071 - 516 14 54. Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 9 mei. U kunt uw brief richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. Afdeling Personeelszaken, dhr. G. Buchrnhornen, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. IC

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 28