rsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel ÜD VERKOPER Alke/Acide Klantgericht én fiscaal optreden? UG 18 APRIL 1998 ALLEEN AL OM DE SERVICE enegouwen b.v. witgoed, audio- en videoapparatuur Werkdagen dinsdag t/m zaterdag; in bezit rijbewijs B. Schriftelijke sollicitaties richten aan: J. P. D. M. van Berge Henegouwen Aalmarkt 12/16 2311 EC Leiden gemeente alkemade, postbus 1, 2370 aa roelofarendsveen wil ons team van medewerk(st)ers komen versterken? meentesecretarie te Roelofarendsveen wordt bij de sectie welzijn van eling welzijn gevraagd een collegiale, enthousiaste dewerk(st)er welzijn uur per week meente Alkemade, gelegen tussen Leiden en Hoofddorp, besfaat uit stal dorpen met een gezamenlijk aantal inwoners van ruim 14.000. door de nabijheid van goede voorzieningen midden in de Randstad is prettig wonen en werken. Hi 9oecie verbinding (A4) naar de nabij gelegen grote steden Leiden en idam. '■informatie: eren gemeentelijke verordening leerlingenvervoer; |chtadministratie; istratie huurcontracten met sportverenigingen; Iniseren gym-, zwemvervoer en verkeersexamen; ewerking aan het afhandelen van subsidieaanvragen van verenigingen; ige op de sectie voorkomende werkzaamheden. •eisen: ia'ing op middelbaar niveau (bijv. havo); ling op het werkterrein, onte automatiseringskennis; contactuele eigenschappen. voor deze functie een salaris van maximaal f 2.298,53 bruto per d(afgeleid van het maximum niveau 5 nieuw, peildatum 1 april 1997). ïfinitieve functieniveau diént voor deze functie middels functiewaarde- cg te worden vastgesteld. bruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing, Lllende informatie pdu(a)'(e) d:ent de bereidheid *e hebben om tijdens de zomerpe'iode j'cr *e werken. Deze uren kunnen in overleg wo'den gecompenseerd ■mi ^e e *'clen in het 'car ja Eeentelijke oeleid s erop gericht om uitvoering ;e geven aan de Wet w gehandicapte We-knemc-s en de We' cevorder.ng evenredige isceeiria-^e allochtonen. Gehandicapten er allochtonen in ce zin van metten, die aan de functie-eisen voldoen, worden dan ook verzocht te igen kunt u krijgen bij mevrouw mr. J.J.H.M. Smulders, tel. (071) 332 72 52, sectie welzijn of bij de heer F.X, Lempers, hoofd afdeling welzijn, '1)332 72 51. iriftelijke sollicitatie kunt u tot 10,dagen na het verschijnen van deze ientie richten aan burgemeester en wethouders van Alkemade, us 1, 2370 AA Roelofarendsveen. isitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het kan bij de Belastingdienst. De Belastingdienst zal voor weinig t een onbekende zijn. Door het heffen en innen van belastingen en premies kan onze samenleving functioneren op het niveau dat we gewend zijn. Hoeveel belasting iedereen be taalt, is in de wet geregeld. De Belastingdienst voert deze wetten uit. Om dat zo goed mogelijk te doen, is de Belastingdienst inge richt naar doelgroepen: particulieren, kleine en middelgrote ondernemingen, grote onder nemingen en douane. Voor iedere doelgroep bestaan aparte, door het land verspreide eenheden die voor hun doelgroep alle belas tingzaken behandelen. Belastingplichtigen kunnen daardoor altijd op één adres terecht. De Belastingdienst maakt optimaal gebruik van de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van informatietechnologie, logistiek, dienstverlening en personeelsmanagement. Het is een professionele organisatie, die zich kenmerkt door veranderingszin en een open blik naar de maatschappij. Voor een aantal eenheden, met name in het westen van het land, zoekt de Belastingdienst gemotiveerde HBO'érs als Fiscaal-technische medewerkers (v/m) U behandelt op professionele wijze de fiscale zaken van particulieren of ondernemers binnen een specifieke branche. U streeft ernaar dat iedereen aan zijn of haar verplich tingen voldoet. U vertegenwoordigt de Belastingdienst en bent naar buiten een des kundige en dienstverlenende gesprekspartner, gericht op fiscaliteit en op de specifieke kenmerken vah uw doelgroep. Op basis van uw eigen oordeel legt u zelf standig en actief contact met belastingplichti gen of hun adviseurs. Ondernemers bezoekt u persoonlijk in hun bedrijf. Om uw werk zo goed mogelijk te kunnen doen, hebt u de beschikking over een veelheid aan achtergrondinformatie en kunt u vanzelf sprekend gebruikmaken van geavanceerde informatiesystemen. In de relatie met de particulieren of onderne mers kan - naast dienstverlening - ook correctie nodig zijn, bijvoorbeeld omdat deze niet (volledig) aan hun verplichtingen voldoen. U doet dat duidelijk, slagvaardig en zorgvuldig. Wat vragen wij van u? Voor deze functie vragen wij een (bedrijfs)- economische opleiding op HBO-niveau: HEAO-FE, HEAO-AC, HEAO-BE, HEAO-MER of SPD Bedrijfsadministratie. Even belangrijk als uw opleiding zijn uw persoonskenmerken. U staat stevig in uw schoenen en bent tegelij kertijd een flexibele teamwerker. U kunt slagvaardig met informatie omgaan, u weet problemen snel en juist te analyseren en u kunt doortastend optreden. U hebt belangstelling voor maatschappelijke ontwikkelingen en u bent in staat om een (goede) relatie met belastingplichtigen op te bouwen. Daarvoor hebt u uitstekende sociale vaardigheden nodig. U bent het gezicht van de Belastingdienst: dienstverlenend, zakelijk, flexibel en integer. Wat staat daar tegenover? Een functie in een organisatie die in beweging is, zichzelf doorlopend vernieuwt en waar u volop de gelegenheid krijgt om uw talenten verder te ontwikkelen en uw loopbaan vorm te geven. De Belastingdienst ondersteunt u daarbij: met geavanceerde informatiesyste men, royale faciliteiten om uw deskundigheid te vergroten en met loopbaanbegeleiding. Uw salaris hangt af van uw ervaring en bedraagt maximaal ƒ7285 bruto per maand, op basis van een 36-urige werkweek. Daarbij komt nog 8% vakantiegeld. De overige arbeidsvoorwaarden passen volledig bij een moderne werkgever. Waar kunt u meer informatie krijgen? Van maandag tot en met vrijdag kunt u tussen 9.00 en 21.30 uur bellen met (0800) 1237. U ontvangt vervolgens een informatieset van ons met daarin meer informatie over de functie en de selectieprocedure. U kunt ook (binnen tien dagen) een briefje schrijven met vermelding van uw naam en adres en dit sturen aan: Belastingdienst, Afdeling Personeelswerving, Antwoordnum mer 1463, 1300 VE Almere. Een postzegel is niet nodig. Vermeld hierbij: 9S049/LD. U vindt ons ook op Internet: |=jj www.belastingdienst.nl/werken Hoe kunt u solliciteren? In de informatieset bevindt zich een sollicita tieformulier. Stuur dit sollicitatieformulier zo snel mogelijk, maar binnen tien dagen aan de Belastingdienst. Het adres vindt u op het sollicitatieformulier. De Belastingdienst heeft als taak de belastingwetgeving efficiënt en integer uit te voeren. We benaderen belasting plichtigen niet alleen met respect, maar proberen ook zo duidelijk en behulpzaam mogelijk te zijn. Belastingdienst Leuker kunnen we 't niet maken. Wel makkelijker. SERVICEFLAT 'DE STATENHOF' Bachstraat 590 2324 HD Leiden Voor de keuken zijn wij momenteel op zoek naar een instellingskok als oproepkracht die kan worden ingezet tijdens verlof of ziekte van onze vaste koks. Wij denken aan iemand in de V.U.T. of met pensioen. Heeft u belangstelling? Neemt u dan contact op met de heer A. Hoste, 071-5763405. Rijn-, Duin- en Bollenstreek ''in-, Duin- en Bollenstreek is een moderne, klantge- M)te en professionele organisatie met de volgende vrmen van zorg en dienstverlening: thuiszorg 'Aanvullende thuiszorg 'Extramurale verzorgings- en verpleeghuiszorg 'Uitleen van hulp- en verpleegartikelen 'Voedingsvoorlichting en dieetadvies 'Ergotherapie 'Maatschappelijk werk 'Ouder- en kindzorg 'thuishulp door vrijwilligers ■ide organisatie werken: '300 medewerkers, De divisie Patiëntenzorg levert 24 uur per dag verpleegkundige zorg aan huis. Deze divisie is verdeeld in 5 locaties, die elk één of meer dag-, avond-, weekend- en bereikbaarheidsdiensten hebben. Voor de locatie Wassenaar/Voorschoten, plaats van werken Voorschoten, zoeken wij zo spoedig mogelijk een Verpleegkundige 80%-90% Het betreft een aanstelling voor onbepaalde tijd. De werkzaamheden worden verdeeld over 5 dagen per week. Opleidingseis: - afgeronde opleiding A-verpleegkundige. Functie-eisen: - recente werkervaring in de wijkverpleging; - een flexibele instelling; - een enthousiaste en collegiale houding. Voor de locatie Katwijk/Rijnsburg/Valkenburg zijn wij op zoek naar een Wijkverpleegkundige 86,49%-100% De voorlopige werkdagen voor deze functie zijn maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag. Op deze dagen wordt minimaal 32 en maxi maal 37 uur gewerkt. De sollicitatiegesprekken voor deze functie worden gevoerd op 6 of 8 mei. Opleidingseis: - diploma hbo-v, of verpleegkundige A, aangevuld met mgz. Functie-eisen: - kunnen functioneren op het 1c deskundigheidsniveau; - vorm kunnen geven aan de functie wijkverpleegkundige conform de methodiek van zorgtoewijzing en verticale functiedifferentiatie; - een enthousiaste en collegiale houding. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Thuiszorg. Salariëring is afhankelijk van ervaring en ligt voor de functie van A-verpleeg- kundige tussen de f 2.797,-- en f 3.933,-- bruto per maand bij een volledige werkweek. Voor de functie van wijkverpleegkundige tus sen f 3.078,-- en f4.331,-. Nadere informatie over beide functies wordt u graag verstrekt door mevrouw NJ. van der Does, telefoonnummer (071) 402 61 89. Uw sollicitatie kunt u vóór 29 april a.s. richten aan Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, Postbus 2039, 2220 BA Katwijk, t.a.v. de afde ling Personeel Organisatie. Ons hoofdkantoor is gevestigd aan de Schir Postadres: Postbus 2039, 2220 BA Katwijk. Telefonisch zijn wij bereikbaar onder numm VOOR ZORG, WELZ, ïinckstraat 10 in Katwijk. r(071) 409 3333. EN WONEN ion Je niet men. Mag ik mij even voorstellen? Ruud de Graaf is de naam, accoun tant bij Accountantsbureau LTB. Een organisatie in beweging in een dynamische omgeving. Vanuit 20 vestigingen richten wij ons met een breed pakket aan diensten en producten op financiële dienstverle ning aan ondernemers in het midden- en kleinbedrijf en de agrarische sector. Kwaliteit en creativiteit zijn begrippen die hoog in het vaandel staan als het gaat om advisering aan onze cliënten. In Lisse en Sassenheim zijn wij op zoek naar AANKOMEND EN ERVAREN ASSISTENT ACCOUNTANTS m/v We werken in een prettige sfeer nauw met elkaar samen. Voor onze cliënten verzorgen wij de administratie, stellen de jaar rekening samen, verzorgen loon administraties en fiscale aangif ten. Verder adviseren wij onze cliënten op bedrijfseconomisch, financieel en fiscaal terrein. Als aankomend assistent accountant zul je onder andere assisteren bij de aangiften loon- en omzetbelasting en het samen stellen van eenvoudige jaarreke ningen. We zoeken mensen die in Verder zoeken wij een het bezit zijn van een mbo-diplo- ma zoals meao of mba. Als ervaren assistent accountant heb je veelvuldig direct contact met cliënten en wordt er van je verwacht dat je in staat bent om minder ervaren collega's vaktechnisch te onder steunen en te begeleiden. Je hebt een aantal jaren ervaring in een soortgelijke functie en vanzelf sprekend heb je een relevante administratieve opleiding geno ten, bij voorkeur op hbo-niveau, zoals heao of spd. ERVAREN LOONADMINISTRATEUR m/v Als ervaren loonadministra- teur ben je degene die onze cliën ten met raad en daad bijstaat op het veelomvattende gebied van loonadministratie. Naast het ver zorgen van loonberekeningen e.d. ga je tevens cliënten begelei den bij loontechnische, arbeids rechtelijke en CAO-vraagstukken. Wij zijn op zoek naar kandi daten met een mbo-diploma, het diploma loonadministrateur èn/ of een aantal jaren relevante ervaring. Er wordt van je ver wacht dat je minder ervaren collega's vaktechnisch kunt ondersteunen en begeleiden. Heb jij wel oren naar een carrière met goede doorgroeimogelijk heden binnen een organisatie met 500 medewerkers, een prima sala ris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden? Stuur dan een sollicitatiebrief, onder vermelding van vacaturenummer P&O-98-015 naar onderstaand adres, t.a.v. Nelly Barneveld, P&O adviseur. Als je meer inhoudelijke informatie wilt over de vacature, dan kun je contact opnemen met de heer H.J.A. van der Water van onze vesti gingen in Lisse en Sassenheim, telefoonnummer (0252) 21 91 47. ACCOUNTANTSBUREAU LTB Accountants- en Belastingadviesbureau LTB B.V., Postbus 191, 2100 AD Heemstede

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 35