Personeel Personeel Personeel Personeel Persone A r? I /A tgffleesland SCO Verkoper m/v EDMON KEUKENS BV ZATERDAG 18 APRIL 1998 Mitsubishi Motor Sales Europe B V is het Europese hoofd- en verkoopkantoor van de Japanse autofabrikant Mitsubishi Motors Corporation en gevestigd in Sfhiphol-Ri/k. Dit kantoor ondersteunt de marketingverkoop en logistiek van voertuigen, onderdelen en accessoires voor heel Europa. Dus ook voor de Mitsubishi Carisma, de eerste Europese auto met een GDI-motor (Gasoline Direct Injection), leverbaar sinds oktober 1997. Een uniek project van Mitsubishi en een grote stap voorwaarts in benzinemotor-technologie 3DI Welke MEAO'er/PD'er versterkt onze afdeling Finance Accounting? De hele wereld kent Mitsubishi als producent van betrouwbare auto's. Diezelfde betrouw baarheid eisen wi| ook van onze afdeling Finance Accounting. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een enthousiaste Crediteurenadministrateur m/v. Uw taken: Als crediteurenadministrateur bent u in eerste instantie verantwoordelijk voor de gehele afhandeling van de crediteuren; van binnenkomst van de facturen tot aan uit betaling. Verder verwerkt u onkostenver goedingen en Visa-betaaloverzichten. Indien nodig bent u tevens inzetbaar voor andere, lichtere administratieve werkzaamheden. Uw profiel: U hebt een diploma MEAO-BA of PD, dan wel I jaar HEAO, aangevuld met enige relevante werkervaring. Het is boven dien belangri|k dat u zich zowel mondeling als schriftelijk in helder Engels kunt uitdrukken. Bij Mitsubishi zijn we zuinig op onze medewerkers. We bieden goede arbeids voorwaarden, studiemogelijkheden, een gunstige autoregeling en een uitstekende pensioenvoorziening. Wilt u deel uitmaken van een groeiende internationale organisatie? En bijdragen aan de ontwikkeling van een jonge afdeling? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen naar Mitsubishi Motor Sales Europe B.V., t.a.v. de heer C. Eenhoorn, postbus 3107, 2130 KC Hoofddorp. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer R. van Nieuwkerk, Finance Accounting Department, telefoon (020) 446 87 33. MITSUBISHI MOTORS GDI is 11 registered trademark of Mitsubishi Motors Corporai OBER..' is met spoed op zoek naar een INTERCEDENT m/v (full-time) voor de vestiging Den Haag Functie-inhoud; Behandelen van uitzendopdrachten, contacten onderhouden met uitzendkrachten en opdrachtgevers en diverse administratieve handelingen. Kandidaten dienen te beschikken over een opleiding op minimal MBO niveau, ervaring en affiniteit met horeca, een commerciële instelling en een representatief voorkomen (ervaring met utizendwerkzaamheden is een pre Schriftelijke reacties, voorzien van CV zenden aan: OBER! Horeca Uitzendbureau, Badhuisweg 52, 2587 CJ Den Haag, t.a.v. Dhr. M. Gumbert. Nadere informatie op tel. 070-3507788. uitgelezen de beste zoekt per direct COLPORTEUR/ VERTEGENWOORDIGER voor de verkoop van abonnementen. Geen ervaring nodig. Schriftelijke sollicitaties aan: Leesland A.T.C. Ouvertureweg 81-83 2402 DT Alphen aan den Rijn t.n.v. P. M. Wolswijk SCHÖNHAGEN OSSENTJUK Wij zijn een jong en klein advocatenkantoor met een algemene praktijk. De kwaliteit van het werk alsmede cliëntvriendelijkheid en servicegerichtheid staan bij ons voorop. Ter secretariële ondersteuning zoeken wij op korte termijn een fulltime (aankomend) secretaresse/telefoniste (18-23 jaar) die zich zal bezighouden met: het aanmaken van dossiers, het uitwerken van onze correspondentie (dictafoon) en processtukken, het afhandelen van de inkomende en uitgaande post, het aannnemen van de inkomende telefoongesprekken, het ontvangen van cliënten, alsmede (op den duur) het bijhouden van termijnen en de rol, het verwerken van tijdschriftlijsten, het aanmaken van declaraties en het debiteurenbeheer. Wij zoeken een uiterst nauwkeurig iemand op' minimaal Havo niveau die de Nederlandse taal uitstekend beheerst en over een goede typevaardigheid beschikt. Ervaring met Word 97 is een pre. Uiteraard is een klantvriendelijke en servicegerichte instelling noodzakelijk. Sollicitaties plus curriculum vitae kunt u binnen veertien dagen na het uitkomen van deze advertentie zenden aan: Mr M. A. Ossentjuk Langegracht 14-18 2312 NT Leiden WE OA/tO Wl •ak in één van onze vestigingen is een vacature De voorkeur gaat uit naar kandidaten met aantoonbare verkoopervaring in AANBOUWKEUKENS of andere duur zame consumentengoederen. Eisen: - Leeftijd vanaf 21 tot 35 jaar. - In bezit van een rijbewijs. - Vaardig in het bedienen van computers. - De kandidaat moet verantwoording kunnen dragen en in staat zijn om DIREKT orders af te kunnen sluiten. - Geen 9 tot 5 mentaliteit. Wij bieden: - Een basissalaris met een provisieregeling (u bepaalt uw eigen inkomen). - Onkostenvergoeding. - Toekomstmogelijkheden. - Prettige werksfeer. - Opleiding in eigen bedrijf en studiemogelijkheden. Wilt u bij uw Schriftelijke sollicitatie uw pasfoto bijsluiten? Uw reactie vergezeld van uw C.V. zien wij gaarne tegemoet op onderstaand adres: nieiiiiif-siiitiiis;. de pluriformiteit van de medio en de mondigheid son de bui ge bevorderen De sin tiling doel dil o m mei een bijdrage van de minister san ontwikkelingssamenwerking, de Nationale Postcode Loterij en met douanes w De Stichting Communicatie Ontwikkelir isamenwerking zoekt een DIRECTEUR Deze part-time functie (80%) houdt o.m. in; - leiding geven aan het bureau van de stichting met ca. 5 medewerk(st)ers - beleidsvoorbereiding en de uitvoering van het beleid - financieel beheer - planning, beheer en coördinatie van de projecten - het onderhouden van interne en externe contacten - het voeren van het secretariaat van het bestuur en van Project Advies Commissie - de directeur is verantwoordelijk tegenover het bestuur van de stichting. Een profiel van de gezochte kandidaat is op aanvraag beschikbaar. Het salaris zal. afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal 7.000 a 7.500 per maand (op full time basis) excl. emolumenten, bedragen. Sollicitaties, binnen veertien dagen, te richten aan de voorzitter van de stichting: prof. mr. G.A.I. Schuijt. Kadoelenweg 352a, 1035 NT Amsterdam, die ook bereid is informatie over de functie te verstrekken (020 4930648 of 020 5253642). Functie-eisen zijn o.m.: - academisch werk- en denkniveau - kennis van en bij voorkeur ervaring op het gebied v de journalistiek en media - ruime ervaring op het gebied van ontwikkelingssamenwerking en werkervaring in ontwikkelingslanden - gebleken managementervaring - goede contactuele eigenschappen - goede beheersing van de Nederlandse en de Engelse taal en bij voorkeur kennis van de Spaanse en de Franse taal. Equity Trust Co, opge richt in 1970, heeft een grote ervaring op het gebied van administra tieve en company secretariële dienstver lening aan buiten landse cliënten die behoefte hebben aan een vertegenwoordi ging in Nederland. Het cliëntenbestand bestaat hoofdzakelijk uit corporate clients. - Amsterdam - Rotterdam - Curasao - Aruba - Brussel - Luxemburg - Hongkong - BVI Equity Trust Co.n.v. Wij zoeken ter versterking van onze staf in Amsterdam contact met geïnteresseerden voor de functie van SECRETARESSE ter ondersteuning van een Account Manager. Zij zorgt ervoor dat de correspondentie (veelal in het Engels en met een grote mate van zelf standigheid) wordt uitgewerkt. Zij wordt actief betrokken bij het accuraat afhandelen van bankverkeer. Het profiel van de kandiaat leeftijd tussen 22 en 40 jaar 0 goed georganiseerd en weet in drukke tijden het hoofd koel te houden 0 opleiding op HAVO-niveau en enkele jaren secretariële werker varing belangstelling om het secretariële werk te combineren met admi nistratieve taken dienstverlenende en nauwkeurige instelling 0 een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift ervaring met Word for Windows, eventueel Excel. Geïnteresseerd? Wanneer u in een van deze internationaal georiënteerde en uitdagende functies geïnteresseerd bent en beantwoordt aan bovenstaand profiel, kunt u rekenen op een uitstekend arbeidsvoorwaarden- en honore ringspakket. Ook kandidaten met geringe relevante ervaring kunnen reageren. Een korte sollicitatiebrief met c.v. kunt u - strikt vertrouwe lijk - richten aan mevrouw E. H. W. Buijing. Equity Trust Co. N.V. De Boelelaan 7 te Amsterdam Postbus 71744, 1008 DE Amsterdam Telefoon 020 - 301 01 01 Fax 020 - 301 01 99 Bloedbank Leidsenhage voorziet in de behoefte a bloed en bloedproducten voor de behandeling va patiënten in de regio Den Haag, Leiden en Delft. Dankzij de vrijwillige medewerking van ruim SO.000 donoren kunnen jaarlijks circa 200.000 eenheden bloedproducten worden geproduceerd 11 behoeve van de patiëntenzorg. Door middel van ontwikkelen van nieuwe bloedproducten en het verbeteren van transfusietechnieken, draagt de Bloedbank bovendien actief bij aan het ontwikkel van de transfusiegeneeskunde. Bij de Bloedbank werken verdeeld over vier locatitl ongeveer 200 medewerkers. Bloedbank Leidsenhage Wij zoeken nieuwe collega's Medewerker bewerking en uitgifte bloedproducten m/v (fulltime) (vac.nr.9808) Standplaats Den Haag Wat wij vragen: KMLO of MAVO met een exact vak; productie-ervaring; bereidheid tot onregelmatig werken. Medewerker bewerking en uitgifte bloedproducten en 24-uursdienst m| (fulltime) (vac.nr. 9809) Standplaats Den Haag en Leiden Wat wij vragen: MLO; ervaring op een laboratorium of in een farmaceutisch bedrijf; bereidheid tot het werken in een volledig wisselend rooster; bereidheid tot het uitvoeren van dag-, avond- en nachtdiensten. Donorassistenten m/v (parttime) <v»c.r Standplaats Delft. Den Haag of Leiden Wat wij vragen: MAVO met een exact vak: dat je gastvrouw of gastheer wil zijn; parttimers die 20 tot 28 uur per week willen werken; bereidheid tot het werken in een volledig wisselend rooster; hygiënisch kunnen werken. Voor alle functies geldt: je moet nauwkeurig en volgens strikte kwaliteitsregels willen werken. Tevens is een klantgerichte en dienstverlenende instelling belangrijk. Voor deze functies krijg je een professionele interne opleiding. Wat wij bieden: Een salaris dat. afhankelijk van de opleiding en relevante werkervaring, m 3.568,- bedraagt volgens FWG-functiegroep 25 van deCAO-Ziekenhuiswez De functie van Medewerker Bewerking en Uitgifte Bloedproducten en 24-uun dienst bedraagt maximaal 3.760,- volgens FWG-functiegroep 30 van de CACj S Ziekenhuiswezen. Vragen en schriftelijke sollicitaties kunnen, onder vermelding van het betreffer vacaturenummer, vóór 2 mei 1998 worden gericht aan; de heer R.A. Drost, Personeelsfunctionaris Leyweg 297, 2545 CJ DEN HAAG, telefoon 070-308.30.30 Bloedbank Leidsenhage Den Haag Leyweg 297 2545 CJ Den Haag Tel: 070-308 30 30 Leiden Academisch Ziekenhuis Postbus 2184 2301 CD Leiden Bloedbank Leidsenhage is onderdeel van de Stichting Sanquin Bloedvoorzieni Bloed geven... dat doe je met je hart! m Nissan is één van de grootste automobielfabrikanten ter wereld. In Enrol* heeft Nissan een volwaardige organisatie opgebouwd met vijf fabrieken, drie ontwikkelingscentradesignstudio's, vier distributiecentra, landelijke verkoopondersteunende bedrijven en een Europees hoofdkantoor. Nissan Motor Nederland B. V. en Nissan Finance B. V. ondersteunen vam Lisse de dealerbedrijven in Nederland, op het gebied van Sales, After Salt: Finance Lease. Voor de afdeling Personnel General Affairs zoeken wij een: Allround medewerker Personeelszaken ml" De afdeling Personnel General Affairs levert een actieve bijdrage in dc ontwikkeling en uitvoering van het personeels- en organisatiebeleid, het reguliere personeelswerk, de personeels- en salarisadministratie, alsmedei facilitaire activiteiten. hdi De nieuwe collega dient een gerichte opleiding op HBO-niveau te hebben met enige jaren aantoonbare operationele ervaring in een commerciële organisatie; kan zowel in teamverband als zelfstandig werken en is in stam ijs; goede contacten te onderhouden binnen en buiten de afdeling. C De werkgebieden zijn o.a. personeel en organisatie in brede zin, arbeidsvoi ordt waarden en regelingen, werving en selectie, en arbeidsomstandigheden. Nissan biedt daarbij een uitgebreid pakket van aantrekkelijke arbeids voorwaarden. Sollicitatie De sollicitatie met CV kan worden gericht aan Nissan Motor Nederland S ::c's Postbus 156, 2160 AD te Lisse, t.a.v. de heer F.A. Bussen, Manager Perse» General Affairs. Postbus 162-1620 AD Hoorn, t.a.v. dhr. F. Bertrand

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 32